mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 8.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 22:02 
Cytuj  
Czasy mijają, siły na serwerze się zmieniają, gracze przychodzą i odchodzą... a The Headhunters nadal ością w gardle... :P


_________________
"Wojsko dobrego króla nie szczyci się zwycięstwem ani też nie żywi urazy z powodu klęski."
Kung–sun Jang

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 10:24 
Cytuj  
Cytuj:
Teraz wracac dla klepania 100 osob to troche szkoda kasy.


Hm o dziwo - ostatnio na kesz zergi wieksze niz za czasow Advaity i dominacji Rosjan. O tyle ciekawsze, ze stron walczacych jest więcej.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 12:02 
Cytuj  
Skoro tak mowisz to moze sie skusze. PvP Aion<PvP AoC


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 12:06 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Skoro tak mowisz to moze sie skusze. PvP Aion<PvP AoC

i co, do Polan??? :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 12:25 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Zerg napisał(a):
Skoro tak mowisz to moze sie skusze. PvP Aion<PvP AoC

i co, do Polan??? :)



Sant by zawału dostał .. :wink:

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 12:41 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Peccavi napisał(a):
Zerg napisał(a):
Skoro tak mowisz to moze sie skusze. PvP Aion<PvP AoC

i co, do Polan??? :)



Sant by zawału dostał .. :wink:

no Zerq, masz poważny problem Ci powiem :)
pole manewru znikome,
btw popatrz sobie na stronie Polan, czym się chwalą; dorwali biednego Baltishina w 4, czy w 5 na respie, porobili ss i się chełpią "osiągnięciem", ot pro gracze...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 13:48 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
popatrz sobie na stronie Polan, czym się chwalą; dorwali biednego Baltishina w 4, czy w 5 na respie, porobili ss i się chełpią "osiągnięciem", ot pro gracze...


Ubawiłem się to czytając 8)
Może zapytaj Baltishyna jak to było z tym staniem jego na respie i dlaczego się tam (sam?) znalazł.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 14:00 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Peccavi napisał(a):
popatrz sobie na stronie Polan, czym się chwalą; dorwali biednego Baltishina w 4, czy w 5 na respie, porobili ss i się chełpią "osiągnięciem", ot pro gracze...


Ubawiłem się to czytając 8)
Może zapytaj Baltishyna jak to było z tym staniem jego na respie i dlaczego się tam (sam?) znalazł.

coraz gorzej z Tobą imć Gorszy..., na ss nie jest napisane skąd się tam wziął i "...jak to było z tym staniem jego...". Widać natomiast 1 osobę, którą gankuje kilka innych, będących w rajdzie - jeśli to Cię śmieszy, to strach pomyśleć, co może doprowadzać Cię do euforii, o ekstazie nie wspominając...
... więc jeśli już decydujecie się na umieszczanie takich ss-ów, to może mały opis by się zdał?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 14:28 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
... więc jeśli już decydujecie się na umieszczanie takich ss-ów, to może mały opis by się zdał?


Ehh... skoro w gildii nikt ci nie umie odpowiedzieć co się wydarzyło to streszczę:
Baltishyn z grupą kilku osób wpadł na instancję gildiową Polan i próbował gankować osoby zbierające surowce jak i przebywające w mieście. W związku z tym Polanie w kilka osób poszli i oczyścili swoje miasto, następnie udali się na respa do wiochy. W międzyczasie przybyło kilku graczy z HH i Polanie wylądowali na respie. Po kilku minutach przybyły do Polan posiłki i walka nie była zbyt długa. HH wylądowało na respie. Po czym przenieśli się znowu do miasta Polan, gdzie zostali wybici. I to w skrócie cała historia tego obrazka.
Przecież to serwer PvP i takie akcje powinny być codziennością więc nie widzę powodu, żeby robić z tego jakieś halo.
Obrazek zamieszczony jest na stronie Polan a nie na żadnym forum gdzie byśmy mieli się tym chwalić. Pozdrawiam

btw przeczytałeś na tym ss-e co Baltishyn napisał? A kolejny ss z Mimiciem gratuluję kulturalnych graczy.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 16:18 
Cytuj  
Pole manewru faktycznie nie za wielkie. Lakhla bedzie moim przewodnikiem ^^ zdam sie na niego. Mysle ze podjade lucznikiem do rozsadnego levelka i dobije 4ke PvP, pamietam ze brakowalo mi okolo 40 %.



هي بتستخدم آلات موسيقية عربية في موسيقاها Peccavi nie wiedzialem ze cie tak pochlonela arabska muza :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 18:55 
Cytuj  
Lakhla tak czyta i czyta te przepychanki i chyba pierdolnie tym wszystkim i przejdzie sobie do War Cry. Jak to ktos dzisiaj ladnie ujal - "nieskazonego patologicznie".

Nie wspomne nawet ze macie szczescie ze nie jestem liderem HH lub Polan. Czesc osob za takie przepychanki poleciala by na zbity pysk - chociaz mialbym sam zostac w gildii. I nie interesowaloby mnie kto zaczal.

cyt.

"... Klotnie na forach internetowaych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz .. i tak jestes pojebany... "

Moj bol jest tylko taki ze nie patrze kto gdzie mnie poskladal w kostke i z jakiego powodu. Zal mi tylko rozlamow i sila rzeczy kilku zajebistych ludzi ( i w HH i w Polanach) bedacych tym samym w gildiach uwiklanych w te przepychanki slowne. Kilku chyba zapomnialo o dystansie do gry i o fakcie ze to TYLKO gra i ze mozna sie swietnie bawic bedac po obu stronach barykady. To takie... Polskie ...

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku

PS . Tak, tak ... wiem. Popierdzielony ze mnie utopista.


Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 08:53 przez Doodec, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 21:04 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
...Kilku chyba zapomnialo o dystansie do gry i o fakcie ze to TYLKO gra i ze mozna sie swietnie bawic bedac po obu stronach barykady....

bynajmniej, mój dystans jest wystarczający, a dokładnie jak z 2E do Fury gdzie przypominam sobie co to pvp, a nie "przepychanki" z 2E :)
a że coś skrobnę, to raczej z nudów, bo jakoś temat nam upada i co jakis czas trzeba go "popchnąć" nieco, ot i tyle ale generalnie się z Tobą zgadzam, czasami pachnie to psychiatrykiem


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 10:21 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Sant by zawału dostał .. :wink:

Dziękuję za troskę ale póki co świetnie się czuję :)

Peccavi napisał(a):
btw popatrz sobie na stronie Polan, czym się chwalą; dorwali biednego Baltishina w 4, czy w 5 na respie, porobili ss i się chełpią "osiągnięciem", ot pro gracze...

Tego screena zauważyłeś, a już następnego poniżej nie...gdzie sytuacja taka sama, "biedny Mimic" - po tym jak zostało mu 10% hp i nie mógł kroku z respa zrobić rzuca się na mnie 6 z HH i gankuje...
Celowa ślepota Peccavi, hipokryzja...?

A co do Baltishina, to niby czego się spodziewał włążąc do naszego miasta niczym cielę do obory... że mu kwiaty wręczymy ?

Peccavi napisał(a):
bynajmniej, mój dystans jest wystarczający

Pozwól, że się jedynie uśmiechnę :D


No i jeszcze jedno wg tego:
HH napisał(a):
Wanted
Sant, Imen, Rebel, Markon
REWARD: 10 dkp per kill
Wanted For
Jesli mordercow jest wiecej - dzielimy punkty. W opisie w kos record proszę wpisywać swoj/e nick/i - ulatwi to zliczenie. Jak poprzednio: bez zergow (max. 5 osob w teamie), bez mini. Czas trwania: do 22.XI.2009.

niejaki Kalis oszukuje, bo mnie zgankowało sześciu :) Musicie się bardzie postarać, już tylko 3 dni zostało a killi nie widać... :D


Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 11:15 przez Sant, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 10:37 
Cytuj  
Cytuj:
Wanted
Sant, Imen, Rebel, Markon
REWARD: 10 dkp per kill

http://headhunters.guildlaunch.com/pvp/kos/details.php?kos_id=7486&gid=87153

ROTFL zazdroszczę wam tej sławy :lol:

HH napisał(a):
NO RULES. Kill or be killed. Only rules we follow will be Funcoms PvP ruleset.

HH napisał(a):
Chcemy, aby nasi członkowie gildii doświadczali pvp bez zasad, ograniczeń...

Jak członkowie gildii na której stronie możemy przeczytać takie teksty mogą mieć zastrzeżenia do jakiegokolwiek ganku? LOL Czy to nie hipokryzja?


Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 10:55 przez Belladonna, łącznie edytowano 3 razy

Posty: 12
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 10:51 
Cytuj  
Ale sami przyznajcie chociaż nudą nie wieje na serwerze 2E :D

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 12:48 
Cytuj  
@Sant
nie ważne czy 6 HH na jednego Polana (Polanina?) czy abarot, istotne, że w każdym takim przypadku jest to wielce problematyczne osiągnięcie i żaden powód do chwały, jeśli tego nie rozumiesz, to już pewnie nie zrozumiesz. To samo dotyczy sytuacji full rajd na 2 party jak udało mi się policzyć (+/-) na ss z city w Kesh. Rozumiem, że staracie się leczyć długo skrywane urazy i kompleksy i to jak już napisałem, cudzymi rękoma, ale bez przesady. Dla mnie, jesteś - i kilku Twoich kolegów z gildii - smutnymi facetami, którzy od początku serwera pałętali się po jego obrzeżach i tylko w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności macie chwilowo (w Waszym mniemaniu) coś do powiedzenia. Nie potrafiliście się z nikim dogadać wcześniej, nie potraficie i teraz. Sam się przekonasz (i to pewnie w przewidywalnej przyszłości), że jeśli tylko 1,06 spełni część oczekiwań, a Aion "odda" ludzi zniechęconych botami i farmą..., a z resztą co będę Cię uprzedzał - sam się przekonasz :)

@Belladonna
o ile pamiętam, to od początku istnienia HH, pvp było (i jest) niczym nie skrepowane i bez zbędnych zasad. Walczyliśmy ze wszystkimi i tak mam nadzieje pozostanie więc nie bardzo rozumiem Twojego oburzenia, zaskoczenia czy jakiegokolwiek innego stanu emocjonalnego...

z pozdrowieniami
Error


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 13:24 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
@Santnie ważne czy 6 HH na jednego Polana (Polanina?) czy abarot, istotne, że w każdym takim przypadku jest to wielce problematyczne osiągnięcie i żaden powód do chwały, jeśli tego nie rozumiesz, to już pewnie nie zrozumiesz.


Zaraz zaraz. Zicie biednego Baltishina przez kilku Polan jest strasznym, wstrętnym, ..., obrzydliwym gankowaniem i powodem do lamienia przez ciebie, a gankowanie 1 członka Polan przez grupę z HH jest nieistotne... Jeśli już ktoś coś tu nie zrozumiał, to z pewnością to nie byłem ja!


Peccavi napisał(a):
To samo dotyczy sytuacji full rajd na 2 party jak udało mi się policzyć (+/-) na ss z city w Kesh.


Walka toczyła się rajd HH vs rajd Polan, to że na screenie jest mniej osób z HH świadczy jedynie o tym że część "wojowników" z HH dało dyla zostawiając resztę swoich na pożarcie...Notabene screen pokazuje co znaczycie bez pomocy Rosjan!


Peccavi napisał(a):
Rozumiem, że staracie się leczyć długo skrywane urazy i kompleksy i to jak już napisałem, cudzymi rękoma, ale bez przesady. Dla mnie, jesteś - i kilku Twoich kolegów z gildii - smutnymi facetami, którzy od początku serwera pałętali się po jego obrzeżach i tylko w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności macie chwilowo (w Waszym mniemaniu) coś do powiedzenia.


Kto próbuje cały czas leczyć kompleksy widać, patrz wyżej, przeczytaj jeszcze raz swoje posty...
A Twoje mniemania nt mojej osoby/gildii interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.


Peccavi napisał(a):
Nie potrafiliście się z nikim dogadać wcześniej, nie potraficie i teraz. Sam się przekonasz (i to pewnie w przewidywalnej przyszłości), że jeśli tylko 1,06 spełni część oczekiwań, a Aion "odda" ludzi zniechęconych botami i farmą..., a z resztą co będę Cię uprzedzał - sam się przekonasz :)


A skąd ta troska o naszą politykę, czyżby przejaw strachu...? Dziękuję za zainteresowanie polityką Polan, ale z tym akurat poradzimy sobie sami.


Peccavi napisał(a):
@Belladonna
o ile pamiętam, to od początku istnienia HH, pvp było (i jest) niczym nie skrepowane i bez zbędnych zasad. Walczyliśmy ze wszystkimi i tak mam nadzieje pozostanie więc nie bardzo rozumiem Twojego oburzenia, zaskoczenia czy jakiegokolwiek innego stanu emocjonalnego...


Widać, wielu rzeczy nie rozumiesz...

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 14:21 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
innego stanu emocjonalnego...

Gdybys uwaznie czytał posty zapewne zauważyłbyś Rolling on the floor i Laughing out loud czy wskazuje to na stan oburzenia? Chyba tylko w twoim przypadku.

Peccavi napisał(a):
dorwali biednego Baltishina w 4, czy w 5 na respie


Czy nie o to właśnie wam chodziło w zdaniu:

HH napisał(a):
Chcemy, aby nasi członkowie gildii doświadczali pvp bez zasad, ograniczeń...


Czy Baltishyn nie doświadczył tu własnie takiego "pvp bez zasad" ? :lol:
Zaiste przecież to nirwana wg HH. Dlaczego więc piszesz "biednego" Baltishyna? Czyżby chodziło ci o jego portfel ?

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 08:46 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Peccavi napisał(a):
Zerg napisał(a):
Skoro tak mowisz to moze sie skusze. PvP Aion<PvP AoC

i co, do Polan??? :)



Sant by zawału dostał .. :wink:



A jednak zostalem przyjety ^^

Peccavi teraz twoja kolej kupuj konto i zabawa od nowa :)

Moja uwage po pojawieniu sie na serverze przyciagnela gildia -OmeGa Warriors- . Pamietam ich jako przyjemna odskocznie w PvP na niskich levelach- misiek Grizzly prezentowal calkiem ciekawe umiejetnosci- z tego co pamietam biegali zawsze w 2-3 osoby i młócili kogo popadlo. Byla to jednak malutenka gildia 6 -8 osobowa. Teraz dorobili sie skladu na Mini gierki 10-19, a takze do 39, widzialem tez wyzszych levelem graczy 60tki 80tki- ogolnie progress.
Po nickach z http://aoc.yg.com/guild?h=axZ6lgbX kojarze co po niektorych jako czlonkow jakiejs Sienkiewiczowskiej gildii Ogniem i Mieczem z Kaczynskim na czele - po wypowiedziach na Globalu w stylu "Idz na ksiedza ... " lub wklejaniu czesc koledy domyslam sie ze Imć Jovisz to Kaczynski ktory musial przeciagnac czesc z graczy z Ogniem... do OmeGa Warriors.

Jesli ktos mialby dokladniejsze info o tej gildii niech napisze.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 20 lis 2009, 09:40 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 09:25 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Impega napisał(a):
Peccavi napisał(a):
Zerg napisał(a):
Skoro tak mowisz to moze sie skusze. PvP Aion<PvP AoC

i co, do Polan??? :)



Sant by zawału dostał .. :wink:



A jednak zostalem przyjety ^^



świat stanął na głowie Zerqu w Polanach , to może ja też reaktywuje konto po długiej przerwie hymmm i tez może mnie do Polan przyjmnął ^^ bo moze mnie nikt już nie pamięta heheh i pobawie się w konfidenta :P pewnie dodało by to nowego smaczku :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.