mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 12:01 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Jako, że temat już dawno zszedł na flame, takie pytanko: czemu smeagollum tak nie lubi AQ(ratsów) skoro grał z nimi tak długo :roll: .Tylko proszę mi nie pisać, że to przez exploity ;)


Ale ja tylko zlinkowałem filmik umieszczony na forum przez Zama Dara. Czemu miałbym ich nie lubić? Niektórych z nich wręcz lubię, ale jak jakieś lamki zaczęły bezsensowną nagonkę to pozwoliłem im się zselfownować. I tyle. Poza tym - postawmy sprawę jasno - oryginalnego AQ nie znam. Mają niestety tego pecha, że przyjęli w swoje szeregi paru tumanów. Ciekawiło mnie co oni nafilmik Zama Dara, ale nikt, dosłownie nikt z oryginalnego AQ się nie odezwał w tym temacie (poza ich nowym nabytkiem (eks ratsi), który oczywiście czitera broni - pewnie sami wykorzystują te same czity do uzyskania przewagi w PvP).

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 12:02 
Cytuj  
Dotychczas, oficjalnie Noia nie lubił tylko Zamy. Ale sam siebie strolował w tym topicu i teraz już nie lubi całego AQ.
Ja jako uczciwy gracz cieszę się, że Noia już nie graz nami, w końcu jednego czitera mniej. Ale doceniam to, bo zachował się fair. Chcąc zmienić Ratsów na lepsze, uderzył się w pierś i honorowo odszedł.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 12:07 
Cytuj  
Jery napisał(a):
Dotychczas, oficjalnie Noia nie lubił tylko Zamy. Ale sam siebie strolował w tym topicu i teraz już nie lubi całego AQ.
Ja jako uczciwy gracz cieszę się, że Noia już nie graz nami, w końcu jednego czitera mniej. Ale doceniam to, bo zachował się fair. Chcąc zmienić Ratsów na lepsze, uderzył się w pierś i honorowo odszedł.


Ta wersja chwyta za serce, podoba mi się.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 12:13 
Cytuj  
Jery napisał(a):
Chcąc zmienić Ratsów na lepsze, uderzył się w pierś i honorowo odszedł.


/agree 8)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 12:34 
Cytuj  
A tak właściwie Jery, to czemu się tu wpierdalasz? :) Grasz może z dwa miesiące, nic nie wiesz (to samo Vilhelm, ale Vilhelma motywację znam, to WarCry'owiec broniący swojego).
Vilhelm już przyjebał selfowna jak tłumaczył nam, że to przypadkowy bug, bo on "się zdarza" i dotyka nawet trialowców (którzy z pewnością latają z zenchantowanymi laskami), podczas gdy Gosti pisał o tym, że was opierdala na vencie, jak widzi jak exploitujecie (zdecydowanie nie przez przypadek). Tak więc Vilhelmie już w pierwszym poście wykazałeś się zerową wiedzą na temat DFO i okazałeś się kłamcą (sorki Vilhelm, ale wierzę Gostiemu i myślę, że więszkość tu obecnych jemu wierzy, a nie Tobie).
Teraz Ty Jery koniecznie chcesz się zbłaźnić broniąc przegranej sprawy (ciężko to inaczej postrzegać, gdy czitujący sam zamieszcza filmy ze swoimi czitami)?

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 12:50 
Cytuj  
exploiter nie cziter:P czy majmy sie faktów:P

różnica jest spora, cziter wykorzystuje zewnętrzne oprogramowanie/skrypty, exploiter wykoztuje niedoskonałośći gry.

Możemy sie zastanowić czy sposób wykożystane przez zame jest faktycznie takim exploitem, czy też częscią gry;).
AV nie zabrała oficjalnego głosu w tej sprawie, pomimo dowodów wykożystania przez graczy tego sposobu na ich własnym forum, może z tego wynikać iż uznają to za tak zwane: sprytne wykożystanie mechaniki gry i nie jest w ich oczach uznawane za exploita, a oni są tu sędziami, i to ich reguły okreslają co w grze może byc postrzegane za czita/exploita itp.

Tak więc do momentu kiedy av nie zabierze głosu zama jest niewinny:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 12:54 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:02 
Cytuj  
tashunca napisał(a):
exploiter nie cziter:P czy majmy sie faktów:P

różnica jest spora, cziter wykorzystuje zewnętrzne oprogramowanie/skrypty, exploiter wykoztuje niedoskonałośći gry.

Możemy sie zastanowić czy sposób wykożystane przez zame jest faktycznie takim exploitem, czy też częscią gry;).
AV nie zabrała oficjalnego głosu w tej sprawie, pomimo dowodów wykożystania przez graczy tego sposobu na ich własnym forum, może z tego wynikać iż uznają to za tak zwane: sprytne wykożystanie mechaniki gry i nie jest w ich oczach uznawane za exploita, a oni są tu sędziami, i to ich reguły okreslają co w grze może byc postrzegane za czita/exploita itp.

Tak więc do momentu kiedy av nie zabierze głosu zama jest niewinny:P


Normalnie po tych wszystkich postach tumanów mam ochotę Ciebie uściskać, taka miła odmiana. :) Co prawda pozostaje kwestia uzyskiwania przewagi podczas PvP i ewentualnego braku radości z takich zwycięstw ale o tym już pisałem, a ładnie podsumował to Havok. Niektórzy tak mają, że nie grają dla siebie, tylko pod publiczkę, i to wasza sprawa, jakie rozwiązania wybieracie. Jak rozumiem, jak któregoś z was spotkam w grze, to muszę zakładać, że używacie wszelkich możliwych exploitów (moim zdaniem nadal trochę to nie współgra z mottem "no cheats"), ale ok, co zrobić.

ps. Cieszę się, że jesteś kolejną osobą (pierwszy był Gosti), która przyznaje, że niektórzy z was tego używają świadomie, może Vilhelma tu już więcej nie zobaczymy. A jak zobaczymy, to przynajmniej będzie wiadomo ile warte są jego słowa. :)


Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 13:04 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:03 
Cytuj  
kolejna sprawa, na filmiku nie mamy ukazane jak zama dopuszcza sie tak zwanego"exploitowania" widzimy tylko skutki czegoś co może być sprytnym wykorzystaniem mechaniki gry, lub po prostu został nieszczęśliwie zabity, przez co złapał baga... gry :P

Jak sam powiedziałeś nie lubisz zamy więc twoje nastawienie do niego może mieć wpływ na interpretacje tego co widzisz. Nie ma dowodów ze użył sposobu który ty nazywasz exploitowaniem.
Idąc twoim tokiem myślenia możemy powiedzieć ze twoje self bufy na 75 są wynikiem twojego nagannego makrowania pod ziemią co oficjalnie jest zakazane. Jak sam powiedziałeś nie mamy jednak dowodów na to że makrowałeś, widzimy tylko skutek makrowania lub twojego własnego trudu w dojściu do tych skili.

Do momentu więc w którym zama sie przyzna, lub zostanie dostarczony dowód na którym widać jak sam wykorzystuje domniemanego exploita by zdobyć bufy z różdżki, twoje oskarżenia są bez postawne tak jak oskarżenia każdego kto zarzuca ci exploitowanie pod ziemią.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:06 
Cytuj  
tashunca napisał(a):
kolejna sprawa, na filmiku nie mamy ukazane jak zama dopuszcza sie tak zwanego"exploitowania" widzimy tylko skutki czegoś co może być sprytnym wykorzystaniem mechaniki gry, lub po prostu został nieszczęśliwie zabity, przez co złapał baga... gry :P

Jak sam powiedziałeś nie lubisz zamy więc twoje nastawienie do niego może mieć wpływ na interpretacje tego co widzisz. Nie ma dowodów ze użył sposobu który ty nazywasz exploitowaniem.
Idąc twoim tokiem myślenia możemy powiedzieć ze twoje self bufy na 75 są wynikiem twojego nagannego makrowania pod ziemią co oficjalnie jest zakazane. Jak sam powiedziałeś nie mamy jednak dowodów na to że makrowałeś, widzimy tylko skutek makrowania lub twojego własnego trudu w dojściu do tych skili.

Do momentu więc w którym zama sie przyzna, lub zostanie dostarczony dowód na którym widać jak sam wykorzystuje domniemanego exploita by zdobyć bufy z różdżki, twoje oskarżenia są bez postawne tak jak oskarżenia każdego kto zarzuca ci exploitowanie pod ziemią.


Ech, a jednak.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:08 
Cytuj  
konkluzje.: niech każdy gra jak sie mu podoba, i na ile pozwala mu sumienie, jesli wykorzystujesz coś co może być uznane za chwyt nie fair play, licz sie z tym że twoje zwycięstwa mogą być tak naprawdę porażką.

Dla przykładu Itwas luck (nie pamiętam jak sie pisze jego nick) był uznawany za jednego z najlepszych graczy, dla mnie osobiście jego styl walki i umiejętności były dla mnie wzorem do naśladowania. Po oglądnięciu filmiku który zamieścił i który był jego publicznym samobójstwem stracił wiele w moich oczach, i nie jest już moim idolem:P

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:09 
Cytuj  
hehe, a co myślałeś ze ci dam marchewkę bez rózgi:)?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:13 
Cytuj  
tashunca napisał(a):
konkluzje.: niech każdy gra jak sie mu podoba, i na ile pozwala mu sumienie, jesli wykorzystujesz coś co może być uznane za chwyt nie fair play, licz sie z tym że twoje zwycięstwa mogą być tak naprawdę porażką.

Dla przykładu Itwas luck (nie pamiętam jak sie pisze jego nick) był uznawany za jednego z najlepszych graczy, dla mnie osobiście jego styl walki i umiejętności były dla mnie wzorem do naśladowania. Po oglądnięciu filmiku który zamieścił i który był jego publicznym samobójstwem stracił wiele w moich oczach, i nie jest już moim idolem:P


Dla ludzi nie w temacie dodajmy, że filmik ten pokazywał jak Itwas Luck czitował dokładnie w ten sam sposób co Zama. Tym bardziej nie rozumiem, czemu tylu z was rzuca się w tym topicu. I to też starałem się wam wytłumaczyć - jest różnica pomiędzy dochodzeniem do czegoś, co jest dostępne wszystkim, tylko szybciej (na przykład dzięki makro), a używaniem explotów, które dają Ci przewagę nieosiągalną w żaden inny sposób. W grze PvP z full lootem to zwyczajne czitowanie (i robią to wyłącznie ludzie o mentalności cziterów).


Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 13:24 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 13:18 
Cytuj  
jesteś okrutny:P nie wydaje mi się że każdy kto użyje tego baga dopuści sie używania aim bota. chociaż z drugiej strony czy odstrasza ich groźba bana i oprogramowania/gma który mógł by ich wykryć, czy używają to już za zbyt wielkie oszustwo.
ciekawa kwestia można o tym pogadać ;)...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 14:31 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
ps. Cieszę się, że jesteś kolejną osobą (pierwszy był Gosti), która przyznaje, że niektórzy z was tego używają świadomie, może Vilhelma tu już więcej nie zobaczymy. A jak zobaczymy, to przynajmniej będzie wiadomo ile warte są jego słowa.


Widać czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną.
To napiszę raz jeszcze: pisałem o naturze tego wielkiego buga (wokół którego kręcisz taką drame) ...można nieświadomie nawet na niego wpaść nie mając o nim pojęcia. Nie masz wpływy, aby go nie wywołać przy wspomnianych warunkach. Dlatego śmieszna jest waga jaką do tego przykładasz.
Ale widać twoje doświadczenie w Darkfallu wypominane każdemu zaślepia Cię i nie myślisz zdrowo-rozsądkowo.

Widocznie musiałem napisać wcześniej masę prawdy o Tobie, że teraz mój nick znajduje się w każdym twoim poście.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 14:37 przez vilhelm, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 14:36 
Cytuj  
tak z ciekawości vilhelm.

czysto logicznie: na ile procent określił byś szanse zamy ze miał tego ''buga" przez przypadek, akurat na czas siege, kiedy wszyscy ubierają się w najlepszy sprzęt żeby mieć przewagę nad przeciwnikiem.

ja stawiam ze 05 % ze to bag nieświadomy 95 celowe działanie. A lubię zame :) jest kłopotliwy ale ma swój urok.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 14:40 
Cytuj  
Nie chodzi o to czy był użyty z zamiarem czy nie.
Jest on powszechny. Zauważ, że na forum DFO w zasadzie nikt nie krytykuje i nie ocenia Zamy z taką zawziętością, bo każdy tam piszący go sam używa. Tak jak makr, wchodzenia pod tekstury itp...
Mniej cynizmu Panowie.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 14:53 
Cytuj  
hehe, wiec używanie cynizmu jest zabronione ale głupota jest w cenie?
wszyscy wiedza ze motywem smeagulla było zrobienie zamieszania na forum. ale pomimo tej wiedzy zażarcie sie z nim kłócicie licząc na co? - że skruszony przyzna wam racje? dajcie spokój:P nic takiego sie nie stanie.

Wiec poco ta wymiana zdań ?

fakty sa takie że gra ma swoje niedoskonałości, to że każdy o tym wie coś zmienia? każdy wie że można ukraść w sklepie batona, czy fakt że go kradniesz przez to jest mniej znaczący?

noia zachowuje sie jak dzieciak który wsadza kij w mrowisko i sie w ten sposób bawi, jego intencje sa czytelne, robi to bo lubi, bo go to bawi, lubi patrzeć jak tępe mrówki szaleją nie mogąc nic zrobić i starają się w jakiś sposób bronić przed czymś na co nie maja wpływu.

skoro noia jest jak dzieciak, to wy w takiej trolowanej rozmowie jesteście tymi mrówkami.

Chcecie zrobić mu na złość przestańcie reagować na zaczepki.
Narzekacie że jego temat i posty psuja opinie Darfalla AQ itp a sami mu w tym pomagacie. Przecież ten temat sam by umarł gdyby nikt w nim nic nie pisał :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:03 
Cytuj  
Tashunka, jestem pod wrażeniem. Mądrze prawisz. W przeciwieństwie do Vilhelma, którego widzę już nawet współklanowicze ownują. Jak już pisałem - mam nadzieję, że się nie będzie więcej biedny Vilhelm odzywał i wróci na swoje forum towarzystwa wzajemej adoracji (WarCry). Tam ma większe szanse na powodzenie - bo ludzie głupsi.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:07 
Cytuj  
Tashunka twoja interpretacja jest ciekawa, a co powiesz na to?

noia zostal sam, nie ma z kim grac, bo wszyscy jego koledzy maja go dosyc, i nie moze patrzec jak sie chlopaki fajnie organizuja, wiec stara sie im dojebac, co by ludzi naplywowych odstraszyc. Tez myslalem swego czasu jak Ty, jednak przekonalem sie ze noia do bystrzakow nie nalezy i z tym kijem w mrowisko to troche ponad jego intelektualne mozliwosci, stawiam na zlosliwosc wrodzona, lub kompleks malego pena.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.