mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 12:09 
Cytuj  
Cytuj:
a w nwn crafting. tylko po co takie gadanie?

Nie zartuj. Lubie DnD. Ale crafting w tym systemie to jeden wielki fail.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 12:11 
Cytuj  
nie zartuje. zamien sobie nwn na jakakolwiek inna gre, w ktorej craft ci sie podobal to moze zrozumiesz sens wypowiedzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 12:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie zartuje. zamien sobie nwn na jakakolwiek inna gre, w ktorej craft ci sie podobal to moze zrozumiesz sens wypowiedzi.

EVE, Vanguard ?
Nie no, mi sie wydaje ze stwierdziles ze w NWN craft byl dobry ;p.
Ale imo, jego rozwoj jest strasznie upierliwy i nie przemyslany.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 12:38 
Cytuj  
omg inside czasami masz dobre teksty a czasami zalamujesz.
samael porownal walke w dfo do mount and blade, wiec napisalem, ze dfo ma chujowa grafike w porownaniu do crysisa, i np. chujowy crafting w porownaniu do vanguarda (nwn bylo jako przedstawiciel single playera).

jasne? ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 12:55 
Cytuj  
Moze juz skonczcie, dorzucmy jeszcze robienie klocka przez bohatera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 12:56 
Cytuj  
No w sumie jasne.
Ale chociaz w DFO nie gram, to cos mi sie wydaje ze crafting w DFO jest lepszy niz w ten NWN, bo ciezko zrobic cos gorszego :D.
Cytuj:
Moze juz skonczcie, dorzucmy jeszcze robienie klocka przez bohatera.

Byla kiedys taka gra gdzie trzeba bylo dbac o potrzeby fizjologiczne bohatera (klop, zarcie itd). Ale nie pamietam jak sie nazywala.
I to bylo RPG, a nie simsy..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 13:03 
Cytuj  
O zarcie w wielu RPG trzeba bylo dbac.

Ale nie przypominam sobie jakiegos powazniejszego tytulu gdzie moj bohater musial krecic figure z brazu ew. strzelac w porcelane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 13:06 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=NX4B5MAgvEk&feature=related

HIHI


hmm o co kaman w tym filmiku? ;)

a mam takie pytanko, pytalem wczesniej czy da sie w to fajnie pograc. W sumie chodzilo mi tez ze stabilnoscia, disconnecty, wywalenia do windy itp. ? jak to wyglada w tej grze.

Ogolnie gra jestem zainteresowany bo pvp i full loot ;P


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 13:11 
Cytuj  
gralem tylko przez weekend po kilkanascie godzin dziennie. w tym czasie zdjeli serwer na jakies 10 min. nie zalapalem ani jedneog disca ani crasha (a gralem na wi-fi neo 512 \o/) pingi mialem w granicach 60 wiec lodzio-miodzio bylo. ogolnie widac ze gra nie jest jeszcze ukonczona ale jak jak poprawia kilka bugow, zaimplentuja to co planowali to zapowiada sie dobra gra :).

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 13:15 
Cytuj  
Mi ping dziwnie skacze i jest niestabilny. Stojac w miejscu ping co sekunda zmienia sie w zakresie od 50 do 150. Dziwne to troche.
Troche wkurzajace sa tez przycinki/freezy obrazu przy przechodzeniu z jednej strefy terenu do drugiej.

A co do realizmu, to np. bardzo realistycznie jest zrobione skakanie do wody. Mozesz skoczyc do wody nawet z bardzo duzej wysokosci i sie nie zabijesz, jesli woda jest odpowiednio gleboka. Skokow do wody z takich wysokosci jak w DFO nie widzialem w zadnej innej grze.

http://www.youtube.com/watch?v=HeT1WcjA7YU


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 mar 2009, 18:48 przez Zarri, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 13:19 
Cytuj  
a wziales pod uwage, ze to moze wina Twojego neta? jakiego masz? Jak neo, to swojego czasu tpsa miala problemy z niektorymi bramkami i laczyli sie przez new york do europy ;)

z odpowiedzi ktore dostalem wynika, ze calkiem spoko gra ;)


_________________
.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 13:51 
Cytuj  
Macie tu coś fajnego z forumfall. Klasyczny przykład jacy ludzie pogrywają w mmorpgi... :lol:

http://i36.photobucket.com/albums/e48/Sydous/LoDQQ.jpg

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 14:27 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Mi ping dziwnie skacze i jest niestabilny. Stojac w miejscu ping co sekunda zmienia sie w zakresie od 50 do 150. Dziwne to troche.
Troche wkurzajace sa tez przycinki/freezy obrazu przy przechodzeniu z jednej strefy terenu do drugiej.

A co do realizmu, to np. bardzo realistycznie jest zrobione skakanie do wody. Mozesz skoczyc do wody nawet z bardzo duzej wysokosci i sie nie zabijesz, jesli woda jest odpowiednio gleboka. Skokow do wody z takich wysokosci jak w DFO nie widzialem w zadnej innej grze.

http://www.youtube.com/watch?v=HeT1WcjA7YU

E tam juz w wow mozna tak skakac:P Mozna nurkowac rozumiem,?Kiedy postac jest pod woda zmienia sie animacja i widac ze plywa a nie chodzi pod woda? Ciekawe jak tu zadbali o taki szczegol.
W war czy lotro czyli w produkcjach z o wiele wiekszym budzetem wygalda to zalosnie.
Wogole to calkiem fajnie to wygada na filmikach. Nie sadzilem ze ta gra wogole wyjdzie a tu prosze.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 14:38 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Macie tu coś fajnego z forumfall. Klasyczny przykład jacy ludzie pogrywają w mmorpgi... :lol:

http://i36.photobucket.com/albums/e48/Sydous/LoDQQ.jpg

V.


lol juz lubie lod.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 14:48 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
W war czy lotro czyli w produkcjach z o wiele wiekszym budzetem wygalda to zalosnie.


W WAR i w LOTRO wogole nie ma plywania pod woda. Plywanie na wodzie w obu grach wyglada normalnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 15:07 
Cytuj  
To wlasnie mialem na mysli piszac ze wygalda to zalosnie:P Poprostu wogole sie nie da. I jak dla mnie to ze sie niby plynie ale nie da zanurkowac wcale nie wygalda"normalnie".

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 15:33 
Cytuj  
Klient jest stabliny. Woda o wystarczajacej glebokosci, zeby mozna bylo w niej plywac amortyzuje upadek z dowolnej wysokosci. Nurkowac oczywiscie mozna. Sa podwodne jaskinie, ukryte przejscia itp.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 18:39 
Cytuj  
Czy plywanie na koniu oddzielnie sie skilluje od zwyklego plywania ? Ciekaw jestem, bo dzisiaj dwoch kolesi mnie gonilo na koniach w wodzie i nie mogli dogonic :^) A ja jako Mahirim jeszcze sie nie dorobilem wlasnego konika by to sprawdzic.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 19:12 
Cytuj  
Grasz dzień i już cię nie lubią :wink: . Swoją drogą gdzie można znaleźć rozpiskę skili dostępnych w grze? Gdzieś mignęła mi tylko rozpiska magii i w końcu jak z tym skillcapem? jest czy nie ma?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 19:36 
Cytuj  
Nie wiadomo. Jedyne informacje na ten temat pochodza z jakichs wywiadow sprzed paru miesiecy czy nawet lat. Brak oficjalnego potwierdzenia. Jesli mialbym strzelac, to powiedzialbym, ze obecnie nie ma zadnego skillcapa... Ale ze pewnosci nie mam, to robie tylko te umiejetnosci, ktore sa mi niezbedne.

Czy plywanie na koniu oddzielnie sie skilluje od zwyklego plywania ?

Tak, ale to sie skilluje koniowi, a nie tobie. Jak kon zdechnie, to jego skille przepadaja, dlatego warto brac spell do healowania zwierzatek asap.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.