mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 15:48 
Cytuj  
zarri z tymi haslami "czarnuchy" itp to nie przesadzaj i wyluzuj juz. Posmialismy sie kiedys, ale teraz dzieja sie rzeczy nad ktorymi, mozesz jedynie gdybac.


Posty: 24
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:17 
Cytuj  
kuzwa ale zawisc :P - zamiast napic sie razem piwa to ciagle sranie pod nogi rodaka
karva moze jakis pis&low :P cos kontruktywnie moze posmyrac bo jadu juz mi sie nie chce chlac

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:30 
Cytuj  
Panowie, może jednak zamiast brnąć w kierunku rynsztoka, zachowamy jakiś poziom wypowiedzi.
Żeby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości:
Tak, WarCry i Royal Legion się połączyły,
Tak, jesteśmy casualowymi graczami,
Tak, duża część z nas nie ma doświadczenia w pvp na taką skalę.

Skoro już to zostało napisane to mam nadzieję że członkowie gildii =O= dadzą sobie na wstrzymanie i przestaną się rozpisywać i udowadniać jakie to RL&WC są beznadziejne, bo to Panowie wstyd, gdy członkowie tak szacownej społeczności pvp chwalą się jak to pokonali nobów z w/w gildii przyrównując takie "zwycięstwo" niemalże do Waterloo.

tak więc trzymajmy poziom, utrzymujmy konstruktywną wymianę informacji i starajmy się odnosić do siebie z wrodzoną nam kulturą i szacunkiem.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:33 
Cytuj  
Przynajmniej w tym temacie, bym prosil o powyzsze.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:38 
Cytuj  
Szkoda, że więcej osób z WC/RL nie ma takiego podejścia. Moje uznanie.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 42
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:48 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Szkoda, że więcej osób z WC/RL nie ma takiego podejścia. Moje uznanie.

V.

takich osob jest znacznie wiecej tylko =O= ma zbyt wielkie ego przyslaniajace im czesto calosc wypowiedzi roznych ludzi :) Z drugiej strony dziwic sie nie mozna. Kazdy przeciez chce byc pro i po czesci poczuwa sie do tego. Jednak jak widac najwyzsza wartoscia chyba jest skromnoc i szczerze slowa :]

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:52 
Cytuj  
Dobra konczmy juz prosze te gadki oftopic. Komentarze do klanow w odpowiednim topicu.

WarCry i Royal Legion sie lacza. W sumie przy braku naplywu do DFO polskich graczy, w wiekszej ilosci, nie jest to chyba jakies wielkie zaskoczenie.

Starajmy sie utrzymac wzgledny porzadek i nie prowokujmy sie wzajemnie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 17:50 
Cytuj  
Chcialbym zachecic szanowna spolecznosc do przeczytania kilku topicow w tym dziale i zobaczyc kto pierwszy wychodzi z pozycji emo-rage-wannabe-pro oraz w jakiej tonacji, ironii i hipokryzji.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 19:21 
Cytuj  
Oyci3C skończ już dobrze? Nie ten topic, tylko x wcześniejszych jest zaspamowanych tekstami o wyższości =O= nad innymi. Kon i Aenima nie raz wypowiadali się delikatnie mówiąc, negatywnie na temat ludzi nie należących do =O= więc po prostu skończ temat. Nikt Wam wcześniej nie ujmował tego ze jesteście bardzo dobrzy w pvp, to Wy jechaliście po wszystkich że są beznadziejni. Oglądałem filmiki z Waszym udziałem i wiem jaka jest różnica pomiędzy moja grą a Waszą ale nikt nie lubi być, szczególnie na forum publicznym, notorycznie wytykany jako noob, skill-less, itd. Cała agresja tak w tym jak i w innych wątkach była wynikiem tego że nie znacie umiaru w okazywaniu swojej wyższości a zarazem pogardy dla innych, którzy gorzej od Was radzą sobie w pvp.

ps. To Wy się wypieliście na resztę, były przecież rozmowy o wspólnym ally, ale ta 'reszta' nie była wystarczająco 'pro' dla Was, to spowodowało frustracje i zasyfianie topików wzajemnymi docinkami, tego się już nie da normalnie czytać...
I to tyle w tym temacie z mojej strony.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 20:00 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
(...) były przecież rozmowy o wspólnym ally


Obrazek


_________________
you are already dead

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 20:07 
Cytuj  
może rozwiń swój wybitnie rozbudowany przekaz. Jeśli się mylę to może jakieś sprostowanie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 20:16 
Cytuj  
Pomysl przez chwile, looknij ponownie na obrazek, ktory postnal redruM i DOMYSL SIE for fuck sake o co chodzi z ally np. Naprawde jak juz obrazy do Was nie przemawiaja to moze jakis podcast odpalimy co? Bedziemy reportaze krecic i ten teges~


Posty: 24
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 22:29 
Cytuj  
a ktos widzial te " pro" Castoutow?
ps. jnnsjadjihanhandbnbhyagsdbgy3abd - a to dla "pro" oni pewnie zrozumieja:P obrazkow nie chce mi sie wklejac:)

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 22:39 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Pomysl przez chwile, looknij ponownie na obrazek, ktory postnal redruM i DOMYSL SIE for fuck sake o co chodzi z ally np. Naprawde jak juz obrazy do Was nie przemawiaja to moze jakis podcast odpalimy co? Bedziemy reportaze krecic i ten teges~


I co jeszcze masz ciekawego do napisania? Może jeszcze parę makaronizmów po angielsku wciśniesz? Myślisz że dzięki temu będziesz bardziej 'pro'?
Lądujesz w ignorze bo już się Twoich postów nie daje czytać...
jak mawiał król Staś - "szkoda czasu i atłasu"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 22:41 
Cytuj  
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 23:10 
Cytuj  
Oyciec winz

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 23:35 
Cytuj  
Ossur - ty jakis alt z outow chyba jestes:). Out i pro? Nic tylko sie posmiać.


Zarri - /żal


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 00:49 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/blogs.cfm?isapi_r ... ews&bhcp=1
Bardzo ciekawy artykuł :)

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 01:30 
Cytuj  
fajny dzial, widze ze nawet ludzie wlasne zdjecia wrzucaja, grunt to przyjemna rodzinna atmosfera

*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 02:51 
Cytuj  
Ossur , oni nie są pro, to podstarzałe zgredy z manią wielkości. Zapewne jakiś inteligent od nich wklei obrazek z dorysowaną "pałą".
To jest Pro ?, NIE to jest zwykła dziecinada. Mówią że są zajebiści w PvP , atakują w piątke np 2 golasow i jak ich ubiją mówią że są Pro.
Jak przejeżdżali przez nasze miasto , zaczęli dostawać wpierdol to spierdalali aż się paliło. więc proszę nie mów mi że są pro skoro nie są.
Kiedyś gdy czytałem to forum miałem trochę szacunku do nich za prowadzenie forum, niestety po przeczytaniu kilku postów „administratorów” wyszło szydło z worka i każdy może zobaczyć jakimi są prostakami.
To mój ostatni oftop tutaj, sorry rzeźnik za zaśmiecanie tematu.


_________________
Warcry - www.warcry.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 54  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.