mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 49  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 23:31 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
coldzik napisał(a):
klikasz i ogolnie wyglada to jak bindstone_recall, jednak trwa 20sec (z tego co pamietam)... Po recallu runka znika i to najwiekszy fail tego calego systemu, bo drop runek jest troszke do dupy (mi padly do tej pory 3). A Disturbnac pewnie tez idzie jakims knockbackiem... Nie wiem czy mozna zrobic faila jak przy bindstone_recall. Ale pewnie tak, skoro wszystko moze zjebac.


Je dośc często dropują ale hard moby.
I mam wrażenie że większą szansę na to mają te, które mają kijowego loota (ładnie mi te runki leciały z evileye które wogóle nie mają regular loota, serpentisów.... no z tych ala "raptorowych" mobów - one mają tylko 5 stone chyba w regular locie) etc.
I są też takie lokacje w których tabela lootu jest trochę inna - jakby moby tam miały podkręconą szansę na rare loot. Np. pod bel melek jest taka lokacja z trolami na którą się winda/statkiem wchodzi. Tam są shamani i troll lord. Shamani dropują jak głupi empty bagi i inny stuff który na normalnym spocie sie trafia raz na 100 a z troll lordów lecą runestony tak 1:10 mimo że to medium mob.
Jest też taka lokacja z orkowymi oficerami gdzie chciałem robić questa (last part str title) ale praktycznie nie idzie bo co 10-20 mobów leci klucz albo runestone i trza spierdalać to zbankować. A to jest dośc daleko (na granicy alfar lands) więc powrót zajmuje z 10 min.

A wracajac do tego "recalowania" - to się da zrobić W RUCHU czy trzeba stać w miejscu?


Pisalem, ze dziala na zasadzie bindstone_recall - czyli trzeba stac w miejscu :)

Ciekawa sprawa z tym lootem, o ktorym piszesz. Moje pve opiera sie wylacznie na cairn i mozliwe, ze na spotach, na ktorych sie bawie mobki nie czesto gubia runki/klucze...
Dla mnie wazniejsze jest to, ze taki mino hero rzuca mi 350g + loot i skille w archery, przy kosztach wlasnych max 150g (strzaly kupuje u vendora, bo nie chce mi sie robic)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 23:50 
Cytuj  
Ja sobie z glupoty, bedac w dwarflandach kolo Idawoll zaczalem bic Metayiny.. strasznie denerwujace - rzucaja takimi strzalami z dotami, ale na ranged dalo sie szybko zabic calkiem i ku memu zdziwieniu - dwa z rzedu dropnely runestone. Potem zabilem jeszcze kilka i nie bylo tak ciekawego lootu (Pierscionek z +15 lung capacity i szafiry), ale widac ze jakas tam szansa na drop jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 00:10 
Cytuj  
Domki to jednak fajna rzecz, dzisiaj odwiedzilismy lodowa wyspe, i loot do banku workami lecial, nawet SG "slawnej" gildi khans wpadl sie przywitac.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 00:16 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Ciekawa sprawa z tym lootem, o ktorym piszesz. Moje pve opiera sie wylacznie na cairn i mozliwe, ze na spotach, na ktorych sie bawie mobki nie czesto gubia runki/klucze...
Dla mnie wazniejsze jest to, ze taki mino hero rzuca mi 350g + loot i skille w archery, przy kosztach wlasnych max 150g (strzaly kupuje u vendora, bo nie chce mi sie robic)


To by było generalnie logiczne (żeby moby dające dobry regular loot miały gorszą szansę na rare i vice versa). Ale czy tak jest 100% pewności nie mam bo ja raczej nie campuje jednego spota zbyd długo (nawet jeśli jest opłacalny) - w wiekszości przypadków po prostu robie questy dla fun (żeby pozwiedzać nowe tereny), latam tam, gdzie mnie wyślą zabijąjąc ~10 mobów na spocie (ewentualnie jak potrzebuje danego materiału to stuknę ich więcej ale ja enchanting robie na swoje potrzeby więc styka mi 10-20 szt danego składnika a nie 500-1000 :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 07:58 
Cytuj  
to kiedy idziemy cos razem pozabijac? ;p

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 09:11 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Domki to jednak fajna rzecz, dzisiaj odwiedzilismy lodowa wyspe, i loot do banku workami lecial, nawet SG "slawnej" gildi khans wpadl sie przywitac.


A pisalem dajcie znac jak bedziecie szli gdzies :(


Posty: 42
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:42 
Cytuj  
Havok napisał(a):
ilość friendów chyba zalezy od wielkości domku, ale ile jaki ma slotów nie wiem :/


Z tym jest mala lipa, bo nawet w Large villa jest tylko 1 spot dla frienda.

@ Karol
Jesli szukasz menhirow to jest tego troche kolo nas (alfar lands) ;] Szukaj kawalek na wschod od Khosgar i na zachod od Sandstone ( kanionie masz kolejny spawn)
pozdro

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 14:47 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
A pisalem dajcie znac jak bedziecie szli gdzies :(

No coś cie ostatnio nie widac :-?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 14:51 
Cytuj  
to byl spotan z tym wypadem, jestes pewnie ze w large villa jest tylko jedno miejsce na frienda?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 17:09 
Cytuj  
Havok napisał(a):
coldzik napisał(a):
A pisalem dajcie znac jak bedziecie szli gdzies :(

No coś cie ostatnio nie widac :-?


spoko spoko, jeszcze pare dni tylko i bede znowu :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 23:46 
Cytuj  
orle oczko na NA? styl ten sam zonowac sie na forum postujac screena z radarem...

Obrazek


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 16:40 
Cytuj  
Ktoś zna może jakieś wioski w alfar albo human lands z wolnymi spotami na domki i może postnąć lokację?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 16:57 
Cytuj  
postaw domek na yssam Karol, bedziemy ci placic za wynajem :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 20:00 
Cytuj  
Na yssam jest gildia sosego i mata do ktorej się mam zapisać - szukam "biletu powrotnego" na kontynent - runy troche za drogo wychodzą.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2009, 21:24 
Cytuj  
jaka?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 00:10 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jaka?


popiprzylo mi sie - oni sa na ruby bo to jedna z gildii dune (chyba wieśniaki... tzn villagers of eter. ^^ )


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 06:29 
Cytuj  
chodz do nas :)


Posty: 7
Dołączył(a): 14.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 12:35 
Cytuj  
Jednak w DF graja polacy :) Milo to slyszec... Ja zaczalem okolo 2 tyg temu. Planuje sie zrobic na great axe/archery + knives - mam nadzieje ze nastepny exp pack poprawi ta bron. Do tego z magii wc i sc + fire dla buffa do szybkosci broni. Moj nick w grze to Nagal Iceorb jakby ktos sie chcial skontaktowac.

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 12:46 
Cytuj  
mozemy sie umowic na piknik :)


Posty: 7
Dołączył(a): 14.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 13:22 
Cytuj  
tylko jak potrafisz gotowac homary :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 49  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.