mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:05 
Cytuj  
A sry, ja nie o tym. Myślałem, że mówisz o tym , że mapa w grze jest kulą... Naucz się "cytować"...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:07 
Cytuj  
a jak teraz jest z wczytywaniem sie zon, dalej trwa to wieki czy juz jakos to panowie z FunComu zoptymalizowali?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:08 
Cytuj  
dobsze prosie pana naucie sie citowac. psieprasiam.

anyway po dlugim oczekiwaniu wczoraj udalo sie pograc. ranger na 20lvl wiekszosc skilli ma passywnych, mowiac szczerze bardziej interesowalo nas przetestowanie pvp.
6vs6 20min, ctf. mapka ladna, gorki, woda. szybka akcja, wymagane zgranie druzyny ;-p

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:15 
Cytuj  
pvp jest instacjowane (areny/bg 6v6 ?) czy jest to podzeilone jak w warze, ze niektore typy rozgrywek pvp sa instacjowne a reszta to open. Mam nadieje ze to nie bedzie GW2

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:17 
Cytuj  
A ja mam nadzieje, że będzie inst i open. Będzie większe urozmaicenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:35 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
A ja mam nadzieje, że będzie inst i open. Będzie większe urozmaicenie.

WYJDZ. Zadnego instancjowanego pvp.

Cytuj:
embe czyli jak w gw

W GW widzisz tylko swoje party. Tutaj wszystkich innych. Nie wiem gdzie ty widzisz podobienstwo 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 22:18 
Cytuj  
spinacz napisał(a):
pvp jest instacjowane (areny/bg 6v6 ?) czy jest to podzeilone jak w warze, ze niektore typy rozgrywek pvp sa instacjowne a reszta to open. Mam nadieje ze to nie bedzie GW2


Serwery PvP to ffa, kazdy wszedzie w outdoor, a instancje PvP czyli jak oni to nazywaj "mini game pvp" mam nadzieje bedzie gowniana atrakcja i nic wiecej.

Mendol napisał(a):
... ranger na 20lvl wiekszosc skilli ma passywnych...


Na 20lvl masz jeden skill aktywny i dziewiec combosow z czego do luku sa cztery, pamietaj ze u rangera podstawa to combosy.

spinacz napisał(a):
a jak teraz jest z wczytywaniem sie zon, dalej trwa to wieki czy juz jakos to panowie z FunComu zoptymalizowali?


Na becie zona wczytuje sie za pierwszym razem dlugo, potem juz sa to sekundy i obojetne na jakiej postaci, chyba sciaga poprostu z serwera zony.

Zony nie sa instancjami tylko normalnymi karinami/dungeonami !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 08:21 
Cytuj  
w gw widze tylko swoje party? jak robie questa to moze tak, chociaz nie do konca jestem o tym przekonany.
anyway nvm.
a gdzie te combosy? bo w tech becie zauwazylem jeden. poza tym ranger byl zjebany wiec one hit one dead z kombosem praktycznie.
calkiem niezle fpsy w grze. ale jak pisalem. fun na tydzien moze.
jesli faktycznie bedzie open world pvp + jakies epic siegowanie keepow to moze gra na miesiac.
ale nie zauwazylem zadnej rewolucji, poza tym ze na x360 bedzie sie sympatycznie gralo i bez wiekszych stresow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 09:03 
Cytuj  
Cytuj:
w gw widze tylko swoje party? jak robie questa to moze tak, chociaz nie do konca jestem o tym przekonany.

N/c Tys chyba nigdy nie gral to na uj sie wypowiadasz 0o.
Tak jak wychodzisz poza miasto/oasde/we to widzisz tylko swoje party
Tak na heros ascent/arenach/AB/ i innym claustrofobicznym pvp widzisz dodatkowo party przeciwnika.
Cytuj:
a gdzie te combosy? bo w tech becie zauwazylem jeden. poza tym ranger byl zjebany wiec one hit one dead z kombosem praktycznie.

No tak, nie ma to jak wystawiac opinie grze po 1h grania w tech beta, ktora ma to do siebie ze musi byc zjebana. Dlatego miedzy innymi istnieje NDA, zeby tacy co nie rozumieja po co jest tech beta siedzieli cicho.

Nie wiem dlaczego ale bardziej wirze opini embe i Soba niz twojej :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 10:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a gdzie te combosy? bo w tech becie zauwazylem jeden. poza tym ranger byl zjebany wiec one hit one dead z kombosem praktycznie.

1. nalezlalo przeciagnac combosy do paska z spell/skill booka (czy jak sie to tam nazywa)
2. tech beta
3. przy takiej liczbie klas i opcji wewnatrzklasowych doprowadzenie jako takiego balansu bedzie napewno dlugo trwalo i to napewno jeszcze dlugo po releasie - najlepszym rozwiazaniem bedzie przyjecie strategii z WoW jako ze idealny balans nie istenieje i jest niemozliwy (chyba ze zrobimy jedna klase - a rasy beda bez raciali) bufuja od czasu do czasu jakies klasy

Mendol napisał(a):
calkiem niezle fpsy w grze. ale jak pisalem. fun na tydzien moze.
jesli faktycznie bedzie open world pvp + jakies epic siegowanie keepow to moze gra na miesiac.

twoja kasa twoj czas - wielu graczom styknie ta gierka zapewne na miesiace/lata

Mendol napisał(a):
ale nie zauwazylem zadnej rewolucji, poza tym ze na x360 bedzie sie sympatycznie gralo i bez wiekszych stresow.

jak nie zauwazlyles rewolucji to zapytam - w co Ty k.... w niedziele grales?
moze ty Mythosa odpaliles?
w jakim mmorpie znajdziesz podobny system walki? (poza moze HG:L ktory nie jest w zasadzie mmorpg)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 10:59 
Cytuj  
gralem miesiac w gw od poczatku.
do instancji pvp przenosisz sie z OKRESLONA liczba graczy - gw.
w karczmie bla bla masz instacje - gw

przeciagnalem.
pisalem ze tech beta.
system walki rewolucyjny? no moze dla ciebie. dla mnie klikanie na zmiane
klawiszy od 1 do 8 to nie jest rewolucja.

czy ja mowie ze na podstawie mojej opinii macie wybierac grac czy nie?
kazdy robi co lubi, pogralem, napisalem co mysle i tyle.
dopoki nie zobacze tych pvp walk 50vs50 z keepami to sorry ta gra nie jest w niczym lepsza od gw.



czy po wyjsciu z "karczmy" jak ide robic questa to spotkam innego gracza, ktory nie jest ze mna w grupie? moge go zabic?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 11:28 
Cytuj  
Cytuj:
czy po wyjsciu z "karczmy" jak ide robic questa to spotkam innego gracza, ktory nie jest ze mna w grupie? moge go zabic?

*RENCE*

embe ci juz pisal ze tak. Ze nie ma instancji. Swiat jest tak zonowany jak np. w EQ2 czy VG. Ty naprawde GW od mmo nie potrafisz odroznic wspolczuje :<.

Cytuj:
klawiszy od 1 do 8 to nie jest rewolucja.

A nie przypadkie ustawianie combosoww typu ciecie z lewej z prawej pod nogi itd...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 11:50 
Cytuj  
no skoro pisal to ok. widocznie przeoczylem.
nie potrafie? ah ok, dziekuje za zwrocenie uwagi mastah.
ustawienie combosow? masz 3 uderzenia raptem, combos to wcisniecie jednego klawisza potem drugiego.
faktycznie rewolucja :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 11:53 
Cytuj  
Cytuj:
nie potrafie? ah ok, dziekuje za zwrocenie uwagi mastah.

No nie sam producent GW nie uwaza go za mmo :P.
Idac twoim tokiem myslenia LOTRO = GW, WoW == GW, EQ2 == GW. Dlaczego ? Bo we wszystkich tych tutuałach sa instancje :E.
Cytuj:
ustawienie combosow? masz 3 uderzenia raptem, combos to wcisniecie jednego klawisza potem drugiego.

Przeciez grajac mele, mozesz wykonywac rozne cieca itd. Jak ci nie pasujem combosy aka wciskanie skili to zmien klase 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 11:59 
Cytuj  
dobra widze ze odnosnie gw sie nie rozumiemy wiec zostawmy ten temat.

no grajac melee wybieram rozne ciecia - 1, 2, 3.
robiac combo wybieram 1,2,3
rewolucja :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 12:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dobra widze ze odnosnie gw sie nie rozumiemy wiec zostawmy ten temat.

no grajac melee wybieram rozne ciecia - 1, 2, 3.
robiac combo wybieram 1,2,3
rewolucja :-)

No ok. Widziales kiedys wczesniej cos takiego ? Jak non-sticky combat w MMO ? Bo ja nie...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 12:48 
Cytuj  
hehe... sorki Mendol ale twoje teksty to conajmniej jakbys farmil epaxy w WoW i na vencie slyszysz ze polowa gildii chce grac w Conana i sie obawiasz ze nie wyciagniesz calego tie6 bo nie poskladasz 25man rajdu :)

Po co pisac i przekonywac ludzi do gry i tlumaczac jakie to sa rewelacyjne pomysly ?
Mi to zwisa czy ktos bedzie na sile grac w Conana, na takich osobnikach nie ma co polegac bo tylko gildie rozjebia po tygodniu marudzenia.

Conan oferuje ciekawe rzeczy i to moje zdanie, ja bede wydawal swoja kase i mi to bedzie sprawiac przyjemnosc.

Gram w bete trzy tygodnie i znam ulamek tego co gra moze zaoferowac, a co dopiero po godzinie tech bety ?
Przeciez w GW i WoW teraz grasz jak w diablo, siedzisz w jednym miejscu, potem teleport do insta, bah bah po 6 godzinach loot epaxow i hs, tyle masz z gry w endgame, dlatego wszyscy licza na cos ciekawszego.

GW dobrze wiemy ze niest morpg, a czy WoW to nadal mmorpg, czy moze graficzny chat orgrimar/iron forge i 5-25man multiplayer ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 13:04 
Cytuj  
Cytuj:
Conan oferuje ciekawe rzeczy i to moje zdanie, ja bede wydawal swoja kase i mi to bedzie sprawiac przyjemnosc.

Wez nie pisze takich rzeczy bo ja juz nie moge czekac dluzej :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 13:08 
Cytuj  
dostaje szauuu jak czytam wypowiedzi inteligentnych inaczej co osądzają AoC po 4,5 h obcowania (ostania techbeta wydłużona z 3h) i wiedza wszystko o grze chodź dane im był zapoznać się z promilem tego co ma oferować Conan...
czytam i nie dowierzam
Z oceną wstrzymuję się do Open Beta lub jeżeni nie dane mi będzie do retaila, wydam te 99,90 zł bo czekam na AoC od wielu lat ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 13:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
hehe... sorki Mendol ale twoje teksty to conajmniej jakbys farmil epaxy w WoW i na vencie slyszysz ze polowa gildii chce grac w Conana i sie obawiasz ze nie wyciagniesz calego tie6 bo nie poskladasz 25man rajdu :)


Amen, lepiej bym tego nie napisał. Mam wrażenie, że Mendol skupił się na tym, na co wskazuje jego ksywa -> mendzeniem.

Nie pojmuję po co ludzie, którym gra nie pasuje, spamują forum jej poświęcone.

Ja ze swej strony powiem, że pogrywam sobie w betę i system walki w połączeniu ze światem tworzy naprawdę fajny efekt końcowy. Mi rewolucja jest niepotrzebna, wyrosłem już z tego 20 lat temu, stawiam na pure fun, a AoC mi go daje, więc pre-order złożony.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.