mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 150  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 17:32 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Sou napisał(a):
co 3 dni obiecywać coś czego nawet nie mają w planach wprowadzić

Potrafisz wymienić kilka przykładów?

Tak myślałem. To następnym razem zachowaj swoje mądrości dla widowni twojego streamu.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 18:30 
Cytuj  
lol koleś sobie sam zadaje pytanie i na nie odpowiada :)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 18:51 
Cytuj  
Avatar zobowiazuje ^^

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2013, 19:06 
Cytuj  
noasz napisał(a):
lol koleś sobie sam zadaje pytanie i na nie odpowiada :)


Haha, dobre :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 07:12 
Cytuj  
Podobna sytuacja miała miejsce w DF1.
Przez pierwsze dwa miesiące było super, później już tak kolorowo nie było.
Nie zmienia to jednak faktu, że po raz kolejny znajdzie się grupka zapaleńców, która będzie grać niezależnie od zmian wprowadzonych przez AV.
Casualowi gracze będą przychodzić i odchodzić a core pozostanie.
Na tyle dobrze znamy AV, że nie wiem czego wy się po nich spodziewacie.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 31.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 09:52 
Cytuj  
Cytuj:
Na tyle dobrze znamy AV, że nie wiem czego wy się po nich spodziewacie.


Spodziewam sie ze beda robic gre dla ludzi którym sie darkfall podobał a nie dla graczy kotrzy przyszli pograli troche pokrecili nosem bo sami nie wiedza czego chca i poszli wpizdu ukladac pasjansa albo wbijac pande na 80lvl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 10:19 
Cytuj  
mentalność takich jak ty utwierdza tylko AV w przekonaniu ze robią zajebiste rzeczy, a tylko gracze mają to w dupie, chyba jest odwrotnie, zresztą nikt tu nie wytyka że DFO jest złe, tylko że AV to zjeby


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 11:39 
Cytuj  
No i te zjeby zrobiły jedyną grę pvp w którą daje fun.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 11:46 
Cytuj  
tylko przydaloby sie by dfo oferowalo tez jakies alternatywy od pvp, a tak czesc quitnie bo jest "zbyt hardcorowa farma do pvp i nie mam czasu". Poza tym imo trial by wiecej pomogl niz zaszkodzil.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 11:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Poza tym imo trial by wiecej pomogl niz zaszkodzil.

Mi się podoba pomysł, o którym pisał Mendol (może to nawet jego pomysł), z powiększeniem tutorial area i wpuszczeniem tam kont trialowych (jeśli chcesz użyć portalu musisz mieć jednak już kupioną grę).

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 12:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tylko przydaloby sie by dfo oferowalo tez jakies alternatywy od pvp, a tak czesc quitnie bo jest "zbyt hardcorowa farma do pvp i nie mam czasu". Poza tym imo trial by wiecej pomogl niz zaszkodzil.


Nie powiedziałbym, że farma jest hardcore'owa - safezony są duże, a za praktycznie każdą akcje w grze (np. zbieranie,rafinacja,crafting - na każdym etapie dostajesz punkciki) dostaje się Prowlesy.

Nie wiem co ty byś jeszcze chciał za "alternatywy", ale pewnie sam też nie wiesz, bo nie grasz. Craft jest ok, handle się kręcą, PvE + jakieś bosski są, szukanie skarbów zawsze na propsie, rózne random chesty wynagradzające eksploracje mapy.

Ma być więcej dungeonów, co osobiście nie do końca bym widział jako plus.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 12:35 
Cytuj  
dungeony sa akurat zajekurwabiste do pvp :)
wez pod uwage, ze to nie sa instancje per grupa.
dobre akcje byly w df1 w dungeonkach :)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 12:38 
Cytuj  
Jakie są założenia to wiem, ale mimo wszystko podchodzę do tego trochę sceptycznie. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 12:39 
Cytuj  
a co ci nie pasi?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 12:42 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Ma być więcej dungeonów


Są jakieś w ogóle?;p


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 12:47 
Cytuj  
Sou napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
Ma być więcej dungeonów


Są jakieś w ogóle?;p

Są, przypomnij sobie, na pewno o nich mówiłeś jak robiłeś wprowadzenie do df:uw na twoim kanale.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 12:57 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Nie wiem co ty byś jeszcze chciał za "alternatywy", ale pewnie sam też nie wiesz, bo nie grasz. Craft jest ok, handle się kręcą, PvE + jakieś bosski są, szukanie skarbów zawsze na propsie, rózne random chesty wynagradzające eksploracje mapy.

ściągnij klapki i pomyśl nie o tym co dla ciebie jest fajne tylko co zrobić by w grze było 2x, 5x, 10x więcej ludzi, co ich może przyciągnąć hmm... bardziej rozbudowane crafty, niech siedzą przy kowadle i tłuką ile chcą, potem wyjda w teren w swoich zajebistych armorkach i będą padać od twoijego super zdobycznego miecza, sensowny housing, który przyciągnie jak w dfo1 gildie typu royal legion itd ale niech to będzie sensowne i przykuwające sporo uwagi jak i czasu, to tworzy mięsko, którego wam zabraknie szybko w grze bo jakieś zjeby po ponad 10 latach tworzenia gry nie potrafią tego zrozumieć bo myślą że są zajebisci, a utwierdzają ich w tym tacy gracze prawie fanboje jak ty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 13:10 
Cytuj  
A może po prostu serwery AV nie utrzymają więcej graczy niż jest obecnie. Poczekają, aż populacja trochę spadnie i wtedy zrobią triala albo jakąś promocje cenową. Myślę, że nie bez powodu cena gry jest z kosmosu. Zarobić swoje zarabiają, a zamiast masy narzekających casuali mają hardkorowych fanów Darkfalla ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 13:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
Nie wiem co ty byś jeszcze chciał za "alternatywy", ale pewnie sam też nie wiesz, bo nie grasz. Craft jest ok, handle się kręcą, PvE + jakieś bosski są, szukanie skarbów zawsze na propsie, rózne random chesty wynagradzające eksploracje mapy.

ściągnij klapki i pomyśl nie o tym co dla ciebie jest fajne tylko co zrobić by w grze było 2x, 5x, 10x więcej ludzi, co ich może przyciągnąć hmm... bardziej rozbudowane crafty, niech siedzą przy kowadle i tłuką ile chcą, potem wyjda w teren w swoich zajebistych armorkach i będą padać od twoijego super zdobycznego miecza, sensowny housing, który przyciągnie jak w dfo1 gildie typu royal legion itd ale niech to będzie sensowne i przykuwające sporo uwagi jak i czasu, to tworzy mięsko, którego wam zabraknie szybko w grze bo jakieś zjeby po ponad 10 latach tworzenia gry nie potrafią tego zrozumieć bo myślą że są zajebisci, a utwierdzają ich w tym tacy gracze prawie fanboje jak ty.



No, ale mnie gówno obchodzi co, np. dla Ciebie będzie fajne - jakie to ma znaczenie na mój odbiór gry ? Dlaczego ja mam niby myśleć, co zrobić, żeby w grze było więcej ludzi skoro moim zdaniem ludzi w chwili obecnej jest optymalnie, a w prime time nawet przyciasno?

2x,5x więcej graczy - na prawdę bym sobie tego nie życzył.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 13:45 
Cytuj  
zmienisz zdanie za miesiac.
wiecej graczy to wieksza rotacja, na razie ludzie sa jeszcze troche 'napaleni', zostalo im troche featsow do skonczenia.
jak to zrobia to quitna bo bedzie nuda.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 150  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.