mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 01:34 
Cytuj  
Cytuj:
A tak na powaznie to nic dziwnego ze ludziom ktorzy sa przyzwyczjeni ze moga isc do kibla w srodku kosmicznej jatki nie odpowiada taki combat system.

Nie mozna, w tej grze nie dostaniesz endgamowych itemow za samo idlowanie na battlegroundach. Inna sprawa, ze czasami czeka sie kilka godzin na walke.
W DF pewnie tez tak bedzie ze wzgledu na utrate sprzetu po smierci postaci. Slepy rush na zasadzie 'moze sie uda' nie zda egzaminu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 07:16 
Cytuj  
Może dzisiaj na głównej stronie DFO ogłoszą datę open bety. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 09:49 
Cytuj  
Keneth napisał(a):
Cytuj:
A tak na powaznie to nic dziwnego ze ludziom ktorzy sa przyzwyczjeni ze moga isc do kibla w srodku kosmicznej jatki nie odpowiada taki combat system.

Nie mozna, w tej grze nie dostaniesz endgamowych itemow za samo idlowanie na battlegroundach. Inna sprawa, ze czasami czeka sie kilka godzin na walke.
W DF pewnie tez tak bedzie ze wzgledu na utrate sprzetu po smierci postaci. Slepy rush na zasadzie 'moze sie uda' nie zda egzaminu.


Utrata itemow nie ma nic wspolnego z czekaniem kilku godzin na walke... Niestety odkad latam w eve i cos pvp walcze to albo mam wpier... 1v10 albo robimy masakre 20v5 czyli praktycznie 0 pvp. Moze przez kilkanascie godzin szukania pvp udalo mi sie 2x cos powalczyc i to tez 1v3 minimalnie :/

Miejmy nadzieje ze DFO ( czy jakakolwiek inna gra mmo ktora bedzie cos soba reprezentowac;p ) bedzie mial tak jak UO miejsca w ktorych wiadomo ze pvp zawsze mozna znalezc :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 09:51 
Cytuj  
To dziwne bo ja w swojej parotygodniowej (dosłownie) karierze w eve przezyłem sporo emocjonującego pvp pomiędzy wyrównanymi siłami, wszystko zależy z kim latasz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 10:47 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
To dziwne bo ja w swojej parotygodniowej (dosłownie) karierze w eve przezyłem sporo emocjonującego pvp pomiędzy wyrównanymi siłami, wszystko zależy z kim latasz.


Tylko ze jak gralem w UO kiedys dawno to mialem pvp raz na kilkanascie minut. Zreszta samo uo mialo taka budowe ze nie wiem czy bedzie sie dalo to powtorzyc w nowych grach. Sama ograniczona widocznosc powodowala ze jak juz kogos zobaczyles to juz walka mogla nastapic a nie ze widzisz kogos z 1km i zanim dobiegniesz do typa to go juz dawno nie ma;p Postacie mialy identyczna predkosc wiec nie bylo tak ze ktos cie scigal i nie miales szansy uciec, zginales to za 2 minuty mogles byc spowrotem gotowy do walki itd itp A teraz to kazdy widzi jak jest ;] Jaka paua z dopalaczem przed ktora nie ma sie szansy nawiac w razie czego. Jak padniesz to cie wraca do miasta czy gdziestam i zanim wrocisz na miejsce walki to minie z 5 minut. Poruszac sie po swiecie nie da bo albo trzeba pieszo albo do jakiegos npca isc zeby cie przetransportowal...

life : /


P.s "zależy z kim latasz." z nikim i jak widac EVE sie do solo nie nadaje :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 11:16 
Cytuj  
Takie "pauy z dopalaczem" w UO to byli kolesie 10ms od serwera. Predkosc poruszania sie byla taka sama, o ile ping byl taki sam dla wszystkich. W DFO predkosc poruszania sie postaci miala sie roznic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 11:17 
Cytuj  
No i w końcu doczekacie się premiery. Developerzy znaleźli sporego inwestora i DFO ukaże się szybciej niż przewidywano pod szyldem SOE. Firmy, która jest doskonale znana na rynku MMORPG.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 11:29 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Takie "pauy z dopalaczem" w UO to byli kolesie 10ms od serwera. Predkosc poruszania sie byla taka sama, o ile ping byl taki sam dla wszystkich. W DFO predkosc poruszania sie postaci miala sie roznic.


No wiesz nic nie jest idealne;] Raz cie cie ktos dojedzie bo jest szybszy a innym razem bo masz laga:D Ja tam wole wersje nr 2 bo z tym sie da jeszcze walczyc;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 11:29 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No i w końcu doczekacie się premiery. Developerzy znaleźli sporego inwestora i DFO ukaże się szybciej niż przewidywano pod szyldem SOE. Firmy, która jest doskonale znana na rynku MMORPG.


so weak, roball to kiedys chociaz na sekunde podniosl mi cisnienie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 12:03 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No i w końcu doczekacie się premiery. Developerzy znaleźli sporego inwestora i DFO ukaże się szybciej niż przewidywano pod szyldem SOE. Firmy, która jest doskonale znana na rynku MMORPG.

Bardziej bys sie postaral :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 15:16 
Cytuj  
Raz cie cie ktos dojedzie bo jest szybszy a innym razem bo masz laga:D Ja tam wole wersje nr 2 bo z tym sie da jeszcze walczyc;]

Wiadomo, ograniczenia sprzetowe. Ta sama predkosc poruszania sie dla wszystkich graczy sprawdza sie zdecydowanie lepiej, niz mozliwosc cwiczenia skilla running np. (chyba ze maja do niego dostep wszyscy, a tak pewnie bedzie w DFO z uwagi na brak klas, jesli zdecyduja sie taki skill dodac). W EVE raczej trudno byloby to rozwiazac inaczej i w miare sensownie uzasadnic, dlaczego statek wielkosci malej planetki porusza sie z ta sama predkoscia co mala fregatka np., ale dawanie mozliwosci szybszego poruszania sie wybranym klasom w grach fantasy to dodatkowy i niepotrzebny dysbalans (a juz w ogole chron nas kruwau panie od takiego systemu i biegania w szykach bojowych~ w takim systemie jaki jest w SB...).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 15:33 
Cytuj  
mam do rozdania 10 kluczykow do bety dfo, chetni niech sie zglaszaja w tym topicu.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 15:41 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
mam do rozdania 10 kluczykow do bety dfo, chetni niech sie zglaszaja w tym topicu.


hehe

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 15:41 
Cytuj  
Jaaa Ja chce, Shrek wybierz mnie, mnie... 8)

Serio? na nic lepszego Cie nie stac?


_________________
Muminki Cię śledzą, uduszą i zjedzą
Mumiiinki...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 15:49 
Cytuj  
Poslalem pm do beasta nad ranem by wrzucil newsa ze forum zostalo sprzedane ale widac nie odebral ;/

swoja droga blizzard 4tw
http://www.worldofwarcraft.com/wrath/fe ... dclass.xml


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 22:07 
Cytuj  
http://www.warcry.com/articles/view/dev ... Philosophy


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 14:12 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
http://www.warcry.com/articles/view/devjournals/darkfalljournals/3570-Darkfall-Dev-Journal-25-Philosophy


Dla mnie wystarczy, ze w linku jest Philosophy, czyli pewnie stek mrzonek.

Don't clock tbh. :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 16:57 
Cytuj  
roball napisał(a):
“We scheduled our Open Beta relatively late in the development cycle because we wanted our gamers to have the deepest and most complete experience we could provide,” says Tasos Flambouras, Lead Game Designer. “We’ve paid close attention to the input provided by earlier testers and our changes and improvements are up to date, so we expect the Open Beta test that is going to start next month to go as smoothly as it is possible.”

Source: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/239/feature/1877

dobre :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 18:53 
Cytuj  
roball napisał(a):
“We scheduled our Open Beta relatively late in the development cycle because we wanted our gamers to have the deepest and most complete experience we could provide,” says Tasos Flambouras, Lead Game Designer. “We’ve paid close attention to the input provided by earlier testers and our changes and improvements are up to date, so we expect the Open Beta test that is going to start next month to go as smoothly as it is possible.”

Source: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/239/feature/1877

to znaczy tyle :Sorry ale gowno wam pokazemy ? Dlaczego, bo nie mamy co pokazac, te milionowe porzyczki poszly sie jebac, a my kombinujemu jak je oddac.."


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 18:59 
Cytuj  
A myślałem, że nie da się nabrać na to co postnął roball.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.