mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:06 
Cytuj  
Jak widać Blood to BANDA PIERDOLONYCH CHEATERÓW, ale zaraz pewnie "elita" forum co u nich gra powie że to spreparowane nagranie. Wychodzi na to ze dobrze wiecie o chitujących bloodach i jakoś swojego nikt nie podpieprzy, poza jedynym normalnym z blood co to zrobił chyba jak wynikało z nagrania. Naprawdę żal mi outcastow że zniżają się do poziomu grania z chimerami.


_________________
Warcry - www.warcry.pl

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:21 
Cytuj  
bejo napisał(a):
jakby ktos nie slyszal
http://files.filefront.com/20090531+195 ... einfo.html
otwierac w ventrillo


jak to mozna odsluchac ? bo w ventrilo nie moge znalesc opcji LOAD file.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 6.04.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:26 
Cytuj  
prawym i w menu View -> Record/Playback

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:26 
Cytuj  
prawym myszki na ventrilo -> view -> record/playback -> open

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:27 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
bejo napisał(a):
jakby ktos nie slyszal
http://files.filefront.com/20090531+195 ... einfo.html
otwierac w ventrillo


jak to mozna odsluchac ? bo w ventrilo nie moge znalesc opcji LOAD file.


google rządzi!

"Programem, w którym zostało nagrane. Wchodzisz na VT, lewym przyciskiem myszki na siebie, view, a następnie record/playback, później open i play"

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:32 
Cytuj  
ryban napisał(a):
Jak widać ...

nic nie widać....
Cytuj:
BANDA PIERDOLONYCH CHEATERÓW

nie unoś sie tak bo sobie krzywde zrobisz.
Cytuj:
dobrze wiecie o chitujących bloodach

nic o tym nie wiem, natomiast wiem 2 rzeczy:
1) to z Twojej gildii jeden z leaderow zlamił...
2) nikt z Blood nie został złapany, a zakaz używania 3-rd party programs ze skutkiem natychmiastowego usunięcia z gildii jest na forum gildii wyraźnie zaznaczone.

ostatnio quitowal jakis dziwny koleś co robił drame na cały guild chat i nikt zbytnio nie rozumiał o co mu chodzi. Wszędzie się "dziwni" znajdą :/
ale ogólnie to zieeeeeeew na takie "rewelacje"


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:46 
Cytuj  
Daktor napisał(a):
2) nikt z Blood nie został złapany,


bo akurat wallhacka ciezko wykryc. W mojej dawnej gildii Firepaw Tribe chyba z 4 kolesi uzywalo wallhacka i nie bylo to przez szefa gildii napietnowane, i mowili o tym otwarcie na ventrillo. Miedzy innymi dlatego od nich odszedlem.
Tutaj w nagraniu wyraznie koles sie przyznaje do uzywania wallhacka (nick kolesia "Arcane Soul", ciekawe czy jest nadal w Blood,czy tez go za to wywalili)

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:51 
Cytuj  
@ Zarri - ano ciekawe, łatwo to sprawdzić.
Z innej beczki a propos właśnie wallhacka. Śmieszne jest to, że niektóre karty graficzne z defaultowymi ustawieniami dają w dfo efekt wallhacka także można go mieć nawet go nie chcąc ;) czytałem o tym gdzieś na forum dfo. Nawet opisywał ten problem jakiś magik od grafiki opisując, które funkcje są za to odpowiedzialne.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 14:04 
Cytuj  
dla tych, ktorzy nie maja venta, wersja youtubowa

http://www.youtube.com/watch?v=zGZ1Gy-tPTk

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 14:43 
Cytuj  
Daktor wytłumacz mi proszę jak to jest że wszyscy inni czitują tylko u waszych sojuszników to jest lag, efekt graficzny w niektórych kartach, itp?
Jak to jest?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 15:15 
Cytuj  
Ja mysle ze ten material zostal spreparowany, przeciez wszyscy dobrze wiemy ze Blood razem z Outcast nigdy nie exploitowali i sa czysci jak lza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 15:38 
Cytuj  
Forcing moral values :) lol.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 17:07 
Cytuj  
Prawda jest taka ze ci co najglosniej krzycza o hackach cheatach, sami to robia , takie gildie jak blood to 90% cheaterow, zreszta sam tam bylem to wiem :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 17:14 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja mysle ze ten material zostal spreparowany, przeciez wszyscy dobrze wiemy ze Blood razem z Outcast nigdy nie exploitowali i sa czysci jak lza.


moze jakis screen? albo frapsik gdzie ktokolwiek exploituje? Jak nie masz to zamkij morde i przestan juz ujadac bo to sie zenujace robi.

edit

Prawda jest taka ze ci co najglosniej krzycza o hackach cheatach, sami to robia , takie gildie jak blood to 90% cheaterow, zreszta sam tam bylem to wiem :)


ta 90% to jeden koles ktoremu karta graficzna pozwala widziec przez sciany, ta bylas raptem pare dni i zostales dosc szybko wyjebany bo okazales sie zaglupi na SPY,
CO jak to zrobili to chociaz caly bank blooda zabrali.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 17:21 
Cytuj  
myslisz mnie z kims innym ae, nie zostalem wyjebany z bood tylk osam odeszlem .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 17:29 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
embe napisał(a):
Ja mysle ze ten material zostal spreparowany, przeciez wszyscy dobrze wiemy ze Blood razem z Outcast nigdy nie exploitowali i sa czysci jak lza.


moze jakis screen? albo frapsik gdzie ktokolwiek exploituje? Jak nie masz to zamkij morde i przestan juz ujadac bo to sie zenujace robi.


Sam zaczynasz watpic w uczciwosc swoja i kolegow, ja nadal wierze ze nie exploitujecie, serio.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 18:20 
Cytuj  
@ae
nie z-resistowałeś taunta :(

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 19:35 
Cytuj  
(Blood = hackers)

"Blood was exposed to have nearly their entire leadership actively using/condoning hacks(nut just exploits) when an ex high ranking officer quit and posted this vent recording. It’s pretty damning for Blood, and obviously there was a huge outcry on the forums but the mods(some of whom are confirmed to be in the Cairn alliance) started locking and getting rid of the tons of threads that were calling Cairn out for the cheaters they are. Mods playing favorites and making forumfall turn into biasfall."

http://darkfallgoons.com/dfo-forum-corruption/

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 20:35 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
moze jakis screen? albo frapsik gdzie ktokolwiek exploituje? Jak nie masz to zamkij morde i przestan juz ujadac bo to sie zenujace robi.


A Ty naucz się kultury zchamiały prostaku. To forum nie miało pod względem kultury wysokich lotów ale to co Ty reprezentujesz to jest dno.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 20:39 
Cytuj  
fajnie macie, drama w wowie czy jakiejkolwiek innej była niczym do tego co wy odstawiacie :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 54  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.