mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 23:25 
Cytuj  
Ja tam jestem coraz bardziej podjarany ;) w moje gusta mysle, ze ta gra trafi. Porownanie do EVE, fantasy EVE, hmm raczej tez zaliczam na plus, a community w eve na 100% bylo jednym z najlepszych jakie spotkalem a nie jakies wow kidy (w dfo z pewnoscia bedzie podobnie jak w eve). Gdybym tylko mial czas to bym pewnie gral w EVE ale odeszlo to na dalszy tor. Na DFO poczekam troche jak sie sytuacja rozwinie, ale mam nadzieje, ze gra bedzie sie rozwijac, po pierwsze niech dojda do poziomu kiedy kazdy bedzie mogl spokojnie, bez problemu tą gre kupic ;) . Rozumiem, ze z pewnych wzgledow DFO moze sie komus nie podobac, ale ta gra raczej nie miala byc "dla wszystkich". Jesli gra jest w jakiejs czesci tym co zapowiadali tworcy, to nie ma co sie haterami przejmowac ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 7 mar 2009, 23:27 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 23:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja nadal staram sie "zdobyc" swoja kopie DF :<


Przecież napisałeś, że nie kupisz tej gry nigdy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 23:40 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Ja nadal staram sie "zdobyc" swoja kopie DF :<


Przecież napisałeś, że nie kupisz tej gry nigdy.


Ociec jest emo i co chwila zmienia zdanie.
A propo, czy "red ones" maja dostep do jakiegos banku ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 00:44 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja chce kupic DFO tylko i wylacznie po to zeby pobiegac z guild m8s. W grupie KIJEM Z KUPOM fajnie sie bawi, takie czasy niestety bo nie ma alternatywy w mmo :(


Nie mniej jednak ciekawy jest fakt, ze taka wage przyjmujecie do moich postow.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 00:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie mniej jednak ciekawy jest fakt, ze taka wage przyjmujecie do moich postow.


Wydaje ci sie, po prostu wszyscy sie z ciebie smieja ze zmieniasz co chwile zdanie :^) Typowe dla emo staruszkow z lysina na czole chcacych byc elo pwnerami w grach dla nastolatkow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 00:50 
Cytuj  
Mów za siebie, ja poprostu chciałem zobaczyć co odpisze.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 00:55 
Cytuj  
Zarri sposob jaki przegrywasz na tym forum jest nie do opisania.

Przewinelo sie tutaj wiele osob ale Ty (a moze raczej ty) wyrozniasz sie tutaj zachowaniem skrajnym na taka skale, ze osrac sie idzie jak czlowiek to sobie wyobrazi.

Nie potrafisz trollowac, nie potrafisz skrecic flamika, nie potrafisz konstruktywnie wyrazic opini, nie potrafisz nawet popisac sie wlasna inwencja, a caly swoj debilizm zawarty w kolejnych gowno wartych postach nadrabiasz wklejaniem jap-peena ":^)".

Zaslugujesz na bana nie za obrazanie, wulgaryzmy czy jakiekolwiek inne skrajne zachowanie ale za to co napisalem powyzej. Takich jak ty powinno sie tepic w ch. bo o ile flame/abstrakcyjna dyskusja/odbieganie od tematu, ktore tu sie kreci DA SIE CZYTAC to ciebie kurwa chlopie/kiddo nie da sie.

Srsly go fuck yourself.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 01:15 
Cytuj  
Flame begins here
--->

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 01:30 
Cytuj  
widze, ze zarri moze sie dorobic topica o swojej osobie ;) mimo, ze nie zasluguje ;)


_________________
.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 01:34 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Zaslugujesz na bana nie za obrazanie, wulgaryzmy czy jakiekolwiek inne skrajne zachowanie ale za to co napisalem powyzej. Takich jak ty powinno sie tepic w ch. bo o ile flame/abstrakcyjna dyskusja/odbieganie od tematu, ktore tu sie kreci DA SIE CZYTAC to ciebie kurwa chlopie/kiddo nie da sie.


gdyby jakis mod podchodzil do tego jak Ty i mial by poczucie sprawiedliwosci to to forum przestalo by istniec :)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 02:02 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Zaslugujesz na bana nie za obrazanie, wulgaryzmy czy jakiekolwiek inne skrajne zachowanie ale za to co napisalem powyzej. Takich jak ty powinno sie tepic w ch. bo o ile flame/abstrakcyjna dyskusja/odbieganie od tematu, .


Poki co to ty dziadek wiecej piszesz wulgaryzmow w kazdym swoim poscie. Mam zacytowac twoje super "inteligentne" wypowiedzi w ciagu ostatniego miesiaca ? Idz na emeryture juz bo w DFO raczej mozesz co najwyzej kwiatki zbierac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 03:19 
Cytuj  
Kurwa - sa tacy ludzie na swiecie ktorym robienie z siebie kretyna za zaslona anonimowosci jak daje forum internetowe daje przyjemnosc i satysfakcje ale to co robisz ty moj drogi Zarri przechodzi ludzkie pojecie.

Jestem tu ladnych pare lat, przez ten czas widzialem i czytalem wiele roznych totalnych idiotow, czasem sam tym kretynem bywalem (bywalo...oj bywalo.) ale to co sie tu kurwa dzieje to przekracza juz granice dobrego smaku.

Po prostu wyjdz i nie wracaj ok? Nie widzialem nigdy wiekszej pizdy starajacej sie zaslonic etykietka internetowego (lub MMORPG'owego) cwaniaczka. Poprostu zal to czytac.

90% tego forum to offtopic i wieksze lub mniejsze brednie ale nie powiem - czytam je nawet z przyjemnoscia. To gowno w twoim wykonaniu przyprawia mnie o mdlosci. Wiec jakby ci to powiedziec:

S P I E R D A L A J




8) 8) 8)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 05:21 
Cytuj  
ahahah zarri nie daj sie!


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 08:11 
Cytuj  
Sa tacy ktorych podnieca gola baba, i sa tacy ktorych podnieca jak sie o nich mowi - nawet zle. Uzyc opcji ignoruj i nie nakrecac sztucznego zamieszania bo w kazdym temacie o DF co ktorys post przewija sie temat zariego...a to juz jest meczace.
pzdr.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 12:01 
Cytuj  
Zarri jezd gupi! tralala

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 18:16 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Zarri jezd gupi! tralala


I zjada male dzieci na sniadanie :^)
Mam w DFO wypowiedziane wojny z wszystkimi klanami z tego forum, wiec takie dramy jak Oyczulka i Kabraxisa beda teraz na porzadku dziennym pewnie. They hate me.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 18:20 
Cytuj  
ta. troche jebnelismy smiechem jak to zobaczylismy zarri. dziekujemy.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 19:20 
Cytuj  
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 20:57 
Cytuj  
Mendol, zawiodlem sie na was, mieliscie grac Mahirimami to bysmy powalczyli troche, a widze ze same Alfary u was :(

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 22:07 
Cytuj  
Chcialbym grac "offowa" postacia, jakims crafterem, supportem.Z braku czasu nie skupiac sie na pvp w duzym stopniu.Daje DFO na dzien dzisiejszy mozliwosc takiej zabawy, czy jednak pozostale rozwiazania poza pvp sa na tyle slabe, ze lepiej poczekac/darowac sobie gre?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.