mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:02 
Cytuj  
A takie pytanie. Skąd Wy wiecie kiedy i gdzie są jakieś siege? Jest jakaś stronka która na bieżąco pokazuje sytuacje polityczną czy jak? Czy po prostu - gram to wiem.

Ja np. widziałem wczoraj komunikat że ktoś tam komuś wypowiedział siega i będzie się to odbywało za np. 22 godz. ale dzisiaj to już ni chuja nie wiem kto kogo ;)

Pewnie te wiadomości są zastrzeżone dla ludzi grających w skupiskach gildyjnych a dla "no nameów" like me już nie powinno interere "co tam Panie w polityce" :]


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:12 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
A takie pytanie. Skąd Wy wiecie kiedy i gdzie są jakieś siege? Jest jakaś stronka która na bieżąco pokazuje sytuacje polityczną czy jak? Czy po prostu - gram to wiem.

Ja np. widziałem wczoraj komunikat że ktoś tam komuś wypowiedział siega i będzie się to odbywało za np. 22 godz. ale dzisiaj to już ni chuja nie wiem kto kogo ;)

Pewnie te wiadomości są zastrzeżone dla ludzi grających w skupiskach gildyjnych a dla "no nameów" like me już nie powinno interere "co tam Panie w polityce" :]


Też mnie to interesuje, wczoraj dołączyłem do NEW... jakoś na razie bez szału, w sumie to nie odpowiadają na pytania które ktoś rzuci co jakiś czas na clanchacie, ogólnie to trochę inaczej sobie to wyobrażałem :)

A czy tych siege to nie widać na mapie? Jak się oddali to widac nazwę jakiegoś miasteczka i jakiś licznik, może to to?

Wczoraj NEW wypowiedziało komuś wojnę o jakąś wioseczkę. Ciekawe co będzie dalej :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:23 
Cytuj  
Te trójkąciki z licznikiem to wioski które można przejmować via hammer time or obrzucać bombami. A licznik to czas jaki pozostał do tego żeby wioska znów stałą się vulnerable czyli do zdobycia.

Zbierz paru kumpli, znajdźcie wioskę gdzie czas się kończy albo go w ogóle nie ma, weźcie młotki i pojedźcie zbić stone'a. Jak Wam się to uda to co jakiś czas będzie wpadać kasa z tego tytułu.

Tylko nie wiem czy można przejąć wioskę będąc bez gildii czy może tylko można zrobić to pod szyldem klanu i wtedy siano leci do banku klanowego. Nie wiem, niech się wypowie jakiś mądrzejszy co wie co i jak :)


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:28 
Cytuj  
licznik przy wioskach mowi o tym, za ile czasu mozna przejac wioske (miejsce, w ktorym gracze domki stawiaja)... Aby przejac wioske musisz miec klan i zniszczyc stone'a. Po przejeciu wioski, nalezy ona do gildii i co godzine dostajesz jakis tam gold za nia. Wioski przejmuje sie co 6h bodajze.

A co o siegy... ogolnie mapa polityczna jest df.urme.com, jednak na niej nic nie ma o tym, kto kogo sieguje...

Wszystkie informacje sa zbierane poprzez wlasnie wyskakujace informacje, badz "wywiad"... Po prostu kazdy zapisuje/zapamietuje sobie informacje o siegu i stad wiadomo, gdzie i jaki siege jest...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:30 
Cytuj  
No tak właśnie myślałem że kartka, długopis i zapisujesz :)
Szkoda bo gdzieś powinny być informacje o tym, nie każdy siedzi przy kompie w dfo i czeka aż mu na ekranie wyskoczy komunikat o tym że jest siege :]


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:33 
Cytuj  
ale po to jest gildia/ally...

pojedyncza osoba raczej ma gdzies, jakie i gdzie beda siege... Gildia/Ally juz mniej, poniewaz albo oni sieguja, albo sa siegowani, albo chca poprzeszkadzac ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:33 
Cytuj  
czasami mozna poczytac forum, albo zapytac na /race i tam ludzie pewnie podpowiedza :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:38 
Cytuj  
No faktycznie solo gracza nie powinno w sumie interesować kto kogo i gdzie sieguje. Chyba że chce pojechać jako sęp i dobijać sobie uciekających ;)


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:54 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
(...)
Wczoraj NEW wypowiedziało komuś wojnę o jakąś wioseczkę. Ciekawe co będzie dalej :)

Może chcą zmienić wioskę? Z tego co pamiętam w założeniu NEW miało nie prowadzić wojen i być gildią neutralną.

(Z tego co czytam na forum zamieniają się wioskami z Evil Lords Company )

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:14 
Cytuj  
Kurcze to może ja też się do NEW zapiszę :) Jest taka niepisana zasada że ludzi z NEW się nie bije :P


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:19 
Cytuj  
Ale ty stary kox jesteś, zresztą każdy pamięta, że byłeś w WC :lol:

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:56 
Cytuj  
a gdzie to lamoon nie byl ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:57 
Cytuj  
strach pomyslec gdzie bedzie :)

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:59 
Cytuj  
taaa pojdzie pozniej do ANGow, pozniej do PR i wszystkim bedzie sprzedawal tajemnice innych ;)

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 13:14 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Mnie bardziej wkurzaja te niemilosierne lagi na wiekszych siegach, i przycinania sie sprzetowe co uniemozliwia mi praktycznie gre.

faktycznie tak jak mowi Mendol to musi byc raczej wina sprzętu gracza.
Ja lagów nie mam chociaż komp ma juz poltora roku. Wczoraj na siege średnio 50 fps i 40 ping.
Btw. wczorajszy siege był dobry do zrobienia zapasów mountów... sam oddałem ludziom 3 bo już udzwignąć nie mogłem :)


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 13:22 
Cytuj  
Ze mnie to taki najemnik ;) Gram tam gdzie mi wygodniej :] Z drugiej strony najwygodniej mi jest chyba bez niczyjej władzy nad sobą :) Sam jestem sobie okrętem, sternikiem, zakrętem czy jakoś tak :) Co mi nie przeszkadza pojeździć sobie na wyprawki z kolegami z gildii :) A tak to byłem rozdarty ;P

Byłem w WarCry, głupio byłoby jeździć np. z Havkiem na pvp, byłem w CairnAlly trudno byłoby jeździć ze znajomkami z WarCry (nawet byłem posądzony o szpiegostwo :] )

A teraz NoName i mogę robić co chcę i z kim chcę :) Nikt mi nie każde płacić składek, chodzić na siege itd. Do tego mogę sobie na spokojnie pod miastami npc afkować przy drzewie czy skałce :)

Wiadomo każdy gra jak lubi a mi taki rodzaj gry daje największy fun :) Atakując kogoś mam gdzieś z jakiej jest gildii :)

Tylko ten pieprzony alligment.... :/


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 14:31 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
(...)
Wczoraj NEW wypowiedziało komuś wojnę o jakąś wioseczkę. Ciekawe co będzie dalej :)

Może chcą zmienić wioskę? Z tego co pamiętam w założeniu NEW miało nie prowadzić wojen i być gildią neutralną.

(Z tego co czytam na forum zamieniają się wioskami z Evil Lords Company )


O to wlasnie chyba byli Evil Lords Company :)

Dobrze wiedziec, ze NEW sie nie bije :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 15:16 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Dobrze wiedziec, ze NEW sie nie bije :)


Ale to tylko taka niepisana zasada i nie każdy się będzie do niej stosował :evil:


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 15:16 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Dobrze wiedziec, ze NEW sie nie bije :)


Teoretycznie nie..

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 15:31 
Cytuj  
Z tego co widziałem bardzo teoretycznie a czasem sami NEW prowokują myśląc ,że są nietykalni.


_________________
http://zezem.salon24.pl/312090,ubu-roi-ou-les-polonais
Hic amor, haec patria est

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 54  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.