mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:01 
Cytuj  
konrador napisał(a):
a co ty chciałbyś żeby było ze robisz postaći odrazu ownujesz każdego ???

Rozwijasz postac w wybranym kierunku w krotkim czasie i przechodzisz do wlasciwej czesci gry - czego tutaj nie rozumiec? Dlaczego _TRZEBA_ troche przygrindowac, skoro nie ma w tym nic przyjemnego ani wymagajacego? Rozwijanie postaci i roznorodnosc w grze MMO sa fajne, ale za nude, monotonie i grind to ja podziekuje. Jesli od samego poczatku kazdy liczy sie z tym, ze bedzie musial makrowac, chyba ze chce oszalec wykonujac te sama czynnosc 94580348543 razy, to znaczy, ze z calym skill systemem jest cos nie tak. Nie chodzi juz nawet o unattended macroing, ale jakis autoklikacz jest niezbedny przy gatheringu chociazby.


jeśli rozwijanie postaci jest dla ciebie nudne to może znajdź sobie dziewczynę czy cokolwiek do roboty w rl co cie nudzić nie będzie dlamnie mmo to nic innego jak powolne rozwijanie postaci poznawanie świata szkolenie skili crafterskich itp a takie gry jak wow ludzią najebały wełbach ostro i twierdzą że tam się zaczyna gra po osiągnięciu lvl 80
później jeden z drugim dopierdala na spidzie żeby dojechać któryś tam poziom a tak naprawdę niema pojęcia o grze

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:05 
Cytuj  
cry more
dla mnie to nie przeszkadza
btw jak nie lubisz poznawać świata to pochuj płaczecie ze brzydko wygląda:)


Ostatnio edytowano 2 mar 2009, 16:07 przez rafgate, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:08 
Cytuj  
spokojnie mam w co grać

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:14 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
konrador napisał(a):
a co ty chciałbyś żeby było ze robisz postaći odrazu ownujesz każdego ???

Rozwijasz postac w wybranym kierunku w krotkim czasie i przechodzisz do wlasciwej czesci gry - czego tutaj nie rozumiec? Dlaczego _TRZEBA_ troche przygrindowac, skoro nie ma w tym nic przyjemnego ani wymagajacego? Rozwijanie postaci i roznorodnosc w grze MMO sa fajne, ale za nude, monotonie i grind to ja podziekuje. Jesli od samego poczatku kazdy liczy sie z tym, ze bedzie musial makrowac, chyba ze chce oszalec wykonujac te sama czynnosc 94580348543 razy, to znaczy, ze z calym skill systemem jest cos nie tak. Nie chodzi juz nawet o unattended macroing, ale jakis autoklikacz jest niezbedny przy gatheringu chociazby.


jeśli rozwijanie postaci jest dla ciebie nudne to może znajdź sobie dziewczynę czy cokolwiek do roboty w rl co cie nudzić nie będzie dlamnie mmo to nic innego jak powolne rozwijanie postaci poznawanie świata szkolenie skili crafterskich itp a takie gry jak wow ludzią najebały wełbach ostro i twierdzą że tam się zaczyna gra po osiągnięciu lvl 80
później jeden z drugim dopierdala na spidzie żeby dojechać któryś tam poziom a tak naprawdę niema pojęcia o grze


Jesli dla Ciebie rozwoj Twojej postaci w grze socjalnejma byc wyznacznikiem albo duzym plusem to RAWR ale chyba o mmo nie rozmawiamy.

roball napisał(a):
AO,AOC,AA,UO,EU,TR,EQ2,DAOC,GW,L2,LOM3,LOTRO,NC2,PS,SWG,VG,MO,WHO-retired
WOW active


Zwiedziles pewnie sporo, jestes ambasadorem jak tony halik.


Ta i pewnie kazda gre zakonczyl (o ile zakonczyl) na etapie DING 80 GRATS ;;^^


Ostatnio edytowano 2 mar 2009, 16:15 przez Oyci3C, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:14 
Cytuj  
a takie gry jak wow ludzią najebały wełbach ostro (...)
WOW active


No widze wlasnie.


Ostatnio edytowano 2 mar 2009, 16:15 przez konrador, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:14 
Cytuj  
Gry mmo polegaja wlasnie na tym by rozwijac swoja postac. Mozna to robic poprzez levelowanie ale rowniez zbieranie coraz lepszego stuffu. Mowienie, ze gra zaczyna sie dopiero od lvl jakis tam to bzdura, gdyz w grach mmo gra jest od poczatku i konca nie ma. Zdobedziesz max level ale potem i tak musisz dalej rozwijac swoja postac poprzez grind instancji itp by miec lepszy gear.
Dla tych, ktorzy nie lubia rozwijac swoich postaci jest tez wyjscie, moga sobie kupic gotowa postac na allegro czy ebayu :^)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:17 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Gry mmo polegaja wlasnie na tym by rozwijac swoja postac. Mozna to robic poprzez levelowanie ale rowniez zbieranie coraz lepszego stuffu. Mowienie, ze gra zaczyna sie dopiero od lvl jakis tam to bzdura, gdyz w grach mmo gra jest od poczatku i konca nie ma. Zdobedziesz max level ale potem i tak musisz dalej rozwijac swoja postac poprzez grind instancji itp by miec lepszy gear.
Dla tych, ktorzy nie lubia rozwijac swoich postaci jest tez wyjscie, moga sobie kupic gotowa postac na allegro czy ebayu :^)


Po co starasz sie udawac inteligentnego i wtracasz sie do dyskusji? Rozmawiamy tutaj o rozwijaniu postaci do ostatniego etapu "cap" czyli nie mam juz wiecej nic ze skilli do rozwijania i moge zaczac sie bawic. Nie mowimy tutaj o zbieraniu sprzetu, surowcow, widokowek czy skrzydelek do kolekcji.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:21 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Po co starasz sie udawac inteligentnego i wtracasz sie do dyskusji?


Zeby posmiac sie z takich frajerow jak ty,

Cytuj:
Rozmawiamy tutaj o rozwijaniu postaci do ostatniego etapu "cap" czyli nie mam juz wiecej nic ze skilli do rozwijania i moge zaczac sie bawic.


Byles juz na zal.pl ? bo jesli dla ciebie nie ma zabawy podczas rozwijania postaci to jest to strona dla ciebie i tobie podobnym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:23 
Cytuj  
Zal to wzbudziles u mnie swoim wynioslym dowcipem.

Mnie bawi udzial w rozrywce jaka jest gwarantowana po osiagnieciu tego co mozna osiagnac w grze nastawionej na PVP i gdzie juz liczy sie tylko i wylacznie moja umiejetnosc grania w gry FPS, a nie tego ze jakis pojeb Zarri, ktory zarabia na resellingu golda siedzial 50h w tygodniu wiecej ode mnie i napierdalal LMB w POTFORKI.

GG.~

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:26 
Cytuj  
LMB w POTFORKI. dobre radziu, naprawde dobre.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:26 
Cytuj  
To widac mamy zupelnie inne podejscie do gier mmo. Dla ciebie zabawa zaczyna sie dopiero jak w grze osiagniesz wszystko, a dla mnie wtedy taka gra sie konczy.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:28 
Cytuj  
btw propos grindu nie da się rozwinąć jakiejś umiejętności nie powtarzając w kółko czynności która ci tą umiejętność trenuje :-? żeby szybciej biegać musisz ciągle trenować czyli biegać w kółko co dziennie czyli co grind? ;d

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
rocznik 90+ juz nie zrozumie o co chodzi w mmo :<


Najbardziej narzekaja wlasnie starzy weterani mmo, wypalone staruszki, dla ktorych nie ma zabawy z rozwijania postaci. Oni chca od razu miec super postac i ownowac. Jedynie wyjscie dla takich starych cepow mmo to kupowanie gotowych postaci na ebayu :^)
Tylko niech sie potem nie dziwia, ze 13-latek bedzie ich super postacie kupione na ebayu ownowal, bo to oni - weterani mmo - beda najwiekszymi noobami na serverze.


Ostatnio edytowano 2 mar 2009, 16:32 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
To address an issue reported by players: We generally frown on unattended macroing and if you use macros you do so at your own risk, but it should be mentioned that spamming spells and any macroing WITHIN the protective radius of the guard towers in the starting areas will result in a kick, and repeated offenses could result in a ban.

Tyle z wczorajszego info na temat macrowania, mysle ze poprawia tez ze skil idzie nie od samego klika tylko od hita, a do tego czasu niech sie zajma na powaznie banowaniem za nadgorliwe makrowanie.


pls nie mowice, ze DFO wystarczy klikac skille, aby rosly...

Z waszych opisow wynika, ze gracze glownie sie zajmuja szukaniem spotow do klepania mobow...

Mam nadzieje, ze to tylko poczatki takie sa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:32 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
roball napisał(a):
rocznik 90+ juz nie zrozumie o co chodzi w mmo :<


Najbardziej narzekaja wlasnie starzy weterani mmo, wypalone staruszki, dla ktorych nie ma zabawy z rozwijania postaci. Oni chca od razu miec super postac i ownowac. Jedynie wyjscie dla takich starych cepow mmo to kupowanie gotowych postaci na ebayu :^)


Moje podejscie do mmo nie zmienilo sie odkad pamieam.

To Wy jestescie ofiarami masowego kiczu wciskanego Wam w dupe na zasadzie: po co sie przemeczac, kombinowac ze skill systemem, niech napieralaja levelki do usranej smierci jebiac LMB na POTFORKACH (to dla Ae) az sie porzygaja. Potem damy nowy content gdzie beda mogli znowu jebac LMB na POTFORKACH przez 2 miesiace i bedzie gitara.

Nie no kurwa rewelacja jak Was cos tak plytkiego bawi, rofl.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:41 
Cytuj  
Oyciec, uogolniasz strasznie. Myslisz, ze wszyscy lubia grind na potforkach ?
Ja wole robic questy, grind zawsze mnie nudzil i zniechecal do gry. W Darkfallu jest o tyle dobrze ze skille mozesz levelowac bijac graczy, wiec od samego poczatku masz PvP. Jak nie chcesz to nie musisz zabijac zadnych potforkow w Darkfallu.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:59 
Cytuj  
co tu dużo pisać pojebało się wełbach co niektórym graczom z dobrobytu najlepiej mieć uber postać po jednym dniu lol
jedne słowo cry more roball

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 17:01 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
co tu dużo pisać pojebało się wełbach co niektórym graczom z dobrobytu najlepiej mieć uber postać po jednym dniu lol
jedne słowo cry more roball


no jasne lol xD

;) ;) ;) ;) ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 17:02 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Oyciec, uogolniasz strasznie. Myslisz, ze wszyscy lubia grind na potforkach ?
Ja wole robic questy, grind zawsze mnie nudzil i zniechecal do gry. W Darkfallu jest o tyle dobrze ze skille mozesz levelowac bijac graczy, wiec od samego poczatku masz PvP. Jak nie chcesz to nie musisz zabijac zadnych potforkow w Darkfallu.

zaraz tu zjadą mastashe z WARa, którzy tam przecież też tak lvlowali ;)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 17:24 
Cytuj  
Dla niezdecydowanych czy grac w Darkfalla, kamerka z gry na zywo: http://www.mogulus.com/perri_cam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.