mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 22:43 
Cytuj  
Heh zauważyłem po raz kolejny zmieniającą się fazę nastawienia do gry. Raz wszyscy reagują entuzjastycznie na wiadomości o niej, a po jakimś czasie przechodzimy w fazę pesymistyczną, gdzie wszystko jest gnojone, następuje załamanie, depresja ectr. Po prostu jesien (przepraszam za brak ni zalana klawiatura), zima robią swoje, popadamy w przygnębienie.

Ocena tej, jak i żadnej innej gry nigdy nie była i nie będzie obiektywna. Obiektywizm to mit, istnieją tylko próby zachowania go 8)

Ale gafa, chodziło oczywiście o obiektywną. Usprawiedliwia mnie tylko bezsenna noc.


Ostatnio edytowano 10 lis 2007, 23:29 przez Gothel, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 22:47 
Cytuj  
Gothel napisał(a):
Heh zauważyłem po raz kolejny zmieniającą się fazę nastawienia do gry. Raz wszyscy reagują entuzjastycznie na wiadomości o niej, a po jakimś czasie przechodzimy w fazę pesymistyczną, gdzie wszystko jest gnojone, następuje załamanie, depresja ectr. Po prostu jesien (przepraszam za brak ni zalana klawiatura), zima robią swoje, popadamy w przygnębienie.

Ocena tej, jak i żadnej innej gry nigdy nie była i nie będzie subiektywna. Subiektywizm to mit, istnieją tylko próby zachowania go 8)

Mów za siebie ZIma > Lato.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 22:52 
Cytuj  
sqall, nie interesuje mnie w tej chwili jakie portale/strony prowadziles. Nie o tym rozmawiamy, wiec mimo wypiekow na twarzy skoncentruj sie na tym, o czym mowimy w topicu, nie skacz z tematu na temat i staraj sie nie gubic watku po raz kolejny. Widze, ze caly czas starasz sie odwrocic kota ogonem, nadinterpretujesz tresc postow, gubisz sie w "zeznaniach", krecisz. Ogolnie rzecz biorac nie chce mi sie z toba dalej dyskutowac, bo trudno prowadzic dyskusje z kims, kto w jednym poscie pisze, ze "czarne jest biale", a w drugim kategorycznie temu zaprzecza i dodatkowo wypiera sie, ze kiedykolwiek to powiedzial/napisal. A co do twojej wiedzy/doswiadczenia nt. mmorpg, to naprawde nie trzeba byc jasnowidzem - wystarczy uwaznie czytac twoje posty i konkretne wnioski nasuwaja sie same...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 22:57 
Cytuj  
Heh zauważyłem po raz kolejny zmieniającą się fazę nastawienia do gry. Raz wszyscy reagują entuzjastycznie na wiadomości o niej, a po jakimś czasie przechodzimy w fazę pesymistyczną, gdzie wszystko jest gnojone, następuje załamanie, depresja ectr.

Nie tyle zmieniajaca sie faze nastawienia do gry, ale zwykle znudzenie. Nie moge pojac czemu devsi tak wala w ch z konkretnym info na temat statusu. Bete zapowiadali 4lata temu, i jak to ladnie napisal iniside:
Wszystko sprowadza sie do prostego faktu ze od 4 lat gowno sie dzieje.
Nie wiem czy ktos z was " nie jedno forum, nie jeden portal, nie jedną stronę prowadziłem" gral ew. slyszal o takiej grze jak Wish, gra byla imo w bardzo zawansowanym stadium.
Pelno grywalna beta z jakims tam craftem, skillami calkiem ciekawym PvP itp., ale i tak projekt zostal cancelniety. A DFO nawet tego nie ma...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 23:08 
Cytuj  
Cytuj:
sqall, nie interesuje mnie w tej chwili jakie portale/strony prowadziles. Nie o tym rozmawiamy, wiec mimo wypiekow na twarzy skoncentruj sie na tym, o czym mowimy w topicu, nie skacz z tematu na temat i staraj sie nie gubic watku po raz kolejny. Widze, ze caly czas starasz sie odwrocic kota ogonem, nadinterpretujesz tresc postow, gubisz sie w "zeznaniach", krecisz. Ogolnie rzecz biorac nie chce mi sie z toba dalej dyskutowac, bo trudno prowadzic dyskusje z kims, kto w jednym poscie pisze, ze "czarne jest biale", a w drugim kategorycznie temu zaprzecza i dodatkowo wypiera sie, ze kiedykolwiek to powiedzial/napisal. A co do twojej wiedzy/doswiadczenia nt. mmorpg, to naprawde nie trzeba byc jasnowidzem - wystarczy uwaznie czytac twoje posty i konkretne wnioski nasuwaja sie same...


W przeciwieństwie do Ciebie nie mam wypieków bo to nie ja się wywyższam tylko Ty.

I za przeproszeniem nie chrzań bzdur, bo zaczynasz.

Nie potrafisz dyskutować, nie wysuniesz argumentów, więc piszesz że nie chce Ci się więcej ze mną rozmawiać. Ja się w niczym nie gubię i nie zmieniam wcale zdania co chwilę, jak zasugerowałeś.

To raczej ja w momencie kiedy usłyszałem, że ludzi ocenia się tu po tym jak długo interesują się grą i ile mają na tym forum postów powinienem zrezygnować. Powtórzę jeszcze raz, to forum to nie cały świat, opanuj się.

Zmień lepiej nastawienie bo z tego co widzę albo masz jakieś spore kompleksy albo po prostu nieciekawy charakter.

Cytuj:
Nie wiem czy ktos z was " nie jedno forum, nie jeden portal, nie jedną stronę prowadziłem" gral ew. slyszal o takiej grze jak Wish, gra byla imo w bardzo zawansowanym stadium.


Nie chodziło mi o moje doświadczenie w zakresie gier mmo,bo powtarzam że nie jest duże. Chodziło mi tylko o to, że pewne osoby tutaj wyobrażają sobie, że są Bóg wie kim, tylko z powodu jakichś funkcji czy tam rang.

Na pewien czas żegnam i mimo wszystko pozdrawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 23:17 
Cytuj  
sqall napisał(a):
Cytuj:
sqall, nie interesuje mnie w tej chwili jakie portale/strony prowadziles. Nie o tym rozmawiamy, wiec mimo wypiekow na twarzy skoncentruj sie na tym, o czym mowimy w topicu, nie skacz z tematu na temat i staraj sie nie gubic watku po raz kolejny. Widze, ze caly czas starasz sie odwrocic kota ogonem, nadinterpretujesz tresc postow, gubisz sie w "zeznaniach", krecisz. Ogolnie rzecz biorac nie chce mi sie z toba dalej dyskutowac, bo trudno prowadzic dyskusje z kims, kto w jednym poscie pisze, ze "czarne jest biale", a w drugim kategorycznie temu zaprzecza i dodatkowo wypiera sie, ze kiedykolwiek to powiedzial/napisal. A co do twojej wiedzy/doswiadczenia nt. mmorpg, to naprawde nie trzeba byc jasnowidzem - wystarczy uwaznie czytac twoje posty i konkretne wnioski nasuwaja sie same...


W przeciwieństwie do Ciebie nie mam wypieków bo to nie ja się wywyższam tylko Ty.

I za przeproszeniem nie chrzań bzdur, bo zaczynasz.

Nie potrafisz dyskutować, nie wysuniesz argumentów, więc piszesz że nie chce Ci się więcej ze mną rozmawiać. Ja się w niczym nie gubię i nie zmieniam wcale zdania co chwilę, jak zasugerowałeś.

To raczej ja w momencie kiedy usłyszałem, że ludzi ocenia się tu po tym jak długo interesują się grą i ile mają na tym forum postów powinienem zrezygnować. Powtórzę jeszcze raz, to forum to nie cały świat, opanuj się.

Zmień lepiej nastawienie bo z tego co widzę albo masz jakieś spore kompleksy albo po prostu nieciekawy charakter.

Na pewien czas żegnam i mimo wszystko pozdrawiam.

1. Prowadzisz tu bezsensowna kompletnie off-topową dyskusje. Ja nic nie mam do offtopu ale..
2. Kiedy pare osób wport po prostu wyłożyło fakty, dlaczego DFO zaczyna sięgać dna,i szanse na jaki kolwiek sukces sa w tej chwili co najmniej male, to nie potrafisz sie do tego ustosunkowac, tylko prowadzisz ten off-top dalej
3. Jak masz jakies informacje dlaczego jednak DFO ma szanse na sukces to sie nimi podziel. Moze kogos przekonasz ;o, bo od samej wiary w cuda, to mozna co najwyzej z moherem na glowie skonczyc.
4. Stety lub niestety, ale zachowujesz sie tutaj jak zwykly fanboy (w dodatku produktu ktory jeszcze nie wyszedl i zdaje sie ze jest następcą Duke Nukem Forever). A jako taki nie potrafisz dostrzec prostych faktów dotyczacych marketingu, developingu, kosztów, i paru innych rzeczy, ktore skladaja sie na sukces produktu. Sorry na tak długie towrzenie gry moga sobie pozwolić nieliczni, ci którzy mają już wyrobioną marke na rynku (Epic, Blizzard, Mythic, ID Software). a nie jakies nieznane studio, ktorego juz nawet nie pamietam nazwy...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 00:59 
Cytuj  
W kazdym badz razie nawet jesli darkfall istnieje to imo ciezko im bedzie uniknac masowego rozczarowania.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 16:32 
Cytuj  
Gra zapowiada się rewelacyjni ( to moja subiektywna ocena tak apropos postów powyżej)

Liczę na to, że twórcy zbiorą wszystkie najlepsze rozwiązania z mmorpg dostępnych na rynku, co w połączeniu z ich pomysłami da naprawdę świetną rozrywkę na długie lata.
Jedyna rzecz o jaką się obawiam to marketing tej gry.
Po doświadczeniach z Vanguardem jestem nieco przewrażliwiony, dobra gra zmarnowana właśnie przez oszczędności na dupiastych specach od reklamy.
te
ps. Od kiedy trwają te zamknięte testy? tak z ciekawości pytam nie śledziłem spraw od jakiegoś czasu.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 17:21 
Cytuj  
<warning=wall of text>
Tu wlasnie mam watpia... Bo pamietam sp. Wish online. Pomysl rewelacyjny, zaawansowana beta... A potem devsi sprzedali sie SOE... Dla tej gry nawet komputer zmienialam. Bo wolnosc jak w UO a grafika juz na poziomie. Biegalam na becie moja krasnoludka od miasta do miasta i oferowalam uslugi... Tak to byla gra dla myslacych. Wlasciwie nie bylo dwoch takich samych przedmiotow. Juz tlumacze - kopiemy rude i rabiemy drewno - to jeszcze bez odroznienia. Potem w zaleznosci od umiejetnossci robiacego - z drewna robi dobry albo kiepski trzonek, rude przetapia na mniej lub bardziej czysta... Z rudy jest ostrze (tez wplyw umiejetnosci robiacego).
Wiec itemek wychodzil taki, jakie byly materialy i umiejetnosci robiacych go.
Bez zadnych typu: jak masz fuksa to zrobisz +4.
Ale coz... Podziekujmy panom z SOA za zabicie projektu...
Teraz DFO wydaje mi sie jedynym pomyslem dla myslacych ludzi.
Nikt inny w tym kierunku nie podarza. No moze Wurm... Tez by bylo mile, gdyby bylo stabilne i juz umocowane.
Moze ja jestem stara baba (bo jestem) - ale pamietam czasu MUD-ow typu KOBRA - gdzie zatrudnilam sie w sklepie i musialam sie codzien o osiemnastej stawic, albo zalatwic zastepstwo...
Tak, wiem, ze to life-eating projekty... Ale wlasnie takie cos mnie bawi.
Generalnie odnosze jedno wrazenie - im bardziej dopracowana grafika - tym mniejsza wolnosc dzialan w cRPG. Chlubnym wyjatkiem byl tu wlasnie Wish, z naciskiem na BYL.
Czemu - juz tlumacze:
spojrzcie na UO - dodanie nastepnej rzeczy ktora mozna uszyc.
Gdyby to bylo w mudzie - to 10-20 linijek kodu. Bo trzeba dac mozliwisc i okreslic zyski z noszenia rzeczy.
W UO - pewnie juz 10-20 kb kodu - bo musi jeszcze wygladac przy noszeniu, miec ikonke przy wyborze.
W takim juz na przyklad WoW-ie - bo on ostatnio jest jakims odnosnikiem - zaimplementowanie zroznicowania przedmiotow w zaleznosci od materialow i wytworcy??? Chyba malo realne, albo patch przynajmniej 1 Gb... A i carebars'y wymiekaja...
</warning>


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 18:13 
Cytuj  
dfo zapowiada sie tak zajebiscie bo tak malo o nim wiadomo, z tak nikla iloscia konkretnego info (vid+ss) hype bazuje na samej idei sandboxa.
wcale sie nie zdziwie jesli beta okaze sie failem z miliona powodow poza fajnym sandboxem.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 20:06 
Cytuj  
a tam pierdolisz głupoty. jeśli dfo wyjdzie za nawet 3 czy 4 lata to i tak znajdzie graczy bo będzie tym na co każdy weteran mmorpg czeka i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 20:31 
Cytuj  
Uhum, tak jak Tibia. Niby archaiczne gówno, ale co kto lubi (czy też trafia w grupę docelową).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:31 
Cytuj  
będzie tym na co każdy weteran mmorpg czeka i tyle

Moze tez byc powtorka z SB...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:34 
Cytuj  
Albo w ogóle nie wyjdzie. Mogą być różne zakończenia! ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 08:12 
Cytuj  
wyjdzie nie wyjdzie, nie mamy innej mozliwosci w tej chwili niz grac w masowo wychodzace fps'y i czekac na dfo. niestety reszta mmorpg srednio nadaje sie do grania w dzisiejszych czasach. a grupa osob ktora czeka na sensowne pvp jest coraz mniejsza (starsi umieraja, mlodsi wola pve niz sie meczyc).
zobaczymy co przyniesie aoc, war a potem dfo.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 21:06 
Cytuj  
http://www.warcry.com/articles/view/dev ... asses-More


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 21:14 
Cytuj  
lol @ wszyscy, ktorzy ciagle maja nadzieje na doczekanie premiery DFO ;]

to jest drugi duke nuken forever. kropla w krople.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 00:18 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
lol @ wszyscy, ktorzy ciagle maja nadzieje na doczekanie premiery DFO ;]

to jest drugi duke nuken forever. kropla w krople.


Spadaj, DFO wyjdzie, a ja bede w niego gral. Nie wazne kiedy.

Najwyzej bedzie mega fail i znowu wroce do WoW :<

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 12:45 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):

Spadaj, DFO wyjdzie, a ja bede w niego gral. Nie wazne kiedy.
a nie przypadkiem Twoje wnuki ? :P


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 14:09 
Cytuj  
na emeryturce będzie dużo czasu na gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.