mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 18:19 
Cytuj  
przesadzasz mormo, on nam tylko dostarcza rozrywki ;)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 18:50 
Cytuj  
Tashunka ciebie od zawsze bawil, innych wcale.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 18:58 
Cytuj  
czeba miec wiecej dystansu do siebie:P
gra- zabawa
forum- zabawa

drama z powodu gry i forum to dalej w takim razie zabawa. Nie wiem czemu tak poważnie do tego podchodzicie, traktujecie to wszystko niemal jak by wam ktoś nasrał do piaskownicy, albo włamał się do mieszkanie.

mnie to wszystko bawi, możne ja mam niepookładane w głowie, ale dzięki temu przynajmniej oszczędzam sobie stresów i nerwów.

Jesli smeagoll was wkurwia to po chuj gadacie z nim. jakos powazne watki nie cieszą sie taka popularnością..

kiedy czeba powiedziec cos mądrego to malo kto sie odezwie, ale jak czeba skrytykować/ztrolować/pierdolic glupoty to watek w 3 dni bije rekordy.

Wiec albo robicie to dla zabawy albo jesteście banda idiotów:P

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 19:46 
Cytuj  
Tashunka ma racja. Uderzcie sie w cycka i uspokujcie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:04 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Tashunka ciebie od zawsze bawil, innych wcale.


Może Tashunkę to bawi, a Ciebie nie, bo to nie on dostał bana za eksploitowanie geomterii w dfo? Mnie to bawi z tego samego powodu, szczególnie jak wykrzykujesz "wypierdalaj cziterze". :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:11 
Cytuj  
lol, jak wy wytrzymywaliście w jednej gildii :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 20:13 
Cytuj  
Nie wytrzymywali ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 22:40 
Cytuj  
Pamiętam jak na wyprawie pvp z noia i Artmangonem chyba, noia coś zaczął bluzgać/marudzić, strzelił focha i zmienił kanał na vencie :) od zawsze był trochę niedojebany z tego co pamiętam.


Posty: 21
Dołączył(a): 17.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 22:58 
Cytuj  
Wiesz jaka jest różnica miedzy nami a Tobą? :P My sobie czytamy czasem piszemy w tym temacie jako odskocznia od gry Tobie zaś zostało tylko już to forum. Mówiłem już dawno temu w gry MMO nie da się grać na dłuższą metę samemu bo się nudzą. Dzisiaj Cie to trolowanie bawi zobaczymy jak będzie jutro i pojutrze kiedy zrozumiesz że zostało Ci ablutomanie NIC i co gorsza z własnej winy bo sam się odsunąłeś odludzi. Następnym etapem będzie zrozumienie jak błahe powody to były końcem końców. Wtedy zrozumiesz że największym przegranym jesteś Ty bo nie masz alternatyw na granie w DFO od gry w Polskim klanie bo nie wytrzymasz dłużej niż miesiąc półtora z jakimiś angolami czy Niemcami. Przeczytaj sobie mojego posta jeszcze raz za miesiąc dwa i wiedz ze To ja (nieoczytany dyskawierowiec) nie TY miałem racie :P Zmień się chłopczyku bo największym wrogiem dla siebie jesteś Ty sam - strzalka


PS.
22:48 Sobota 13os na Vencie (wszyscy Polacy) na 24os aktywne

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 01:13 
Cytuj  
ale moralniak qiz:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 08:06 
Cytuj  
Dajcie mi spokój z tym waszym klanem, gdyby dobrze mi się z wami grało, to bym nie odszedł, to chyba jasne? Więc nie wiem o co wam chodzi z tym niby moim żalem, że się nie rozpadliście, czy, że wrócił do was Gosti. Wy mnie po prostu nie obchodzicie. :) Kilku z was było fajnych - reszta to banda głupków (to prawdopodobnie wynik tego, że jedynym kryterium decydującym o przyjęciu do klanu był język polski). Nieudacznicy podniecający się pikselami, którzy zrobią wszytko, by w końcu jakoś wygrać (łącznie z czitami). I łącznie z wylewaniem pomyj na mnie na forum, zamiast zająć się problemem czitów u was w gildii.

Czemu wy tak po mnie jedziecie? :) Bo dałem link do filmiku, który Zama Dar umieścił sam, i w którym widać, że czituje w dfo jak tylko może? Czy może dlatego, że Gosti z waszego klanu napisał kilka wiadomości później, że był świadkiem jak usilnie czitujecie w Anquer Quary? A potem zownował się Vilhelm próbując udowodnić, że te czity to przypadek i że robią się same właściwie - pewnie umkneła mu wiadomość Gostiego. Potem bronił was Noasz, ale już się zamknął, bo to kolejny selfownowiec - nakrzyczał się, a prawda jest taka, że Noasz to zbanowany cziter (ciężko Ci zaprzeczyć noobie, bo z Tobą tego bana dostały 3 osoby, z których nie wszystkie to Twoi koledzy, co?).

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 08:33 
Cytuj  
Znowu mylisz czitera z exploiterem. Ale wybaczam łaskawie.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."


Posty: 21
Dołączył(a): 17.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 08:39 
Cytuj  
Dobra Panie Noia uszanuj fakt że w klanie byleś jak by Ci się teraz jego struktura i osoby nie podobały i zamilcz. Każdy Twoje zdanie już zna i ani jedna osoba Cie nie poparła (tak tak cały świat się myli a Noia ma racje).

Oczywiście w swoim 200IQ polonistycznym nie zwróciłeś uwagi że piszesz na publiku i wszyscy ten crap czytają łącznie w ewentualnymi nowymi graczami których możesz odwieść od przyłączenia się do nas. Badz poprstu masz to w dupie i chcesz celowo dojebać całemu klanowi. Tak tak wszystko co piszesz uderza w cały klan. Starzy wyjadacze będą umieli zachować zdrowy rozsądek bo rozróżnia czit od explodia od makrowania koxania etc w DFO nowi zaś stwierdza że AQ to cziterski Polski klan.

Jako członek AQ odcinam się od niewdzięcznika Noi(który był z nami ok 2 lata) i wszystkiego co pisze i polecam to każdemu z AQ. Od tej pory gówno mnie obchodzisz Noia i Twoje zdanie na jakikolwiek temat jesteś zwykłym aspołecznym trollem dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 09:11 
Cytuj  
quisatz napisał(a):
jesteś zwykłym aspołecznym trollem dla mnie.


Ja bym to potraktowal jako komplement :)


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 10:02 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Czemu wy tak po mnie jedziecie? :)


:lol:

nie grałem z tobą gnoju, ale czytając twoje posty w tym temacie i tutaj
link pokazują, że jak tobie nie pojechać to i tak będzie za delikatnie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 10:15 
Cytuj  
Niah napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Czemu wy tak po mnie jedziecie? :)


:lol:

nie grałem z tobą gnoju, ale czytając twoje posty w tym temacie i tutaj
link pokazują, że jak tobie nie pojechać to i tak będzie za delikatnie.


Najlepsze jest to:

Teosen napisał(a):
temat zamykam bo jestescie wszyscy glupi


:)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 11:04 
Cytuj  
Niah napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Czemu wy tak po mnie jedziecie? :)


:lol:

nie grałem z tobą gnoju, ale czytając twoje posty w tym temacie i tutaj
link pokazują, że jak tobie nie pojechać to i tak będzie za delikatnie.


Hehehe, piękny temat, dziękuję za przypomnienie, proszę pana. :) Tylko co to ma wspólnego z czitującym Zama Darem? Witamy kolejną lamkę z WarCry.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 11:51 
Cytuj  
Jako, że temat już dawno zszedł na flame, takie pytanko: czemu smeagollum tak nie lubi AQ(ratsów) skoro grał z nimi tak długo :roll: .Tylko proszę mi nie pisać, że to przez exploity ;)


Posty: 21
Dołączył(a): 17.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 12:00 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Jako, że temat już dawno zszedł na flame, takie pytanko: czemu smeagollum tak nie lubi AQ(ratsów) skoro grał z nimi tak długo :roll: .Tylko proszę mi nie pisać, że to przez exploity ;)


Bo jest aspolecznym trolem z własą wizja świata która sie zmiena jak w kalejdoskopie :P @Havok a kogo to kurde obchodzi czemu odszedł lepiej zobacz to:
[url]
http://hatak.pl/news/11337/Duke_Nukem_F ... ie_w_maju/[/url]


Posty: 21
Dołączył(a): 17.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 12:01 
Cytuj  
quisatz napisał(a):
Havok napisał(a):
Jako, że temat już dawno zszedł na flame, takie pytanko: czemu smeagollum tak nie lubi AQ(ratsów) skoro grał z nimi tak długo :roll: .Tylko proszę mi nie pisać, że to przez exploity ;)


Bo jest aspolecznym trolem z własą wizja świata która sie zmiena jak w kalejdoskopie :P @Havok a kogo to kurde obchodzi czemu odszedł lepiej zobacz to:
http://hatak.pl/news/11337/Duke_Nukem_Forever_oficjalnie_w_maju/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.