mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 13:13 
Cytuj  
jak zobacza ae to nie trzeba bedzie nikogo ubijac.
sami uciekna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 13:23 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Przeciez my nie chcemy zepsuc łodeczki, tylko zepchnac/utopic pieski i zabrac tratwe. Zeby zajac tratwe trzeba ubic kapitana (osobe sterujaca), czy jakos tak.


jak nie da sie zabrac to trzeba popsuc:<

btw. Atherius and Kabraxis mozecie przejsc na priv? z waszym wyznawaniem LUV?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 14:28 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Przeciez my nie chcemy zepsuc łodeczki, tylko zepchnac/utopic pieski i zabrac tratwe. Zeby zajac tratwe trzeba ubic kapitana (osobe sterujaca), czy jakos tak.


jak nie da sie zabrac to trzeba popsuc:<

btw. Atherius and Kabraxis mozecie przejsc na priv? z waszym wyznawaniem LUV?


Dobrze psze pani. :<


_________________
@polygamia

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 12:15 
Cytuj  
Nie wiem czy to juz ktos postowal, ale fajna mapa jest tutaj http://www.exploiter.org/darkfall/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 14:08 
Cytuj  
10 dni od premiery, ciekaw jestem jakie teraz wrazenia macie ?

Jestem ogolnie zadowolony ze aventurine mimo klopot w pierwszy dzien i z zakupem widac ze dba o gre, likwidowanie exploitow i bugow jest szybkie, nie nastawiaja sie jak inni by zarabiac na premierze tylko patrza bardziej przyszlosciowo.

Sama gra wyglada bardzo ladnie, obawy zwiazane z niska jakoscia animacji czy dzwieku szybko zostaly rozwiane.

Minusy narazie to wiezyczki, ktore nie spelniaja swojego zadania i lepiej juz je wywalic bo jak ktos chce ubic craftera czy niosacego loot do banku to i tak to zrobi, a odwet gracza solo konczy sie zabiciem przez wieze.
Lepiej wywalic i niech tylko miasta gildiowe chronia ludzi.

Poprawy wymaga tez aligment, ktory jest "exploitowany" latwo, ludzie nabijaja sobie go na podstawionych czlonkach gildii.
Makrowanie na surowcach i na magii powinno byc jeszcze bardziej karane.

Ekonomia i handel opiera sie teraz na chatach co w takiej grze jest wielkim minusem, brak marketu lub innego systemu handlu zmniejsza atrakcyjnosc gry.
Uniwerslany bank dla kasy TAK, dla sprzetu NIE, lokalne rynki w tak duzym swiecie moga tworzyc wspaniale mozliwosci handlu, transportu sprzetu, teraz loot wkladasz do banku i jestes szczesliwy.

Do drobiazgow nie przyczepiam sie bo sa likwidowane caly czas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 15:00 
Cytuj  
Czy na serwerze jest obiecane 10k graczy?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 15:03 
Cytuj  
Wszelkie global trade'y to zlo.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 15:50 
Cytuj  
Czy na serwerze jest obiecane 10k graczy?

Bardzo watpliwe. Jak pare dni temu ktos sprawdzal, to bylo ok. 6k postaci w wyszukiwarce, kiedy jeszcze wyswietlala liste postaci wraz z ich dokladna liczba, a ze jest tylko jedna postac na konto... Mozna wiec przypuszczac, ze w jakims prime time jest ze 3-4k max.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 18:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
ciekaw jestem jakie teraz wrazenia macie ?


wrażenia są takie, że nigdy nie bawiłem się lepiej w żadnym mmo ; dfo uzmysłowił mi dobitnie w jakie carebearskie gniociwa grałem do tej pory...nie wiem czy zagram jeszcze w jakąś levelówkę, mocno w to wątpie


_________________
you are already dead

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 18:51 
Cytuj  
Wrażenia ? Fantasy EVE z dynamicznym combatem. Znalazłem swoje miejsce :o

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 19:12 
Cytuj  
Cytuj:
Fantasy EVE


Czyli połączenie szachów z excelowym spreadsheetem ?

Do not want.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 19:19 
Cytuj  
Niech zgadnę, EVE odpuściłeś sobie po trialu a DFO jeszcze nie próbowałeś ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 19:36 
Cytuj  
Dana we do not want twoje glupie komentarze.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 20:33 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Fantasy EVE

Czyli połączenie szachów z excelowym spreadsheetem ?

DFO prawdopodobnie mozna lubic albo nie. Jednym się spodoba, innym niekoniecznie. Można mówić, ze grafika marna, animacje z dupy, czary takie a nie inne. Ale kurwa tym tekstem pobiłeś wszelkich vercinów kretyńskich fanbojów jakiejkolwiek gry i oficjalnie stajesz sie najmarniejszym trollem w historii tego forum.
Krytyka jest potrzebna i porządana, ale idiotyczne teksty cwiercinteligenta zachowaj na spotkania z kolegami.

Gralem troche w DFO i na razie mi sie nie podobalo, wiec nie chce slyszec nic o byciu fanbojem. Jestem po prostu moron-haterem.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 20:48 
Cytuj  
redruM napisał(a):
wrażenia są takie, że nigdy nie bawiłem się lepiej w żadnym mmo ; dfo uzmysłowił mi dobitnie w jakie carebearskie gniociwa grałem do tej pory...nie wiem czy zagram jeszcze w jakąś levelówkę, mocno w to wątpie


Mam takie same odczucia. DFO to rewolucja wsrod gier mmo i w tej chwili juz zaden inny gniot levelowkowy mnie nie pociagnie. Nastepny dobry mmo to moze byc tylko Mortal :^)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 20:57 
Cytuj  
Cytuj:
Krytyka jest potrzebna i porządana, ale idiotyczne teksty cwiercinteligenta zachowaj na spotkania z kolegami.


Hau hau. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Napisz mi, w którym miejscu skrytykowałem DFO ?
W którym wogóle miejscu dokonałem oceny DFO ?
Nie grałem, to nie oceniam.

W razie czego, już tłumaczę o co mi chodziło:

Cytuj:
Czyli połączenie szachów z excelowym spreadsheetem ?


Tu, wyraziłem swoją opinię o grze EvE online (w którą notabene grałem ponad 3 miechy), gdyż kolega porównał te dwie gry. W ten oto "żartobliwy" sposób wyraziłem nadzieję iż mimo to, DFO nie jest podobny w znaczący sposób z EvE, ponieważ osobiście ta druga gra nie przypadła mi do gustu.

Już ?

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Uniwerslany bank dla kasy TAK, dla sprzetu NIE, lokalne rynki w tak duzym swiecie moga tworzyc wspaniale mozliwosci handlu, transportu sprzetu, teraz loot wkladasz do banku i jestes szczesliwy.


Witam.
Nie wyobrazam sobie gry z full lootowaniem bez banku ze sprzetem. To jest absurd. Ja w uo mialem zawsze w banku/domku naszykowane sakwy ze sprzetem do odbicia ( zbroj/ziola/bandaze) i nie wyobrazam sobie zebym po zgonie szukal crafterow / zielarzy / biegal po sklepach zeby sie odbic. A co do ostatniego zdania to do tego banku jeszcze musisz dojsc bezpiecznie wiec nie jest to tak ze zabijasz kogos i odkladasz od razu.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:16 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Mam takie same odczucia. DFO to rewolucja wsrod gier mmo i w tej chwili juz zaden inny gniot levelowkowy mnie nie pociagnie. Nastepny dobry mmo to moze byc tylko Mortal :^)

Nie no bez żartów, fajnie że gra jest dobra ale mówienie że to jest rewolucyjna to przesada. Gra jednak w dużym stopniu czerpie inspiracje z UO, której zresztą w pewnych aspektach nie dorównuje mimo lat różnicy.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 23:12 
Cytuj  
Jak się sprawa ma z cheatmi ? Jak przeglądam filmiki z youtube to co drugi to speed hack, teleport hack i inne gówna.
Jak to naprawdę wygląda na dzień dzisiejszy ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 23:24 
Cytuj  
Ktos gdzies postowal, ze jedyny speedhack jaki widzial to jak biegal GM. Wiec nie wiem. Ja nadal staram sie "zdobyc" swoja kopie DF :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.