mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 10:01 
Cytuj  
Te filmiki wyglądają jakby były nakręcone przez devsów, każdy w podobnym stylu i podobny czas trwania. AI stworków trochę z dupy, mogli by wreszcie pokazać więcej niż jednego gracza, bo na razie to jest to jakiś sandbox pve w roli głównej z graczem vs 1 mob... a nie mmo. ;<
Ale czekajcie, DNF też kiedyś wyjdzie. :)


_________________
@polygamia

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 10:14 
Cytuj  
Animacje z dupy ale nie można mieć wszystkiego. Imo jak na grę robioną w garażu wygląda dobrze :)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 10:38 
Cytuj  
DNF = darknonfail? :)

Mi animacje nie przeszkadzaja, bo mi zalezy na gameplayu, a nie na tym, zeby kapucyna trzepac spogladajac na plynnie animowana elfia dupeczke, no ale rozni ludzie - rozne potrzeby :)

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 10:45 
Cytuj  
Ja bym im proponowal wipe mape i zaczac robic nowa , ktora ma cos wiecej niz pole do biegania i bank.
Enviroment interaction -poor.
Nawet mapy FPSow sa bardziej rozwiniete , a to ma byc player freedom mmo. Zreszta to co mialo byc ,a co jest to juz inna bajka.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 11:42 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Ja bym im proponowal wipe mape i zaczac robic nowa , ktora ma cos wiecej niz pole do biegania i bank.
Enviroment interaction -poor.
Nawet mapy FPSow sa bardziej rozwiniete , a to ma byc player freedom mmo. Zreszta to co mialo byc ,a co jest to juz inna bajka.


A czemu od razu robic od nowa mapke? Przeciez mozna dokladac/zmieniac juz istniejaca... Mysle, ze tak wlasnie beda robili, czyli nowe elementy beda dodawane na bierzaco do istniejacej mapy

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 11:44 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
to nie były osobne servery, podzielenie na sektory jest zastosowane praktycznie w każdej grze, z tym, że w niektórych to widać w postaci "Loading level" a w innych nie. Ten "lag" podczas przechodzenia z sektora na sektor, to wgrywanie danych do pamięci, nie można załadować na raz całego świata, bo żaden komputer tego nie udźwignie.


Kazdy sektor to byl osobny server, przy przekraczaniu granicy nastepowala synch z innym serverem badz conlost. Wykorzystywane to bylo do miedzy innymi do dupeowania itemow. Client uo nie loadowal calej mapy tylko ja streamowal co ladnie widac na duzych rozdzielczosciach ktorych normalnie nie powinien obslugiwac.


Posty: 12
Dołączył(a): 28.01.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 11:55 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
A czemu od razu robic od nowa mapke? Przeciez mozna dokladac/zmieniac juz istniejaca... Mysle, ze tak wlasnie beda robili, czyli nowe elementy beda dodawane na bierzaco do istniejacej mapy


I tak robia, w ostatnim newsie pisali o tym, ze dolozyli zwierzeta oraz wiecej mobow.. :P

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 12:06 
Cytuj  
kto to jest AV ? zastanawialiscie sie nad tym ? po garazowej produkcji nie ma co sie cudow spodziewac, co do animacji i plynnosci poruszania sie "elfki" jak ktos wyzej wspomnial to jest czesc gameplay'a i to b.wazna czesc, macie hype sandbox'a a animacja przypominajaca sterowanie robotem by wam nie przeszkadzala ?

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 13:12 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Hehe po tych najnowszych video leakach naprawde jestem bardzo optymistycznie nastawiony do dfa...


Fakt, filmiki sa swietne, grafika wystarczajaca do dobrej zabawy, jesli jeszcze bedzie w grze to wszystko co devsi zapowiadali to bedzie hicior jak dla mnie. Animacja ujdzie, nie ma problemu, najwazniejsze ze gra jest swietnie zoptymalizowana. Ktos pisal ze ma na srednim sprzecie 100 fpsow, wiec ludzie na starszych kompach beda mieli spokojnie 50 fpsow. Zajebiscie jak dla mnie, wreszcie moze nie bedzie tak cielo i lagowalo jak w AoC czy WAR przy massive battles.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 13:17 
Cytuj  
QFC napisał(a):
kto to jest AV ? zastanawialiscie sie nad tym ? po garazowej produkcji nie ma co sie cudow spodziewac, co do animacji i plynnosci poruszania sie "elfki" jak ktos wyzej wspomnial to jest czesc gameplay'a i to b.wazna czesc, macie hype sandbox'a a animacja przypominajaca sterowanie robotem by wam nie przeszkadzala ?


Dobry gameplay to raczej podejscie indywidualne i dla mnie grafika w zadnym stopniu nie wplywa na to czy gra jest dla mnie grywalna, czy tez nie. Oczywiscie, jezeli mialbym doczynienia z gra o ptakach, a zamiast ptakow latalyby jezozwierze to cos jest nie teges i wplynie to na gameplay, jednak jezeli mamy doczynienia z animacja - ani troszke mi to nie przeszkadza

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 13:38 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
coldzik napisał(a):
Hehe po tych najnowszych video leakach naprawde jestem bardzo optymistycznie nastawiony do dfa...


Fakt, filmiki sa swietne, grafika wystarczajaca do dobrej zabawy, jesli jeszcze bedzie w grze to wszystko co devsi zapowiadali to bedzie hicior jak dla mnie. Animacja ujdzie, nie ma problemu, najwazniejsze ze gra jest swietnie zoptymalizowana. Ktos pisal ze ma na srednim sprzecie 100 fpsow, wiec ludzie na starszych kompach beda mieli spokojnie 50 fpsow. Zajebiscie jak dla mnie, wreszcie moze nie bedzie tak cielo i lagowalo jak w AoC czy WAR przy massive battles.


Po tych filmikach widać ze nie spiep**** gry, WoW w wczesnej fazie miał tak i same błędy a zostały poprawione. Po kilku patchach będzie ok ;d

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 13:51 
Cytuj  
Roznica jest taka ze Blizz to wielka profesjonalna firma z wyrobiona marka z gornej polki a Aventurine to debiutant i do tego z chudym portfelem wiec zaufanie mam do nich takie jak do naszych politykow ;-)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 14:22 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Roznica jest taka ze Blizz to wielka profesjonalna firma z wyrobiona marka z gornej polki a Aventurine to debiutant i do tego z chudym portfelem wiec zaufanie mam do nich takie jak do naszych politykow ;-)


Tetrisa tez napisal nikomu nie znany biedny rusek a gra stala sie hitem swiatowym, bo miala grywalnosc. To samo bedzie z Darkfallem, nie kasa sie liczy a pomysly i grywalnosc gry.
Jesli chodzi o muzyke, to zawsze duzo bardziej mi sie podobaja niszowe kapele a nie jakas komercja promowana za ogromna kasiore (mimo ze jest chlamem). Tak samo w grach, te niszowe daja wiecej radochy niz komercyjne shity w stylu WoW.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 14:42 
Cytuj  
Ku*wa !
A DFO to nie jest komercyjna gra... no jak jak kocham takie argumenty...;x

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 15:00 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
QFC napisał(a):
Roznica jest taka ze Blizz to wielka profesjonalna firma z wyrobiona marka z gornej polki a Aventurine to debiutant i do tego z chudym portfelem wiec zaufanie mam do nich takie jak do naszych politykow ;-)


Tetrisa tez napisal nikomu nie znany biedny rusek a gra stala sie hitem swiatowym, bo miala grywalnosc. To samo bedzie z Darkfallem, nie kasa sie liczy a pomysly i grywalnosc gry.
Jesli chodzi o muzyke, to zawsze duzo bardziej mi sie podobaja niszowe kapele a nie jakas komercja promowana za ogromna kasiore (mimo ze jest chlamem). Tak samo w grach, te niszowe daja wiecej radochy niz komercyjne shity w stylu WoW.


Ale porównanie... jeśli dfo ma złożoność tetrisa (co widać na filmikach) to rzeczywiście będzie hitem na miarę tej gry.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 15:02 
Cytuj  
Tak apropo's nowego filmiku ze spellcastingiem to życzę szczęścia z trafieniem kogokolwiek :lol:

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 15:07 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Tak apropo's nowego filmiku ze spellcastingiem to życzę szczęścia z trafieniem kogokolwiek :lol:

V.


Jeśli będzie fail to możne wprowadza jakiś wspomagacz ;d No ale z drugiej strony prawie identyczny comabat jest w Darkk Messiah of M&M i da rade strzelać kulami itp nie zawsze trafiasz ale jak trafisz to porządnie zaboli ;d

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 16:08 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Tak apropo's nowego filmiku ze spellcastingiem to życzę szczęścia z trafieniem kogokolwiek :lol:

V.


bo ten tard co krecil fimik nie wie jak tego zaklecia uzywac. przeciez juz testerzy sie wypowiadali ze trzeba celowac w ziemie zeby mob sie nadzial na splash damage a nie celowac mu w glowke lol

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 16:12 
Cytuj  
Czytałem. Podobnie jak uważa, że serwer wciąż crashuje a ludzie wkleili posta z beta forum, że będą random bez ostrzeżenia wyłączenia serwa. Tak to jest z opiniami z bet.

Grunt, że od 2 dni jest masa leaków.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 16:18 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Tetrisa tez napisal nikomu nie znany biedny rusek a gra stala sie hitem swiatowym, bo miala grywalnosc. To samo bedzie z Darkfallem, nie kasa sie liczy a pomysly i grywalnosc gry.


Takie cuda jak z tetrisem zdarzaja sie raz na 100 lat , skoro twierdzisz ze to samo bedzie z darkfalem to liczysz na cud i moge cie nazwac Fanbojem a jak wiadomo z fanbojami sie dogadac nie da.

Moim zdainem Grywalnosc > Pomysl , przyklad WoW gdzie ma mega grywalnosc ale pomysl jest chujowy , ale gralem w to prawie 3 lata z przerwami , przyciagnela mnie grywalnosc
btw. na raidach bylem moze z 10 razy

Na koniec wejdz na wikipedie i sprawdz co oznacza pojecie Komercja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.