mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 09:35 
Cytuj  
zacytuj gdzie mendol pisal wiersze pochwalne na temat AoC


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:07 
Cytuj  
Cytuj:
Nie grałeś to nie mów jak jest, po wyłaczeniu efektów czarów i włączeniu małego zasięgu widoczności playerów, na siegu gdzie lało się około 100 osób, na uwaga laptopie, miałem srednio 25fps w samym środku walki. Więc nie jest źle.


Najlepiej to wogóle wyłączyć wszystkie efekty, zmniejszyć rozdzielczość i grać jak w tetris;)


_________________
Onaga, Ozeen, Anemic

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:13 
Cytuj  
To odrazu mogli zrobic grę na enginie z lat 1995-2000 wtedy jakby tylko przepustowośc serwerów wyrobiła mozna by siege i 300vs 300 jebnąc. A tak to obniżanie detali na siegie jest beznadziejne, albo coś chodzi jak powinno albo nie w tym przypadku to jest fail!!!!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:48 
Cytuj  
Czytalem wypowiedzi osob z quadami i 8800GT, ktore skarzyly sie na niegrywalne FPS na najnizszych ustawieniach w momencie, gdy na ekranie pojawial sie caly zerg. Widac trzeba grac na laptopach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:48 
Cytuj  
@UP

100% AGREE !!

Powinni wziąć się za optymalizacje silnika do takiego stanu, aby wprowadzone SIEGE BATTLE były grywalne !!


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 11:01 
Cytuj  
Buka zastanow sie czasami, to pomaga.
jesli na poczatku podobalo mi sie aoc to chwalilem.
pogralem chwile dluzej i pisze o tym co mi sie nie podoba.
to chyba jest normalne? proponuje wiec pierdyknac sie w leb porzadnie a potem podejmowac proby rozpoczynania nowych awantur.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 11:35 
Cytuj  
barol napisał(a):
Nie grałeś to nie mów jak jest, po wyłaczeniu efektów czarów i włączeniu małego zasięgu widoczności playerów, na siegu gdzie lało się około 100 osób, na uwaga laptopie, miałem srednio 25fps w samym środku walki. Więc nie jest źle.


Nie no spoko jak dla Ciebie to, że widzisz tylko 3 osoby wokół Ciebie i jeśli są to magowie to nie wiesz czy castują czy nie jest ok to graj sobie...

Pamiętam jak kumpel odpalił AoC na 6500 bodajże miał 15 FPS:) Ustawił taki dystans view , że widział małpę dopiero jak sie o nia wywrócił a jak targetował tabem coś dalej niż 10m od niego to widział tylko marker pod niewidzialnym mobem:) Można i tak tylko zadaj sobie pytanie czy to ma jakikolwiek sens?

A jak tam z lagiem na tym siegu bo nikt nic o tym nie pisał?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 11:59 
Cytuj  
Dae jest fanbojem FPSów
:(


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 12:06 
Cytuj  
Da się grać dopóki casterzy nie zaczną castować tych wszystkich swoich AOE. Wtedy zamiast fps robi mi się spf (seconds per frame) i ogólnie dupa. Ale ja byłem tylko na niedzielnej obronie BK Warcry więc przed patchem. Najbardziej to uderza w postacie melee bo o jakimś sensownym uzyciu combosów można zapomnieć.

Wydaje mi się, że przesadzili z grafiką i efektami. Jak na razie AoC to bardzo dobry online RPG ale prawdziwym mmo tego nazwać nie można.

Dla porównania jak powinny wyglądać siege - najnowszy filmik Fumy (Pellegri) z Teona (L2). W tym małym okienku jest bardzo kiepska jakość - w grze wygląda to o wiele lepiej.

http://files.filefront.com/rune+adenwmv ... einfo.html

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 12:28 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Dla porównania jak powinny wyglądać siege - najnowszy filmik Fumy (Pellegri) z Teona (L2). W tym małym okienku jest bardzo kiepska jakość - w grze wygląda to o wiele lepiej.

http://files.filefront.com/rune+adenwmv ... einfo.html


No fajna ustawka, taki zerg siegem bym tego nie nazwał, ale chociaż ludzi sporo dało się grać, szkoda, że ten cały L2 to Grinderski crap... Tak to można by nawet pograć dla relaksu:P

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 12:35 
Cytuj  
To był siege, który w L2 odbywa się co 2 tygodnie. W czasie tygodnia masowe PvP odbywa się zwykle przed ubuciem epickich bossów. Co do grindu to się zgadzam.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:19 
Cytuj  
po poniedzialkowej lacie znacznie mi skoczyl fps jakies 20 - 30 % w lokacjach, w ktorych mialem kolo 3o-40 klatek teraz ponizej 55 nie schodzi

wiec cos tam robia w tym kierunku, ale fakt, ze przy moim sprzecie to te 55fps powinno byc absolutnym minimum :)


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 16:52 
Cytuj  
hmmm... najwiecej informacji o fps i lagach pisza tu ci co nie byli na 'siege' :)
Ciezko to nazwac siege na dzien dzisiejszy jesli jeszcze tego nie wlaczyli tylko odbywa sie na dziwnych zasadach za co duzy minus dla Funcom, a wydajnosc poprawili znaczaco i spokojnie ju zmozna grac mass pvp ( za 15 minut przeestuje ).

Mendol, ja zlewam pve, moge isc gdzies tam na pare godzin ale flakow nie bede sobie wyprowal dla epaxow jak sie to robi w wow bo od tego ucieklem, a mass pvp jest bardzo przyjemne juz teraz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 3
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 09:24 
Cytuj  
naro napisał(a):
po poniedzialkowej lacie znacznie mi skoczyl fps jakies 20 - 30 % w lokacjach, w ktorych mialem kolo 3o-40 klatek teraz ponizej 55 nie schodzi

wiec cos tam robia w tym kierunku, ale fakt, ze przy moim sprzecie to te 55fps powinno byc absolutnym minimum :)


Naro mam podobnie jak ty wiec widze ze cos sie dzieje w kierunku usprawniania silnika gry


_________________
Guild: Akritai
Server: Soulstorm -PvP


Posty: 13
Dołączył(a): 2.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 07:37 
Cytuj  
naro makos --> witam starych wyjadaczy . Odnosnie fps u mnie jest coraz gorzej z 20-30 spadlo do 15-22

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 08:24 
Cytuj  
embe mass pvp? masz na mysli ta garstke ludzi vs druga garstka? ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.