mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 00:40 
Cytuj  
Witam,

Mam w planach założenie strony traktującej o Darkfall.

Strona na początkowym etapie zawierałaby wszystkie dostępne informacje o grze, łącznie z tłumaczeniami wywiadów, journali etc.

Dodatkowo powstałoby forum dotyczące Darkfall.

Nie mam na myśli kojonej nietreściwej i źle wyglądającej strony. Strona powinna zawierać wiele artykułów, screenshotów, filmów a przy tym dobrze się prezentować pod względem graficznym.

Mam pewne doświadczenie związane z tworzeniem stron oraz prowadzeniem forów.

Wszystkich skłonnych do pomocy zachęcam do wysyłania PW lub kontaktowania się ze mną poprzez GG:6252247.

Powstanie strony będzie zależne od tego ile osób będzie chciało ją współtworzyć.

Na mnie spoczywać będzie głównie strona techniczna (serwer, domena reklama, zbudowanie strony oraz uruchomienie forum), dlatego poszukuję przede wszystkim ludzi, którzy zajęli by się treścią i poszukiwaniem materiałów. Przydałby się też dobry tłumacz.

Pozdrawiam i zachęcam do przemyślenia mojej propozycji.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 02:00 
Cytuj  
życzę powodzenia, chociaż nie licz na zbyt wielką liczbę odwiedzin, musiałaby przynajmniej pojawić się beta aby więcej ludzi niż tylko garstka "starych mmo-wyjadaczy" zainteresowała się DFO


_________________
Obrazek

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 02:27 
Cytuj  
Jezu nie straszcie tak ludzi o tej godzinie :D już liczyłem na jakiegoś newsa a tu tylko coś takiego :-?


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 02:30 
Cytuj  
Chodzi głównie o to aby powstała dobra polska strona o Darkfall. Nie liczę na dużo odwiedzających. Możliwe że ciężko będzie dostać się na bete, więc strona też się przyda jako atut ;). Jednak głównie chodzi o to aby powstała dobra, pełna informacji strona dla osób nie umiejących do końca angielskiego, lub preferujących czytanie po polsku ;). Dodatkowo zapewne stworzyła by się choćby mała ale zawsze społeczność graczy oczekujących na ten tytuł. A przy odrobinie szczęścia większa liczba osób dowiedziałaby się o samej grze bo jak na razie mało kto się orientuje w tym temacie.


Posty: 29
Dołączył(a): 7.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 13:49 
Cytuj  
Coś takiego już jest :P
Normalnie pod adresem www.darkfall.pl ale walczę ostatnio z tą domeną bo przenoszę się na inny serwer więc chwilowo jest pod adresem www.drag.webd.pl - co jakiś czas wrzucam przetłumaczone już texty jak np całe FAQ jota w jotę, a że nie mam dużo wolnego czasu to troszkę idzie to tłumaczenie jak krew z nosa. Ale mam czas :P:P:P gry nie ma już w latach czas się liczy, to mnie raczej nie zaskoczą :P

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 15:04 
Cytuj  
haha dragu konkurencja ci rośnie :P


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 16:15 
Cytuj  
Wczoraj próbowałem wejść na darkfall.pl ale nie działał. Skoro już jest taka strona i widzę że jest na niej nie mało materiałów mogę jedynie spróbować pomóc. Nie ma sensu otwierać nowej strony na tym etapie.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 16:21 
Cytuj  
ahaha a mi sie dziś śniło, że grałem w bete DFO i był taki syf, że szkoda gadać :D


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 16:31 
Cytuj  
Jednak głównie chodzi o to aby powstała dobra, pełna informacji strona dla osób nie umiejących do końca angielskiego, lub preferujących czytanie po polsku

Troche z tymi informacjami i trescia moga byc problemy, chyba ze jestes takim samym ekspertem w pisaniu artykulow z powietrza oraz lania wody jak w rzucaniu pustych i bezpodstawnych osadow... Bo widzisz, kiedys byl pomysl, zeby stworzyc taka wlasnie strone, ale niestety, z ciaglych (powtarzajacych sie od paru lat) update'ow w stylu "[tu wstaw pare paragrafow o niczym] jestesmy o krok od wypuszczenia bety, ale nie mozemy powiedziec kiedy sie rozpoczenia" nic ciekawego nie da sie wykrzesac.

Mimo wszystko gratuluje oryginalnego pomyslu i zycze powodzenia w tworzeniu strony. Mam nadzieje, ze juz wkrotce zobaczymy efekty twojej/waszej pracy.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 16:49 
Cytuj  
Konrador wystarczy czytać forum DFO, tam jest masa konkretnych informacji od devsów, tylko trzeba je znaleźć. Oczywiśćie nie są to pewniaki, ale da sie z tego zrobić porządną stronę.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 16:54 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
ahaha a mi sie dziś śniło, że grałem w bete DFO i był taki syf, że szkoda gadać :D

śnij dalej bo się nie doczekasz ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 17:01 
Cytuj  
Co do tych konkretów - racja. Od jakiegoś czasu siedzę na oficjalnym forum Darkfall i zauważyłem, że na prawie wszystkie pytania są konkretne i wypełnione treścią odpowiedzi, co tworzy w tych tematach dłuższe dyskusje.

Jedynie pytanie dotyczące marketingu i spraw typu koszty, terminy, wydanie nie otrzymują odpowiedzi.

Wczoraj akurat czytałem ciekawy temat który może być tego przykładem.

Użytkownik pyta czy w grze będzie można bawić się ciekawie w łowce głów. Pyta jak będzie można udowodnić to, że kogoś zabiliśmy. Sugeruje że warto byłoby wprowadzić możliwość zabierania głów zabitych postaci.

Na to dostaje odpowiedź moderatora, mówiącą o tym że taka możliwość już jest, a do tego ciekawostką jest to, że w momencie kiedy w krytyczny sposób wykończymy atak, głowa przeciwnika oderwie się od korpusu i odleci.

Takie właśnie odpowiedzi budują dalszą dyskusję.

Na forum Darkfall można bardzo wiele wyczytać, na prawdę.


Posty: 29
Dołączył(a): 7.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 17:27 
Cytuj  
sqall napisał(a):
Wczoraj próbowałem wejść na darkfall.pl ale nie działał. Skoro już jest taka strona i widzę że jest na niej nie mało materiałów mogę jedynie spróbować pomóc. Nie ma sensu otwierać nowej strony na tym etapie.


nom nie bangla bo od miesiąca "dzwonię" żeby mi domenę podpieli ale przypominam sobie co niedziele o tym ...

Quetzacotl napisał(a):
ahaha a mi sie dziś śniło, że grałem w bete DFO i był taki syf, że szkoda gadać


LOL OWNED :D te koszmary zatrzymaj dla siebie :P

PS. squad jest całkowicie otwarty, więc jak ktoś chce, ma czas to zapraszam do współpracy. Jest trochę contentu który trzeba przetłumaczyć :D

PS2. Raas jeszcze ciebie zagarne do tłumaczenia :P tylko cię na vencie spotkam :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 17:32 
Cytuj  
Ja juz to przerabialem. Bylem na forum i w koncu sam sie na nim udzielalem, zanim do waszej wiadomosci trafila informacja o rozpoczeciu prac nad takim czyms jak DFO, wiec zasiegnijcie troche informacji przed napisaniem kolejnych postow. 99% wszystkich wiadomosci to bardzo daleko idace dywagacje i teoretyzowanie fanboiow/carebearsow o tym co byc powinno, co byc moze itp. + powtarzanie starych, zdezaktualizowanych, lub nieprawdziwych informacji przez osoby, ktorym sie wydaje, ze cos wiedza. I twoj przyklad jest najlepszym tego przykladem, bo takie hot newz chodzily po forum 5 lat temu... Jesli to uwazasz za ciekawostke, to gratuluje bycia na czasie. Pomijajac juz calkowicie fakt, ze _moderator_ nie moglby ujawnic informacji o gameplay i jego elementach, bo obowiazuje go NDA, wiec jego wiedza i to, o czym moze nam powiedziec ogranicza sie do tego, co bylo powiedziane/zaplanowane przez Razorwax kiedystam i niekoniecznie zgodne jest z rzeczywistoscia. Jesli lubicie zmyslac, teoretyzowac - prosze bardzo. Ja wole fakty i pewne informacje. Faktow jak na razie brak.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 17:37 
Cytuj  
Wolę żyć nadzieją niż zrzędzić. Wolę myśleć o tym jak gra będzie wyglądała, niż siedzieć na WoW'em czy inną grą i lamentować.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 17:51 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Ja juz to przerabialem. Bylem na forum i w koncu sam sie na nim udzielalem, zanim do waszej wiadomosci trafila informacja o rozpoczeciu prac nad takim czyms jak DFO, wiec zasiegnijcie troche informacji przed napisaniem kolejnych postow. 99% wszystkich wiadomosci to bardzo daleko idace dywagacje i teoretyzowanie fanboiow/carebearsow o tym co byc powinno, co byc moze itp. + powtarzanie starych, zdezaktualizowanych, lub nieprawdziwych informacji przez osoby, ktorym sie wydaje, ze cos wiedza. I twoj przyklad jest najlepszym tego przykladem, bo takie hot newz chodzily po forum 5 lat temu... Jesli to uwazasz za ciekawostke, to gratuluje bycia na czasie. Pomijajac juz calkowicie fakt, ze _moderator_ nie moglby ujawnic informacji o gameplay i jego elementach, bo obowiazuje go NDA, wiec jego wiedza i to, o czym moze nam powiedziec ogranicza sie do tego, co bylo powiedziane/zaplanowane przez Razorwax kiedystam i niekoniecznie zgodne jest z rzeczywistoscia. Jesli lubicie zmyslac, teoretyzowac - prosze bardzo. Ja wole fakty i pewne informacje. Faktow jak na razie brak.
czyli mówisz przez to, że siedziałeś jakieś 7 lat temu na forum DFO i uważasz, że nic wiecej nie wycieklo przez ten czas? niestety, trzeba być na biezaco zeby moc sie wypowiadac.

Poza tym nawet z dywagacji można stworzyć całkiem ciekawą strone, chociażby po to żeby po wydaniu gry porównać wszystko.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 18:07 
Cytuj  
Może jestem zbyt dużym optymistą w tej sprawie ale stawiam, że beta w 2008 się odbędzie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 18:11 
Cytuj  
niestety, trzeba być na biezaco zeby moc sie wypowiadac.

Tak, i wszystkie swoje informacje opieram na tym, co wyczytalem siedem lat temu, bo przez ostatni okres zylem pod szafa... Jestem na tyle na biezaco z doniesieniami docierajacymi do nas wszystkich z Razorwax, zeby wiedziec, ze NIE DA sie w tej chwili stworzyc pelnej tresci i rzetelnych informacji strony, bo niby z czego? Nie mozna mowic o tworzeniu informatywnej, tresciwej strony na podstawie informacji wygdybanych przez rzesze skurwialych fanboiow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 20:57 
Cytuj  
konrador swego czasu napisal zgrabny artykul o Darkfall w CDA , zainteresowanych odsylam niestety nie potrafie sobie przypomniec ktory numer / rok . To co sie dzieje obecnie to wynik rzucania kolejnych warcry journals ktore coraz bardziej robia nadzieje , ale konkretami "blyszcza" jak pare lat temu kiedy forma "we're this close to beta " stala sie niechlubnym znakiem rozpoznawczym gry . Teraz jest po prostu wieksze nasilenie , jak raport gracza ktory ich odwiedzil a gral w demo sprzed roku
i ujrzal troche firmy "od srodka" , nagle ludzie zaczeli wierzyc ze Darkfall to moze nie vaporware i juz sa naprawde devsi blisko wypuszczenia bety co sami ochoczo przyznaja , niestety nie mowi sie o wielu innych rzeczach

- Aventurine wzielo 26 mln dolarow na self-publishing , oplaty serwerow , pensje dla pracownikow , ryzykowne przedsiewziecie zwazywszy na to ze latwo sie utopia w odsetkach jak nie wypuszcza gry w przeciagu kilku miesiecy , zas sami optuja za rokiem 2k8

- Celowosc beta testow jest znikoma tak naprawde gdyz Aventurine uparcie chce wypuscic "bete" w stanie bliskim release z caloscia content
praktyki pokazuja ze najlepsze wyniki sie uzyskuje udostepniajac czesc mapy z odpowiednim range content vide WoW z elvyn forest

- Chca wypuscic przed beta online bete offline , co jest dla mnie bzdura totalna i marnotrawstem srodkow

to wszystko sprawia ze informacje od devsow mimo ze efektowne sa zupelnie oderwane od konkretow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 21:13 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
konrador swego czasu napisal zgrabny artykul o Darkfall w CDA , zainteresowanych odsylam niestety nie potrafie sobie przypomniec ktory numer / rok .


Numer majowy, rok 2003. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.