mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 14:11 
Cytuj  
lol no nie ma lepszego funu niz jak cie nie stac na skille...
popierdolony pomysl na maxa.
i tak jestem uczulony na jakikolwiek grind.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 14:31 
Cytuj  
Straszny harvest ojejciu. Jak sie ktos loguje w eve na dziendobry, widzi bounty ratow w 0.8, smieszny income z misji, a potem rzuci okiem na market to tez straszny harvest. Ze clan city wymaga skilli, golda, i zasobow? To zle? W eve tez byle kto stacji nie buduje i dobrze, i gra sie jakos trzyma.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 14:38 
Cytuj  
minusy jakie przytacza ten leaker dla mnie sa plusami :roll:

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 14:40 
Cytuj  
do Mendola:

OK, może słowo grind nie jest najlepsze w tym kontekście. Ale jak sobie wyobrażasz wyszkolenie skilla na poziom mistrzowski? Poprzez strzelanie w niebo fireballami, poprzez machanie mieczykiem w powietrzu? Może jeszcze w miastach powinny stać kukły jakieś żeby sobie można było ustawić makro i ćwiczyć bezpiecznie skille? Wiadomo, że trzeba będzie włożyć sporo wysiłku żeby zmasterować jakiegoś skilla, po za tym devsi wiele razy wspominali że łatwo nie będzie...

Kolejna sprawa. Jak Cię nie stać na skille, to znaczy że jeszcze nie jesteś gotowy ich używać. W innych grach warunkują to najczęściej sztucznie wymyślone Skill Pointy. Tu zasada jest podobna, tylko że bardziej realistyczna. W Agonie nie ma nic za darmo, jak Cie nie stac na szkolenie u trainera, to się skilla nie nauczysz. O ile dobrze pamiętam to można się też uczyć skilli od innych graczy po osiągnięciu przez nich określonego poziomu.


_________________
. . .

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 14:44 
Cytuj  
radze traktować opinie tego jegomościa z ostrożnością. twierdzi, że od 4 lat aktywnie działa na forum DFO, ale nie zna podstawowych informacji o grze (skille złodziejskie), nie wie nawet jak napisać poprawnie nazwę firmy, która tworzy DFO (adventurine)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 14:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
lol no nie ma lepszego funu niz jak cie nie stac na skille...
popierdolony pomysl na maxa.
i tak jestem uczulony na jakikolwiek grind.

tzn Mendol grind to nieodzowny element mmo - no bo co bedziesz tam robil? RPegowal? zreszta RPgowac mozna bez skili ;)
jest kwestia tylko sposobu podania tego grindu

o co do tego likera to ogolnie odnosze wrazenie ze gosciu chyba na poczatku stycznia sie dowiedzial o DFO
ogolnie po recenzji goscia jeszcze bardziej sie napalam
i jednego mi zal ze taki beton ma bete (ale mozliwe ze poprostu sciemnia)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:10 
Cytuj  
na temat strzelania w drzewo sie nie wypowiadalem.

jesli strzelajac w drzewo skill rosnie o 1 punkt na godzine, a w przypadku pvp jest to jeden punkt za 10 graczy to nie widze problemu.
i tak, w wurmie 'skilla' do walki trenowac mozna bylo na kuklach, ktore samemu mozna bylo zrobic.
i teraz pytanie co devsi maja na mysli piszac 'nie bedzie latwo'. bo mi to bardziej wyglada, ze 'jak chcesz miec COOL spelle to musisz wykupic subskrypcje na 3 miechy, bo wczesniej i tak nie wyskillujesz magic'.


okreslenie 'nie stac' oznacza, ze jest malo kasy, ktora w vg zdobywalo sie zabijajac innych graczy a w war'ze kasa tez nie jest zadnym problemem.


lufanga nie interesuje mnie grind. w eve nie musze nic grindowac, moge legalnie kupic isk. w war'e podstawowy fun tez moge miec.


Ostatnio edytowano 20 sty 2009, 15:15 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:14 
Cytuj  
Jeśli kasa nie jest problemem to znaczy że ekonomia nie istnieje. W DF ekonomia ma odgrywać kluczową rolę w grze.


_________________
. . .

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:16 
Cytuj  
ale rozmawiamy o skillach? knockback itd?
zbroje, bizuteria, bronie niech kosztuja w uj.
ale skille? w zadnej grze raczej nie ma problemu ze 'zdobyciem' podstawowych skilli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
...nie interesuje mnie grind. w eve nie musze nic grindowac, moge legalnie kupic isk. w war'e podstawowy fun tez moge miec.

Mam nadzieje ze znudzilo ci sie juz eve online, nawet nie zrozumiales miechaniki gry, a z takim podejsciem do gier to nie zawracaj sobie glowy DFO.

Jesli DFO bedzie opieralo sie wylacznie na pvp to zapewne znudze sie po miesiacu, ja oczekuje od takiej gry dobrze rozwinietej ekonomi, produkcji, handlu plus dyplomacji z tym zwiazanej, wtedy mozna szalec na pvp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:22 
Cytuj  
z jakim podejsciem? chyba masz po raz kolejny problemy ze zrozumieniem tresci embe.
a i o eve i graczach masz tyle pojecia co o innych mmo, w ktore probowales grac.

ja od dfo oczekuje tego co mam w eve i w war'ze.
loguje sie na godzinke, mam fun z pvp.
nie mam czasu na 'zabawe' w dyplomacje, handel, farmowanie kasy.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:34 
Cytuj  
Po pierwsze...cała nasza dyskusja może się okazać bezcelowa póki nie znamy dokładnie systemu skilli, cen itp, a nawet nie wiemy czy ten sprawca przecieku jest godny zaufania.

Po drugie, dyskusja staje się jeszcze bardziej bezcelowa, jeżeli padają argumenty "a w innych grach to...". Wiadomo, że DF ma być inną niż wszystkie grą, opartą na świeżych pomysłach, a nie utartych schematach. Jeszcze tylko brakuje żeby ktoś tu wparował i napisał: "E tam co za lipa, w innych grach są instancje, epickie itemzory, a tu taka lipa nie ma co robić"


_________________
. . .

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:37 
Cytuj  
E tam co za lipa, w innych grach są instancje, epickie itemzory, a tu taka lipa nie ma co robić.

A tak poważnie to oby DFO nie było failem, bo pozostanie jedynie casualowe konsolowanie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:41 
Cytuj  
no mi sie zajebiscie podoba super swiezy pomysl 'nie stac cie na skille' :)

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja od dfo oczekuje tego co mam w eve i w war'ze.
loguje sie na godzinke, mam fun z pvp.
nie mam czasu na 'zabawe' w dyplomacje, handel, farmowanie kasy.


No to sie prawdopodnie zawiedziesz. Od kiedy granie w mmo to logowanie sie na godzinke zeby miec fun z pvp? Moze po 2 miesiach grania bedziesz tak mogl robic, chyba ze dla ciebie fun z pvp to dawac sie lootowac (niektorzy maja takie sklonnosci).


Obrazek


_________________
Psst.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:59 
Cytuj  
y3l33t4 napisał(a):
Od kiedy granie w mmo to logowanie sie na godzinke zeby miec fun z pvp?


W UO tak bylo. Logowales sie, szybki restock - jak nie bylo z kim to szedles udupic pare osob solo - godzina minela logoff i dowidzenia.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 16:04 
Cytuj  
Ale najpierw chyba trzeba bylo ta postac troche poskillowac, zgadza sie? Nie wiem, w UO nie gralem.


_________________
Psst.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 16:06 
Cytuj  
Najwyzej DF sie stanie mmorpg dla nolifow. Beda farmic kase na crafty, handel, skile(hehe). Bieganie po swiecie w najtanszej zbroi. Co mi sie wydaje, ze to nie tytul dla "podstarzalych casuali". hehe Trzeba bedzie szukac czegos innego.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 16:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
z jakim podejsciem? chyba masz po raz kolejny problemy ze zrozumieniem tresci embe.
a i o eve i graczach masz tyle pojecia co o innych mmo, w ktore probowales grac.

ja od dfo oczekuje tego co mam w eve i w war'ze.
loguje sie na godzinke, mam fun z pvp.
nie mam czasu na 'zabawe' w dyplomacje, handel, farmowanie kasy.

serio fpp - rts i inne takie gdzie jest PvP
dziwne rzeczy gadasz - to jest mmo
zreszta patrz:
wchodzi do DFO - nie musisz farmic mozesz robic PvP od 1 minuty

WAR to jest kiepski przyklad - fakt tam mozesz sobie wejsc na godzinke - ale nie dlatego ze nie mozesz grac wiecej tylko ze ta gra dla przecietnego gracza nie nadaje sie w dawkowaniu wiekszym niz jedna godzina

EVE jest dobry ale sam powidziales ze kupujesz tam iski za RL kase
w DFO pewnie tez bedziesz mogl - ale sie lepiej nie przyznawaj ze kupujesz i od kogo ;)

ale skila bedziesz musial juz sobie wygrindowac (tak jak to robiles w WAR)
w EvE musisz odgibac swoje - mnie to akurat wnerwia

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 16:08 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
y3l33t4 napisał(a):
Od kiedy granie w mmo to logowanie sie na godzinke zeby miec fun z pvp?


W UO tak bylo. Logowales sie, szybki restock - jak nie bylo z kim to szedles udupic pare osob solo - godzina minela logoff i dowidzenia.

tak ale od "1 lvlu"?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.