mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 21:21 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
Aenima napisał(a):
moze jakis screen? albo frapsik gdzie ktokolwiek exploituje? Jak nie masz to zamkij morde i przestan juz ujadac bo to sie zenujace robi.


A Ty naucz się kultury zchamiały prostaku. To forum nie miało pod względem kultury wysokich lotów ale to co Ty reprezentujesz to jest dno.


Zamknij morde i bujaj wora.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 22:51 
Cytuj  
morde to masz ty, wiec ja zamknij i sam bujaj wora to się może nieco powietrze oczyści z twojego smrodu wsiowy buraku

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 23:05 
Cytuj  
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 23:06 
Cytuj  
Oyciec normalnie padlem :)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 23:08 
Cytuj  
ROTFL! Oyciec, genialny pic :P :P :P

*

Posty: 52
Dołączył(a): 6.04.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 13:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Aenima napisał(a):
embe napisał(a):
Ja mysle ze ten material zostal spreparowany, przeciez wszyscy dobrze wiemy ze Blood razem z Outcast nigdy nie exploitowali i sa czysci jak lza.


moze jakis screen? albo frapsik gdzie ktokolwiek exploituje? Jak nie masz to zamkij morde i przestan juz ujadac bo to sie zenujace robi.


Sam zaczynasz watpic w uczciwosc swoja i kolegow, ja nadal wierze ze nie exploitujecie, serio.


nie no chlopaki z O nie exploituja albo sie z tym ukrywaja. zeby dostac oficera w Blodach to conajmniej walhacka trzeba uzywc otwarcie i jawnie besztac tych co reportuja exploity.
Swoja droga ten typ co sie tlumaczyl ze uzywa wallhacka zeby widziec l jak ktos clanstone'a z podziemi atakuje to niezly debil. igiel przy tym to naprawde orzelek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 13:09 
Cytuj  
watpie aby ktos przebil postawonie screena z radarem na forum, a pod clan stonem siedzial hakier.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 42
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 13:45 
Cytuj  
No to jednak sie potwierdzilo Bloodzi tez czituja ( oczywiscie nie wrzucam wsyztskich do wora). Najlepsze jest tlumaczenie waszego kolegi z klanu, uzywa tylko asekuracyjnie, zeby czasem ktos, cos nie popsul w hamelcie/miescie :P Chlopaki bronia, bo przeciez zadna zbrodnia nie zla jak sie ja popelnia samemu, inaczej jak ktos ci. No ale w koncu krysztalowa kulka "Pure legit" jaka w oczach =O= byl Blood sie rozsypala. Teraz moglibyscie troszke sie pohamowac z wrzutami na innych majac swoje poletko na Cairnie. Ten gosc co o tym mowil mial tam bodajze dwoch koleszkow co mu "przyklaskiwali", ciekawe czy oni tez wylecieli z gildii. Pozdro chlopaki z krystalicznie uczciwego klanu.
P.S. A propos tych wrzutow od cziterow itp przypomina mi to nasza polityke - PO vs PiS, ktora partia bardziej drugiej dowali: kto jest gorszy, bardziej nieuczciwy :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 13:47 
Cytuj  
omg ktos w DFO czituje? a jak bys sie tak postaral to moze znalazl bys cos takiego:

I to na pierwszej stronie
http://www.keepers-of-chaos.com/post/20 ... d-mmo.html


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:05 
Cytuj  
Najfajniejsze bylo, ze GM nic nie zrobil z gosciem bijacym w stone od spodu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:49 
Cytuj  
Bloodzi to 200 luda, i napewno znajdzie sie jakis cziter wsrod nich. W kazdej wiekszej spolecznosci znajdzie sie oszust. Bo czitowanie jest oszustwem. Byle tylko tymi oszustami pozostaly jednostki, jesli polityka devsow gry bedzie szla w dobra strone to powolutku wylapia te jednostki, na ich miejsce przyjda inne z lepszymi programami itd taka jest kolej rzeczy.Natomiast wszystko inne co nie jest zabronione jest dozwolone.


Posty: 42
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 15:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
omg ktos w DFO czituje? a jak bys sie tak postaral to moze znalazl bys cos takiego:

I to na pierwszej stronie
http://www.keepers-of-chaos.com/post/20 ... d-mmo.html

Szczerze to nie mam checi i czasu na szukaniu i czytaniu pirdol na jakis tam stronkach klanowych. Od czasu do czasu jak mam luzy w pracy przegladam to forum, moje klanowe i wsio z tego tematu. Pisze bo smieszy mnie fakt "obroncow prawdy" zlapanych na tym samym ( moze nie doslownie ale waszych kolegow przyznajacych sie do tego), a wywyzszajacych sie tutaj i piszacych od premiery, ze caly BLOOD to cacy, pro, nie czitujacy goscie, co nie okazalo sie w koncu prawda.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 15:12 
Cytuj  
pokaz jeden post ktorym pisalem ze nikt w blood nie czituje?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 16:27 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 16:55 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Byle tylko tymi oszustami pozostaly jednostki, jesli polityka devsow gry bedzie szla w dobra strone to powolutku wylapia te jednostki, na ich miejsce przyjda inne z lepszymi programami itd taka jest kolej rzeczy...

Bardzo biednie im idzie to lapanie, przykladem niech bedzie postac eagla, ktora nadal jest w grze i nadal jest oplacana, jakos majac 100% dowod aventurine to olalo.
Podobnie bylo po przeslaniu materialu cheatera z filmem, na ktorym on wisial pod miastem na Cairn ( nie pamietam czy SUN czy Blood ) i filmowal jak smigaja tam z koalicji cairn, ani sam nie dostal bana za cheatowanie, ani ci co ich nagral.

Bany jakies tam leca, bardzo dobrze ale brakuje im konsekwencji w dzialaniu i to jest smutne bo nastepnym razem jak sie trafi gracz z niekonczacymi sie hp, ubrany w dupowane dragony i spokojnie wyprzedzajacy cie w biegu to nie wiesz czy filmowac i czy ma to sens.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 10 cze 2009, 16:56 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 16:56 
Cytuj  
Ojciec nie za czesto? Znudzi sie nawet tym co z ochota przyklaskuja...

Kazdy normalny wie, ze sie zdarzaja cheaterzy. Rage na RL&WC byl taki duzy, ze az sie dziwie, ze teraz Ci sami ludzie nie pluja na Blood tylko go bronia :lol:
Mysmy sie oczyscili z elementu od reki praktycznie. Zyczymy reszcie tego samego.

Ehh...zycie zycie :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 17:02 
Cytuj  
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 17:16 
Cytuj  
Witam po krótkiej przerwie. Dodając swoje 2 grosze, ja tylko żałuje, że w DFO nie zacząłem cheatować wcześniej co znacznie zaoszczedziłoby mi te setki raportów, sporo nerwów i kilkaset mega materiału dowodowego namiętnie wysyłanego do devsów.

Pozdrawiam i miłej gry życze


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 17:25 
Cytuj  
laughable

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 17:31 
Cytuj  
bleh, bez obrazka...
/disappointment

Ktos zapoda relacje jakas odnosnie sytuacji moze? Nie bylo mnie ponad miesiac, za pare dni chce odnowic suba i fajnie byloby sie orientowac co sie aktualnie dzieje.

AE, Tomu, wy spojnie piszecie. Wrzuccie jakies fakty ladnie prosze. ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 54  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.