mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:57 
Cytuj  
Tak Kabraxis, masz racje. Aventurine to amatorzy, zaslepieni fani Ultima Online, marzyciele, ktorzy wymarzyli sobie super gre. Malymi srodkami dlubali ta gre przez 8 lat, az w koncu zrobili. Niestety zapotrzebowanie na taka gre przeroslo ich mozliwosci. Nie potrafia poradzic sobie z tak wielka iloscia ludzi, ktorzy chca grac w ta ich amatorska gre. Ta gra moze byc lepsza niz wielkie produkcje takich poteg jak Blizzard, Funcom czy Mythic z EA. Tego sie nie spodziewali i dostali za swoje po lbie (whiny i bluzgi od niektorych fanow).
Jednak ci, ktorzy sledza ta gre od lat i czekaja na nia poczekaja jeszcze troszke i wybacza chlopakom z Aventurine te wpadki. Najwazniejsze by gra byla tym czego fani oczekuja. A czy bede mogl w nia zagrac dzisiaj czy za tydzien to juz mniej istotne[/b]


Ostatnio edytowano 26 lut 2009, 15:08 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:00 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Jezeli uwazasz, ze sprzedawca cie olewa nie kupuj od niego. Ja widze to inaczej. Widze, ze sprzedawca przez ostatni tydzien nie spal wiecej niz 2 godziny na dobe, jest wykonczony i ledwo zipie ale robi wszystko co moze byc mi sprzedac towar. Niestety sam jeden nie obsluzy 100 tysiecznej kolejki klientow. Wybaczam wiec mu i mowie, ze przyjde za tydzien jak kolejka zmaleje.

dystansuje sie ogolnie teraz od tematu DFO ale Zarri kurwa
Ty to kurwa chyba groupie jakas Aventurine jestes skoro wiesz ile sypiaja
jak narazie robisz z partaczy meczennikow

Oyci3C napisał(a):
Stary wez Ty sie juz pierdolnij tak porzadnie w glowe i wyjdz z tego forum.

/sign
tzn mozesz zostac jesli wykonasz pierwsza czynnosc porzadnie i z zaangazowaniem

zycze AV aby im sie gierka udala - ale nie zmienia to faktu ze zajebali na kazdym mozliwym froncie

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:13 
Cytuj  
Co tu takie smuty, dawac WOW vs DFO!!!!

/popcorn

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:28 
Cytuj  
Zarri poprostu jestes tak napalony na DFO jak szczerbaty na suchary , twoje klapki na oczach nie pozwalaja ci trzezwo myslec , ale zasada jest jedna Amator nie zrobi profesjonalengo produktu ( + cala reszta zwiazana z dystrybucja etc.).Podejdz do sprawy z dystansem i wez poprawke na to ze to sa AMATORZY i jak narazie udawadniaja ze sa nimi w kazdym calu.


Posty: 18
Dołączył(a): 26.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:37 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Tak Kabraxis, masz racje. Aventurine to amatorzy, zaslepieni fani Ultima Online, marzyciele, ktorzy wymarzyli sobie super gre. Malymi srodkami dlubali ta gre przez 8 lat, az w koncu zrobili. Niestety zapotrzebowanie na taka gre przeroslo ich mozliwosci. Nie potrafia poradzic sobie z tak wielka iloscia ludzi, ktorzy chca grac w ta ich amatorska gre. Ta gra moze byc lepsza niz wielkie produkcje takich poteg jak Blizzard, Funcom czy Mythic z EA. Tego sie nie spodziewali i dostali za swoje po lbie (whiny i bluzgi od niektorych fanow).
Jednak ci, ktorzy sledza ta gre od lat i czekaja na nia poczekaja jeszcze troszke i wybacza chlopakom z Aventurine te wpadki. Najwazniejsze by gra byla tym czego fani oczekuja. A czy bede mogl w nia zagrac dzisiaj czy za tydzien to juz mniej istotne[/b]



wydłubali to chyba pieniądze z waszych naiwnych kieszeni...


_________________
I work for FBI=Female Body Inspector :)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:39 
Cytuj  
QFC napisał(a):
ale zasada jest jedna Amator nie zrobi profesjonalengo produktu ( + cala reszta zwiazana z dystrybucja etc.).Podejdz do sprawy z dystansem i wez poprawke na to ze to sa AMATORZY i jak narazie udawadniaja ze sa nimi w kazdym calu.


I bardzo dobrze. Ja nie oczekuje od Aventurine pr0 gry z pr0 dystrybucja i wodotryskami. Ja oczekuje gry, ktora bedzie inna niz te pr0 ostatnie mmogi wydane przez pr0 wydawcow jak Blizzard, Funcom czy Mythic i ktore znudzily mi sie w ciagu pierwszego miesiaca grania.
Na Darkfalla moge poczekac zanim zaczne grac, nie pali mi sie. Oby tylko byl taki jak mysle i to mi wystarczy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:45 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Ja oczekuje gry, ktora bedzie inna niz te pr0 ostatnie mmogi wydane przez pr0 wydawcow jak Blizzard, Funcom czy Mythic i ktore znudzily mi sie w ciagu pierwszego miesiaca grania.

Jest inna, juz bardziej byc nie moze. W tamte kazdy kto chce moze zagrac.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:48 
Cytuj  
Nie martw sie, w Darkfalla tez bedziesz mogl zagrac, cierpliwosci. Co nagle to po diable.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 16:07 
Cytuj  
ok w koncu pogralem sobie i moje spostrzezenia.

- jak nie dostales sie na preorder albo chcesz pozniej kupic gre to good4u, pierwszy spawn giblinow w poblizu to kolo 30 kolesia campujacych 2 gobliny xD
- nie sprawdzily sie przypuszczenia o mass gankowaniu czy podobnych sprawach. narazie kazdy ostroznie gra, mimo ze walka 10 ludzi o jednego goblina jest zaciekla nikt nikogo (jeszcze) nie atakuje (nowy rogue system dziala sprawdza sie dobrze)
- wtf goblin szaman czemu mnie tak pwnuje? XD
- ogolnie narazie pozytywnie

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 16:10 
Cytuj  
I takich postow wiecej , opisujacych wrazenia kazdego kto moze pograc i ma chec sie ( najlepiej obiektywnie ) podzielic sie wrazeniami


Posty: 18
Dołączył(a): 26.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 16:25 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Nie martw sie, w Darkfalla tez bedziesz mogl zagrac, cierpliwosci. Co nagle to po diable.


a kto by chciał w to badziewie grać?


_________________
I work for FBI=Female Body Inspector :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 16:31 
Cytuj  
Godzinka gry, mobow brak co mnie nie smuci bardzo ale za to miedzy elfami i psiakami jest totalna wojna, narazie 3:2 dla psiakow ;)
To co mnie bolalo czyli animacje, moge teraz tylko napisac... jakie animacje ? nie zwraca sie na to uwagi calkowicie, raczej trzeba sie martwic o inne rzeczy.
Zaskoczyla mnie dynamika walki, ubic kogos nie jest latwo ale same unikanie, strefowanie daje swietne efekty, duzy plus za to ze bez skili ze startowymi majtami i scyzorykiem jest to na dobrym poziomie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 16:33 
Cytuj  
Heh ja tez chce grac ;((((

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 16:56 
Cytuj  
tez gram wilczkem ale zrobilem blad bo wzialem startowa wioske najabardziej na polnoc wysunieta ;/ trzeba bylo wziasc poludniowa blisko terenow elfow albo wscodnia przy krasnolkach ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 18:23 
Cytuj  
ty postal orka rob a nie wilczka.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 19:21 
Cytuj  
Cytuj:
Update 5.49pm GMT

After addressing a couple of early issues the servers have been running very stable for several hours and we have a large number of players in-game right now.

It’s normal to expect more issues to surface in the next couple of days. We postponed our scheduled maintenance of 10am GMT for later until we can gather some more data and address anything that comes up in a patch later tonight.

We’re aware that some areas are experiencing sync issues for some players. This is a high priority issue that we are working to address as soon as possible. We know the cause for it so it shouldn’t take very long. We will keep the servers up while this is being fixed and we will bring them down for a patch later tonight. For now, players can move away from starting areas to improve their experience.

We have processed the problematic accounts that were never charged but received a successful pre-order notification. Only a small percentage of these were successful and we found out that this is because most of them contain incomplete or incorrect account information. We will try this one last time again tomorrow morning European time, and we’ll open up account management later tonight for these accounts to be able to correct their account data and credit information before we reprocess them. If anyone does not want the pre-order to be processed, they should remove their credit card information from their account. After this is concluded we should be able to open up sales for more Darkfall copies.

That’s all for now, we’ll keep you updated with anything new that comes up.

The Darkfall Team


Nic wielkiego puki co ;/

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 21:15 
Cytuj  
Tasos juz gra (tarcza nad glowa z napisem ADMIN)

Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 21:30 
Cytuj  
prawie jak na pricakich serverach L2

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 21:44 
Cytuj  
gank him, ma fajny sprzęt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 22:10 
Cytuj  
rofl, moze niech jeszcze eventy robi :E

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.