mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 37
Dołączył(a): 24.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:29 
Cytuj  
Noia , Ty w sumie grasz czy sprzedajesz tą postać? a czekaj , sprzedawanie postaci nie jest nielegalne?

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:32 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
gosti napisał(a):
Ze Ty schodziles pod ziemie, tez wiedzialem ("ej gosti schowaj mi mounta"), a nawet Cie nie opierdalalem. Czuj sie wyrozniony :p


Tego już próbował Dre. Nie będę się powtarzał.


Czyli swiadek nie ma znaczenia, musza byc nagrania/zdjecia? Dobrze, ze sady tak nie dzialaja. :p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:36 
Cytuj  
keneb napisał(a):
Noia , Ty w sumie grasz czy sprzedajesz tą postać? a czekaj , sprzedawanie postaci nie jest nielegalne?


O kurwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:39 
Cytuj  
ale pierdolicie
third party program to jest czit
exploit to exploit
a czepianie sie exploitow w DFO to albo sie w DFO nie gralo albo jest sie slepym albo durniem albo wszystkim na raz
ta gra to jeden wielki exploit c'mon!
ja jak gralem to uzywalem exploitow jak sie tylko dalo
imo w DFO to juz jest mechanika gry
i czescia gry jest wynajdywanie nowych exploitow - taki feature (open pvp, sieges, naval battles, exploits)
jesli ktos przez te lata sie z tym nie pogodzil powinien poszukac sobie innej gry albo sie zamknac i nie plakac
rozumiem jak DFO startowalo i ludzie liczyli na czysta rozgrywke
ale jak widac po latach DFO nawet przez chwile taki nie byl i zapewne nigdy nie bedzie - bo od strony devsow nie widzialem nigdy kszty dobrej woli
tak slyszalem o banach - zbanowali pewna osobe (nika nie podam) za to ze makrowal self buffy na zwyklym afku - a cale miasta sunow napierdalaly pod teksturami zlozone makra i im nic nie robili

dla mnie Zama zawsze bedzie czlonkiem WarCry i mam nadzieje ze pogramy jeszcze w niejedna gierke jak rzuci tego greckiego gniota

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:49 
Cytuj  
Oho Noia, jednak wpadles! Ktos z Rithow zrobil jednak screenshota. Wklejam!

http://img502.imageshack.us/i/noiafable.jpg/

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:54 
Cytuj  
haaa i co teraz powiesz noia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:55 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Oho Noia, jednak wpadles! Ktos z Rithow zrobil jednak screenshota. Wklejam!

http://img502.imageshack.us/i/noiafable.jpg/

x)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:55 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
ale pierdolicie
third party program to jest czit
exploit to exploit
a czepianie sie exploitow w DFO to albo sie w DFO nie gralo albo jest sie slepym albo durniem albo wszystkim na raz
ta gra to jeden wielki exploit c'mon!
ja jak gralem to uzywalem exploitow jak sie tylko dalo
imo w DFO to juz jest mechanika gry
i czescia gry jest wynajdywanie nowych exploitow - taki feature (open pvp, sieges, naval battles, exploits)
jesli ktos przez te lata sie z tym nie pogodzil powinien poszukac sobie innej gry albo sie zamknac i nie plakac
rozumiem jak DFO startowalo i ludzie liczyli na czysta rozgrywke
ale jak widac po latach DFO nawet przez chwile taki nie byl i zapewne nigdy nie bedzie - bo od strony devsow nie widzialem nigdy kszty dobrej woli
tak slyszalem o banach - zbanowali pewna osobe (nika nie podam) za to ze makrowal self buffy na zwyklym afku - a cale miasta sunow napierdalaly pod teksturami zlozone makra i im nic nie robili


Po pierwsze, czym innym jest makrowanie na afku, czym innym używanie dopalaczy w PvP. Exploity typu - napierdalanie zbugowanego moba, choć nigdy tego nie robiłem, były dla mnie do przełknięcia. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i nie każdemu się chce/lubi napierdalać moby godzinami, niektórzy robią to na afku. I chuj. Ale używanie dopalaczy w PvP to dziecinada i czitowanie. I chuj mnie obchodzi, czy używa do tego third party narzędzi, czy specjalnie lagswitchuje, czy zapodaje everlasting buffy na co się da.


Lufanga napisał(a):
dla mnie Zama zawsze bedzie czlonkiem WarCry i mam nadzieje ze pogramy jeszcze w niejedna gierke jak rzuci tego greckiego gniota


Mogłeś zacząć od tego miłosnego wyznania, a tak niepotrzebnie przez chwil kilka traktowałem Ciebie jak obiektywnego uczestnika tej dyskusji.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:00 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Oho Noia, jednak wpadles! Ktos z Rithow zrobil jednak screenshota. Wklejam!

http://img502.imageshack.us/i/noiafable.jpg/


Co to kurwa, Twoje nowe ustawienia grafiki na siega? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:02 
Cytuj  
no właściwie to taka jest prawda o dfo, na każdym kroku były bugi i exploity, nawet chcąc grac normalnie ocierałeś się o to lub wykorzystywałeś bo inaczej albo się nie dało albo było łatwiej

tak jak pisałem, nie mam pojęcia co to za exploit na tym filmie, dajcie se siana z ta grą, dwa lata minęło a greckie zjeby nadal nie potrafią ogarnąć tego wszystkiego


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
dajcie se siana z ta grą, dwa lata minęło a greckie zjeby nadal nie potrafią ogarnąć tego wszystkiego


A jednak gra sie zajebiscie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:08 
Cytuj  
Ta, jeszcze WarCry tu brakowało broniącego Zamy. To już mamy dwie gildie, które nie tolerują czitów i cziterów...

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:12 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Lufanga napisał(a):
ale pierdolicie
third party program to jest czit
exploit to exploit
a czepianie sie exploitow w DFO to albo sie w DFO nie gralo albo jest sie slepym albo durniem albo wszystkim na raz
ta gra to jeden wielki exploit c'mon!
ja jak gralem to uzywalem exploitow jak sie tylko dalo
imo w DFO to juz jest mechanika gry
i czescia gry jest wynajdywanie nowych exploitow - taki feature (open pvp, sieges, naval battles, exploits)
jesli ktos przez te lata sie z tym nie pogodzil powinien poszukac sobie innej gry albo sie zamknac i nie plakac
rozumiem jak DFO startowalo i ludzie liczyli na czysta rozgrywke
ale jak widac po latach DFO nawet przez chwile taki nie byl i zapewne nigdy nie bedzie - bo od strony devsow nie widzialem nigdy kszty dobrej woli
tak slyszalem o banach - zbanowali pewna osobe (nika nie podam) za to ze makrowal self buffy na zwyklym afku - a cale miasta sunow napierdalaly pod teksturami zlozone makra i im nic nie robili


Po pierwsze, czym innym jest makrowanie na afku, czym innym używanie dopalaczy w PvP. Exploity typu - napierdalanie zbugowanego moba, choć nigdy tego nie robiłem, były dla mnie do przełknięcia. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i nie każdemu się chce/lubi napierdalać moby godzinami, niektórzy robią to na afku. I chuj. Ale używanie dopalaczy w PvP to dziecinada i czitowanie. I chuj mnie obchodzi, czy używa do tego third party narzędzi, czy specjalnie lagswitchuje, czy zapodaje everlasting buffy na co się da.


Lufanga napisał(a):
dla mnie Zama zawsze bedzie czlonkiem WarCry i mam nadzieje ze pogramy jeszcze w niejedna gierke jak rzuci tego greckiego gniota


Mogłeś zacząć od tego miłosnego wyznania, a tak niepotrzebnie przez chwil kilka traktowałem Ciebie jak obiektywnego uczestnika tej dyskusji.

tak jak pisalem exploit w tej grze to feature
devsi powinni to naprawic i jesli cos jest gamebreaking i banowac
jesli tego nie robia to znaczy ze tak ma byc

co do mojego obiektywizmu to jest on bardzo wysoki
dlatego moj post byl w tonie jakim byl
gra jest zjebana do szpiku kosci i od samego poczatku brakuje tam czystej gry
jesli szukasz takiej to imo DFO to zly wybor
lepiej odpal sobie tez takie bufy i idz na pvp
jesli cos jest w kodzie gry to jest to tylko i wylacznie zasluga devsow
i jesli nie znika na drugi dzien po szybkim hotfiksie to zapewne tak ma byc

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:14 
Cytuj  
Obrazek
A Wy jeszcze z nim dyskutujecie ;p.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:14 
Cytuj  
Nie moja wina Noia że cie jajka zaszczypały do tego stopnia że musiałeś wcisnąć w nazwę tematu WarCry, dobrze wiedziałeś że tak sprowokujesz innych i będzie zabawna drama.
Od dwóch lat wiecie jak wszystko wygląda w tej grze, tolerowaliście to jednocześnie wiedząc że producent gry tez to toleruje, a teraz drama o exploity jednego z waszej grupy ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:18 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Ta, jeszcze WarCry tu brakowało broniącego Zamy. To już mamy dwie gildie, które nie tolerują czitów i cziterów...

Noia powtorze - exploit to jest feature DFO - a feature to nie cziterstwo.
Poniewaz poza PvP w DFO nie ma wiele to takie czynnosci jak:
exploiting
exploiter hunting
a pozniej dramowanie i trollowanie na forach daja kupe funu i zabawy
zreszta sam korzystasz z tych featursow i gdyby nie to nie moglbys sobie popisac na forum i nudzil bys sie w DFO

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:24 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
tak jak pisalem exploit w tej grze to feature
devsi powinni to naprawic i jesli cos jest gamebreaking i banowac
jesli tego nie robia to znaczy ze tak ma byc

co do mojego obiektywizmu to jest on bardzo wysoki
dlatego moj post byl w tonie jakim byl
gra jest zjebana do szpiku kosci i od samego poczatku brakuje tam czystej gry
jesli szukasz takiej to imo DFO to zly wybor
lepiej odpal sobie tez takie bufy i idz na pvp
jesli cos jest w kodzie gry to jest to tylko i wylacznie zasluga devsow
i jesli nie znika na drugi dzien po szybkim hotfiksie to zapewne tak ma byc


Nie interesuje mnie dyskusja na temat kondycji dfo w tym topicu. Proszę załóż nowy temat, lub wypowiedz się w temacie "czemu DFO umiera". Ty uważasz, że czitowanie w PvP to normalka, a ja nie. I choć mógłbym grać w ten sam sposób co Zama, to tak nie gram. A teraz spierdalaj exploitować PvP z kolegami z WarCry.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:41 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie moja wina Noia że cie jajka zaszczypały do tego stopnia że musiałeś wcisnąć w nazwę tematu WarCry


embe napisał(a):
Zam fakt jest z WarCry, nie znam się na tych buffach ale jeśli to prawda to zaliczył srogiego faila.


O co Ci chodzi człowieku? :) Pieprzycie od kilku emaili na jakieś postronne tematy z Lufangą (hm, kto to w ogóle jest?). Myslicie, że jak zaspamujecie topic to czitownie Zamy zamieciecie pod dywan?

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:41 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Nie interesuje mnie dyskusja na temat kondycji dfo w tym topicu. Proszę załóż nowy temat, lub wypowiedz się w temacie "czemu DFO umiera". Ty uważasz, że czitowanie w PvP to normalka, a ja nie. I choć mógłbym grać w ten sam sposób co Zama, to tak nie gram. A teraz spierdalaj exploitować PvP z kolegami z WarCry.

nie nie nie...
znowu mnie nie rozumiesz
exploitowanie to nie czitowanie - dlatego nawet inaczej sie nazywa
widzisz Zama exploitujac - wykorzystuje (exploituje) mechanike gry oraz slabosc przeciwnikow ktorzy tego nie potrafia robic
dzieki temu jest czlowiekiem sukcesu w DFO - tak przynajmniej mysle
to jak w pokerze - wykorzystujesz slabosc przeciwnika rozpracowujac jego mowe ciala - i dla tej osoby ktora tego nie potrafi jest to zapewne nie fer

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:45 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
nie nie nie...
znowu mnie nie rozumiesz
exploitowanie to nie czitowanie - dlatego nawet inaczej sie nazywa
widzisz Zama exploitujac - wykorzystuje (exploituje) mechanike gry oraz slabosc przeciwnikow ktorzy tego nie potrafia robic
dzieki temu jest czlowiekiem sukcesu w DFO - tak przynajmniej mysle
to jak w pokerze - wykorzystujesz slabosc przeciwnika rozpracowujac jego mowe ciala - i dla tej osoby ktora tego nie potrafi jest to zapewne nie fer


Jak w pokerze? O kurwa, Broot? :) To ja przepraszam za to spierdalajcie. :) Bo ja Ciebie lubię. :) A jak nie Broot, to skończcie trollować i spierdalajcie Lufanga.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.