mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 49  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 09:35 
Cytuj  
Na podobnym lapku z karta NVidia 8400GS DFO chodzi na jakis 5-8 klatkach :/ jedynie mozna, jak poprzednik pisal, drzewo porbac badz nakopac sobie ironu :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 09:47 
Cytuj  
Ja mam DELL'a XPS'a z dokłądnie taką kartą graficzną i gra chodzi bardzo przyzwoicie.
Jak pierwszy raz ja odpalilem to byl slide show ale po wejsciu w opcje grafiki i zjechaniu parametrów w dół można by na tym spokojnie grać nawet w PvP.
Piszę "można by" bo tak naprawdę ogranicza to nie tyle płynność grafy ale mała rozdzielczość (ten mój ma 13" LCD), niewygodna, notebookowa klawiatura, słaby dźwięk i mała mysz.

System stoi na vista64 z 4 GB RAM i jakimś C2D.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 19:53 
Cytuj  
Mam pytanko.
Które czary z lesser magic i greater (z poziomu <=50%) można uznać za "must have"?

W tej chwili używam (poza 2 podstawowymi)
1. Mana to Stamina
2. Stamina to Health
3. Launch (zdazylem zrobic 50% przed patchem wprowadzajacym regi na to - dalej rozwijac nie planuje bo nie cierpie na nadmiar regow i kasy)

Wykupiłem też burden ale nie wiem dokładnie czy warto w kolesia walczącego łukiem to walić - to generalnie powoduje tylko wolniejszą regenerację staminy?
I mam też blast ale dmg z niego jest startowo sporo gorszy niz z MM więc chyba bez sensu?

Anyway - z opisów wiem co dane czary robią ale może ktoś tego używa i może powiedzieć które są jakoś szczególnie przydatne? (i na jakim poziomie go trzeba miec żeby spełniał swoją funkcję).


I drugie pytanko.
Jest jakiś sposób na przemieszczanie się runestonami.
Wymaga ileś tam lesser i 50% greater.
Jak to działa?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:00 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Jest jakiś sposób na przemieszczanie się runestonami.
Wymaga ileś tam lesser i 50% greater.
Jak to działa?

Jak masz skila wykupionego i posiadasz runke to klikasz w nia i masz bindstona w miejscu gdzie to zrobiles, runka dziala jeden raz, mozna naladowana chowac do banku lub sprzedawac.
Runka ma tylko 10 sekund cast, wiec nadaje sie do ucieczki lub do desantu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:22 
Cytuj  
A ile w tej chwili taka runka kosztuje, ewentualnie skąd ją można pozyskać?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:37 
Cytuj  
Cena jest rozna, mozna wyrwac za 100g nawet ale normalna cena to 300-400, dropi z Black Lordow, tez na subkontynentach sporo twardych mobow to daje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:59 
Cytuj  
Z przydatnych lesser magic dodalbym jeszcze heal mount, rezty nie uzywam wlasciwie.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 21:03 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Z przydatnych lesser magic dodalbym jeszcze heal mount, rezty nie uzywam wlasciwie.


Mount sam sie tez leczy a healowanie mounta siedzac na mouncie fixneli :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 23:03 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A ile w tej chwili taka runka kosztuje, ewentualnie skąd ją można pozyskać?


Mi tam często dropiły te runki elementale, te na tych latających wyspach. Czarami to raczej karol sie nie baw i tak przy tej mechanice najskuteczniej zabijesz halabardą bądz łukiem bez zbednych sztuczek. Mana to stamina, mana missle, i stamina to hp, regen hp to praktycznie jedyne co ci potrzeba. Są jeszcze self buffiki ale trwają troche zbyt krótko by wliczyć jest w must have.


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2009, 16:44 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Czarami to raczej karol sie nie baw i tak przy tej mechanice najskuteczniej zabijesz halabardą bądz łukiem bez zbednych sztuczek. Mana to stamina, mana missle, i stamina to hp, regen hp to praktycznie jedyne co ci potrzeba. Są jeszcze self buffiki ale trwają troche zbyt krótko by wliczyć jest w must have.


Ja jestem hardcorowiec - zabijam głownie siła woli (czytaj: trenuje tylko 1hand sword i magie).
Chetnie bym skorzystał z rad ale własnie sobie wymyśliłem, że każdy kto używa polearmów i archery to cheater. Jak tylko znajdę jakąś wypowiedz GM'a na ten temat to postnę ;)

/sarcazm off i z innej beczki
Jest taki skill "survivalist" (czy jakoś tak). To ma w założeniu przedłużać działanie żarcia (o 20% przy 100% skila). To jakoś można trenować czy "samo rośnie" gdy się coś wpierdala?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2009, 16:46 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
To jakoś można trenować czy "samo rośnie" gdy się coś wpierdala?


Tak, ma przedluzac dzialanie zarcia. Co dziwne, skille leca przy gotowaniu ryb oraz zbieraniu jagod (przynajmniej mi dzisiaj dingnelo znienacka przy obrabianiu krzaczka).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 3 maja 2009, 16:47 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 20
Dołączył(a): 31.08.2008
Offline
PostNapisane: 3 maja 2009, 16:47 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Jest taki skill "survivalist" (czy jakoś tak). To ma w założeniu przedłużać działanie żarcia (o 20% przy 100% skila). To jakoś można trenować czy "samo rośnie" gdy się coś wpierdala?


Rośnie przy ścinaniu ziół/jedzeniu żarcia/skinnowaniu mobów. Chyba nawet w takiej kolejności wg. rośnięcia.


_________________
Some thoughts from dark of my mind.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 21:18 
Cytuj  
I kolejne... :)

1. Ile mniej więcej potrzeba bone żeby rend'em podnieść greater magic do 25?

2. Czy jak się ma np. 100% mining to statsy będą dalej rosly od kopania?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 22:01 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
I kolejne... :)

1. Ile mniej więcej potrzeba bone żeby rend'em podnieść greater magic do 25?

2. Czy jak się ma np. 100% mining to statsy będą dalej rosly od kopania?


1. Powinno wystarczyc 2,5 tysiaca.
2. Rosnie nadal.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 07:14 
Cytuj  
Ktos moglby napisac pare zdan ? Przeczytalem wczoraj 20 stron "pierwszego wrazenia" i znalazlem chyba 1 (!) post, reszta to same pierdolety...

Wiec pytanko. Ktos moglby sklecic pare zdan i napisac czemu to Darkfall jest innym (?) mmo od innych gier ? Jak wyglada crafting, pvp, jest jakies pve ? swiat instancjonowany ?

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 07:16 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Wiec pytanko. Ktos moglby sklecic pare zdan i napisac czemu to Darkfall jest innym (?) mmo od innych gier ?


tu masz odpowiedz na swoje pytanie

http://www.youtube.com/watch?v=Ml-VDzySvGA


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 07:38 
Cytuj  
@Greeg
Darkfall to połączenie UO (skille) + morrowinda (fps+grafika) + nowego PoPa (grafika). Jesli przy grze w uo i morrowind się dobrze bawiłeś to i w darkfalla będziesz

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2009, 19:02 
Cytuj  
Jest jakiś skill, łatwy do zmakrowania, który podnosi WIS?
Brakuje mi 2 punktów do 40 i chciałbym to zrobić jak najszybciej a gateringu nie da się kompletnie afk stukać.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2009, 19:59 
Cytuj  
Tylko zbieractwo i crafting bo ten stat jest z tym powiazany.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2009, 20:14 
Cytuj  
najszybciej leci na koszeniu ziolek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 49  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.