mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 09:53 
Cytuj  
Albo sprzedadzą EA która to skerberzy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 11:07 
Cytuj  

Po prostu jestem lekkim optymistą, jednak mam też oczy i widzę że coś się ruszyło...


gdzie sie ruszylo? bo gra dla mnie jest w takiej samej fazie jak przed 5 laty...

Mnie tylko denerwuje pyszałkowatość niektórych tutaj. Myślą, że jak wiedzieli o DFO 7 lat temu, to są lepsi i zaznaczają to na każdym kroku. Niestety tak nie jest panowie, albo stet
y.

Bo sa lepsi, niestety tak albo stety.
Kiedys tez podniecalismy sie kazdym ochlapem rzuconym przez devsow. Szeroko komentowne bylo ui itp. Ale poprostu marketing w wykonaniu "boy lovers" jest chujowy na maxa.
Rzucanie kupa textu + paroma obrazkami bez zadnych konkretow.
Wiec dopoki nie napisza konkretnie beta tego i tego, moga mnie pocalowac w moj bialy tylek.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 11:25 
Cytuj  
i hemoroidy!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 11:29 
Cytuj  
o co tyle krzyku? przecież nic się nie dzieje :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 11:30 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
o co tyle krzyku? przecież nic się nie dzieje :P

Dokładnie. Właśnie o to :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 12:41 
Cytuj  
Journal poruszyl ciekawy temat , ze stopniowo monthly fee staje sie przezytkiem w mmogach i zaczyna wchodzic na rynek typowo azjatycki plan oplat za itemz , uslugi i reklamy , tak sie zarabia wiecej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 13:25 
Cytuj  
Cytuj:
Bo sa lepsi, niestety tak albo stety.
potwierdzasz moje słowa ;]
a z DFO to jak z wygraną Polaków na EURO, niby czekam a nie wierze


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 13:40 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Journal poruszyl ciekawy temat , ze stopniowo monthly fee staje sie przezytkiem w mmogach i zaczyna wchodzic na rynek typowo azjatycki plan oplat za itemz , uslugi i reklamy , tak sie zarabia wiecej

Tylko chyba nie zauważyli ze jak narazie to sie szczególnie dobrze sprawdza... Ale na rynku azjatyckim. No, no to ja im powodzenia życzę.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 14:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Aldatha napisał(a):
Journal poruszyl ciekawy temat , ze stopniowo monthly fee staje sie przezytkiem w mmogach i zaczyna wchodzic na rynek typowo azjatycki plan oplat za itemz , uslugi i reklamy , tak sie zarabia wiecej

Tylko chyba nie zauważyli ze jak narazie to sie szczególnie dobrze sprawdza... Ale na rynku azjatyckim. No, no to ja im powodzenia życzę.

przy takim systemie raczej bez szans,abym grał :-?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 15:06 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
iniside napisał(a):
Aldatha napisał(a):
Journal poruszyl ciekawy temat , ze stopniowo monthly fee staje sie przezytkiem w mmogach i zaczyna wchodzic na rynek typowo azjatycki plan oplat za itemz , uslugi i reklamy , tak sie zarabia wiecej

Tylko chyba nie zauważyli ze jak narazie to sie szczególnie dobrze sprawdza... Ale na rynku azjatyckim. No, no to ja im powodzenia życzę.

przy takim systemie raczej bez szans,abym grał :-?

Pewnie w ten sposób myśli większość graczy z Europy i USA. A gry takie jak WHO czy Darkfall są adresowane własnie na ten rynek.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 15:14 
Cytuj  
Cytuj:
Bo sa lepsi, niestety tak albo stety.


Jak wyświetliłem ten post to mi Jezus prawie z krzyżyka nad drzwiami spadł ze śmiechu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 15:26 
Cytuj  
sqall napisał(a):
Cytuj:
Bo sa lepsi, niestety tak albo stety.


Jak wyświetliłem ten post to mi Jezus prawie z krzyżyka nad drzwiami spadł ze śmiechu.

Pewnie hipis jakiś albo coś!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 18:29 
Cytuj  
To raczej Ty powinieneś wyluzować, bo ja sie nie denerwuję i jestem całkiem spokojny

"Po prostu denerwuje mnie (...)"

"Jedyne co mnie denerwuje to gadanie (...)"

Schizofrenia czy zaawansowana skleroza? Zdecyduj sie.

Nie zachowujcie się jakbyście byli stwórcami świata

Przeanalizuj tresc swoich postow, wez pod uwage powyzszy cytat i wyciagnij wnioski. Nie wszedles na forum onetu/filipinki, wiec troche pokory, pls. Tutaj siedza osoby, ktore zeby zjadly na mmorpg, a ty z dwoma postami prawisz jakies moralizatorskie teksty i starasz sie przekonac osoby (ktore wcale nie twierdza, ze sa lepsze od ciebie w jakis sposob, chyba ze z przekory, tylko po prostu moga wiecej wiedziec/miec wieksze doswiadczenie w temacie), siedzace tu od x lat, ze nic wiedza i placza bez powodu...

w razie gdyby gra się nie pojawiła zadna krzywda mi się nie stanie

Czyli niezdrowo ekscytujesz sie czyms, czego premiera moze sie w ogole nie odbyc i ty takiej ewentualnosci w swoim nieograniczonym optymizmie nie wykluczasz? ok.

Może to wina tego, że wy nastawiliście się na to, że w momencie premiery DF wasze życie zostanie odmienione

Gdybys czytal poprzednie posty dokladnie, wiedzialbys, ze nikt sie na nic nie nastawia, bo w chwili obecnej nie wiadomo juz na co i czy w ogole mozna sie nastawiac. Ja po prostu przyjmuje do wiadomosci kolejne doniesienia nt. gry i nie hypuje sie bez potrzeby, tak jak robilem to pare lat wstecz, mniej wiecej do momentu pojawienia sie dziesiatego z kolei status update'u o tresci typu "dsadasdasfhdasf jestesmy o krok od bety, dodajemy ostatnie update'y, zeby wszystko bylo dopiete na ostatni guzik". A to bylo dobre 3 lata temu. Jesli w koncu beta/retail sie pojawi, to wtedy MOZE (jak bedzie z czego) bede sie cieszyl i bede gral.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 19:26 
Cytuj  
Cytuj:
Schizofrenia czy zaawansowana skleroza? Zdecyduj sie.


Dlatego właśnie napisałem "JEDYNE", chyba wszyscy wiemy co oznacza to słowo.

Cytuj:
Przeanalizuj tresc swoich postow, wez pod uwage powyzszy cytat i wyciagnij wnioski. Nie wszedles na forum onetu/filipinki, wiec troche pokory, pls. Tutaj siedza osoby, ktore zeby zjadly na mmorpg, a ty z dwoma postami prawisz jakies moralizatorskie teksty i starasz sie przekonac osoby (ktore wcale nie twierdza, ze sa lepsze od ciebie w jakis sposob, chyba ze z przekory, tylko po prostu moga wiecej wiedziec/miec wieksze doswiadczenie w temacie), siedzace tu od x lat, ze nic wiedza i placza bez powodu...


Opanuj się wyobrażasz sobie, że to forum to cały świat? Sugerujesz się liczbą postów, powodzenia.

I nie mów mi "trochę pokory", bo nie jedno forum, nie jeden portal, nie jedną stronę prowadziłem więc nie rób z siebie półboga... piszę jak chcę i tego nie zmienię... nie myśl, że będę lizał du** komukolwiek z uwagi na jego rangę, funkcję czy inne tego typu sprawy. Ja z siebie nikogo nie robię i nie zachowuje się jak lepszy, napisałem to tylko po to abyś Ty nieco stonował i przestał pisać do mnie i innych w tym dziwnym stylu, w sposób jakbyś patrzył na innych z góry.

Poza tym nie masz pojęcia kim jestem i nie posiadasz wiedzy na temat mojego doświadczenia jeśli chodzi o mmorpg. Nie piszę tego po to aby się chwalić, bo nie mam czym, w wiele gier tego typu nie grałem. Chcę tylko podkreślić, że równie dobrze mógłbym być osobą z dużo większym stażem w mmo niż Ty, a w tym momencie założyłeś że na pewno tak nie jest.

Cytuj:
Czyli niezdrowo ekscytujesz sie czyms, czego premiera moze sie w ogole nie odbyc i ty takiej ewentualnosci w swoim nieograniczonym optymizmie nie wykluczasz? ok.


A skąd mogę mieć pewność że cokolwiek sie stanie, nikt nie jest jasnowidzem. Czy Ty nigdy nie ekscytowałeś się czymś co dopiero miało się stać? Nawet w momencie gdy nie byłeś tego na 100% pewny? Czy to aż takie dziwne? Czyżbym był rzeczywiście chorym człowiekiem?

Nie wykluczam takiej ewentualności - to chyba oczywiste i proste w budowie...

Jutro gra Krawat Bobrzyce przeciw Tramwajowi Zabobonowo, jestem kibicem Krawatu i jestem optymistą. Znaczy to, że mam nadzieję że Krawat wygra i się tym ekscytuję, jednak zawsze zakładam że może być inaczej...

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 19:38 
Cytuj  
Ja też nie siedze w temacie MMORPG od dziś, a nie obnosze sie z tym tak jak niektórzy tutaj, poza tym jak was tak bardzo nie interesuje co sie dzieje z DFO, to nie wchodzcie do tego tematu, a nawet jeśli już wejdziecie, to nie komentujcie. Zachowanie trochę jak psa ogrodnika "ja sie nie ekscytuje i jemu też nie dam!".


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 20:37 
Cytuj  
przymknijcie się, bo zaśmiecacie thread o jednej z najlepiej zapowiadających się gier swoim pieprzeniem. najlepiej to idźcie do flejma.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 20:47 
Cytuj  
Tu nie chodzi o pieprzenie tylko o to, że niektórzy nie potrafią spokojnie przyjąć do wiadomości tego, że inni też mają prawo się z czegoś cieszyć i mieć swoje zdanie :]


Wystarczy napisać kilka pozytywnych zdań o grze i o tym co się wokół niej dzieje i od razu mamy falę krytyki i pochwał "ile to ja już lat nie czekam na DF ile to ja już nie wiem".

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 20:53 
Cytuj  
wystarczy napisac kilka negatywnych zdań o grze i tym co się wokół niej dzieje i od razu mamy falę postów fanboiów bezkrytycznie wychwaljących DFO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 21:00 
Cytuj  
sqall napisał(a):
Tu nie chodzi o pieprzenie tylko o to, że niektórzy nie potrafią spokojnie przyjąć do wiadomości tego, że inni też mają prawo się z czegoś cieszyć i mieć swoje zdanie :]


Wystarczy napisać kilka pozytywnych zdań o grze i o tym co się wokół niej dzieje i od razu mamy falę krytyki i pochwał "ile to ja już lat nie czekam na DF ile to ja już nie wiem".

Wszystko sprowadza sie do prostego faktu ze od 4 lat gowno sie dzieje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 21:59 
Cytuj  
Cytuj:
wystarczy napisac kilka negatywnych zdań o grze i tym co się wokół niej dzieje i od razu mamy falę postów fanboiów bezkrytycznie wychwaljących DFO.


Może i masz w pewnym stopniu rację, jednak ja staram się patrzeć na wszystko w miarę obiektywnie, mimo tego że bardzo chciałbym w DF zagrać.

Wole zdecydowanie to niż chore narzekanie. Co by się o grze nie pojawiło zostanie zgnojone, tylko dlatego, że wkurzacie się na odkładanie premiery i chyba sami nie zaprzeczycie.

Myśląc tokiem Ferdka Kiepskiego - Jak wam sie czekać nie chce to se sami kurde zróbcie.

Nikt z Wami umowy nie podpisywał i nie gwarantował w niej że gra będzie taka i taka ani nie podawał w tej umowie daty wydania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.