mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 10:43 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
[Rajd] [Dionizos]: [03:32] [Baltishyn]: kurwa jakbym cie spotkal w realu to wszystkie zeby bym ci wyjebal i rozpierodlil leb


[Chivas]: [Darkmacius]: ty jebana szmato [Darkmacius]: na chuj przeszkadzasz cwelu jebany, Blackjack mial racje jestes chujem zlamanym i pizda.



LoL No powiem wam ze 2 dzien na serverze ale nie podejrzewalem ze jest taka nienawisc miedzy HH i Polanami. Szkoda gadac. Blasz serio uwazasz ze tacy ludzie powinno u was grac ? Ktorzy nie potrafia odroznic gry od rzeczywistosci ?

Nadal jestem zdania ze 2 duze gildie PL powinny ze soba wspolpracowac powinny jednak temperowac swoich ludzi i nie doprowadzac do takich sytuacji gdzie ktos grozi komus ze mu wybije zeby w realu.



Juz wczesniej o tym pisalem. Za takie teksty (udokumentowane screenem z rozwinietym na maksa oknem dialogu) powinno sie wyrzucac na zbity pysk. W innym przypadku pokazuje to tylko aprobate chamstwa i prostactwa, ktorym sie brzydze. Teksty o matkach, rodzinie, wyjebaniu zebow swiadcza o umyslowej impotencji danego uzytkownika ale co najwazniejsze o jego skretynialej mentalnosci - "Moge pisac co chce bo co mi zrobia?"

Macintosh napisał(a):
Tacy ludzie sa niestety wszedzie niebrakuje ich tez w Polanach...
Sam Sant kiedys chcial powybijac koledze cala rodzine chyba nawet bylemu liderowi HH^^ a za kazym razem jak Santa zabijales to wyzywal cie od ruskich kurew teraz juz sie chyba uspokoil;) ostatnio Fajne zeczy wypisuje niejaki Sithu(Hox)
@Down
Panie Sant nieposiadam screnow ale wiele osob z HH moze to potwierdzic ze kiedys (po starcie Servera do chyba konca eventu) niepotrafiles godnie poniesc porazki i wyzywales sie na priwach co wzbudzalo kupe smiechu swego czasu w HH na czacie gildiowym;)


To co bylo kiedys, bylo kiedys. Zajmijcie sie tym co jest teraz.
I dotyczy to obu stron. Aby jakakolwiek poprawa byla musza byc takie sprawy wyraznie pietnowane (obustronnie) a decyzje podejmowane przez liderow szybko i skutecznie. Nikt wam nie karze sie kochac ale chociaz w tej kwestii Sant i Blasz powinni sie jasno okreslic. Inaczej bedzie jak zwykle - A oni tez mnie zbluzgali i nikt nie polecial (wracamy do punktu wyjscia).

Watpie czy to akurat jest mozliwe patrzac na ilosc jadu po obu stronach. Wszystko w rekach Liderow i ich konsekwencji w przypadku tego typu naduzyc. Moznaby sie nawet pokusic o kolejny topic z orzeczeniem obu liderow (jesli sie dogadaja) i pietnowac na nim tego typu ulomnych moim skromnym zdaniem graczy.

PS. Osoby ktore pisze ze w realu by cos zrobily statystycznie na ok 72% nie sa w stanie tego wykonac i niestety ten sposob wyladowania frustracji je dowartosciowuje posrednio. Ci co wiedza ze byliby do tego zdolni zazwyczaj nie pisza bo i po co.

Co jest z wami ludzie?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 11:31 
Cytuj  
@Doodec
skoro mogliśmy wirtualnie podać sobie ręce z Zerq'eim i jakoś zapomnieć o wielu niezbyt przyjemnych sprawach, to i w tym przypadku istnieje szansa na kompromis. Napisałem wcześniej, że absolutnie nie pochwalam takich zachowań i uważam je za objaw słabości i zwykłego chamstwa (sam nie wiem co gorsze).
Niestety, często tak się dzieje, że sami liderzy dolewają często oliwy do ognia i nie pomagają "sprawie", to jest, czy raczej była, główna przyczyna, która pozwoliła wygrać Rosjanom event. Oni "za radinu", my "na (naszu) radinu" - no coś koło tego :)
________________________________
Sant napisał(a):
2xOgłuszenie

rozumiem, ze masz na mysli cobre, ale co to jest to drugie, grounding charge? Jesli tak, to po pierwsze GC ma tylko szanse na krótkotrwałego stuna, po drugie szkoda pkt na to (imho)
Sant napisał(a):
1xuziemienie
piaski są OK (o ile o nich tu mowa), tyle że maja stosunkowo długi cast time
Sant napisał(a):
1xuciszenie

jak mniemam mowa o Thundering Voice + Command, to featsy, na które przy pewnych bulidach, zabraknie pkt, chyba że przy daleko idących kompromisach,
Sant napisał(a):
2xbańka (mała i duża)

a to już absolutna zagadka dla mnie, skąd wytrzasnąłeś drugą "bańkę" w dodatku małą (lub dużą, jak kto woli), możliwe, że masz na myśli PotSR, ale to nie bańka, tylko immune na kilka rzeczy, stricte "magicznych", nie daje żadnej ochrony przed fizycznymi obrażeniami, w związku z czym trudno to nazwać "bańką".
Nota bene, zapomniałeś (no chyba, że coś z tego co wymieniłeś jest tym) o Vision Hatred, od biedy można to nazwać stunem :) i o puppets (ale jeśli damy w kukiełki, to zabraknie na Voice), chyba, że przy jakimś bulidzie pve. Spróbuj wygrac duel'a ToS'e, sfeatowanym na aoe z ToSem pod inst LS - no chance.
Zapomniałeś też napisać, że ToS nie ma żadnej możliwości wyjścia z jakiegokolwiek cc (pomijając 50%/5min szanse przy bulidzie na puppety - tylko po co to komu?). Zgadza się, może go uniknąć, jeśli gracz ma refleks i wie co i kiedy, ale wyjść nie wyjdzie i żaden duży, średni i mały heal w starciu z HoX'em, Asskiem (przy odpowiednim bulidzie) mu nie pomogą (zazwyczaj).

Na 2E jest/było dwóch świetnych ToS'ów (po polskiej stronie); Zdrajca z WC i Wirek z HH, a i tak do poziomu Mindblaze'a, Healangel'a, jeszcze jednego z CdM (zapomniałem nicka), Translate, i dwóch z Futilez'u (też zapomniałem nick'ów niestety), czy nawet durnego Idoll'a trochę brakuje.
Grali świetnie przed 1.04, w 1.04 (co akurat nie było sztuką), i w 1.05 dalej świetnie, ci którzy jeszcze zostali, sobie radzą.

Tak z ręką na sercu, sam np. wpadłeś na pomysł, że ToS na Vistrixie ma w dupie jego stuny? Pamiętasz czasy, kiedy Yaremke zabijało się korzystając z Voice? Albo, że na początku AoC, ToS mógł stawiać nieskończoną ilość idoli i solo można było zrobić sporo instancji (Wodociągi, Katakumby itd). Że "ogemowany" na full w +electrik ToS, w craftowanych itemkach wsadzał 10k dmg? Albo, że była możliwość, przy odpowiednim bulidzie zabić w 5 sekund dowolną klasę samym średnim healem? Pewnie nie, więc nie pouczaj mnie, jaka klasą jest (lub nie jest) ToS. Grałem nim od początku AoC, przechodziłem różne koleje losu, od OP, do bycia free fragiem dla wszystkich (włącznie z DT i PoM'em). Pisze to nie dlatego aby udowadniać, że ToS jest łatwiejszy czy też nie, ale dlatego, żeby uniknąć kolejnych porcji Twoich "wiadomości" o których mógłbym nie wiedzieć
/sarkazm mode off


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 07:42 
Cytuj  
Napisałeś ze granie demo lub necro jest łatwiejsze niż tosem i jedynie co te osoby chialy ci przekazać to to ze tak nie jest a porownanie akurat z tosem to juz wogole lipne . I chyba to jest oczywiste ze demo i necro tez ma rozne billdy i nie moze miec wszystkiego na raz a przynajmniej rozwinietego na tym samym poziomie .

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 09:52 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
Napisałeś ze granie demo lub necro jest łatwiejsze niż tosem i jedynie co te osoby chialy ci przekazać to to ze tak nie jest a porownanie akurat z tosem to juz wogole lipne . I chyba to jest oczywiste ze demo i necro tez ma rozne billdy i nie moze miec wszystkiego na raz a przynajmniej rozwinietego na tym samym poziomie .

napisałem, że demo i nekro są OP i granie tymi klasami nie przysparza większych problemów, napisałem również, że ToS jest także (a może przede wszystkim) healerem i choćby z tego powodu wymaga czegoś więcej niż wciskanie 2-3 skilli na przemian - wiesz; timing, mana i te sprawy... :)
jak ktoś da rade ToS'em solo, utrzymać tanka na Ahazu - pogadamy (pozdrowienia dla Varena)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 14:46 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Rzekłbym więcej ToS to wypasiony demo (demo z healem)

Zapomniałeś o podstawowej sprawie jaką jest zasięg spelli. ToS nie jest wypasionym demo. Może kiedyś tak było.


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 15:26 
Cytuj  
Tos jest nadal wypasiony a demo ma wiekszy zasieg jak wybierze odpowiednie drzewko i go sobie zwiekszy . Jak ktos umie i wiec co sie z czym je to nadal dpsm dorowna demo .

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 08:48 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
Tos jest nadal wypasiony a demo ma wiekszy zasieg jak wybierze odpowiednie drzewko i go sobie zwiekszy . Jak ktos umie i wiec co sie z czym je to nadal dpsm dorowna demo .

jak nie będzie leczył to tak, ale to raczej rzadko spotykana sytuacja - Sabazious (czy jak mu tam), Kykki i addy - to wszystko gdzie można sobie poszaleć, chyba, że jest duzo innego heala - jeśli Wasi koledzy grający tosami są w piątce w dps, to znaczy że nie leczą, oczywiście nie muszą jeśli innego heala wystarcza
Zaletą tej klasy jest uniwersalność, wielorakość zastosowań, zarówno w pve jak i pvp i aby osiągnąć zadowalający poziom trzeba trochę czasu, sprzętu i chęci. Demo to taka, artyleria dalekiego zasięgu, która poza tym nic więcej nie robi właściwie

no i dalej nie wiem co to jest ta druga "bańka" :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 lis 2009, 08:31 
Cytuj  
Dzis chcialem napisac pare zdan na temat polskiej gildii EMPIRE.

Empire powstalo po rozlamie w QPOWC powstalym po odejsciu z HH. Juz wtedy czesc osob skupila sie wokol kilku osob- Konsul , Liteon. Konsul oraz Krwawy-Czesio ( plus kilka innych osob) mimo ze sie zdecydowali na dolaczenie do Polan to bardzo szybko spostrzegli ze nie jest to miesjce dla nich. Niestety o odejsciu przesadzil fakt nie zalapywania sie na rajdy.

Konsul/Komandos rozpoczal rekrutacje i po miesiacu skupil w gildii okolo 40 osob z czego aktywnych jest blisko 30.
Gildia Empire oglasza sie jak to z aspiracjami do bycia najsilniejsza wsrod polskich gildii. Mierza zatem bardzo wysoko. Miasto T2 oraz budowana grupa rajdowa maja byc atutem ktory przyciagnie ewentualnych chetnych.
Co do PvP to czlonkowie Empire sa raczej indywidualistami- rzadziej sie ich spotyka w wiekszych grupach.

Mam nadzieje ze ta inicjatywa rozwinie sie w dobrym kierunku i mimo trudnosci i problemow z poczatkiem- final i wspolpraca z Polanami beda sie rozwijaly znakomicie.



Jak sie udal HH wczorajszy wypad do BRC ? Liczylem ze spotkamy sie w Keszacie na wspolnym PvP. Od was stawil sie jednak tylko Mimic i Ewawredna. Szkoda ze tak malo. Dopisali jak zwykle Rosjanie ktorzy ochoczo staneli do walki. A wszystko zaczelo sie od przerwania im grindu i ganku na Wzniesieniu. W koncu udalo sie nam zamknac tam blisko 4 grupy Rosjan: Black Hundred, Rage, Advaita. W krotkim czasie walki przeniosly sie do Oazy. Po stronei rosyjskiej stawily sie dodatkowe sily - w sumie bylo cos kolo 2 rajdow.
Cale szczescie przydaly sie moje rosyjskie znajomosci i po naszej stronie staneli koledzy ze StrongWill :)

Jakiez bylo zdziwienie Lmago i Antonimusa, ktorzy nie mogli zrozumiec czemu Oni wspolpracuja z Polakami, ale cuz wygrywa ten kto ponad podzialami znajduje wspolny interes :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 9
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 lis 2009, 17:05 
Cytuj  
Empire, kolejna gildia "zabrakło dla mnie miejsca na rajdzie, obrażam się i idę na swoje".
Teraz jedyny sensowny wybór to Polanie, stara marka nowi gracze.


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 27 lis 2009, 18:26 
Cytuj  
Z ta stara marka nie przesadzasz bo Polanie za dobrze sie nie kojarza (zwykle kojarzeni sa z chlopcami do bicia - nie mam na mysli transferow z QPO ) , a co sie stalo ze nowi ludzie sa ? reszta odeszla czy przestala grac ? (co moze swiadczyc iz owa gildia przezywa kryzys ). To nie jest wypowiedz skierowana przeciwko Polanom tylko analiza wypowiedzi powyzej.

Nowa gildia bardzo sie przyda gdyz moze wykrystalizowac sie nowy front po stronie polskiej oprocz HH I Polan ( QPO ). Jednak jesli powodem przechodzenia do niej ma byc niezalapanie sie do rajdu to troche dziwne gdyz owe osoby sa troche niestabilne i rownie szybko moga przejsc jeszcze gdzie indziej :). Z gildia powinno sie byc na dobre i na zle a nie tak jak MUcha poleci tu poleci tam.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 lis 2009, 18:56 
Cytuj  
vespa napisał(a):
Teraz jedyny sensowny wybór to Polanie, stara marka nowi gracze.


Potwierdzam, jednak ze swojej strony licze na wspolprace z innymi polskimi gildiami na wzor radziecki.
Na Kesz Black Hundred Advaita Tailon Rage to jedna gildia... mimo roznic StrongWill Gothic i VII Legion stoja za swoimi mure gdy pojawia sie Polanie.

Szkoda ze Polakow nie stac na podobna wspolprace przynajmniej w sytuacjach gdy pojawiaja sie Rosjanie. Oczywiscie bardzo lubie Rosjan ale to co czytalem - jak mobilizowali sie wzajemnie jak szybko polaczyli sily i to wszystko mimo podzialow - zazdrosc bierze. Zyczylbym osbie podobnej postawy u nas :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 27 lis 2009, 20:49 
Cytuj  
Zerg napisał(a):

Potwierdzam, jednak ze swojej strony licze na wspolprace z innymi polskimi gildiami na wzor radziecki.
Zyczylbym osbie podobnej postawy u nas :)


Usiądź wygodnie i zadaj sobie pytanie kto chciałby z tobą współpracować? Wszędzie gdzie się pojawiasz zaczyna śmierdzieć kłamstwem, dwulicowością, obłudą i innymi wspaniałymi określeniami, które zapewne każdy użytkownik Age of Conan a pewnie i wielu innych tytułów przyporządkowałby do twojej jakże popularnej osoby. Robiłeś smród wokół AoC a twoja arcyciekawa drama która niedługo będzie miała 50 stron poprawiała nam humor przez wiele dni(i pewnie jeszcze nieraz poprawi) ale twoje liczenie na współprace z kimkolwiek jest już żenująco śmieszne. Nie wiem kto przy zdrowych myślach umawiałby sie z tobą na cokolwiek znając twoją reputację... a raczej jej brak. Jeszcze kilka miesięcy robiłeś straszną drame po powrocie z sierpniowego urlopu że QPOWC się rozpada , że masz pomysł jak pokierować gildią i inne mało znaczące bzdety a później coś ci nie pasowało i odszedłeś do Aiona. W między czasie byłeś jedną z osób które rozpalały drame na temat botowania orlegooczka w DFO i jechałeś po RL równo a całkiem niedawno odszedłeś z WC w Aionie zostawiając za sobą oczywiście smród i zniesmaczenie i szczęśliwym trafem trafiłeś do RL na Gorgosie. W tym momencie dałeś się poznać od zupełnie nowej ekscytującej roli w postaci dupoliza stulecia wchodząc w tyłek orlemuoczku tak głęboko że tylko twoje nogi było widać jednocześnie wychwalając RL na wszystkich możliwych forach jakże to wspaniałą jest gildią i jakże wspaniały i pracowity ma zarząd, który wstaje o 3 w nocy aby sprawdzić czy ktoś nie botuje a następnie przyzwala na botowanie w postaci automatycznego zbierania surowców co oczywiście też nie mogło obejść sie bez twojego wkładu w wybielanie tych wspaniałych czynów RL i jednocześnie robienie kolejnego smrodu w WC poprzez wyciąganie brudów w postaci rzekomego botowania w WoWie przez WC. BRAWO. Twoja historia jest pasjonująca jak słoik ogórków kiszonych mimo to dalej będę śledził twoją osobę bo jest ona ikoną zepsucia, kłamstwa i obłudy jakiej pewnie długo w społeczności graczy MMO nie będzie i szczerze powiem że powoli się wypalasz i niedługo nie znajdziesz miejsca w żadnej gildii która choć trochę szanuje siebie i swoją nazwę. Tak wiem panie Zergu że zawsze się jedzie po najlepszych ale powinieneś zabrać swoje zabawki z zniknąć z tej i innych piaskownic bo dzieci mają już ciebie dość.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 02:11 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Zerg napisał(a):

Potwierdzam, jednak ze swojej strony licze na wspolprace z innymi polskimi gildiami na wzor radziecki.
Zyczylbym osbie podobnej postawy u nas :)


Usiądź wygodnie i zadaj sobie pytanie kto chciałby z tobą współpracować? Wszędzie gdzie się pojawiasz zaczyna śmierdzieć kłamstwem, dwulicowością, obłudą i innymi wspaniałymi określeniami, które zapewne każdy użytkownik Age of Conan a pewnie i wielu innych tytułów przyporządkowałby do twojej jakże popularnej osoby. Robiłeś smród wokół AoC a twoja arcyciekawa drama która niedługo będzie miała 50 stron poprawiała nam humor przez wiele dni(i pewnie jeszcze nieraz poprawi) ale twoje liczenie na współprace z kimkolwiek jest już żenująco śmieszne. Nie wiem kto przy zdrowych myślach umawiałby sie z tobą na cokolwiek znając twoją reputację... a raczej jej brak. Jeszcze kilka miesięcy robiłeś straszną drame po powrocie z sierpniowego urlopu że QPOWC się rozpada , że masz pomysł jak pokierować gildią i inne mało znaczące bzdety a później coś ci nie pasowało i odszedłeś do Aiona. W między czasie byłeś jedną z osób które rozpalały drame na temat botowania orlegooczka w DFO i jechałeś po RL równo a całkiem niedawno odszedłeś z WC w Aionie zostawiając za sobą oczywiście smród i zniesmaczenie i szczęśliwym trafem trafiłeś do RL na Gorgosie. W tym momencie dałeś się poznać od zupełnie nowej ekscytującej roli w postaci dupoliza stulecia wchodząc w tyłek orlemuoczku tak głęboko że tylko twoje nogi było widać jednocześnie wychwalając RL na wszystkich możliwych forach jakże to wspaniałą jest gildią i jakże wspaniały i pracowity ma zarząd, który wstaje o 3 w nocy aby sprawdzić czy ktoś nie botuje a następnie przyzwala na botowanie w postaci automatycznego zbierania surowców co oczywiście też nie mogło obejść sie bez twojego wkładu w wybielanie tych wspaniałych czynów RL i jednocześnie robienie kolejnego smrodu w WC poprzez wyciąganie brudów w postaci rzekomego botowania w WoWie przez WC. BRAWO. Twoja historia jest pasjonująca jak słoik ogórków kiszonych mimo to dalej będę śledził twoją osobę bo jest ona ikoną zepsucia, kłamstwa i obłudy jakiej pewnie długo w społeczności graczy MMO nie będzie i szczerze powiem że powoli się wypalasz i niedługo nie znajdziesz miejsca w żadnej gildii która choć trochę szanuje siebie i swoją nazwę. Tak wiem panie Zergu że zawsze się jedzie po najlepszych ale powinieneś zabrać swoje zabawki z zniknąć z tej i innych piaskownic bo dzieci mają już ciebie dość.


Heheh dobre dobre o malo nie zadlawilem sie popcornem :D Prowokacja masjtersztyk widac ze HH ucieka od tematu :D
Ty rowniez usiadz wygodnie na czym tam zwykles siadac

A kto tu mowi o tobie i wspolpracy z toba ? Bo chyba o wsplopracy z toba mozna rozmawiac tylko. Nie jestes czlonkiem HH AoC. Ni grasz w AoC'a.

Gwoli sprostowania, jesli juz analizujesz moja przygode to moze opowiesz o swojej. Szkoda ze odszedles panie oficerze z Deja Vu palac i niszczac ta gildie zupelnie. Wielki Conqueror ktory dobity patchem przestal grac. To juz nie pamietasz tych docinek do LOTOSA na globalu twojego ex kolegi i lidera ??? Pieknie sie mu odwidzieczyles i reszcie z Deja Vu.

Kiedy HH potrzebowalo twojej pomocy wypiales sie i poszedles grac w Aiona. Teraz grasz rycerza w bialo-obsranej szacie zaiste piekny to widok :D

Klamstwo i zepsucie mozesz przypisywac ale sobie bo bredzisz i placzesz sie w polprawdach.
Tak byl temat na forum QPOWC gdzie po powrocie z wakacji chcielismy kilku reform - zreszta nie tylko ja ale min Lakhla Vespa Rekso Zaren Naru i wiele wiele innych osob . Drizzta wiecej nie bylo jak byl, BK stracony ludzie chodzili tylko na rajdy ktore tez przestaly juz porywac. Czekalismy okolo miesiaca na zmiany ktore nie nadeszly. Zatrzymalismy sie na BRC w2, do tego na keszacie byla mlocka. Trzeba byla pewnych zmian i podsumowan. Z powodu tej zapasci czesc osob odeszla z gry czesc przeniosla sie do HH, by potem z niego odejsc. Potem ci sami ludzie spotkali sie w Polanach.
I TO PEWNIE TEZ MOJA WINA :)

Co do RL i mojej gry w Aion to niczego nie zaluje.
Z nikim cyrografu nie podpisywalem i ide tam gdzie gra sprawia mi przyjemnosc. Jesli ktos ma totalnie inne zdanie niz ja to nie widze problemu zeby sobie marnowac czas. Chyba podobnie gra Peccavi ? Ciekawe czy gdyby HH przybraloby forme warcry'owska to zostalby tam czy odszedl do innej gildii- i mam to na mysli GRE VIDEO a nie Zakon Rycerski matolku.

Nie pieprz tez glupot o wybielaniu bo nigdy nie mowilem ze nalezy wybielac Eagle chodzilo mi tylko o fakt ze po roku czasu skakania sobie do gardel na wileu forach i wymieniania po tysiackroc tych samych ogranych argumentow- to warto zakonczyc ten bajzel chodzby z uwagi na fakt ze nie wszyscy byli swieci w WC - vide WoW. Pisalem o tym na zamknietej czesci forum Warcry wiec pogratulowac tylko moge ciekawosci i uwagi.


Tak jak RL nie zrezygnowal z Eagla tak WC nie zrezygnowalo z paru osob i wszyscy powinni sobie podac reke- wsio- zamknac temat.
Czytaj wiec dalej drame warcry napewno dowiesz sie wiecej !!!

Cytuj:
szczęśliwym trafem trafiłeś do RL na Gorgosie

Co za brednia :D Bylem zaproszony wraz z reszta ludzi ktorzy zmienili server. Znam sie tam z wieloma ludzmi z EQ2 i Vanguard czyli jeszcze z czasow kiedy ty brandzlowales sie przy Tibii. I jesli mialbym wybierac gdzie grac i czy zostac w Aion to wolalem wlasnie tam pojsc niz zostac na Spatalos i wybierac miedzy HH do ktorego w zyciu bm nie poszedl a inna gildia w ktorej nikogo nie znam.

Cytuj:
a następnie przyzwala na botowanie w postaci automatycznego zbierania surowców


chyba nie wiesz o czym piszesz poraz kolejny, nie wiem moze to zbyt skomplikowane i nie rozumiesz czym jest autoclick a czym jest bot.

Ponadto jestem zydem i masonem winnym calego zla i ganku na serverze- jestem ZUOOO !!! Pamietajcie o tym jak bedizecie zasypiac!!! ( o tym zapomniales piszac ten jakze wazny i wiele wnoszacy post. )

A kiedys sie mowilo ze HH to ZUOOO !!! No coz tradycje trzeba wspierac poki co bede robil to jednoosobowo.

Trzymano Mattheus szpiegu z krainy deszczowcow.
Koledzy z Dejavu do dzis ci dziekuja http://www.dejavu.drl.pl/ za kazda chwile ktora spedziles z nimi.



Na koniec odsylam do tekstu Lakhli kilka postow wyzej.


Swietny post pokazujacy pewna regułę ktora panuje u nas. Nawet w sprawie wyzwysk w grze na PM'ach nie mozna znalezc wspolnego zdania to co dopiero PvP.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 03:56 
Cytuj  
LOL zreq nie oceniaj ludzi swoja miara . Gralem z Matem w HH Aoc od momentu kiedy byl w HH. I co moge powiedziec ? Bardzo dobry gracz na ktorym mozna polegac. I wcale nie uciekl z HH do Aiona gdyz HH utworzylo nowy oddzial gildii w Aionie, czyli po prostu gra w HH Aion . Nikogo nie zdradzil itp. Do tego nigdy zadnych glupot prowokacji i podobnych rzeczy nie wypisywal czego nie mozna powiedziec o tobie. Od poczatku startu serwera PVP macisz niesamowicie i snujesz intrygi . Smiem nawet stwierdzic iz jesli juz obwiniac kogos indywidualnie o niepowidzenie iventu ( ktory zreszta dawno juz jest historia ) to twoja osoba najbardziej przyczynila sie do sklocenia strony polskiej. Wiec nie wychodz z inicjatywa polaczenia i jakis sojuszow bo to troche niepowazne jest :). Wlasnego wizerunku tak latwo sie nie zmienia. Ludzie po prostu pamietaja co za brednie pisales czy to o HH czy o Polanach czy nawet o QPO.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 11:47 
Cytuj  
Szybka analiza tego jak zniszczylem polski event przed sniadaniem:

- Napisalem ze C9 a wszczegolnosci Haderach wycofalo sie z organizacji Orla, i kazdy zaczal ciagnac w swoja strone

- Napsialem ze od poczatku HH nie chce wspolpracowac z nikim i nawet teraz woli Rosjan niz Polakow

- Napisalem ze Polanie nie ogarna 500 osob w gildi i trzeba im pomoc ( nikt tego nie zrobil JA TEZ ) Na spotkaniu ktore udalo sie zaaranzowac na Vencie Warcry na samym poczatku jasno i wyraznie kazdy powiedzial co chce.

Myslisz ze zalozenie tematu bylo glownym powodem dlaczego ludize przestali wspolpracowac ze soba ?

Nie. Oni nigdy tego nie chcieli. Udowodnil to Projekt Bialy Orzel !!!
Kazdy liczyl na ciekawa rywalizacje, ze jego gildia odniesie jakis sukces i poradzi sobie bez pomocy innych ( zalozenia HH ). Ja tu nie mam nic do rzeczy i nie wmowisz mi ze jesli wiekszosc ludzi chcialaby zjednoczenia a ja np NIE to by do niego nie doszlo.
Dlaczego ludzie SAMI odchodzili z Polan z Deja VU ???
Dlaczego Oprawcy, ElitaL sami wyszli z Deja Vu, ? Bo nie chcieli wspolpracowac i budowac silnej gildii. Fakt ze Lotos mial troche niepokolei w glowie, ale mogli sie przeniesc do Polan jesli im tak zalezalo na Evencie.

Prawda jest taka ze kazdy przyszedl na ten server zeby farmic innych w PvP i kazdy powod do tego jest dobry, takie czy inne checi, moje czy nie moje nic do rzeczy nie maja.

Na zakonczenie powiem ze i tak jestescie dla mnie pixelami wiec wasza opinia na moj temat malo mnie obchodzi :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 14:07 
Cytuj  
Zerq ja cie nie oskarzam o event, mowie tylko iz jesli kogos indywidualnie odznaczyc to bylbys pierwszy z powodu miedzy innymi tego tematu i glupot ktor pisales w nim od samego poczatu. Wiec sorry twoje nawolywanie o dogadanie sie i zjednoczenie jest smieszne i raczej nikt normalny juz ci nie zaufa, gdyz kazda gidlia w ktorej byles przezyla spory kryzys a niektore sie przez to rozpadly, ja osobiscie nie chcialbym grac z taka osoba ktora jak to kiedys ujoles na forum WCQPO iz to co piszesz na forach to zmyslone rzeczy ktore sluza tylko i wylacznie cela twoim i twojej gildii. Sorry ale tym postem ( wtedy chyba Blasz go wkleil ) ujawnilo sie twoje oblicze, maciciela i dwulicowca. Pozdro

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 16:46 
Cytuj  
jarczew77 napisał(a):
Zerq ja cie nie oskarzam o event


jarczew77 napisał(a):
Smiem nawet stwierdzic iz jesli juz obwiniac kogos indywidualnie o niepowidzenie iventu ( ktory zreszta dawno juz jest historia ) to twoja osoba najbardziej przyczynila sie do sklocenia strony polskiej.



http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf


jarczew77 napisał(a):
mowie tylko iz jesli kogos indywidualnie odznaczyc to bylbys pierwszy z powodu


Tak jasne ale razem z twoimi kolegami na czele oraz reszta znakomicie wspolpracujacych ludzi pod bandera PL.

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

jarczew77 napisał(a):
miedzy innymi tego tematu i glupot ktor pisales w nim od samego poczatu.


Odpowiedz w poprzednim poscie ale ponownie napisze, Myslisz ze zalozenie tematu bylo glownym powodem dlaczego ludize przestali wspolpracowac ze soba ?
Odrobina chronologii by ci sie przydala.

jarczew77 napisał(a):
Wiec sorry twoje nawolywanie o dogadanie sie i zjednoczenie jest smieszne


Jakie zjednoczenie ? Pisze z perspektywy Keszaty a nie tworzenia gildii to raz.

jarczew77 napisał(a):
i raczej nikt normalny juz ci nie zaufa,


i bardzo dobrze bo ja najlepiej sie dogaduje tylko z nienormalnymi. Pisz jednak- to bym ci sugerowal- z wlasnej perpektywy a nie ogolu. Wybrany zostales jakims sumieniem Narodu ? Oglonikami to sie dziury zapycha jak sie nie ma nic do powiedzenia. Powiedz ze ty mi nie zaufasz czego nawet nie rządam od Ciebie.

Poza tym ciekaw jestem komu tak bardzo ufasz z pixeli poznanych w grach mmo.

jarczew77 napisał(a):
gdyz kazda gidlia w ktorej byles przezyla spory kryzys a niektore sie przez to rozpadly


gdybym mogl tylko sobie dopisac jakis przydomek w AoCu typu Zerg Dewastator, Niszczyciel Klanow, Siewca Zla i Kryzysow.
Ciekaw jestem za co jeszcze zdolasz mnie obwinic :)
Event i zniszczenie QPOWC juz mi dopisales czekam dalszego.

jarczew77 napisał(a):
ja osobiscie nie chcialbym grac z taka osoba ktora jak to kiedys ujoles


No i widzisz jak to sie dobrze skalda- bo ja tez bym nie chcial z Toba graca powodow nie chce mi sie szukac po forach :)
.
jarczew77 napisał(a):
zmyslone rzeczy ktore sluza tylko i wylacznie cela twoim i twojej gildii.


Pieknie ujete.


jarczew77 napisał(a):
Sorry ale tym postem ( wtedy chyba Blasz go wkleil ) ujawnilo sie twoje oblicze, maciciela i dwulicowca. Pozdro


Oj to w koncu kiedy sie ujawnilo prze Eventem ktory zniszczylem, czy moze kiedy zniszczylem QPOWC WC ?
Ponadto nie zapominaj ze jestem Cyklista i Masonem !!!


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 17:31 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Ponadto nie zapominaj ze jestem Cyklista i Masonem !!!


Hmm skoro Sam tak twierdzisz to chyba nie pozostaje mi nic innego jak sie z toba zgodizc gdyz sam siebie znasz najlepiej.

A co do eventu to czytaj ze zrozumieniem nie mowie ze to twoja wina tylko jesli juz by kogos wybierac to pewnie bys wygral z powodu chocby tego tematu. W ktorym pisales rozne glupoty majace na celu nastawienie przeciwko sobie gildie polskie miedzy innymi HH i QPO ( choc to juz bylo na koncu eventu ). Co do zaufania to nie ufam pixelom tylko ludzia z ktorymi gram kupe czasu, i jak do tej pory nie nadwyrezyli mojego zaufania.

Ps swietny link to udalo ci sie :)


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 18:30 
Cytuj  
1. "Boty można również spotkać w grach MMORPG, gdzie są używane do automatyzowania czynności wykonywanych przez gracza (np. ciągłe zabijanie potworów). Takie incydenty są wbrew zasadom obowiązującym w grze i ich używanie zazwyczaj skutkuje banem." - dla przypomnienia
Teraz powiedz mi że, zapuszczenie autoclicka aby zbierał surowce gdy nie jest sie nawet przy komputerze to nie jest bot.
2. Ja o nic cię nie oskarżam, piszę tylko że ciągnie się za tobą smród wszędzie gdzie się pojawisz a twoja reputacja jest mniejsza niż końskie gówno na ulicach tarantii a ty chcesz jeszcze z kimś współpracować. Kilka miesięcy temu nazywałeś Polan planktonem a teraz się z nimi bratasz i uprawiasz "wielką" politykę i marzą ci się wielkie sojusze? jesteś śmieszny.
3. W DejaVu aka Legionie Czarnych Dragonów byłem kilka dni na serwerze PvE i kilka tygodni na PvP a oficerem zostałem tylko dla tego że byłem zainteresowany tymi rozmowami o evencie z których nic wyszło zresztą w gildii i tak nie było co robić bo Lotos zajmował i decydował o wszystkim i tak na forum DV na którym chyba każdy miał konto pisałem że nie odpowiada mi brak PvP, dzika rekrutacja Lotosa i kilka innych rzeczy a ponieważ przez tydzień nic się nie zmieniło i Lotos robił dalej swojego 2 alta wyszedłem z gildii. Tak więc rzeczywiście spaliłem DV doszczętnie. Po wyjściu z gildii z Lotosem już chyba nawet nie rozmawiałem a na pewno nie wyzywałem go na czacie globalnym więc poza kilkoma docinkami w postaci ''ooo Lotos na Keshacie" na mumblu raczej niczego o tym człowieku który mógł mieć wielką i silną gildie a stoczył sie i z powodu transferów zrezygnował z gry nie mówiłem a cześć ludzi którzy grali w DV są teraz w innych gildiach łącznie z HH. Urzekła mnie moja własna historia.
4. Oprawcy nie wyszli sami z DV albo inaczej... Lotos pomógł im wyjść z DV i wyrzucił kogoś po kłótni o przyszłe rajdy bo nie chcieli w gildii nic robić i chyba taktyk na bossów zdradzić czy coś takiego w każdym razie Lotos wywalił 1 a reszta sam wyszła.
5. Skoro LUDZI z którymi grasz uważasz za pixele to jesteś naprawdę wielki i życzę ci sukcesów w formowaniu wielkich sojuszy, armii i stworzenie ogromnego państwa, lotu w kosmos i co ci sie tam jeszcze przyśniło. Powodzenia też w rekrutacji graczy z Ukrainy.
6. Żeby nie było że mam informacje wyssane z palca zrobiłem ctrl +, crtl +v twojego posta niby z zamkniętego a jednak otwartego dla wszystkich forum WC:
Szonn napisał(a):
O rany ten temat zyje :D

Teosen napisał(a):
pozwoliles na upadek gildii w AoC, olales ich i szybko poleciales do Aiona, potem olales organizacje w Aion mimo ze byles za nia odpowiedzalny i miales wizje wielkiej gildii w Fallene Earth, nastepnie dolaczyles do royalowcow w Aion by teraz ich tez olac i pisac posty o wielkim powrocie do AoC ?


Upadek gildii w AoC ? O czym ty mowisz ? Warcry nadal istnieje jestem tez jego jednym z 9 liderów i wycinam przeciwnikow chlapiac krwia na lewo i prawo :P

http://aoc.yg.com/pl/guilds?srv=24&rnk=1

Gram w obie gry AoC i Aion. PvP w Aionie nie rozpieszcza wiec pewnie nie przedluze abonamentu. WarCry jest obecnie gildia gankujaca sprzymierzona wraz z QPO w gildii Polanie.
Jesli chcesz wiedziec czemu doszlo do polaczenia spytaj min. Sheykisa. Nikt tej decyzji nie zalowal a sam Keep T3 stoi i czeka obecnie sluzac gildii jako przechowalnia gank-altow. Aha i zeby nie bylo gram w Polanach czyli tam gdzie moi znajomi, nikogo nie zostawilem nigdzie nie ucieklem.
Polanie to obecnie najwieksza i najsilniejsza gildia PL- PvP/PvE na serverze 2E jakis tam wklad i ja mam. Obecnie pracuje nad przejeciem Ukraincow i kto wie moze pierwszym sajuzem na miare I RP :P
Fakt bawi mnie zabawa i dyplomacja na najwyzszej półce w dobrej poukladanej gildii. Tacy sa Polanie tworzy ta gildie takze kilka osob z WarCry.

Tak jak pisalem najlepsza gildia w jakiej bylem to Warcry AoC Fury dalej niekromnie powiem ze to byl WarCry 2Eagles - co jest zasluga wielu ludzi a zwlaszcza Sheykisa potem Royal Legion EQ2, Vanguard Aion, WarCry Aion, Warcry Warhammer plasuje sie na samym koncu- inny styl inne zalozenia inne efekty koncowe. Jak na gildie WC w AoC pobilismy wasz rekord 3 miesiecznej gildii plasujac sie przy naprawde duzej konkurencji na 2-3 miejscu sami, potem w sojuszu z QPO na 2 miejscu do konca wrzesnia. A to wszytsko przy wielu Siegach i cisnacej konkurencji ze strony ruskich i polskich gildii. Gdybysmy popuscili pasa jak w Aionie to gildia przestalaby istniec po miesiacu gry. Do dzis to ludzie ktorych ja zrekrutowalem jako jedyni po stronie PL posiadaja 5 levele PvP i graja w zgranym skladzie QPOWC stanowiac o sile Polan.


FE to FE bez 30 osob w gildii nie chce mi sie grac w nia. Samotnym strzelcem nie zostane z 2 osobami na kanale. Gra mi sie podoba ale nie widze sensu gry w nia jesli nie moge miec dostepu do pelnego contentu.

"Jestem luznym czlonkiem luznej spolecznosci, ktora luzno podchodzi do gier mmo i jezdzi zawsze po najlepszych pasjonatach i hobbistach"

Dokladnie :) I ja rowniez po nich jezdze jak trzeba.


Pamietaj Tosiek ze kazdy Lider ma swoja wizje jak gildia wygladac powinna. Ja stawiam zawsze na zgranie i progress. Byc moze takiej proby nie wytrzymalaby gildia w Aionie gdzie jednak sporo ludzi gra casual, gdybym to ja przejal rzady na poczatku. A byc moze dzis plasowalibysmy sie w pierwszej 5tce. Kto wie.
Nie liczby sa wazne a przyjemnosc z gry. Jesli Ty dobrze sie bawisz w luznej gildii to swietnie ! I powiem od razu jesli kiedys wykupilbys abonament w AoCa ze takiej gildii tam nie ma. Bo gra Open PvP zabila casuali- organizacja rajdow PvP/PvE dla 48 osob prawie codziennie to naprawde ciezka robota, z drugiej strony chetnch nie brakuje i gildia/gildie sie rozwija.
W AoCu bez silnej gildii nie masz wsparcia , nie crafcisz, nie masz kasy, nie chodzisz na rajdy, ani Mass PvP... jestes free fragiem.
Ostatnia gildia free fragow skonczyla krotki zywot 1 miesieczny tydzien temu- zostala pochlonieta przez HH.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 19:22 
Cytuj  
Nadal sa to informacje wyssane z palca a o planach nie bede tu pisal a tym bardziej na forum Warcry. Wiedz jedno ze zadnej rekrutacji Ukraincow nie bedzie do Polan:
- po pierwsze nie ja o tym decyduje
- po drugie nie o tym pisalem i nie o tym byla i jest mowa.

Nadal twierdze ze najlepsza gildia to byl Warcry AoC i podtrzymuje to.
Nie mam jednak ochoty rozwodzic sie nad ewolucja zwlaszcza tutaj- to nasza prywatna sprawa.

Polanie poczatek gry a teraz to dwie rozne gildie. Do przeszlosci nie bede sie odnosil . Jestem czlonkiem tej gildii i jestem z tego zadowolony. Gildia ma solidne podstawy i progres. Zdecydowanie tego jej brakowalo na poczatku zabawy na PvP serverze. Nadal gram ze znajomymi i swietnie sie z tym czuje a to czy dzis bedziemy sie nazywac Polanie czy jutro XI Legion Zwapnialych Headhuntersow to juz mnie malo interesuje.
tam gdzie gram zawsze staram sie byc aktywny i pomocny.



W Deja Vu byles Oficerem zainteresowanym zywo Eventem. Powiedz zatem dlaczego Event nie wypalil i z czyjej winy?

Dlaczego tez dolaczyles do HH ktore mialo event w dupie ?

Nie szuklaes przypadkiem poukladanej gildii grajacej PvP, z zamknietym forum, stabilnej w grach i nie rozpadajacej sie po miesiacu z powodu bugow faila producenta transferow itp ?

Jak sobie odpowiesz na powyzsze to dowiesz sie dlaczego obecnie nie gram w WC a jestem jedynie jak reszta luznym czlonkiem luznej spolecznosci.

Tak gre uwazam za odskocznie od pracy i ludzi traktuje po kolezensku niemniej sa to nadal pixele :)

Pisanie o zaufaniu locie w kosmos i mega sojuszach to juz chyba twoja fantazja. Sugeruje regularne wietrzenie i nie spedzanie soboty i ostatkow przed monitorem :)
Aloha


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.