mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 13:22 
Cytuj  
Też bym chętnie przetestował, ale możliwości brak. Pozostaję posłuchać opinii tych, co kupili i kupić grę najszybciej 5-10 dni po premierze.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 13:24 
Cytuj  
mnie już rozdawanie 1 kluczyka wkurwia. jeśli chcą ludzi wpuszczać wąskim strumykiem, niech wpuszczaja ludzi znanych w środowisku, a nie byle kogo, kto akurat miał szczęście i został wylosowany.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 13:27 
Cytuj  
Lepiej zeby juz nikogo nie wpuszczali...i tak pewnie gosc ktory sie dostanie do bety od razu zostanie obciazony NDA i tyle...albo co najwyzej dostanie mozliwosc wystawienia kilku smiesznych screenow (moze 1 min filmik jak trzaskac gobliny przy racial city):P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 13:40 
Cytuj  
jaki znowu fail?
po cholere udajecie? sledzicie newsy o DFO, udzielacie sie na forum, czekacie tyle lat. podobnie jak ja.
prosze mi tu nie pierdzielic, ze to dlatego, ze ta gra to pewnie "fail", bo dziala mi to na nerwy. :)

EDIT: no tak, i do bety trafiaja nie ci co trzeba. jezu. przestancie jeczec. :)

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 14:12 
Cytuj  
gdyby dfo stalo sie failem to zostalibysmy skazani do konca zycia na wow klony, rozniace sie raczej tylko story.
modlmy sie wiec aby dfo bylo chociaz w polowie tak dobre jak slyszymy.
wtedy pomniejsze bugi i niedorobki nie beda nam przeszkadzac (chociaz moze byc tak jak z war'em).
no coz zostal miesiac aby sie przekonac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 15:19 
Cytuj  
amen

modlitwy chyba tu sa jednak najlepszym wyjsciem bo jak widze te filmiki na youtube to mnie przerazeni ogarnia :(

Ewentualnie jak pisalem wczesniej, zagrywaja tak by w dniu premiery nie trzeba bylo stawiac w pizdu serwerow, ktore po miesiacu beda puste, a ci co graja jojca ze ludzie odchodza, powolne zapelnianie serwerow i utrzymanie stalej ilosci chyba jes lepszym wyjsciem.
Mam nadzieje ze nie bedzie lokalizacji i ropierdzielania community na serwerki portugalskie, wegierski, czeskie, moldawskie, albanskie, san marino itd...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 17:55 
Cytuj  
wow 1 klucz, a moze szczesliwy numerek tez oferuja???

niestety czeka nas 1-2 lata posuchy mmo, wotlk zassal bo blizz nie czuje oddechu konkurencji na plecach, a failfall to bedzie n/c z tego co widac po screenach i filmikach. kolejny w teorii pogromca WOW'a tak jak aoc czy tam war.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 18:01 
Cytuj  
zle na to patrzycie. dfo nie ma byc pogromca wowa bo nie ma zadania wziac na siebie wszystkich tych careniedzwiadkow tylko ulokowac sie na jakiejs niszy i tam sobie spokojnie prosperowac.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 18:06 
Cytuj  
ktokolwiek kojarzy może ile UO ma obecnie subskrybentów ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 18:21 
Cytuj  
Warto przypominac wszystkim tym, ktorym podoba sie schemat WoW-a ze nie maja sensu nawet interesowac sie ta gra bo ona zrywa ze wszystkim co lubicie.
Pisze o tym bo szkoda waszej kasy i potem jojcenia po forach, lepiej grac dalej w WoW-a, czekac na kolejny reset/patch i cieszyc sie z faktu ze jest to gra, ktora sprawia przyjemnosc.

DFO wyglada biednie, animacje jeszcze gorsze, to co ma byc w tej grze aktualnie warte usmiechu, a jesli faktycznie to zrealizuja to trafi do malej grupy graczy, w ktorej mam zamiar byc.

Z drugiej strony to zastanawiam sie dlaczego mam grac w DFO jesli jedyne informacje mam z paru filmikow na youtubie, ktore jedynie zapowidaja wielkie rzeczy, wytrzymam ten miesiac nawet w takim cyrku jak rozdawanie JEDNEGO klucza na beta (idioci).


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 18:40 
Cytuj  
yendreqq napisał(a):
wow 1 klucz, a moze szczesliwy numerek tez oferuja???

niestety czeka nas 1-2 lata posuchy mmo, wotlk zassal bo blizz nie czuje oddechu konkurencji na plecach, a failfall to bedzie n/c z tego co widac po screenach i filmikach. kolejny w teorii pogromca WOW'a tak jak aoc czy tam war.


Gdybys byl chociaz cwiercinteligentem, a nie polglowkiem to poczytalbys troche zanim sie wypowiesz. DF nie jest zadnym nastepca, klonem czy pogromca WoWika i nigdy nie mial nim byc.

Ja ta gre traktuje jak filtr ludzi, ktorych nie mam ochoty spotykac ig.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 19:17 
Cytuj  
wole grac w mmo, niz w multiplayera, co kto woli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 19:22 
Cytuj  
yendreqq napisał(a):
wole grac w mmo, niz w multiplayera, co kto woli.

10k graczy per serwer (podobno) w DFO vs pare tysiecy w WOW, z czego wiekszosc na podserwerkach 2v2, 3v3, 5v5, 10v10, 25vCPU.

Okej! :<


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 19:51 
Cytuj  
yendreqq napisał(a):
kolejny w teorii pogromca WOW'a tak jak aoc czy tam war.
Można mieć własne zdanie, ale napisać coś takiego to kurwa czysty debilizm jest zakorzeniony chyba tylko i wyłącznie w Twoim totalnym ignoranctwie. Od kiedy to DFO ma być pogromcą WoW :o Nie no ja pierdole, WoW chyba faktycznie zabija szare komórki niektórym osobom... bardziej niż alkohol czy dragi....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 20:42 
Cytuj  
Jasienku nie unos sie. przeciez kazda gra, ktora teraz wychodzi ma byc konkurencja dla wow'a, lacznie z gta4.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:03 
Cytuj  
bedzie jakas open beta w niedalekiej przyszlosci ?

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:07 
Cytuj  
Tego nie wie nikt. Deklaracja o OB była, ale kto ich wie.


_________________
Cytuj:
Originally Posted by Rhade:
Just sit back, relax and enjoy the forumfall.
Darkfall is just an after-party, really.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:44 
Cytuj  
nie no spoko, darkfall bedzie elite, dla mniejszosci, grupki wybrancow i mastahow mmorpg, jakiekolwiek masowe zjawisko jest ble.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:53 
Cytuj  
Bedzie dla tej 1 osoby ktora wylosuja:D


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:56 
Cytuj  
DFO nawet nie probuje powielac pomyslow WOW/WAR/AOC/EQ/LOTRO/TR/fdasfdsffasdfs i z zalozenia nie ma byc gra dla wszystkich, tylko dla okreslonej grupy graczy, ktorej granie w instancje - nie wiedziec czemu - nie sprawia przyjemnosci. Ktos mial taki glupi pomysl, ze robienie roznych od siebie gier, z ktorych kazda trafia do graczy o innych wymaganiach co do typu rozgrywki to fajny pomysl. Ale zobaczymy jak to bedzie.

Jesli chcesz potrollowac, to masz inne dzialy do tego stworzone.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.