mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:19 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Swietny start WaR + AoC moze i byl
to chyba ja kupiłem jakąś inną gre. obie początek miały bardzo trudny, a potem to już sie tylko pogłębiło.
z tego co piszecie wygląda że start DFO ma taki sam, ale życze mu żeby nie skończył jak poprzednicy w ramach mojego deja vu


_________________
psn


Ostatnio edytowano 26 lut 2009, 14:20 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
kogo to obchodzi ze maja problemy, czy jest to gra za free dla grupki fanow z ich forum czy komercyjna gra ?


Dopoki nie zaplaciles za gre nie mozesz nic wymagac. Ci co zaplacili to juz graja :^) A ty czekaj na swoja kolejke.

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:20 
Cytuj  
Aventurine to epic fail i tyle http://www.youtube.com/watch?v=gyFFyB8EF6E

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:21 
Cytuj  
chuja graja :P albo serwer down albo login server down albo patch serwer down albo queue albo wszystko na raz xD

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:24 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
embe napisał(a):
kogo to obchodzi ze maja problemy, czy jest to gra za free dla grupki fanow z ich forum czy komercyjna gra ?


Dopoki nie zaplaciles za gre nie mozesz nic wymagac. Ci co zaplacili to juz graja :^) A ty czekaj na swoja kolejke.


Tosos ci placi czy tylko jestes jebniety? Jak ide do MediaMarkt i nic nie kupie to nie moge wymagac od sprzedawcow uprzejmosci, poinformowania mnie o dostepnych produktach i ich cenach? Nie moge wymagac aby towary byly widoczne na polkach i ladnie opisane? Nie moge wymagac mozliwosci sprawdzenia ich w akcjii??

/facepalm

BTW. duzo ludzi zaplacilo za gre bo powiedzmy "wyrazilo zgode na podlecie pieniazkow z ich karty kredytowej" to ze Aventurine czy tam ta druga chujowa firma nie potrafi obsluzyc platnosci na 5k zamowien i "laskawie" wziac sobie moje pieniazki to jest ICH PROBLEM i ICH NIEAKCEPTOWALNE w XXI podejcie do klienta.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:28 
Cytuj  
Jezeli uwazasz, ze sprzedawca cie olewa nie kupuj od niego. Ja widze to inaczej. Widze, ze sprzedawca przez ostatni tydzien nie spal wiecej niz 2 godziny na dobe, jest wykonczony i ledwo zipie ale robi wszystko co moze byc mi sprzedac towar. Niestety sam jeden nie obsluzy 100 tysiecznej kolejki klientow. Wybaczam wiec mu i mowie, ze przyjde za tydzien jak kolejka zmaleje.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:31 
Cytuj  
Zarri kuwa Ty się dobrze czujesz ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:31 
Cytuj  
to wyjątkowe, ale zarri ma rację.

jeśli oczekujecie cudów, to idźcie do kościoła.

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:32 
Cytuj  
zarri fantazja cie ponosi masakra

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:33 
Cytuj  
Viracept, swiat nie jest zero-jedynkowy. Wykaz troche ludzkiego podejscia do Aventurine. Badz czlowiekiem a nie bucem z warzywniaka.
Aventurine nie wyrabiaja, jest ich za malo, ich wydawca (Audiovisuals) dal dupy, a ty stoisz i krzyczysz DAJCIE MI I MNIE TO GOWNO OBCHODZI !
Takim podejsciem na pewno im nie pomozesz.

brazz napisał(a):
zarri ma rację.


Dzieki, chociaz jeden normalny na tym forum.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:34 
Cytuj  
Przekaz 1 % podatku dla Aventurine... oh wait!


_________________
Obrazek

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:37 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Viracept, swiat nie jest zero-jedynkowy. Wykaz troche ludzkiego podejscia do Aventurine. Badz czlowiekiem a nie bucem z warzywniaka.
Aventurine nie wyrabiaja, jest ich za malo, ich wydawca (Audiovisuals) dal dupy, a ty stoisz i krzyczysz DAJCIE MI I MNIE TO GOWNO OBCHODZI !
Takim podejsciem na pewno im nie pomozesz.


Wystarczy notka w stylu otworzymy sklepik o godzinie 4pm GMT, na 5 minut przed 4 notka przypominająca, ze zaraz otworzą stragan i po kłopocie. A tak mamy tysiące ludzi ścierających f5 cholera wie przez jak długo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:37 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Viracept, swiat nie jest zero-jedynkowy. Wykaz troche ludzkiego podejscia do Aventurine. Badz czlowiekiem a nie bucem z warzywniaka.
Aventurine nie wyrabiaja, jest ich za malo, ich wydawca (Audiovisuals) dal dupy, a ty stoisz i krzyczysz DAJCIE MI I MNIE TO GOWNO OBCHODZI !
Takim podejsciem na pewno im nie pomozesz.

brazz napisał(a):
zarri ma rację.


Dzieki, chociaz jeden normalny na tym forum.


Brawo, wez zbierz wieksza ekipe i spieprzaj stad. Zostana sami idioci.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:42 
Cytuj  
jak czytam wasze komentarze, to zastanawiam się, gdzie byliście przez ostatnie miesiące. czego się spodziewaliście po AV? profesjonalizmu? zorganizowania? dobrego PR?

1-3 łatki dziennie przez ostatni tydzień i to o różnych dziwnych porach świadczą, żę AV stara się jak może, a że mogą niewiele to inna sprawa.

nie podoba się, to możecie zawsze zagrać w WHO albo AoC, czy inną grę, która miała świetną premierę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:46 
Cytuj  
W sumie to czego Wy oczekiwaliscie od AV?

Tego ze gra wystartuje bez zadnych problemow?

Poza tym placzecie i spinacie sie tu jakby Wam ktos zarcia nie chcial sprzedac.
To tylko gra. Wyluzujcie ;)

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:46 
Cytuj  
jest jak jest i nie ma co z tym walczyc... Tez jestem wqrwiony z tego wzgledu, ze nie udalo mi sie zakupic pre-ordera chociaz klikalem jak wszyscy :/ Mialem pecha po prostu i tyle... W tej chwili niczego juz nie zrobie i pozostaje mi sie z tym pogodzic. Jutro otworza znowu "sklepik" i pewnie znowu sie towar rozejdzie w uj szybko, wiec dla wielu z nas pozostaje czekac.... W moim wypadku pewnie dlugo, bo jutro nie mam szans kupic gry bo mnie nie bedzie przez wiekszosc dnia przy kompie :/


Ostatnio edytowano 26 lut 2009, 14:47 przez coldzik, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:46 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Jezeli uwazasz, ze sprzedawca cie olewa nie kupuj od niego. Ja widze to inaczej. Widze, ze sprzedawca przez ostatni tydzien nie spal wiecej niz 2 godziny na dobe, jest wykonczony i ledwo zipie ale robi wszystko co moze byc mi sprzedac towar. Niestety sam jeden nie obsluzy 100 tysiecznej kolejki klientow. Wybaczam wiec mu i mowie, ze przyjde za tydzien jak kolejka zmaleje.


Mieli 8 - slownie OSIEM lat na przygotowanie i obmyslenie logistyki, dystrybucji, pudelka, screenow na nie, strony www do obslugi platnosci i kont, podpisanie umow z dostawcami/odbiorcami, tlocznia, i milion innych spraw. To ze tego nie zrobili albo nie umieli zrobic to nie moj problem.

Ty widzisz ludzi ktorzy dwoja sie i troja a jak widze mala amatorska firemke, ktora nie ma za bardzo pojecia co robi i chwyta sie kazdej brzytwy aby tylko nie napisac na forum "dalismy dupy, zadanie nas przeroslo - jednak wydanie gry nawet dla 10k odbiorcow to nie bulka z maslem tak jak nam sie wydawalo.

W to ze wszystko zawalil wydawca nie wierze. Bo jak? Szef im powiedzial "ej jakies glupki z Grecji chca zebysmy im wydali gre - zawalcie terminy bo Tasos ma glupi akcent... " ??

Po prostu porwali sie z motyka na slonce a to ze nie potrafia obsluzyc nawert tych 5k preorderow jeszcze bardziej pokazuje ich amatorszczyzne.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:46 
Cytuj  
Nie, ja po prostu oczekuję kilku prostych rzeczy. Prostego ogłoszenia, preordery będą o tej i o tej, będzie ich tyle i tyle, serwery wstaną o tej i o tej, itp. Ewentualnie, że wszystko leży nie wyrabiamy, serwery wstaną w pon, do tego czasu spokojnie wszystko uporządkujemy, dodamy 5 dni dodatkowo. Odrobina profeski.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:50 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Nie, ja po prostu oczekuję kilku prostych rzeczy. Prostego ogłoszenia, preordery będą o tej i o tej, będzie ich tyle i tyle, serwery wstaną o tej i o tej, itp. Ewentualnie, że wszystko leży nie wyrabiamy, serwery wstaną w pon, do tego czasu spokojnie wszystko uporządkujemy, dodamy 5 dni dodatkowo. Odrobina profeski.

V.


Musze sie z Toba zgodzic, to mnie najbardziej denerwuje w AV


Posty: 18
Dołączył(a): 26.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ziolo napisał(a):
Swietny start WaR + AoC moze i byl, ale koncowke jaka maja widac.

Embe mowil ze wow na poczatku byl tragedia - a teraz ? miliony graczy.

Taka przewrotna hipoteze jebne teraz. Skoro DFO ma hujowy start ( jak wow kiedys ) to zycze DFO fixow i sukcesu na miare wowa :>

May the force be with DFO.


Cos w tym jest. Mmo poznaje sie po tym jak konczy, a nie jak zaczyna jak mawial Leszek Miller, wujek Rudej.

Widzialem pare premier mmo przez ostatnie lata i najlepiej wypadl LOTRO (brak wiekszych bugow, dzialalo w grze to wszystko co devsi obiecywali), a najgorzej WoW (w ktorego praktycznie wogole nie dalo sie grac...).
Chcialem tez zobaczyc premiere DFO, ale nie jestem fanboyem, zeby klikac milion razy w zjebany link.

Napewno DFO warto wesprzec placonym abonamentem, nawet jesli jest to gleboka beta, bo tylko dzieki temu ta gra ma szanse sie wybic z tlumu wszechobecnych klonow EQ. Jesli projekt padnie to ludzie dalej beda klonowac biednego everquesta i ci ktorzy nie lubia tego typu rozrywki beda mogli olac fajny gatunek gier, ktory zwie sie Massively Multiplayer Online Role Playing Game i ktory jeszcze pare lat temu wydawal sie miec nieograniczone perspektywy rozwoju...


to ja wam podam numer mojego konta

wpłacajcie mi po 50 EUR ja wam zrobie kiedyś tak zajebistego mmorpg że mucha nie siada,

tylko funduszy potrzebuje


a główne założenia już mam:

open pvp połączone z interakcją z NPC, budowanie domów, zamków i maszyn, statków,

a także robudowane profesje- na przykład kupuje się ziarenko i nawóz tip


oczywiście FOOL's LOOT,

brak PK

możliwośc stworzenia postaci od 4 lat w górę

zakładanie rodzin i SEX :)

czekam


_________________
I work for FBI=Female Body Inspector :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.