mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 16:29 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
To nie jest gra z dynamika q3/ET. Tutaj kazdy skok, sprint czy szybsze poruszanie konczy sie strata staminy, co za tym idzie brakiem energii na wyprowadzenie ciosu, czy ucieczki...
To przedewszystkim MMO z widokiem FPP/TPP a nie MMOFPS.


obejrzyj oficjalny trailer, gdzie gosc robi rocket jumpa, zmienia w powietrzu wand na topor bodajze i spadajac na przeciwnika uderza i...
i przemysl swoj post. :)

edit: a pamietasz krasnoludy biegnace i skaczace z kry na kre? zasuwaly calkiem calkiem..
to wyobraz sobie jak bedzie sie ruszal alfar. i jakos stamina im sie nie konczyla.. to bedzie dynamiczna gra.

a co do FPS to bodajze tasos wypowiadal sie, ze wlasnie tego typu gry przygotuja nas najlepiej na to, co zastaniemy w DFO (jezeli chodzi o walke oczywisice).

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 17:00 
Cytuj  
co do krycia w krzakach, to jak w kazdej grze, ograna osoba odrozni w krzakach glowe od liscia.

na noobcomic pisze, ze czary (przynajmniej te podstawowe) maja splash dmg, wiec strzelanie przeciwnikowi pod nogi bedzie działać. pierwsze co mi przyszlo do glowy to rl w q3, wiec nie wiem czy umiejetnosci z fpsow beda mialy male znaczenie. tak czy siak po 2 miesiacach poziom sie wyrowna. zobaczymy kto bedzie miał lepszy start. :P

PS. a jesli konrador ma racje i doswiadczenie w gw bedzie wazniejsze to ten wariant tez mi jest na ręke.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 17:17 
Cytuj  
murekx napisał(a):
co do krycia w krzakach, to jak w kazdej grze, ograna osoba odrozni w krzakach glowe od liscia.


za krzakiem, nie w krzakach. za krzakiem kurrr.. jego mac. :)
ps. Twoim zdaniem do odroznienia glowy od liscia potrzeba ogrania?
bez ogrania glowe wzialbys za lisc? ja pierdziele.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 17:32 
Cytuj  
cala glowe nie, ale odroznic kilka wystajacych pikseli to juz problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 17:40 
Cytuj  
w codzie strzelam do niepewnych pikseli ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 17:41 
Cytuj  
murekx napisał(a):
cala glowe nie, ale odroznic kilka wystajacych pikseli to juz problem.


ale zaden piksel nie wystaje zza krzaka. zaden.
kto sie chowa za krzakiem zza ktorego wystaje?
a... wybacz.
troche ogrania, i Ty takze bedziesz sie chowal za krzakiem, zza ktorego nie bedziesz wystawal. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 17:43 
Cytuj  
Cytuj:
PS. a jesli konrador ma racje i doswiadczenie w gw bedzie wazniejsze to ten wariant tez mi jest na ręke.

Feel the irony.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 17:54 
Cytuj  
ogranie pomaga dostrzec przeciwnika w każdej grze FPS i faktycznie pro czy semipro playerzy zauważą nawet kawałek dupy wystający zza krzaka. w DFO, gdzie trawy jest sporo, krzaków jeszcze więcej, drawdistance taki sobie i co najważniejsze gracze (e przeciwieńśtwie do FPSów) wyglądają bardzo różnie i (w przeciwieństwie do FPSów) nikt nie bedzie znał na pamięć każdego milimetra mapy dostrzeżenie owej dupy będzie znacznie trudniejsze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 17:55 
Cytuj  
brazz napisał(a):
ogranie pomaga dostrzec przeciwnika w każdej grze FPS i faktycznie pro czy semipro playerzy zauważą nawet kawałek dupy wystający zza krzaka. w DFO, gdzie trawy jest sporo, krzaków jeszcze więcej, drawdistance taki sobie i co najważniejsze gracze (e przeciwieńśtwie do FPSów) wyglądają bardzo różnie i (w przeciwieństwie do FPSów) nikt nie bedzie znał na pamięć każdego milimetra mapy dostrzeżenie owej dupy będzie znacznie trudniejsze.


+1 ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:14 
Cytuj  
murekx napisał(a):
co do krycia w krzakach, to jak w kazdej grze, ograna osoba odrozni w krzakach glowe od liscia.

na noobcomic pisze, ze czary (przynajmniej te podstawowe) maja splash dmg, wiec strzelanie przeciwnikowi pod nogi bedzie działać. pierwsze co mi przyszlo do glowy to rl w q3, wiec nie wiem czy umiejetnosci z fpsow beda mialy male znaczenie. tak czy siak po 2 miesiacach poziom sie wyrowna. zobaczymy kto bedzie miał lepszy start. :P

PS. a jesli konrador ma racje i doswiadczenie w gw bedzie wazniejsze to ten wariant tez mi jest na ręke.


Chcesz mi powiedziec, ze po dwoch miesiacach dogonisz moje 12-letnie ogranie w FPS? Ok.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:19 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Chcesz mi powiedziec, ze po dwoch miesiacach dogonisz moje 12-letnie ogranie w FPS? Ok.


ojcze, a czy ty takze jestes z klanu =o=? (EDIT: ups. to znaczy z gildii)
a przy okazji - widzieliscie te strone komiksu? to o =o=? :)
http://www.thenoobcomic.com/index.php?pos=70


Ostatnio edytowano 15 gru 2008, 18:27 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:21 
Cytuj  
nikt nikogo nie dogoni, ale po 2 miesiacach kazdy bedzie znał podstawy movementu i atakowania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:22 
Cytuj  
Jak masz skila to zwykle spluniecie w strone krzaka zalicza heada dla szatana, wiec nie istotne czy tam jest jedna bidulka z "0" czy cala ich armia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:24 
Cytuj  
murekx napisał(a):
nikt nikogo nie dogoni, ale po 2 miesiacach kazdy bedzie znał podstawy movementu i atakowania.


po dwóch miesiącach? po jednym dniu to długo


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:32 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
murekx napisał(a):
nikt nikogo nie dogoni, ale po 2 miesiacach kazdy bedzie znał podstawy movementu i atakowania.


po dwóch miesiącach? po jednym dniu to długo

Nie kazdego iq przekracza 80. :<
Ciekawy jestem ilu z twardzieli piszacych tutaj wytrzyma wiecej niz darmowy miesiac. Cos mi sie wydaje, ze niewielu.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:40 
Cytuj  
ojcze, a czy ty takze jestes z klanu =o=? (EDIT: ups. to znaczy z gildii)

Przyjelismy nooba aby loot za mną nosił :<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:47 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ojcze, a czy ty takze jestes z klanu =o=? (EDIT: ups. to znaczy z gildii)

Przyjelismy nooba aby loot za mną nosił :<


hehe, widziales Aenima te stronke z noobcomic ktora podlaczylem do posta?
moim zdaniem pasuje jak ulal. :)
bylbys tym gosciem w czapie z wilka. ;)

-----> http://www.thenoobcomic.com/index.php?pos=70

i jak? hehehe :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:59 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
MagPS napisał(a):
murekx napisał(a):
nikt nikogo nie dogoni, ale po 2 miesiacach kazdy bedzie znał podstawy movementu i atakowania.


po dwóch miesiącach? po jednym dniu to długo

Nie kazdego iq przekracza 80. :<
Ciekawy jestem ilu z twardzieli piszacych tutaj wytrzyma wiecej niz darmowy miesiac. Cos mi sie wydaje, ze niewielu.

Jak gra bedzie chujowa, to nie wiem czy tydzien wytrzymam a ty tu o miesiacu. :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 19:09 
Cytuj  
Wlasnie to mam na mysli, jakos nie moge uwierzyc, ze to bedzie dobry tytul. Zobaczymy za troche ponad miesiac.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 20:11 
Cytuj  
Musi byc dobry, bo jak nie to w co grac?
Nie kupię tego w dniu premiery, bo wszystko co kupiłem pierwszego dnia okazało się mniejszą lub większą kupą.
Jeśli faktycznie chcą stworzyc coś alternatywnego i ludzie dopiszą to będzie sukces.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.