mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 00:07 
Cytuj  
No, jak pasują to tylko w formie ironicznej, vide puszenie sie niektórych kretynów tylko z pododu że mają takie a nie inne preferencje co do gier komputerowych, uważanie sie przez pajaców za strasznie true i oldschool, to wszystko może być przedmiotem kpin, owszem, z tym że uważam że można by to zrobić lepiej.

Cytuj:
tak ogolnie to slowa tej piosenki w dosadny sposob oddaja to co czesc uzytkownikow tego forum probuje przekazac innym.



Mendol, znaczy sie że ty rzeczywiście masz tak nierówno nad sufitem że uważasz się za lepszego bo grasz w takie a nie inne gry komputerowe ?

To własnie chcesz przekazać nam w swoich postach ? Że nigdy nie będziemy godni iść tą samą ścieżką co ty ? Że nigdy nie będziemy żyć jak ty ? Że nie będziesz częścią naszego społeczeństwa pełnego głupców i kłamców ?

Z powodu gry komputerowej ?

Współczuje.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 4 sty 2009, 00:13 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 00:09 
Cytuj  
a kto tu sie puszy? ty wpadasz z gadka, ze generalnie o dfo nic nie wiesz ALE powinny byc cooldowny. pasuje wiec jak najbardziej do ciebie ten kawalek, z calym szacunkiem mate.
gdybysmy, my 'pajace' mieli podobne do twoich preferencje to bysmy grali w wow'a. ale jestesmy oldschool i od gier wymagamy juz czegos wiecej :-)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 00:19 
Cytuj  
Gdybyś miał do mnie pdobne preferencje to być grał w eve.

A sorry, próbowałeś.

"You never felt my pain"

jezu....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 4 sty 2009, 00:22 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 00:20 
Cytuj  
Cytuj:
ale jestesmy oldschool i od gier wymagamy juz czegos wiecej


moge was dotknac ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 00:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a zreszta ;-)
mi sie kawalek podoba muzycznie a w odniesieniu do co poniektorych uzytkownikow tego forum jest jak najbardziej na miejscu.


i jeszcze zdanie, ktore zlapalem, zanim je zmeiniles

Mendol napisał(a):
tak ogolnie to slowa tej piosenki w dosadny sposob oddaja to co czesc uzytkownikow tego forum probuje przekazac innym.


chcialbym zaznaczyc, ze do grupy reprezentowanej przez pana mendola "czesci uzytkownikow tego forum" nie naleze i nie nalezalem. :)
panie mendol, czas dojrzec. ;)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 00:21 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Gdybyś miał do mnie pdobne preferencje to być grał w eve.

A sorry, próbowałeś.
A w co dluzej grales, w eve czy w wowa?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 00:26 
Cytuj  
smeag daruj sobie kretynskie komentarze.

Shadhun no grales w eve, na rowni z wowem przypuszczam. ciezko wiec wyczuc twoje preferencje.

zreszta do 22 i tak nie ma sie o co klocic za bardzo. a nawet mysle, do 30 bo ocenic DFO bedzie mozna po paru dniach.
i wtedy okaze sie czy rozwiazania zaproponowane sa faktycznie super i sprawdzaja sie czy tez wyszla mala kupa :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 11:41 
Cytuj  
Ta Shadhun z wowboya zmienil sie w pro eve playera. Ciekawe czy to zmiana wizerunkowa(granie w eve jest bardziej pro) czy rzeczywiscie zmienily mu sie upodobania.
Jakie wogole sa szanse, ze df wyjdzie w tym miesiacu? Ja bardziej czekam na MO, ale fakt ze na ten rok maja miec premiere dwie odmienne od panujacych trendow mmorpg daje powody do optymizmu. W koncu po kolejnych candy style gierkach mamy krok w strone dark fantasy. Uprzedzajac teksty mentalnych gimnazjalistow: tak jestem rebel bo nie podoba mi sie kolora grafika w wow i diablo3, czy co tam sobie jeszcze wymyslicie. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 11:46 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
brazz napisał(a):
a czy nie jest tak, że cooldowny zmuszają do wyuczenia się większej liczby skilli niż w wypadku ich braku?
dokładnie tak jest, zwiększa to różnorodność używanych skilli w grze i właśnie dlatego w większości gier cooldown występuje i nie ma sytuacji jak w UO, że 80% magów albo spamuje flame arrow, albo wali explosion + corp por i na tym wachlarz spelli się kończy.

ROFL
noob detected

Proponuje zapoznac sie z pojeciami : Spell recovery , i dmg delay.

k thx.


Mendol napisał(a):
a zreszta ;-)
mi sie kawalek podoba muzycznie a w odniesieniu do co poniektorych uzytkownikow tego forum jest jak najbardziej na miejscu.

99% nawet ci do ktorych sie kiedys nie odnosil .
To jak bi-sexuals if u suck dick u suck dick, nie wazne ze czasami lubisz tez girls.


Ostatnio edytowano 4 sty 2009, 11:53 przez S@mael, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 12:12 
Cytuj  
Cytuj:
Ta Shadhun z wowboya zmienil sie w pro eve playera. Ciekawe czy to zmiana wizerunkowa(granie w eve jest bardziej pro) czy rzeczywiscie zmienily mu sie upodobania.


No nie wiem jak w waszym mrocznym świecie pro hc oldkul plajerów, ja tam po prostu gram w to co mam ochote nie patrze jak to wpłynie na mój image, zmieniać upodobań tez nie musze, podobają mi sie oba aspekty mmo prezentowane przez te dosyć skrajne tytuły.

Jak to dobrze że moge to powiedzieć sobie głośno, u Was pewnie skończyło by sie wyklęciem z tajemnego kręgu mrocznego anusa.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 12:22 
Cytuj  
Jakie "u was"? Nie zaliczam sie do zadnego tajnego stowarzyszenia graczy poza masoneria. O satanistycznej proweniencji ofc.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 13:17 
Cytuj  
Pro gracze z tego forum musza obowiazkowo miec za soba wiele lat gry w UO, potem zapewniac ze DAoC jest bardzo dobra gra, oczywiscie warto wspominac ze najlepsze pvp jest w Eve Online .

Standartowo trzeba pisac ze WoW jest bajkowy i dziecinny, ze wszystkie koreanskie mmo sa oczojebne, mangowe i to grind.

Istotne jest pisanie ze podstawa w grze mmo jest pvp z lootem, mozna stosowac zwrot "jebac heady dla xxx" ( w miejsce xxx wstaw co jest aktualnie trendy ).

Warto tez wspominac ze jest sie czlonkiem malej gildii, ktora zawsze siedzi na vent/ts i gra w gry mmo, a szczescie z wspolnej zabawy przepelnia ich serca.

Mozna tez dodawac w swoich postach ze jest sie ateista, ze patriotyzm jest dla dzieci i debili, ze ma sie zarabista prace za setki tysiakow funciakow.

Mysle ze zastosowanie sie do tych w/w rzeczy gwarantuje dolaczenie do elitarnej grupy rebeli z ulicy sezamkowej na tym forum.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 13:23 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mozna tez dodawac w swoich postach ze jest sie ateista, ze patriotyzm jest dla dzieci i debili, ze ma sie zarabista prace za setki tysiakow funciakow.


gdyby nie ta, niezrozumiala dla mnie zupelnie aluzja do wyznania i postaw patriotycznych badz ich braku i "pracy za setki funciakow" Twoj post moze i mialby jakis sens.

to jest forum o GRZE darkfall online. czy mozecie przestac dorabiac do tego ideologie? bunt wobec swiata poprzez granie w niszowe mmorpg (to a propos filmiku z youtube) - toz to kurwa smieszne jest.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 13:35 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
to jest forum o GRZE darkfall online. czy mozecie przestac dorabiac do tego ideologie? bunt wobec swiata poprzez granie w niszowe mmorpg (to a propos filmiku z youtube) - toz to kurwa smieszne jest.


/signed

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 13:36 
Cytuj  
pr0 gracze z tego forum nie wypowiadaja sie tutaj z reguly.

a bunt wobec swiata poprzez samospalenie to co to jest niby?
nie pieprz smeagol. kazdy ma prawo do wyrazania wlasnego zdania w dowolny sposob. to, ze zrobili to w sposob 'ciekawy' widac chocby tutaj na forum gdzie od paru stron toczy sie 'dyskusja' na ten temat.
moze sie podobac, moze sie nie podobac, jest to zwiazane z gra i tyle.
czas dojrzec ;-)

shadhun gdybys byl bardziej spostrzegawczy to zauwazylbys, ze czesc ludzi na tym forum gra i testuje wiekszosc mmo, ktore wychodza. i nikt nikogo za to nie pietnuje :-)


Ostatnio edytowano 4 sty 2009, 13:45 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 13:44 
Cytuj  
Cytuj:
to jest forum o GRZE darkfall online. czy mozecie przestac dorabiac do tego ideologie? bunt wobec swiata poprzez granie w niszowe mmorpg (to a propos filmiku z youtube) - toz to kurwa smieszne jest.


And my axe.


Własnie mendol, czas dojrzeć, czas traktować gry jako coś co daje fun i tylko tyle , a nie jak coś co definiuje Cie jako człowieka.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 13:46 
Cytuj  
wlasnie. czekamy i liczmy, ze nas dopuszcza do bety :-)


Ostatnio edytowano 4 sty 2009, 13:57 przez Mendol, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 13:51 
Cytuj  
Skonczcie.


_________________
Cytuj:
Originally Posted by Rhade:
Just sit back, relax and enjoy the forumfall.
Darkfall is just an after-party, really.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 14:06 
Cytuj  
Cytuj:
a teraz doczytalem edit twojego posta.
nie oceniam ludzi po tym w co graja.
chyba, ze tak jak TY przychodza, probuja udowodnic wyzszosc swoich teorii nad innymi, jednoczesnie przyznajac sie do braku zainteresowania gra o ktorej toczy sie dyskusja. ewentualnie swoje doswiadczenia opieraja na podstawie jednego mmo.
i tyle. niech kazdy gra w to co lubi. niestety w tej dyskusji odnosze czesto wrazenie, ze ludzie skazuja dfo od razu na porazke, bo nie potrafia sobie wyobrazic, ze cos mozna zrobic inaczej niz im sie wydaje, ze jest dobrze.


Ale ja wcale nioe próbowałem udowadniać wyższości CD, poddałem po prostu pod dyskusje plusy i minusy takiego rozwiązania, i w sumie dobrze, bo przed tym jedyne argumenty przeciwko były "OMG ULTIMA TEGO NIE MIAŁA, WOW TO MIAŁ, SUXXX" zadałem pare pytan, dostałem pare odpowiedzi, punkt widzenia przeciwnikow CD stał się dla mnie jasny.

A jeśli DFO wypali to będe pierwszym który będzie bronił swoją piersią tej gry przed kerbirowatymi bluźniercami ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 14:09 
Cytuj  
no to widocznie ja zle zrozumialem twoje posty gdzie pisales tylko o plusach, poprawie balansu itd itd przy pomocy cd.

cd jest praktycznie w kazdym mmo na rynku w tej chwili. w jednych sprawdza sie lepiej w innych gorzej. ja chcialbym zagrac w mmo gdzie nie bedzie tego elementu i tyle. w wow'ie cd bylo zrobione dobrze i nie przeszkadzalo. w war'ze bylo na poczatku zjebane i wkurzalo.

jak dfo wypali to nie bedziesz mial czasu na obrone bo bedziemy cie gwalcic co 5 minut :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.