mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 150  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 10:43 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Wisi mi Sou, że robisz z siebie idiotę, ale wprowadzasz ludzi w błąd - to mi się nie spodobało.


O to chodzi w YT i streamach. Na to leca gimnazjalisci czyli ich widownia. Streamy i TY filmiki nie maja byc merytoryczne i fachowe - wrecz przeciwnie.. a im gorzej grasz i wiekszym nieogarem jestes tym lepiej.
Im wiecej glupot nagadasz tym lepiej. Szczytam zajebiostosci jest pokazaywanie sciany albo main menu przez 10 minut i gadanie o porannym wyproznieniu.

"od idiotow dla idiotow" - taka zlota zasada. Ogladajac to tracisz czas bo to nie jest dla ciebie (w sumie dla nikogo to nie jest bo nie ma zadnej wartosci no ale np bijace rekordy popularnosci "Trudne Sprawy" na TVNie tez nie maja.... :/)

I a propos 'antyreklamy' - zapewniem cie ze nikt sposrod subskrybentow streamerow/youtuberow nie pogra w ta gre dluzej niz 2 dni wiec 'no harm done' - sorry ale kroluje kampa w krzakach w BFie i Majnkraft, ewentualnie dowolny mainstream tytul z ostatniego miesiaca o ktorym sie aktualnie rozmawia w szkolnej lawie. :)

Klikniecia i suby musza byc. Proste. N merytorycznym graniu ich nie ma bo to sobie kazdy moze zrobic sam.
Sorry ale gry SA TANIE ogolnie - nikt nie bedzie tracil czasu aby godzinami ogladac na yt/twitchu kolesia grajacego 'ok' jak moze sobie sam kupic/sciagnac triala albo i pirata - jebnac guide z gamefaqs i pograc samemu.

Oglada sie total proplayerow albo debili - do ktorej grupy zalicza sie sou i polska scena chyba nie musze przekonywac. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 kwi 2013, 10:47 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 10:46 
Cytuj  
sie musze zgodzic, z dawno nie widzianym 'kolega' :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 10:49 
Cytuj  
No ameryki nie odkrywam tutaj.

Choc musze przyznac ze na te streamy i yt jestem ciety troche bo ze swieca szukac takiej dawki idiotyzmu jak na wiekszosci z nich. A kurwa dzieciaki to ogladaja zamiast w pile pograc czy ksiazke poczytac... :/

Zal i tyle.

No ale sorry za derail. :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 11:00 
Cytuj  
Sou napisał(a):
jak widzisz podstawowe różnice między DF1 a DFUW da się w kilku punktach wypisać i sprawa załatwiona.

Tak, to takie proste. A jednak było ponad twoje siły. Większość informacji (jeśli nie wszystkie), które podałeś było błędnych, bo dotyczyły dfo1 a nie df:uw.

Sou napisał(a):
Streamy ci się Noia pomyliły. Byłeś na moim LIVE, nie na prezentacji Darkfall UW o_O

No tak, zapewne na prezentacji df:uw wszystko się zgadzało, skoro po tej prezentacji szukałeś chaos miast, banków z wieżyczką i zmieniałeś broń na różdżkę żeby transfer rzucić.


Ostatnio edytowano 24 kwi 2013, 11:09 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 11:02 
Cytuj  
Przeciez oni na tych streamach pisza co jest "zadane do szkoly" a nie o grze ;P


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 11:09 
Cytuj  
Coś bym napisał, ale to i tak nie ma sensu. Do zobaczenia na streamie (wiem że będziecie oglądać uważniej niż jakikolwiek z moich stałych widzów:) ).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 11:14 
Cytuj  
mysle, ze po pierwszym podejsciu i ocenie smeaga nie znajdzie sie tu chetny na ogladanie.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 11:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mysle, ze po pierwszym podejsciu i ocenie smeaga nie znajdzie sie tu chetny na ogladanie.


Ja nie mówię, że chętnie to obejrzycie (do waszej 3ki piszę). Takie osoby jak wy robią to niechętnie, ale oglądają. Nie pytajcie mnie czemu bo ja nie oglądam czegoś co mi się nie podoba :lol:


_________________
Obrazek

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 11:27 
Cytuj  
jakieś strasznie fatalistyczne wizje tutaj forsujecie :wink:
ok, można śmiało powiedzieć, że cały internet jest pełen krapu, tak jak pełna jest go telewizja, gazety, radio, politycy itd. itp.
idąc tym torem to najlepiej się zamknąć w jakiejś norze bez kontaktu ze światem lub skonstruować wehikuł czasu i cofnąć się z parę set lat (lub parę tysięcy) kiedy wszystko było takie proste a ludzie żyli w harmonii ze światem heheh
w napływie setek tysięcy informacji i dostępnych materiałów, to od odbiorcy należy decyzja co wybrać, a co nie, co jest dla niego wartościowe , co jest gównem, co należy odfiltrować
widziałem dziesiątki fajnie zrobionych, merytorycznie poprawnych filmików z różnych gier (filmiki z DFO w sporej większości takie są), zawsze przed zakupem nowego tytułu staram się posiłkować YT aby zobaczyć co zamierzam kupić i nie uważam żeby całość filmów była robiona przez idiotów dla idiotów, a jak coś mnie irytuje to zwyczajnie tego nie oglądam/kupuję i tyczy się to wszystkich dziedzin, proste jak konstrukcja cepa - jestem konsumentem i tyle. nie uważam, że nikt z oglądających filmiki nie pogra w DF dłużej niż 2 dni, tego typu streamy są jak najbardziej potrzebne -zwłaszcza przy braku marketingu ze strony AV
a co do BFa to lekka przesada ;) zarówno z tym chowaniem się w krzakach jak i generalizowaniem, że jest to zabawa wyłącznie gimbusów :wtf:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 11:44 
Cytuj  
Nikt tu nie pisze o 'calym internecie' tylko o specyficznym przypadku/przypadkach i sposobie robienia tych 'letspleji', streamow i filmikow. Nie bede wymieniaj nickow polskich czy zagranicznych - kto sie choc troche interesuje branza je na 100% zna i wie jakie (przewaznie) mialkie gowno serwuja ci najpopularniejsi. ZWLASZCZA w PL, gdzie dobrego ytubera/streamera (ktory do tego nie targetuje w wiek gimnazjalny) ze swieca szukac (smiem twierdzic ze taki nie istnieje).
I ofc ze oni targetuja w dzieci... sorry ale tresci ktore taki stream przekazuje kazdy dorosly i zarabiajacy czlowiek ma na wyciagniecie reki (bo moze sobie gre poporstu sam kupic czy sciagnac) - dziecko/mlodziez niekoniecznie (ze wzgledow finansowych).
Ja nie pisze ze dana gra jest dla gimbazy w tym momencie (choc troche jest) - ja pisze o streamach/letspleyach i ich (domniemanym) 'przeslaniu' dla bardziej zaawansowanego i ogarnietego i starszego gracza.

Wyjatkiem sa kolesie ala Kripparian (ktorego mocno szanuje bo jest poprostu pro i jest doslownym przeciwienstwem przecietnego youtubowego debila krecacego filmiki o dziecku i grajacego w BFa (tu wstaw dowolna popularna at m gre bo ci ludzie graja we wszystko) nie umiejac grac i kreujacego sie rownoczesnie na idola dzieci, wyrocznie i progracza). :)

Cytuj:
Ja nie mówię, że chętnie to obejrzycie (do waszej 3ki piszę). Takie osoby jak wy robią to niechętnie, ale oglądają. Nie pytajcie mnie czemu bo ja nie oglądam czegoś co mi się nie podoba


Nie dosc ze debil to jeszcze bezkrytyczny debil. haha...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 kwi 2013, 11:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 11:49 
Cytuj  
W nowe fpsy typu cod/bf zagrala rzesza ludzi, ktorzy nie graja w fpsy, to byla ich pierwsza stycznosc. Gdy ktos doswiadczony odpala taka gre to wrazenie jest, ze graja w to same gimbusy. W takim BF nie mozna sie slowem odezwac, bo to swięta i wspaniałą gra. Tak to jest jak dzieciaki porownania nie maja.

Majac porownanie, mozna dojsc do wniosku, ze w takim nowym bf/cod zatraca sie sens prawdziwego fpsa...

W dfo wiekszosc "filmow" bedzie lepsza, bo bedzie zrobiona przez zapalencow, dla zapalencow. A wiekszosc graczy BF w zyciu nie usiadlaby do tej gry. A nawet jesli to po 5 minutach powiedzieliby, ze to gowno.


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 12:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A wiekszosc graczy BF w życiu nie usiadlaby do tej gry. A nawet jesli to po 5 minutach powiedzieliby, ze to gowno.


Może i BF tak, ale DF na pewno zasługuje na więcej graczy niż ma. Niestety 40E nie zachęca do "spróbowania czegoś nowego". Temat triala u AV na razie leży, a szkoda:/

Chyba, że postawili tylko na zapaleńców którzy nawet mimo lagów i niedoróbek będą grali, przynajmniej mniejsze obciążenie serwerów mają ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 12:12 
Cytuj  
no jest w tym sporo sensu, wielu znajomych graczy, których uważałem za hardcorów MMO wymiękła przy DF (powody prozaiczne mogłoby się wydawać) - bo zabijali kogoś pod startowym miastem, bo stracił ktoś całe 100 strzał i krapowaty armor, bo trzeba "celować myszką", bo za dużo speli itp ;) niektórym może się to wydawać śmieszne dla innych był to praktycznie dramat przekreślający grę...

gimbaza to nie jest tylko problem BFa, ale większości gier, niestety teraz każdy dzieciak ma kompa i w coś gra, trudno aby 13 latek był dla dorosłej osoby partnerem do rozmowy (choć zdarzają się wyjątki)
dzieciaki kupują i będą kupowały gry (a raczej ich rodzice) i będą to w większości tytuły najbardziej reklamowane - normalna rzecz - niezależnie od tego czy dana gra będzie dla "starego wyjadacza" totalnym krapem czy zajebistym tytułem
i fakt porównując BFa/coda do np. ET - cześć sensu prawdziwego fpsa została zatracona ale:
podejrzewam, że za kilka lat ludzie, którzy "wychowali się" na BF/cod będą tak mówili o aktualnych wtedy grach

edit: BF kosztował więcej niż 40€ więc kasa nie jest tutaj przeszkodą (kupno DF) hehe, tylko i wyłącznie brak reklamy, choć w oparciu o powyższe - przyciągnęłoby to całą masę średniej jakości graczy i dzieciaków

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 12:22 
Cytuj  
To ja sie zapytam tak, czy da sie w nowym DFO pograc w ogole z doskoku? Logujac sie np. z 2 razy w tygodniu? To jest moj ogolny problem z mmorpg, są to gry, w ktorych jednak troche trzeba poswiecic czasu, ktorego czesto szkoda na farmienie i "chodzenie". Mysle, ze to nie tylko moj problem, graczy, ktorzy chcieliby czegos wymagajacego czy moze bardziej skomplikowanego... ale gdzie tu czas znalezc? Gralbym moze w takei EvE, ale czasu na to nie widze ;]

Za takiego BFa trzeba bylo zaplacic 2 razy btw...

brak triala w DFO to zabieg "taktyczny?"

"nowi gracze" nie chca przegrywac, frustruja sie jesli nie moga w jakis sposob wygrac. Dlatego takie DFo wydaje sie im okropienstwem.


_________________
.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 12:49 
Cytuj  
odpowiem Ci tak,
mam dwa konta w DF:UW z których nie korzystam i raczej nie będę
powód - moim zdaniem nie da się grać w DF - (jak i chyba w żadną grę MMO) z doskoku - jeśli za doskok traktujesz sytuację
"mam akurat godzinkę czasu to sobie pogram"
zanim się zalogujesz, ubierzesz, pogadasz z ludźmi, zastanowisz się co robić, dojedziesz na spota lub znajdziesz PvP to będzie się musiał wylogowywać hehe
niby farmi się o wiele szybciej niż kiedyś ale dalej musisz jednak farmić - sprzęt, punkty itd. żeby nie odstawać od reszty, no chyba że poświecisz dostatecznie dużo czasu na początku, będziesz miał super aktywną ekipę i hot-spot-PvP holding wtedy możesz się logować od czasu do czasu wyłącznie na PvP, siege itd. troszkę tak to wyglądało u schyłku DFO
choć nigdy nie masz pewności jak dużo czasu zajmie Ci szukanie rozrywek - jak efektywnie go wykorzystasz - tak urok mmo - koniec końców i tak go marnujesz
grałbym w UW - bo mimo wszystko uważam, że jest to najlepsza gra jaka ukazała się na rynku - ale realnie to szkoda mi czasu bo:
1. wolę go spędzić z żoną
2. brakuje mi go na inne "obowiązki"
3. stanowczo za dużo pracuję hehe

oczywiście to subiektywna opinia na podstawie doznań z bety
po releasie zalogowałem się, przeszedłem tutorial, zrobiłem tych kilka podstawowych featsów, przeniosłem się do innego miasta gdzie siedziało kilku znajomych, pojeździłem trochę, po czym stanąłem pod bankiem, pogadałem z paroma osobami na czacie i zacząłem się zastanawiać co tu porobić, czy już lecieć na spota, czy zająć się bindowaniem (niestety pliki konfiguracyjne z bety nie były kompatybilne), czy gatherować, czy dalej gadać na czacie po czym zorientowałem się, że minęło dobre półtorej godziny i pomyślałem: hmmm, po co ja to w ogóle odpalałem ? wyłączyłem grę, odinstalowałem i poszedłem na rower :D

rzeczywiście zapomniałem - Bf = kupno gry + premium hehe

co do triala to chyba zabieg "taktyczny", to że Av ma nóż na gardle wiadomo nie od dziś

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 12:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
To ja sie zapytam tak, czy da sie w nowym DFO pograc w ogole z doskoku? Logujac sie np. z 2 razy w tygodniu?

brak triala w DFO to zabieg "taktyczny?"

Jeśli spędzasz trochę czasu przy komputerze to nie ma problemu - obecnie możesz rozwinąć postać semi-afk. Ja tak robię - jeśli oglądam film, przeglądam fora, słucham jakiegoś podcastu to w tle działa dfo i tylko co jakiś czas zmieniam drzewko/krzaczek a potem co zbiorę przerabiam przy workbenchu, też semi-afk. Zarobione punkty prowess pakuję w skille PvP i myślę, że po tygodniu/dwóch takiego niezobowiązującego grania masz już na tyle rozwiniętą postać, że możesz grać z doskoku - logując się dwa razy w tygodniu jak chcesz pobawić się w PvP. Pewnie, że możesz rozwinąć postać o wiele szybciej, ale tak jak piszesz - nie każdy ma czas/chęci żeby bić moby po kilka godzin dziennie.

Innym problemem jest to, o czym pisze Jachu - szukanie PvP. Obecnie nie ma z tym problemu wieczorami, bo gra sporo osób, PvP samo ciebie znajduje, ale jak będzie później - nie wiadomo. To nie FPS, który włączysz i masz akcję zagwarantowaną.

Moim zdaniem brak triala w grze z full lootem to dobry pomysł - czitownie powinno kosztować (kupno nowego konta), bo i zaszkodzić/nabroić można solidnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 12:59 
Cytuj  
Dzienx jachu. To mysle, ze masz mniej wiecej podobnie i nie dla mnie w takiej sytuacji gry mmorpg. I nie mam co sie raczej oszukiwac, ze dalbym rade grac z doskoku. Jak nawet z DayZ mam trudnosci...


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 13:03 
Cytuj  
No ja też się zastanawiam czy uda mi się skoksać postać grając te kilka h w tygodniu;/ Wiadomo że DFO to PvP ale bez punkcików nie ma co się wybierać do walki ;/


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 13:04 
Cytuj  
jachu napisał(a):
(...)
rzeczywiście zapomniałem - Bf = kupno gry + premium hehe

co do triala to chyba zabieg "taktyczny", to że Av ma nóż na gardle wiadomo nie od dziś

Jaki tam zabieg taktyczny to zwykłe patałachy są ;). W kwestii kosztów to nie zapominajmy o abonamencie.

@sou, zrobienie postaci obecnie jest znacznie prostsze, chociażby dzięki craftingowi za który też dostaje się punkty.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 13:15 
Cytuj  
Tasos napisał(a):
This week we have a patch coming out that will fix/adjust the sounds. We took our player's feedback on a variety of sound issues and we've worked on improving things.

Wreszcie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 150  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.