mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 19:36 
Cytuj  
cheatera bym zjebal jak psa, a explotera nie, bo to nie jego wina, ze devsi daja mu feature :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 sty 2011, 10:08 
Cytuj  
Bug jest powszechnie znany i używany. Pięć minut przed wyjazdem na siege wszyscy NoCry zaczęli się bugować, więc inni poszli w ślad za nimi (w tym też Zama). Mi się nie chciało nawet w to bawić bo nie miałem dobrego sprzętu do zbugowania i nie chciałem nikomu gitary zawracać żeby mi pożyczał. I tak ten bug działa do pierwszej śmierci lub reloga, o co nie trudno na takim siegu. Jak ktoś myśli, że przeciwna strona się nie bugowała przed walką to jest naiwny jak dziecko we mgle. Nie można więc mówić tu o jakieś przewadze na siegu dzięki temu bugowi, a co jedynie o niedowadze w przypadku jego nie użycia. Jeśli chodzi o codzienne, zwykłe PvP to nie zauważyłem żeby ktoś z AQ się bugował przed wyjazdem. Wielka drama o nic, zwykłe mendolenie - tym razem w wydaniu Noii.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2011, 11:07 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Jak ktoś myśli, że przeciwna strona się nie bugowała przed walką to jest naiwny jak dziecko we mgle.

Byłem po przeciwnej stronie już 2 godziny przed siegem i nie widziałem, żeby ktokolwiek się bugował, zresztą "inni to robili, to my też" to kiepskie usprawiedliwienie exploitowania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 sty 2011, 11:27 
Cytuj  
haralord napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Jak ktoś myśli, że przeciwna strona się nie bugowała przed walką to jest naiwny jak dziecko we mgle.

Byłem po przeciwnej stronie już 2 godziny przed siegem i nie widziałem, żeby ktokolwiek się bugował, zresztą "inni to robili, to my też" to kiepskie usprawiedliwienie exploitowania.

Jak się rzeczywiście nie bugowaliście to graty dla was. Buga zgłosiłem już dawno temu, ale Aventurine się jakoś nie spieszy z naprawianiem.

Darkfall Support napisał(a):
Posted On: 21 Dec 2010 7:35 PM
Greetings,

We have forwarded your inquiry to the correct department. Please bear with us while we investigate the matter. Thank you for your patience, we shall contact you once we have more information.

Kind regards,
Darkfall Support

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 09:30 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Bug jest powszechnie znany i używany. Pięć minut przed wyjazdem na siege wszyscy NoCry zaczęli się bugować, więc inni poszli w ślad za nimi (w tym też Zama). Mi się nie chciało nawet w to bawić bo nie miałem dobrego sprzętu do zbugowania i nie chciałem nikomu gitary zawracać żeby mi pożyczał. I tak ten bug działa do pierwszej śmierci lub reloga, o co nie trudno na takim siegu. Jak ktoś myśli, że przeciwna strona się nie bugowała przed walką to jest naiwny jak dziecko we mgle.


Dzięki Grim. Fajnie, że stać Cię na napisanie czegoś takiego.

haralord napisał(a):
Byłem po przeciwnej stronie już 2 godziny przed siegem i nie widziałem, żeby ktokolwiek się bugował, zresztą "inni to robili, to my też" to kiepskie usprawiedliwienie exploitowania.


I dzięki Dunaias.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 10:19 
Cytuj  
Powinienes Noia dolaczyc do pisu. Macierewicz widzialby Cie w swojej komisji. Bankowo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 11:19 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Powinienes Noia dolaczyc do pisu. Macierewicz widzialby Cie w swojej komisji. Bankowo.


Oto krótka, lecz wzruszająca historia Anquer Quare i ich nowego alliancu, z którym odnoszą sukcesy:

quisatz napisał(a):
nie masz pojęcia jak nasz klan odżył po poleczeniu i wejściu w ally porostu nie mas pojęcia

ShadeKnight napisał(a):
Pięć minut przed wyjazdem na siege wszyscy NoCry zaczęli się bugować, więc inni poszli w ślad za nimi (w tym też Zama).


Wasz alliance wygrywa siege. Wasze stanowisko:
vilhelm napisał(a):
Tego wielkiego "exploita" używa pewnie 90% graczy na trialu

ShadeKnight napisał(a):
Jak ktoś myśli, że przeciwna strona się nie bugowała przed walką to jest naiwny jak dziecko we mgle. Nie można więc mówić tu o jakieś przewadze na siegu dzięki temu bugowi, a co jedynie o niedowadze w przypadku jego nie użycia.

vilhelm napisał(a):
każdy tam piszący go sam używa. Mniej cynizmu Panowie.


Wasz mentor:
eagleeyes napisał(a):
Chciałem pobic troche chiterków ich narzędziami


Relacja przeciwnej strony:
haralord napisał(a):
Byłem po przeciwnej stronie już 2 godziny przed siegem i nie widziałem, żeby ktokolwiek się bugował

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 11:23 
Cytuj  
"eagleeyes wrote:
Chciałem pobic troche chiterków ich narzędziami"

hehehe kurwa czy on naprawde cos takiego napisal?

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 11:46 
Cytuj  
Dunaias nie widzial, ale nie oznacza to, ze tego nie robili. Osobiscie nie widzialem, zeby Nocry tego uzywal, ale jak pisze Shade - uzywali.

smeagollum napisał(a):
Wasz mentor:


Dlaczego mi wmawiasz, kto jest moim mentorem? Nawet nie wiem kto to, lol.

btw. nie kaz mi napisac krotkiej historii smeagolluma, bo fajnie nie bedzie. :p


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 12:33 
Cytuj  
Hmm to może ja się przedstawię na wstęp :}

KoLi - AQ leader .

Z racji ze zacny waćpan noia w jakimś topiku ( panie tyle ich najebałeś ,że już nie chce mi się szukać tego by zacytować ) napisał coś w w stylu ,że żaden z nowych członków AQ się nie wypowiada to proszę bardzo oto jestem :}

Zacznijmy od wypowiadania się członków AQ. Odpowiedz jest prosta .. mamy to jakże zacne forum W WIELCE GŁĘBOKIM POWAŻANIU. Z tego też powodu nie zabieramy tutaj głosu ,przykro mi ,że90% tematów kończy się dramą ale tak to już w Polsce bywa :} ...

ok przejdźmy do ZAMY. Oj Zama Zama co żeś uczynił jak żeś waćpanie mógł nas tak pohańbić swoim zachowaniem... A teraz na poważnie MAM WYJEBANE W TO CZY UŻYWAŁ TEGO BUGA CZY NIE ( będzie ładny flame na AQ :P ) 90% ludzi tego używa i piszcie se co chcecie. JA NIE UŻYWAM JA TEGO NIE ROBIĘ pierdu pierdu prawda jest taka ,że wszyscy tego używają więc czemu my mamy tego nie robić ? dlaczego mamy przeciwnikowi dawać przewagę ? sami sobie odpowiedzcie na to pytanie

CO do AQ i ratsów ... generalnie to wiele się zmieniło od czasów ratsów chociażby osoby prowadzące gildie a to ,że mamy członków byłych ratsów w AQ nie oznacza ,że jesteśmy nadal ratsami ....

Co do ciebie Noia nie znam cie, w życiu cie nie widziałem, nie gadałem z tobą ale coś ty się tak do tego AQ przyjebał? zrobiliśmy cie kiedyś coś ? ...
Stary daj se siana po kiego cala ta dyskusja Flame i wielka drama ? naprawdę musi ci się nudzić w życiu ...

I na zakończenie :}

Proszę wszystkich członków AQ o przestanie postowania w tym temacie ,ponieważ jest to kompletnie bez sensu każdy wie co zrobił Zama nie poniesie z tego powodu ŻADNYCH konsekwencji a co sobie pomyśli o nas reszta zacnego forum nie bardzo mnie interesuje ... myślcie sobie co chcecie my wiemy lepiej. A jesli czyta ten topik jakaś osoba myśląca o wstąpieniu do AQ to zapraszam na VT i do wspólnego pogrania z nami. Dołącz pograj potem się wypowiadaj i oceniaj :}

Pozdrawiam KoLi :}

Ps. Przykro mi ale muszę :P

Mendol napisał :
ktory to noia?

Przyjacielu, Panie , O wielki znawco jak zwykle mnie rozjebałeś :}
Wszędzie musisz WPIERDOLIĆ swoje 3 grosze i po raz kolejny pokazałeś ze pierdolisz tylko by pierdolić nie mając zielonego pojęcia o sprawie :} Proponował bym zorganizować jakieś zawody na trolla roku 1 miejsce masz gwarantowane :}

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 12:56 
Cytuj  
KoLi napisał(a):
KoLi - AQ leader .

MAM WYJEBANE W TO CZY UŻYWAŁ TEGO BUGA CZY NIE 90% ludzi tego używa i piszcie se co chcecie.
prawda jest taka ,że wszyscy tego używają więc czemu my mamy tego nie robić ? dlaczego mamy przeciwnikowi dawać przewagę ? sami sobie odpowiedzcie na to pytanie


eagleeyes napisał(a):
Chciałem pobic troche chiterków ich narzędziami


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 13:09 
Cytuj  
Tak tak panie noia wklejmy to jeszcze 5 razy :P

Ten exploit jest dla mnie dokładnie takiej samej wagi jak schodzenie pod ziemie czy blokowanie mobka i koksanie skilli co robi jak już napisałem każdy wiec Zama nie poniesie żadnych konferencji. Sprawa oczywiście wyglądała by zupełnie inaczej gdyby używał 3-rd programów itp ... pewnie zaraz padnie pytanie co by się stało itp także odpowiadam insta kick z gild :}

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 13:25 
Cytuj  
KoLi napisał(a):
Ten exploit jest dla mnie dokładnie takiej samej wagi jak schodzenie pod ziemie czy blokowanie mobka i koksanie skilli


Nie do konca. Koksajac pod ziemia/blokujac mobka nie wplywasz bezposrednio na walke. Uzywajac ponadprogramowych enchantow juz tak.
Ponadto przeciwnik nie zdobedzie Twojego lootu tylko jakies puste blackbolty itp.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 14:58 
Cytuj  
Noia to zwykła attention WHORE, która napina się na kolegów bo oni się fajnie bawią a on nie. Wypomina innym buga a sam całą gre przebotował postać. Paranoia. Kończ chamie, wstydu oszczędź.


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:03 
Cytuj  
Koli powiem Ci co ma do was noia. Zal mu dupsko cisnie ze tak dobrze sie bawicie a o zostal sam. Obsmarowal wc, potem ratsow, teraz was. Taki typ. Zresza if od poczatku ostrzegali przed tym pajacem. A ja przekornie go dolaczylem i potem sie odwdzieczyl.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:05 
Cytuj  
KoLi napisał(a):
KoLi - AQ leader

No ładnie się nam lider zaprezentował. Nie chcę się mieszać w wasze sprzeczki o zame, ale.... Wpadasz sobie na nasze forum, obrażasz użytkowników pisząc, że guzik cie ono obchodzi. Rzucasz mięsem... no co jest, zachowujesz się "waćpan" jak nie przymierzając zwykły cham i prostak. Mam nadzieję, że reszta AQ prezentuje wyższy poziom niż jej lider...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:18 
Cytuj  
KoLi to spoko koleś, pewnie się wkurwił i tyle


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:31 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Dunaias nie widzial, ale nie oznacza to, ze tego nie robili. Osobiscie nie widzialem, zeby Nocry tego uzywal, ale jak pisze Shade - uzywali.

Możesz mieć rację, aczkolwiek tak jak mówiłem, dwie godziny przed siegem przebywałem z grupą siegującą w grze i praktycznie cały dzień na mumble i nie zauważyłem ani nie usłyszałem niczego podejrzanego, więc jeśli już to mogły być to jednostki.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 16:00 
Cytuj  
Havok napisał(a):
KoLi napisał(a):
KoLi - AQ leader

No ładnie się nam lider zaprezentował. Nie chcę się mieszać w wasze sprzeczki o zame, ale.... Wpadasz sobie na nasze forum, obrażasz użytkowników pisząc, że guzik cie ono obchodzi. Rzucasz mięsem... no co jest, zachowujesz się "waćpan" jak nie przymierzając zwykły cham i prostak. Mam nadzieję, że reszta AQ prezentuje wyższy poziom niż jej lider...


To ,że forum mnie nie do końca interesuje to chyba nic złego nie ? ..
I kogo obraziłem poza Mendolem ? on jest wyjątkiem przykro mi ale nie mogłem się powstrzymać :}

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 16:12 
Cytuj  
KoLi napisał(a):
To ,że forum mnie nie do końca interesuje to chyba nic złego nie ? ..
I kogo obraziłem poza Mendolem ? on jest wyjątkiem przykro mi ale nie mogłem się powstrzymać :}

Forum nie musi cie interesować, ale skoro nie interesuje cię zdanie uzytkowników to po co zaczynałeś tu pisać? Idź trolować na swoim. Chcesz dowalić mendolowi, pisz na pw, nie każdy ma ochotę czytać twoje bluzgi waćpanie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.