mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:42 
Cytuj  
Tak wysoki sadzie, zeznania Siudasa sa przekonywujace, a ty Zarri juz kupiles zestaw Hack2009 w cenie 49,99$ ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tak wysoki sadzie, zeznania Siudasa sa przekonywujace, a ty Zarri juz kupiles zestaw Hack2009 w cenie 49,99$ ?


Nawet embe znasz cene za ta zabawke ? Ja nawet nie wiedzialem ze to tyle hajsu kosztuje. No ale czego sie nie robi by byc "pro", prawda ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 14:01 
Cytuj  
W dodatku ten filmik ukazuje waszą fail akcje.

Mnie tam nie bylo - komentuje nagranie.


Ile osób tyle zdań, ale będzie pod moja obserwacją.

Nie do konca - odmiennego zdania jest tylko osoba cheatujaca oraz jego clueless clanmates.


teleport hack na tak małą odleglość ?

Mala? Nie bylo go nigdzie w poblizu.

Jeszcze raz:
"Lagujacy gracz zawiesilby sie na chwile w bezruchu i dopiero za chwile przeskoczylby kawalek dalej chociaz przez chwile poruszajac sie w normalny sposob, az do momentu zalapania kolejnego lag spike'a. Tutaj nie widac zadnego zawieszania sie/lagowania tylko dwarfik po prostu zapada sie pod ziemie i - jak wynika z relacji naocznych swiadkow~ - potem nie bylo go juz nigdzie w poblizu."

Po alt+f4 tez nikt nigdy nie znika jak kamfora - postac wisi na lagu, a hitbox czeka sobie zlagowany pare metrow dalej. Nikt na lagu nie rozplywa sie ni z tego ni z owego w powietrzu, tylko LAGUJE (wisi w miejscu), zeby potem chwile pozniej przeskoczyc w inne miejsce. Co ty mozesz kontrolowac i miec na oku? Koles wciska ci kit, bo zaden cheater nie przyzna sie, ze cheatuje (chyba ze mowa o Siurasie; czekam teraz na oskarzenia o radar hacki itp. bzdury, bo na pewno w tym kierunku ponownie bedziecie sie starali odbic pileczke), a ty jestes na tyle tepy, zeby to lyknac i jeszcze glupio sie tlumaczyc na forum, wynajdujac 10 innych rzeczy, ktorymi mozna odwrocic uwage od problemu cheaterka w RL. Bylbym sklonny uwierzyc w twoje tlumaczenia, gdyby nie fakt, ze juz raz speedhacker z tagiem RL sobie beztrosko hasal. Czas na jego kolege.


Poza tym - lezec a nie chauczec.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 14:09 
Cytuj  
Dobra ch** kupuje ta gre chocby nie wiadomo co bo takie screeny i widoki sa priceless - nie wazne jak mocno gra jest spieprzona h3h3h3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 14:11 
Cytuj  
Widze, że to spotkanie w becie gry jest dla ciebie ogromny osiągnieciem :). Ciesze się, iz ta fotka z bety az tak cie rajcuje. Niezmiernie jest to dla ciebie ogromny zaszczyt zrobić sobie fotke ze mną i zgankować "nagusów" bez staminy z death knightem na plecach i drugą godziną testowania gry. /szacunek.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 14:15 
Cytuj  
EAGLEEYES WIELKI.

AHE AHE AHE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 14:26 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Po alt+f4 tez nikt nigdy nie znika jak kamfora - postac wisi na lagu, a hitbox czeka sobie zlagowany pare metrow dalej


Jeszcze uzupelnie bo zaraz ktos wyskoczy z 'lost connection' aka. 'nie wiem co zrobic wiec wyciagne wtyczke od netu a slyszalem ze alt+f4 nie jest lekarstwem na wszystko'. W takim przypadku nawet postac w "zdisconnectowana" powietrzu, ktorej nie da sie trafic bo wisi w przestrzeni przez minute pojawia sie na jakies 30sec na ziemii i mozna spokojnie ubic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 14:34 
Cytuj  
Te czerwone kreski to jakieś efekty, krew, czy artefakty karty graficznej ? Pytam całkiem serio.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 14:35 
Cytuj  
Krew.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 14:41 
Cytuj  
"Poznałem dfo od strony praktycznej."



Eagleeyes, nie pograzaj sie. Siedz cicho, trzymaj za ryj cheaterkow w klanie, zeby za bardzo nie nabruzdzili i bedzie fajnie. Chociaz biorac pod uwage nieudolnosc AV w wylapywaniu tego rodzaju smiecia, nie maja sie czego obawiac.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:07 
Cytuj  
Jezeli mam byc szczery, to to znikniecie wyglada w chuj dziwnie. Na lagu ciezko byloby mu wbiec do wody bez przyuwazenia, bo dosyc daleko byla. Z drugiej strony, DFO ma tyle niedorobek, ze w ciezko jednoznacznie stwierdzic.

Franek bedzie ogladany wnikliwie. Przydaloby sie zebyscie go przetestowali jeszcze raz jakims frapsem.

Prosze o postniecie tez drugiego filmiku.
WarCry nie uznaje cheatow i hackow w zadnej postaci. To ze ktos to robi pod naszym szyldem, znaczy ze sie pomylilismy i jak tylko bedzie to pewne, wylatuje.
Moze w innych gildiach jest jakis system antyhackowy, ktory wyklucza w 100% zle jablka z tagiem gildii. My stawiamy na rekrutacje i odsiew, po niej...Z tego co wiem =0= tez tak odsiewa?

Polaczenie Zarri bylo wczoraj wieczorem, filmik jest chyba sprzed jakiegos juz czasu. Przestan podsycac flame, bo nic to nie da. Jak koles cheatuje, to w koncu dostanie kopa w dupe i tyle.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 7 kwi 2009, 15:14 przez Rzeznik, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:07 
Cytuj  
konrador napisał(a):
"Poznałem dfo od strony praktycznej."



Eagleeyes, nie pograzaj sie. Siedz cicho, trzymaj za ryj cheaterkow w klanie, zeby za bardzo nie nabruzdzili i bedzie fajnie. Chociaz biorac pod uwage nieudolnosc AV w wylapywaniu tego rodzaju smiecia, nie maja sie czego obawiac.


Stąd moje pytanie, bo tak chujowej grafiki (efektów?) u siebie nie widziałem, ale nie próbowałem odpalać tej gry na rivie tnt... ;<
I nie szalej, bo buka przyjdzie i znowu cie skarci.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:09 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):

Jezeli mam byc szczery, to to znikniecie wyglada w chuj dziwnie. Na lagu ciezko byloby mu wbiec do wody bez przyuwazenia, bo dosyc dalko byla. Z drugiej strony, DFO ma tyle niedorobek, ze w ciezko jednoznacznie stwierdzic.


i wreszcie cos sensowengo bez unoszenia sie honorem i glupich wymowek. Filmik chyba z niedzieli btw


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:13 
Cytuj  
A ja prosiłbym bez uogólnień - jestem w RL&WC i nie używam czitów ani żadnego oprogramowania dodatkowego więc wypraszam sobie takie teksty.

Z góry dziękuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:14 
Cytuj  
pogadaj ze swoim kolega z WC&RL kotry stwierdzil ze nia ma grupy bez radaru.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:16 
Cytuj  
Stąd moje pytanie, bo tak chujowej grafiki (efektów?) u siebie nie widziałem (...)

A to dlatego, ze nie grales i jak zwykle jestes tu tylko po to, zeby platac sie pod nogami i pieprzyc jakies bzdury z nadzieja zaistnienia jako cos wiecej niz pogawedkowy troll, na ktorego kazdy wylewa pomyje.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:19 
Cytuj  
Jesteś pewien Aenima że on jest od nas? Oświeć mnie na jakiej podstawie tak uważasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:27 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Stąd moje pytanie, bo tak chujowej grafiki (efektów?) u siebie nie widziałem (...)

A to dlatego, ze nie grales i jak zwykle jestes tu tylko po to, zeby platac sie pod nogami i pieprzyc jakies bzdury z nadzieja zaistnienia jako cos wiecej niz pogawedkowy troll, na ktorego kazdy wylewa pomyje.


Po prostu lubię, jak gotuje się w tobie krew i jestem ciekaw, co też nowego wybębnisz na klawiaturze, ale znowu są to tylko wtórne teksciki wklejane ze zbiorów własnych.
Miałem ochotę po tobie pojeździć co też uczyniłem, możesz już iść.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:36 
Cytuj  
Ladnie kopiujesz teksciki od swojego idola. Z tym ze ty to akurat pojezdzic mozesz co najwyzej shortbusikiem, jak juz osiagniesz wiek szkolny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:42 
Cytuj  
To taka aluzja, żebyś "zmienił płytę" i zaczął wymyślać coś nowego, bo to najzwyczajniej w świecie już się znudziło. Serio popracuj nad tym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.