mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:22 
Cytuj  
No i mimo wszystko tak negatywna opinia Oyca który był entuzjastą terj gry tez daje do myślenia.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:24 
Cytuj  
Dokladnie, ja po opiniach Shadhuna, Vercina, i Oyci3C jestem w szoku, to bedzie fail :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:29 
Cytuj  
chujnia czy nie ja i tak kupie bo nie ma w co grac i tak
a NDA moze jest bo zapomnieli sciagnac?
zreszta 9 dni do premiery i dziwie sie ze ludzie juz nie oleja tego nda calkowicie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:29 
Cytuj  
Przeciez to sie od dawna na niezly badziew zapowiada. Tak tez sie nastawiam. Jak wyjdzie cos grywalnego to chetnie pogram. Na premiere niech to dzielo potestuja wyposzczeni pk, zobaczymy opinie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:33 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Samo to ze mamy nadal nda i tak niewiele wiadomo o grze sugeruje a wrecz daje pewnosc ze mamy tu doczynienia z wielkim failem


tez tak mysle

Lufanga napisał(a):
(...) jesli nie bedzie krytycznych bledow to dla mnie ta gra bedzie sukcesem


a gameplay , tego nie bierzesz pod uwage ? jak tu bedzie fail to nic im nie pomoze bo drewnem grac to ja podziekuje , coz z tego ze zalozenia beda cudowne ? jak betonem trzeba bedzie sterowac .... Obstawiam ze sie wywala na gameplayu i contencie bo to juz tradycja...

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:39 
Cytuj  
animacje sa sztywne ale nie sztywniejsze niz taki VG a tam mi sie swietnie gralo bo bylo co robic
srr QFC ale w co poroponowal bys mi zagrac?
WoW albo kolejny jego klon?
nie dzieki wole niedopracowanego DFO niz znowu wbijac X lvl w jakiejs durnej gierce

edt:
ew na jaka gierke mam czekac?
jak DFO bedzie krapem to se daje siana z mmo - bo to co jest i bedzie to kicha

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:42 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
srr QFC ale w co poroponowal bys mi zagrac?
durnej gierce


prawde mowiac nie ma w co ;] Ja czasem loguje sie do wynudzonego do granic mozliwosci WoWa i zabijam kolorowe gnomy :D czekajac na Aiona i widzac cien szansy w DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:47 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Lufanga napisał(a):
srr QFC ale w co poroponowal bys mi zagrac?
durnej gierce


prawde mowiac nie ma w co ;] Ja czasem loguje sie do wynudzonego do granic mozliwosci WoWa i zabijam kolorowe gnomy :D czekajac na Aiona i widzac cien szansy w DFO


Jak sie logujesz do WoW-a to pamietaj by wylaczac xfire bo cie znowu pojada ze masz milion played w tygodniu ;)

Fakt jest taki ze jesli DFO zaliczy faila to pozostana nam na rynku tylko klony wow-a i lineage2, no i raczej nikt nie bedzie juz podejmowal ryzyka by robic cos innego bo bedzie to strata kasy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:56 
Cytuj  
ja sie zawsze balem o ten ich silnik gry.
sensowne rozwiazania sa kupowane za gruba kase,
a tu kilku gosci przysiadlo, i napisalo swoj, super swietny silnik gry.
jakby nie mogli wziac darnowego silnika z Q3.

na poczatku myslalem, ze ojciec sobie robi jaja, bo nie chce, zebysmy my, lamerzy, grali w DFO, ale jest chyba naprawde chujowo.

no nic, jak mowia, nadzieja umiera ostatnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 16:59 
Cytuj  
x)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 17:01 
Cytuj  
embe napisał(a):
raczej nikt nie bedzie juz podejmowal ryzyka by robic cos innego bo bedzie to strata kasy.


Chujowa gra zawsze jest chujowa, obojętnie czy to klon wowa czy uo.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 17:09 
Cytuj  
ojejku..

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 18:40 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
ja sie zawsze balem o ten ich silnik gry.
sensowne rozwiazania sa kupowane za gruba kase,
a tu kilku gosci przysiadlo, i napisalo swoj, super swietny silnik gry.
jakby nie mogli wziac darnowego silnika z Q3.


eee pitolisz :) wlasny silnik to dobra rzecz, potrzeba tylko duzo $$$ aby taki zrobic :/

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 19:20 
Cytuj  
Akurat opinie o silniku sa bardzo pozytywne. Wszyscy piszą, ze nigdy sie nie crashuje. :o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 19:34 
Cytuj  
murekx napisał(a):
Akurat opinie o silniku sa bardzo pozytywne. Wszyscy piszą, ze nigdy sie nie crashuje. :o

Mnie Adom tez nigdy nie crashowal...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 19:36 
Cytuj  
A przepraszam z innej beczki troszek...doszly mnie sluchy ze klient ma wazyc 18 gigsow 8) wszystko ladnie pieknie ale nie sadzicie ze w takim przypadku powinno sie go udostepnic troszek wczesniej przed premiera co by go szary uzytkownik mogl radosnie sciagnac patrzac na to ze forma dystrybucji ma byc digital download...byloby to wielce nietaktowne zaplacic za gre w dniu premiery i zaczac sobie sciagac klienta...tydzien:) no moze nie do konca tyle ale zawsze z 2-3 dni stracone....

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 19:38 
Cytuj  
No to jak, te pozytywne leaki to jakies bzdury? Bo ja nie spotkalem sie z jakims info/opiniami ktore jednoznacznie skazalyby gre na fail po tym co widza beta testerzy. Oyciec? Care to explain?

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 19:40 
Cytuj  
O co chodzi nagle z tym failem? Czyzbym cos przegabil, macie jakies niepochlebne leaki czy co?
Narazie jedynych 2 leakerow, o ktorych slyszalem, wyraza sie w samym superlatywach o grze, wiec o co chodzi?
Wszystkie nowe informacje ktore naplywaja, nastrajaja raczej optymistycznie, zdanie Ojca niczego tutaj nie zmienia (chyba, ze wie o czyms czego ja niewiem..)

Co do grafiki @Smeagollum
IMO jest na najwyzszym poziomie jak na mmo, wystarczy spojrzec na ostani screen z Mahrimem, albo dokladnie przyjrzec sie filmowi z Aten.. Animacje troche kuleja, ale w Darkfallu chodzi o gameplay i sandbox, wiec co ma piernik do wiatraka?


_________________
Psst.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 19:41 
Cytuj  
Huba napisał(a):
No to jak, te pozytywne leaki to jakies bzdury? Bo ja nie spotkalem sie z jakims info/opiniami ktore jednoznacznie skazalyby gre na fail po tym co widza beta testerzy. Oyciec? Care to explain?

no ja wrecz czytalem opinie ze sa jedna z najstabilniejszych bet

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 19:44 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
A przepraszam z innej beczki troszek...doszly mnie sluchy ze klient ma wazyc 18 gigsow 8)
A skad niby takie info ? Zresztą nawet jeśli tyle miałby ważyć to raczej po zainstalowaniu, a nie instalka w digital download :)

Jeśli świat jest tak wielki to mogę zrozumieć ilość danych, ale na pewno to ładnie spakują - może nawet poproszą o pomoc RUS i zastosują techniki z rip'ow :lol:

Oczywiście to żarty no i nie wiemy na pewno ile zajmie client, ale fakt faktem, że jeśli dużo to nie ładnie z ich strony, że nie ma pre-downloadu :-?


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.