mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 21:07 
Cytuj  
nie do konca o ekonomie. bardziej o to zeby ogarnac sytuacje, zaplanowac dzialania. nie wspominajac o tym, ze dzieki polityce av (super czeste patche) populacja spadla dosc znacznie - wiec ciezko sie bronic przeciwko takiej zgrai randomow jaka teraz wypowiedziala sun'om wojne.
ale wazne, ze cos sie dzieje :)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 21:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ty co masz przeciwko sun'om?


15 klanów na całym serwerze (w tym mój) nie dało war-deca SUN-om.
Z tych 15 klanów paru gości odeszło, bo chciało koniecznie dowalić SUN-om, niezależnie pod jakim clan tagiem.

A np. takie Vengeance chętnie dołączyło by do wojny z SUN, ale ciągle słyszy "spierdalajcie".

Runy zbindowane w Caldafar to pewnie teraz najbardziej poszukiwany towar na rynku :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 21:36 
Cytuj  
no mnie zastanawia cala ta drama :)
ale swoja droga av tez powinno to fixnac.
gildia powinna miec mozliwosc posiadania stolicy i paru malych hamlecikow.
a niestety zjebany system prowadzi tylko do takich dziwnych akcji.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 21:52 
Cytuj  
To też niewiele zmieni bo w tej grze (obecnie) jest tylko kilka miast godnych uwagi (dobre pve spoty) reszta robi za portale. Zobaczymy co się zmieni po exp ;).
Ps. A też nie mam pojęcia co wszyscy mają do SUN :) ale przynajmniej coś będzie się działo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 22:00 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Ps. A też nie mam pojęcia co wszyscy mają do SUN :)


Widać mało grasz w DFO ;-) Albo jesteś jednym z nich. :D


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 22:09 
Cytuj  
no a ty duzo grasz, nie jestes jednym z nich a mimo to nadal nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie vilhelm.
i bez urazy, bo szanuje wszystkich polakow, ktorzy graja w dfo - ale albo idziesz za zergiem i nie potrafisz przytoczyc faktycznych argumentow, albo chcesz zgrywac twardziela.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 22:41 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Widać mało grasz w DFO ;-) Albo jesteś jednym z nich. :D

Właściwie jedno i drugie. Nie mam parcia na grę z polakami, więc dobrze mi sie gra w międzynarodowej gildii. Domyślam się, że problem tkwi w tym że duża gildia trzyma wiele miast. To akurat wina systemu jaki zafundowało nam AV. I rozumiem, że jak liczebnie niewielkie Z5 trzymało wszystkie najlepsze spoty to było ok?

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 22:58 
Cytuj  
Havok napisał(a):
[I rozumiem, że jak liczebnie niewielkie Z5 trzymało wszystkie najlepsze spoty to było ok?


Nie bylo i zostalo zakonczone, zeby bylo smiesznie wlasnie przez SUNow. :lol:

Imo SUNi beda walic self-sege dopoki nie zbiora kontr-zergu, co jednak moze okazac sie dosc trudne i czasochlonne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 23:04 
Cytuj  
hehe polska mentalnosc.
jak komus sie udalo przetrwac w dfo, pozostac na topie tzn., ze jest zly, chujowy i nalezy go zniszczyc ;)

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 23:07 
Cytuj  
Yyy... nie?

Po prostu uwazam, ze maja za duzo dobrych holdingow, w cholere ghost towns itp itd. I tyle.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 23:28 
Cytuj  
I znow mendolenie. Idzcie grac;)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 23:53 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Havok napisał(a):
[I rozumiem, że jak liczebnie niewielkie Z5 trzymało wszystkie najlepsze spoty to było ok?


Nie bylo i zostalo zakonczone, zeby bylo smiesznie wlasnie przez SUNow. :lol:

Imo SUNi beda walic self-sege dopoki nie zbiora kontr-zergu, co jednak moze okazac sie dosc trudne i czasochlonne.

To co, z tego wniosek, że każdy marudził, ale bał podskoczyć xyz i spółki, ciekawe ;). Widzę, że nagle w sporą część graczy wstąpił nowy duch. w sumie to dobrze. Odnośnie self siege, to nie jest to chyba wymysł SUN, więc o to bym nie miał pretensji. A co będzie dalej zobaczymy. Ważne, że coś się dzieje.
Ps. Holdingów mamy sporo, o czym zresztą pisałem ale o to można mieć pretensję tylko i wyłącznie do AV.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 00:09 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Domyślam się, że problem tkwi w tym że duża gildia trzyma wiele miast. To akurat wina systemu jaki zafundowało nam AV. I rozumiem, że jak liczebnie niewielkie Z5 trzymało wszystkie najlepsze spoty to było ok?


Chodzi o takie akcje jak w sobotę, kiedy SUN rozwalił miasto jakiemuś noob-klanowi. Poprzednio rozwalał miasta, bo jakaś osoba ukradła trochę rudy z jednej z 12 kopalni, a tym razem poszło o jakieś 2 osoby w Kvitstein.

To tylko dwa przykłady podejścia "i co nam zrobicie".

Jak wkurzonych zebrało się pół serwera, to Hyperion wymyślił, że ma zerga i nie zawaha się go użyć, jak za dawnych dobrych czasów.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 00:25 
Cytuj  
Azdul napisał(a):
Chodzi o takie akcje jak w sobotę, kiedy SUN rozwalił miasto jakiemuś noob-klanowi. Poprzednio rozwalał miasta, bo jakaś osoba ukradła trochę rudy z jednej z 12 kopalni, a tym razem poszło o jakieś 2 osoby w Kvitstein.

To tylko dwa przykłady podejścia "i co nam zrobicie".

Ostatnie pvb na którym byłem miało miejsce na wojnie z z5. Nie chcę mi się wierzyć, że SUN rozwalało komuś miasto z powodu okradania kopalni, bo to zdarza się praktycznie ciągle. Tym bardziej w jakieś akcje z powodu 1 czy 2 osób, bo to trochę niedrzeczne.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 07:40 
Cytuj  
Havok napisał(a):
To co, z tego wniosek, że każdy marudził, ale bał podskoczyć xyz i spółki, ciekawe ;)


Po nutcupie jaki Foggen zmontowal na DPS to i owszem - za duzo kazdy mial do stracenia, zwlaszcza ze Foggen z Frankiem trzymali sie za raczki (a przynajmniej tak wiele osob uwazalo).

Havok napisał(a):
Odnośnie self siege, to nie jest to chyba wymysł SUN, więc o to bym nie miał pretensji.
(...)
Ps. Holdingów mamy sporo, o czym zresztą pisałem ale o to można mieć pretensję tylko i wyłącznie do AV.


W obydwu przypadkach pretensje mam nie do SUNow, a wlasnie do AV.

edit.
A tak, mam jeszcze pretensje za rozjebanie nam 2 wyrownanych (przynajmniej na papierze) siegow. :p

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 08:01 
Cytuj  
Ja nie gram długo bo od listopada, ale jako osoba w miarę postronna i niezaangażowana w tą wojnę uważam, że Suni powinni dostać porządny łomot i zostać z max 5 holdingami. A nic by się nie stało gdyby pomieszkali trochę w chaos miastach, tak jak to zrobili z Zagendą.
Nie się co dziwić, że serwer się wkurwił. Suni byli największym zergiem na serwerze, zabrali Z5 wszystkie holdingi z czego prawie żadnego nie sprzedali. Frank pierdoli na forum od rzeczy, prawie jak Fogen. A Suni, którzy mają w chuj wszystkiego i tak latają wszędzie w 50+ osób niszcząc mniejszym klanom zabawę np na sea towerach. Zgubiło Was to co zgubiło Fogena. Imperialna polityka, pomysły typu kasa za pomoc na siege itp itd. Chcecie mieć za dużo. No to teraz możecie się wykazać. A te self siege co do minuty straszne lamerstwo.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 08:06 
Cytuj  
Jery napisał(a):
A te self siege co do minuty straszne lamerstwo.


A ty myślisz, że jak się dorobili?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 08:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehe polska mentalnosc.
jak komus sie udalo przetrwac w dfo, pozostac na topie tzn., ze jest zly, chujowy i nalezy go zniszczyc ;)


Akurat to zawsze robiło na mnie wrażenie. SUN są dobrze zorganizowani a i grają nieźle. Ale:

- roamowanie siege'y małych klanów (bez alliance'ów) 20osobowym party
- blokowanie na seatowerach drogi innym statkom spawnowanymi przed ich dziobem statkami (na przykład tak statek straciła Horda - statek pełen nowych/chujowych graczy w plate'ach i skórach, którzy chcieli zobaczyć "bitwy morskie")
- a przede wszystkim pomysły w stylu - płaćcie nam a my będziemy bronić waszych holdingów (nie jednorazowa usługa ale długoterminowa umowa, na dodatek niejawna), co w przypadku gildii, którą pół serwera pokonuje z trudem doprowadziłoby do spadku ilości siege'y, których i tak było mało (na szczęście pomysł nie wypalił).

Wszystko powyższe sprawiło, że choć uważam SUNów za dobrych graczy, to jako gildię postrzegam ich jako dobrze zorganizowanych, chciwych oportunistów. :) I choć nie mam nic przeciwko temu, że istnieją, bo fajnie jak grze towarzyszą emocje, to cieszę się, że ktoś im wreszcie coś zabrał. I cieszyłbym się, gdyby dostali jeszcze większy wpierdol. :)


Ostatnio edytowano 5 kwi 2011, 09:01 przez smeagollum, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 08:34 
Cytuj  
imperialna polityka? frank pierdoli?
moze z zewnatrz wyglada to tak jak wam sie wydaje.
ale od wewnatrz to naprawde inna historia.

smeag: sun'i od zawsze byli od tego zeby psuc innym zabawe.
i niestety w duzej gildii juz tak jest, ze jak rzucasz haslo 'kto idzie na pvp' to nie zglasza ci sie 5 osob tylko 20. nic na to nie poradzisz.
pomyslow bylo wiele - i jak slusznie zauwazyles prowadza one do nowych ciekawych sytuacji. niestety dfo jest jeszcze zbyt malo popularne zeby nastapila jakas wielka zmiana. gdyby bylo wiecej graczy - mozliwosci tez byloby w uj.
ja ciagle ubolewam nad tym, ze av dalo nam naprawde zajebista gre pod wzgledem mozliwosci i grywalnosci - szkoda tylko, ze nie przemysleli od poczatku wielu rzeczy, ktore teraz odrzucaja nowych graczy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 08:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
smeag: sun'i od zawsze byli od tego zeby psuc innym zabawe.


Edytowałem w międzyczasie mojego posta. Zobacz komu oni psuli tę zabawę - na przykład na seatowerze. Zobacz czyje siege roamowali (małe 20-osobowe klany, dla których ubrać się w infernalowy set to było święto). I tu jest pies pogrzebany. Gdybyście psuli zabawę równym sobie, a jeżeli nei równym, to przynajmniej zdolnym stawić opór - nikt nie miałby wam tego za złe.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.