mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 150  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 14:08 
Cytuj  
Zawsze jak bedzie kicha na eu mozna z bramki na us pograc. Imo warto bo pierwszy miech to farma i im mniej ludzi na spotach tym szybciej zrobisz postac. A pvp zawsze znajdziesz.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 14:09 
Cytuj  
Ja nie skonczylem jeszcze farmic, ale podoba mi się i polecam.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 14:17 
Cytuj  
Ja robie sobie tydzien wolnego, jade na krotki urlop lapsa biore, ale raczej bede tylko rybki lowil.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 14:19 
Cytuj  
Ej no nie wiem ale jak na moj gust to mi sie wydaje ze populacja na EU jest bardzo OKEY.

My mieszkamy w Darkmoore czyli w centrum agonu i co chwile ktos przylazi nam do miasta, co chwile jakies walki wokol na spotach.
Blisko mamy tez NPC miasta i safezony i tam to tlumy, niema skalki ani krzaka.

Mamy tez hamlet kolo dungeona z trollami i tam to juz wogole farmic sie nie da, niewazne o ktorej godzinie zawsze tam ktos jest lub roamuje wokol portala.
Ja aktualnie wbijam jeszcze 200 Terrorow na Ruby no i o farmie wieczorem moge zapomniec, nawez z rana ciezko zabic kilka spawnow.
moze przeniescie sie gdzies indziej, i tam sprobojcie szczescia.

Fakt faktem AV leci w chuja i jak zwykle klamie, taki potencjal gry i znowu wszystko spierdolone.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 14:39 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Ej no nie wiem ale jak na moj gust to mi sie wydaje ze populacja na EU jest bardzo OKEY.

My mieszkamy w Darkmoore czyli w centrum agonu i co chwile ktos przylazi nam do miasta, co chwile jakies walki wokol na spotach.
Blisko mamy tez NPC miasta i safezony i tam to tlumy, niema skalki ani krzaka.

Mamy tez hamlet kolo dungeona z trollami i tam to juz wogole farmic sie nie da, niewazne o ktorej godzinie zawsze tam ktos jest lub roamuje wokol portala.
Ja aktualnie wbijam jeszcze 200 Terrorow na Ruby no i o farmie wieczorem moge zapomniec, nawez z rana ciezko zabic kilka spawnow.
moze przeniescie sie gdzies indziej, i tam sprobojcie szczescia.

Fakt faktem AV leci w chuja i jak zwykle klamie, taki potencjal gry i znowu wszystko spierdolone.


Ja 2 czy 3 dni temu w trakcie dnia kopałem mapę u Was w mieście (na jednym z tych strzelistych płaskowyżów) o dziwo spokojnie wskoczyłem do miasta, wykopałem, zlazłem sobie kulturalnie, wskoczyłem na mounta zostawionego pod murami i w jeszcze większym spokoju odjechałem - a myślałem że ciężko będzie pod mur podjechać i będę musiał odpuścić mapę - żywego ducha w mieście i na jego obrzeżach - dopiero długo, długo później wpadłem na 3 AQ farmiących gnolle pod miastem
Też mieszkam praktycznie w centrum agonu, mieszkam na yssam, mieszkam u wolfów, mieszkam na niflu i z moich obserwacji: robi się coraz gorzej. Ok z waszej strony u wolfów rzeczywiście jakby więcej ludzi, ale i tak widać tendencję spadkową.
Co do dungeonu - ok tu się zgodzę - jest jeden na mapie więc jest okupowany 24/7 (powód ? ponad 5kk PP)

co do braku skałek, krzaków itd. - też się nie zgodzę, non stop kopię altem i jest tego od chuja - sytuacja o jakiej mówisz ok miała miejsce 3-4 tygodnie temu, mam spoty na których kopię też mainem żelazo, jakiś czas temu nie dało się wykopać 2-3 skałek zanim ktoś nie przyjechał - teraz po 400 żelaza napierdalam i nic

piszę wyłącznie moje obserwacje od release po dzień dzisiejszy - fakt jest jeden niezaprzeczalny - przez opieszałość AV co raz więcej ludzi quituje i to widać gołym okiem - nikt mi nie wmówi że jest inaczej

póki co jest jeszcze OK :) idzie znaleźć rozrywkę ale obawiam się że jest spore ryzyko że ta tendencja się utrzyma jeśli AV nie przyśpieszy wprowadzania contentu, musi być więcej dung, muszą porawić wisoki, muszą wprowadzić daily featsy MUSZĄ MUSZĄ MUSZĄ :lol: :lol: :lol:

i w sumie zwrócę gostiemu honory - powinni jednak poprawić transfery - nie aż tak mocno jak przez tą ostatnią pomyłkę ale boost by się jednak przydał.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 14:44 
Cytuj  
Z zapowiedzianych patchow wprowadzili tylko dwa przez ponad miesiac.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 14:47 
Cytuj  
Ja tam w AQ darkmoore widze caly czas dużo ludzi, a wchodzę nieraz o nienormalnych porach. W sumie to jak jest 1 wrog pod murami to chyba często jest zlewana :P

Ale generalnie to mam troche przeciwne odczucia co jachu lol, bo wokół darkmoore caly czas ostatnio biegalo mnóstwo ludzi. A ze często bije sam moby, to dla mnie az za tłoczno ;)

A przy hamlecie zabiłem kilka spawnow ostatnio bez problemow :P


_________________
.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 14:55 
Cytuj  
wprowadzają powoli, zawsze trzeba było brać na nich sporą poprawkę, pechowo - nie wiem jak im to mogło nie wyjść - nie ma takich ostrych wojen jak w jedynce, przez co ludzie którzy grali w wiekszości dla mass pvp - mają mało do roboty
mniej rzeczy dzieję się " on a daily basis" - harasowanie miast, które chcesz siegowac, asset destruction, napierdalanie wiosek/hamletów (czy to młotkami, granatami czy z morza) itd.
jest sporo zajebistych spotów - nawet u wilków, które stoją puste i praktycznie nikt na nie nie wpada ;/ bo albo nie ma na nie featów, albo zostały już dawno skończone.

spoko, wiem że 1 wróg to nie jest w sumie sens go szukać o ile nie napierdala w bank explosivem - tylko że z tego co się rozglądałem to w mieście nikogo nie było

nie wiem high, może ja mam zwyczajnie pecha i ostatnio spotykam coraz mniej ludzi hehe

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 15:25 
Cytuj  
:] haha Jachu wiem kiedy kopales bo ktos na TS3 mowil ze jakis SUN w miescie i patrzymy na loga a to wlasnie Jachu 8) ... wiec nawet nie mielismy ochoty wracac lub cie szukac, bylismy sami na pvp w wiekszej grupie, pewnie dlatego nikogo nie bylo w miescie.

Wiesz mi tez sie powoli nudzi, ale ja nadal przyzwyczajony jakos do DF1, gdzie trzeba bylo wybierac konkretny cel gdzie sie jedzie by wogole kogos spotkac / zabic.

Widac i czuc ze populacja spada, ale tylko przez to ze duzo hardcorow ma po 100 ready bagow i 150k PP i poprostu nie ma co robic.
Zwykle rozjebanie banku komus w hamlecie jest w solo nieoplacalne bo kurwa ceny battlespikow sa za wysokie..
Walk morskich nie ma bo nie ma statkow, a i do miasta niema jak wejsc bo po pierwsze mury sa czesto za wysokie a po drugie nawet jak po mountach wejdziesz to cie guard tower zajebie bo nie ma arcane ressa z ringow.
Grze potrzeba wiecej contentu, z biegiem czasu bedzie lepiej.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 15:28 
Cytuj  
jak z biegiem czasu? mieli czas i co zrobili? praktycznie nic.
ja juz nie mam ochoty czekac pol roku az powoli bedzie wiecej contentu, bo za 3 miesiace nikt nie bedzie gral i tak.

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 18:13 
Cytuj  
Kupiłem. Mam nadzieję, że wypełni pustkę po Ultimie Online ;).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 19:32 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
Kupiłem. Mam nadzieję, że wypełni pustkę po Ultimie Online ;).


:lol:


_________________
LaMoon#2988

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 19:43 
Cytuj  
też kupiłem mam taką samą nadzieję jak ty ale raczej nic UO nie zastąpi
napisz na pw jaki masz nick zawsze można razem pobiegać

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 20:38 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
:] haha Jachu wiem kiedy kopales bo ktos na TS3 mowil ze jakis SUN w miescie i patrzymy na loga a to wlasnie Jachu 8)

:lol: :lol: cholera :P wydało się hehe
nie no spoko nie wjeżdżam na Was, że mało kto akurat w mieście siedział, sam też staram się tam spędzać jak najmniej czasu.
zobaczymy jak będzie, mam nadzieję że będzie dobrze

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 20:44 
Cytuj  
Co do aktywnosci - aktualnie 30/86 online z AQ, czyli szalu bez, ale tragedii chyba tez nie ma.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 20:49 
Cytuj  
gosti podziel te 86 przez 2...
po drugie sezon urlopowy sie zaczał, ja wracam dopiero w poniedziałek...

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 20:54 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Co do aktywnosci - aktualnie 30/86 online z AQ, czyli szalu bez, ale tragedii chyba tez nie ma.

e no to można powiedzieć, że w normie mid dfo czyli poniżej połowy roostera (zakładając że alty też w klanie)
podejrzewam, że w większości klanów sytuacja tak wygląda
ilu polaków aktywnych ?

+ dla chłopaków, że jednak zdecydowali się obadać grę - nie będziecie raczej żałować wydanej kasy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 21:14 
Cytuj  
bicie mobow w 3os party + 10 do komfortu, i fragi wlecialy ;)


_________________
.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 21:47 
Cytuj  
jachu napisał(a):
ilu polaków aktywnych ?

pewnie bedzie tak 15-20 sztuk ale bliżej 20 niż 15-tki

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 03:58 
Cytuj  
Muszę coś zmienić w sprzęcie bo przy większych walkach mi fpsy wariują mam to:
-procek amd athlon 64 3200mhz
-grafa Nvidia Geforce GTX 560
-ram ddr3 4x po 2 mb
-płyta asrock m3n78d

Co jest najsłabszym ogniwem, co zmienić koniecznie przy low budżecie, powiedzmy 1-1.5k


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 150  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.