mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 08:37 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
tyle ze nie samym pvp czlowiek zyje..lub mmo..
jakby ktos chcial ponapierdzielac sobie przeciwnika do woli to by gral w quake/counter strika czy innegp shootera:> (placac tylko raz 50zl za gre):P
...


Ale serwery pvp są najbardziej obleganymi serwerami w każdej grze mmorpg, nawet ja gram w aoc na pvp i pve bo to dla mnie zawsze coś nowego, nie tylko samym grindem i questami człowiek żyje :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 08:46 
Cytuj  
kyal napisał(a):
Ktoś wypowiadał się w sprawie districtów czy jak to zwać (chodzi mi o podział na instancje). Z jednej strony faktycznie, trochę się wydaje to głupie i niezgodne z ideą mmorpg. Ale pomyślmy - jeśli w takim mieście równocześnie byłyby wszystkie postacie porozrzucane po światach równoległych to nie dałoby się a) przejść, b) pogadac z NPCem c) questować (czytaj polowanie na moby przed innymi graczami mnie nie pociąga). Dodatkowo ktoś pisał o gankerach, że mogą uciec do innej instancji - a może to jest specjalnie - żebyś TY mógł bez problemu uciec przed gankerem ?
Dla mnie to śmieszny pomysł z instancjonowaniem zon w MMORPG. Toż to cały fun z gry jest właśnie z tym, że możesz wszędzie ludzi spotkać. Mass PvP o zony do EXPa, walki o quest moby. Jak idziesz do miasta, to aż kipi życiem. Np. taki Lineage 2, to w mieście Giran praktycznie non stop jest 1000+ graczy. Co z tego że tłok, ale przynajmniej wszystkich spotkam, jak w życiu na targu (i to mi się podoba :) ). Może na low detalach u niektórych, bo 300 ppl na raz na ekranie to spory udźwig dla kompa. Ale wolę to niż gdzieś pójść i... minąć się z kolegą mimo iż stoi pod tym samym drzewem... ale w innej instancji :o

Open PvP. Spoko. Ale gankowanie w kółko tej samej osoby 30 razy z rzędu na respawnie już może nie być tak zabawne. Wg mnie dla obu stron, a nie tylko killowanej.

Co do nagród i lootu to sprawa wygląda tak że:
1. Albo nie ma lootu i nagród i jest open PvP bez żadnych kar.
2. Ale gdy się wprowadzi loot czy nagrody, to gra musi mieć wbudowane mechanizmy zabezpieczające przed biciem non stop kogo popadnie. Bo gdy każdy będzie mógł mnie zabić i mnie ze sprzętu ograbić, nie obawiając się żadnych kar (np. karma, większy drop rate dla niego przy śmierci), to nieliczne jednostki w krótkim czasie staną się posiadaczem ton sprzętu, a reszta graczy zostanie w szmatach z patykiem w ręku bez szansy na "odbicie" się od dna. Nieliczni PK "przejmą" cały stuff/kasę większości graczy którzy dali się zabić. Tak będzie jak by był loot bez ograniczeń.

Więc albo PvP ma taki system open PvP bez lootu z graczy, że można bić kogo popadnie ale nic nam nie dropnie. (PvP dla samej zabawy.)
Albo system z karami jak np. w Lineage 2, gdzie za nadużywanie PK, dostajemy karmę i gdy ktoś nas zabije, to zwiększa nam się szansa na to że coś dropniemy. (Nagroda, ale z ryzykiem.)

Chodzi o to, że nigdzie w życiu nie ma nic za darmo. Więc aby coś zdobyć, to trzeba samemu coś zaryzykować. Jak się zburzy tą zasadę, to będzie chaos i masakra.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 08:47 
Cytuj  
Poziomka jesli beda to rozwijac to nigdy.
juz nie mam czasu grac 12h/7 tylko bede sobie wpadal 2-3 razy w tygodniu akurat zeby pozabijac innych a nie tracic czas na killowanie mobow.
bo mowiac szczerze bardziej pod tym wzgledem odpowiada mi mass effect.
w mmo chce grac dla interakcji z innymi graczami a nie zabijac mobki.
zreszta do tego mam DDO i Lotro, ktore jesli chodzi o pve bija wowa na glowe.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 08:51 
Cytuj  
Cytuj:
cos wypasnego dlaczego kiedys wroce do AoC : http://youtube.com/watch?v=s-rl3RPC_Mw


Mistrzostwo świata :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 08:55 
Cytuj  
i tak miałem nosorożca :P bo mógłbym żałować :wink:


_________________
psn

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 08:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
i tak miałem nosorożca :P bo mógłbym żałować :wink:


Desh widzisz jak ty mało o tej grze wiesz a już na niej koty wieszałeś. Posiadanie nosorożca nie oznacza, że nie można nabyc również i konika.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:00 
Cytuj  
Sorry kopanie konikiem z mostu nie jest aż tak fajne żeby za to płacić 50 zł na miech :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:13 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Sorry kopanie konikiem z mostu nie jest aż tak fajne żeby za to płacić 50 zł na miech :(
można sie podzielić 50 / 7 i każdy stoi na tym moście raz w tygodniu 8)

@Dae
nie rozsmieszaj mnie, ta gra kupa, ale jestem już w pracy :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 cze 2008, 09:15 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:15 
Cytuj  
desh idz farmowac itemki k?

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:15 
Cytuj  
Maraquaya napisał(a):
kyal napisał(a):
Ktoś wypowiadał się w sprawie districtów czy jak to zwać (chodzi mi o podział na instancje). Z jednej strony faktycznie, trochę się wydaje to głupie i niezgodne z ideą mmorpg. Ale pomyślmy - jeśli w takim mieście równocześnie byłyby wszystkie postacie porozrzucane po światach równoległych to nie dałoby się a) przejść, b) pogadac z NPCem c) questować (czytaj polowanie na moby przed innymi graczami mnie nie pociąga). Dodatkowo ktoś pisał o gankerach, że mogą uciec do innej instancji - a może to jest specjalnie - żebyś TY mógł bez problemu uciec przed gankerem ?
Dla mnie to śmieszny pomysł z instancjonowaniem zon w MMORPG. Toż to cały fun z gry jest właśnie z tym, że możesz wszędzie ludzi spotkać. Mass PvP o zony do EXPa, walki o quest moby. Jak idziesz do miasta, to aż kipi życiem. Np. taki Lineage 2, to w mieście Giran praktycznie non stop jest 1000+ graczy. Co z tego że tłok, ale przynajmniej wszystkich spotkam, jak w życiu na targu (i to mi się podoba :) ). Może na low detalach u niektórych, bo 300 ppl na raz na ekranie to spory udźwig dla kompa. Ale wolę to niż gdzieś pójść i... minąć się z kolegą mimo iż stoi pod tym samym drzewem... ale w innej instancji :o
...


.[/b]

Wiesz jak samo open pvp i gankowanie mnie nie denerwuje bo gram też na serwerze pvp, to tracenie czasu na respawn quest itemów czy quest bossów jest strasznie denerwujące więc osobiście uważam że zony są bardzo dobrym rozwiązaniem :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:16 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
iniside napisał(a):
Poziomka napisał(a):
tyle ze nie samym pvp czlowiek zyje..lub mmo..
jakby ktos chcial ponapierdzielac sobie przeciwnika do woli to by gral w quake/counter strika czy innegp shootera:> (placac tylko raz 50zl za gre):P

zakladajac ze 100-200-500 1000 osob zrobi max lvl bede mieli w miare podobne wdzianka etc..
Pytanie jak szybko znudzi im sie takie popierdykanie w aoc dla samego pvp:P
beda bawili sie w siegowanie/mass hardcorowe pvp?? ...jestem ciekaw czyj komputer pociagnie takie naprawde masowe pvp czy siege...z fpsem na pozimie 5-10:) (oraz na czyje nerwy bedzie proba namierzenia kogos i walniecia kombosa przy takim fps'ie)

Sa ludzie ktorzy chca do woli napierdzielac innych i grac w mmo. I dla nich sa serwery PvP w AoC. dlaczego to wszystkim tak ciezko zrozumiec!?

ale ja to doskonale rozumiem..
tylko tak z ciekawosci zapytalem kiedy ci sie znudzi placenie 50zl za gre co miesiac tylko po to by wejsc do gry i zabic kogos raz 2 5-10-50...
Rozumiem ze jest to pvp server, ale chyba cos innego poza czystym hardcorowym pvp tam mozna i trzeba/bedziesz robil.

Pewnie tak samo mi sie znudzi jak chodze na ubicie jakiegos bosa zzzz :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
desh idz farmowac itemki k?
no moze zaraz, gorąco jakoś mam tu. musze sobie kawe zrobić itp.
na lapsie już mam wowa właczonego ale tu mam drugi komputer z którego do ciebie pisze :wink:

musze pogadać że potrzebuje tu klime bo nie moge pracować :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:28 
Cytuj  
jak baletnica nie umie tanczyc to mowi ze ma majtki za ciasne desh ;-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:30 
Cytuj  
Acrisius napisał(a):
W takiej grubej dupie mamuta czy innego zwierza jest więcej realizmu niż w całym twym jedynie słusznym MMO.


No tak bo pływanie pod górę wodospadu albo zabijanie zombie/olbrzymich pająków/ itd jest BARDZO realne :lol:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:32 
Cytuj  
biorac pod uwage swiat conana i ksiazki? tak zabijanie olbrzymich pajakow, zombie jest realne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak baletnica nie umie tanczyc to mowi ze ma majtki za ciasne desh ;-)
bo ja jestem noob i ninja, bo każdy noob to ninja

wczoraj widziałem pająka bez abonamentu, na balkonie - duży był a conana nie było :har:
nie zabiłem tylko taką szczoteczka wyrzuciłem, macie w aoc szczoteczki ?

aha, zombie nie było :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mendol napisał(a):
jak baletnica nie umie tanczyc to mowi ze ma majtki za ciasne desh ;-)
bo ja jestem noob i ninja, bo każdy noob to ninja

wczoraj widziałem pająka bez abonamentu, na balkonie - duży był a conana nie było :har:
nie zabiłem tylko taką szczoteczka wyrzuciłem, macie w aoc szczoteczki ?

aha, zombie nie było :har:

Chciales sie chyba cynizmem popisac ale ci nie wyszlo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
biorac pod uwage swiat conana i ksiazki? tak zabijanie olbrzymich pajakow, zombie jest realne.


Tyle że Conan to świat Heroic Fantasy i ma tyle wspólnego z realizmem co prosiaczek Porky z głowica nuklearną.

@Desh bo mnie boss wywali za parskanie śmiechem w godzinach pracy , dobre :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
bo ja jestem noob i ninja, bo każdy noob to ninja

wczoraj widziałem pająka bez abonamentu, na balkonie - duży był a conana nie było :har:
nie zabiłem tylko taką szczoteczka wyrzuciłem, macie w aoc szczoteczki ?

aha, zombie nie było :har:


No i paleczke forumowego przyglupa przejal Desh. Tylko przypadkiem nie spocznij na laurach i dalej pracuj ciezko, zeby Ci nikt stolka nie zasunal ;) Generalnie nawet fajnie sie to czyta bo zachowujesz sie, jakbys sam nie do konca wierzyl w to co piszesz i probowal utwierdzic sie w przekonaniu, ze AoC jest fe a WoW pro.

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 09:57 
Cytuj  
brakuje mi tu huragana , mam nadzieje ze sie kiedys pojawi i wniesie swoj wklad w ten dzial :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.