mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 00:09 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
A pamiętacie Dark and Light ?

Co skłania was do wiary w to że nie będziemy mieć powtórki z tamtego faila ?


w dzisiejszych czasach już nie można wydać dobrej gry, prawda?

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 00:14 
Cytuj  
brazz napisał(a):
w dzisiejszych czasach już nie można wydać dobrej gry, prawda?

Dopóki nie znajdzie się w złotej kolekcji CDP za 10pln, to się nie da.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 00:25 
Cytuj  
brazz napisał(a):
Shadhun napisał(a):
A pamiętacie Dark and Light ?

Co skłania was do wiary w to że nie będziemy mieć powtórki z tamtego faila ?


w dzisiejszych czasach już nie można wydać dobrej gry, prawda?


Tak mówisz ?

Według mnie można, ale czas produkcji z garażu przeminął już bezpowrotnie.

Cytuj:
Wogole na D&L jakis hype byl ? Bo chyba cos przespalem..


Bo wtedy nie udawałeś jeszcze old skul plajera tylko rezałeś epiksy w wowie z uśmiechem na ustach. Pewnie dlatego.

Na D&L był zajebisty hype, były szumne zapowiedzi, niektóre świetne pomysły, podobna enigmatyczna otoczka,dorabianie sobie do tej otoczki ideologii .... i wszystko skończyło się w dzień wydania open bety kiedy wszyscy zakrzykneli hurem "WTF ??!!"


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 07:56 
Cytuj  
Najbardziej zajebistym ficzerem DnL bylo zjezdzanie z gorki na pazurki na tarczy. I tak, byl hypezor :< ...

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 09:28 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
brazz napisał(a):
Shadhun napisał(a):
A pamiętacie Dark and Light ?

Co skłania was do wiary w to że nie będziemy mieć powtórki z tamtego faila ?


w dzisiejszych czasach już nie można wydać dobrej gry, prawda?


Tak mówisz ?

Według mnie można, ale czas produkcji z garażu przeminął już bezpowrotnie.


nie, nie mozna, bo jesli system gry bedzie inny niz spodziewa sie wiekszosc graczy (czyli skopiowany z wowa/innych levelowek) to zaraz sie dowiemy ze to fail od setek fanboyow. jestem przekonany, ze ludzie beda krytykowac system skilli, ze gra jest bez sensu bo nie dostaje sie xp za zabijanie potworkow, ze durne bicie mobow nie rozwija nam postaci. natomiast jesli nowa gra skopiuje system lewelowek to dowiemy sie ze to fail bo sciaga pomysly z innych gier :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 10:16 
Cytuj  
Prawda jest taka, ze ta gra nie jest skazana na wina. Moze i ma mala szanse na niewielkiego winika, ale najprawdopodobniej jest skazana na faila.

Tyle lat hype, bo chcialbym przypomniec niektorzy hype zlapali niedawno, ale czesc z fanbojow trzyma hypa juz z 5 lat, jak nie dluzej. ze kazdy, kto slyszal o tej grze wyrobil sobie o niej takie wyobrazenie jakie tylko chcial. Kazdy sie spodziewa idealu, bo skoro tyle czasu czeka, to musi to byc naprawde cos. I jak zobaczy to sie rozczaruje. A, bo magia nie taka, a bo klasy nie ma mojej, a bo grafika be, a bo to, a bo sro. Taka prawda.

Inna sprawa, ze o tej grze slyszalo naprawde niewiele osob. Marketing - zero. Poza forami nerdow (takimi jak to) naprawde niewiele slychac o tej grze. Tak po prawdzie... to nie slychac. Pytalem wielu znajomych grajacych w rozne MMORPG i nikt, po prostu NIKT nigdy nie slyszal o grze DFO.

I dlatego to prawdopodobnie bedzie fail. Moze facet, ktory wymyslil te gre to wnuczek Onassisa i ma tyle kasy, zeby utrzymac serwery nawet jak mu sie nie bedzie oplacalo. Nie wiem. Mam nadzieje, bo nie widze jakos tych tlumow walacych drzwiami i oknami do empiku zeby dostac wymarzone pudelko z idealnym Darkfallem.

Ejmen.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 10:19 
Cytuj  
prawda jest taka, ze dfo to jedyna nadzieja na powiew swiezosci w gatunku.
jak bedzie failem to nie pozostanie juz nic (poza eve).
dlatego mysle, ze czesc z nas bedzie w stanie przelknac niedorobki, bugi czy inne pierdolki jesli gra zaoferuje pewne podstawowe rzeczy:
ffa pvp, full loot, skill based combat system.
reszta nie bedzie wtedy przeszkadzac az tak strasznie, zeby nie poczekac pare miesiecy na patche.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 10:44 
Cytuj  
/j Mendol

tylko dodalbym jeszcze do tych podstawowych rzeczy dobry crafting i player based economy i jestem wstanie przelknac bugi i niedorobki o ile nie beda zupelnie game breaking.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 10:49 
Cytuj  
o crafting troche sie boje, ze wzgledu na mala ilosc informacji... i w oparciu o krotki opis na thenoob.
ale jeszcze troche czasu maja ;-)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 11:21 
Cytuj  
a ja sie boje o ten "skill based combat system", mam nadzieje ze niepotrzebnie, ale opis lucznictwa troche mnie martwi. zle by bylo jesli np typowy woj to easy mode a lucznik to easy frag ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 11:27 
Cytuj  
A wiadomo czy będzie broń palna ? Muszkiety etc. ?

Działa na statkach są...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 11:29 
Cytuj  
nie sadze. mysle, ze zostana tylko przy lukach.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 11:38 
Cytuj  
Ja tam w dupie mam hype na ta gre, jesli zbierze sie wiara, ktora grala w uo ewentulanie eve to bedzie dobrze.Jestem jednak przekonany, ze pierwsze pol roku(jesli ta gra w ogole wyjdzie) to bedzie shitstrom blednych rycerzy z wow: "WTF gdzie sa questy", "O Boze, moja zbroja :<"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 12:11 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Jestem jednak przekonany, ze pierwsze pol roku(jesli ta gra w ogole wyjdzie) to bedzie shitstrom blednych rycerzy z wow: "WTF gdzie sa questy", "O Boze, moja zbroja :<"

Piekna samokrytyka, a teraz zmykaj bawic sie z fabiankami i reszta w wowa.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 12:14 
Cytuj  
hehehehe.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 12:15 
Cytuj  
Pytalem wielu znajomych grajacych w rozne MMORPG i nikt, po prostu NIKT nigdy nie slyszal o grze DFO.

DFO nie bedzie jakims wielkim winem. Nie ulega watpliwosci, ze gra tego typu moze byc tylko dobra gra niszowa. Wielkim winem bedzie tylko dla graczy, ktorzy czekaja na taka gre od wielu lat, jesli okaze sie, ze bez prawdziwej bety Aventurine zdolalo wszystko ladnie wypolerowac.

Twoi znajomi moga o tytule nie wiedziec, bo gra reklamuje sie sama wsrod osob, ktorzy sa od dawna zainteresowani gatunkiem i maja jasno sprecyzowane oczekiwania co do typu rozgrywki. To nie gra dla casuali, gra latwa, przystepna i kolorowa, ktora zacheci do dalszego poznawnia gatunku osobe, ktora wczesniej o nim nie slyszala (mowiac ogolnikowo, bo wiadomo, ze sa rozne gusta i np. jakiemus graczowi FPS z lekkimi ciagotkami~ dp RPG moze sie spodobac). Wiekszosc ludzi, ktorzy kiedykolwiek sprobuja DFO juz o nim wie.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 12:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Motopompa napisał(a):
Jestem jednak przekonany, ze pierwsze pol roku(jesli ta gra w ogole wyjdzie) to bedzie shitstrom blednych rycerzy z wow: "WTF gdzie sa questy", "O Boze, moja zbroja :<"

Piekna samokrytyka, a teraz zmykaj bawic sie z fabiankami i reszta w wowa.

Osoby Ci sie pomylily albo porbujesz mnie do czegos sprowokowac.Czas pokaze kto wroci.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 13:57 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
a ja sie boje o ten "skill based combat system", mam nadzieje ze niepotrzebnie, ale opis lucznictwa troche mnie martwi. zle by bylo jesli np typowy woj to easy mode a lucznik to easy frag ;)


Nie rozumiem o co sie boisz, ja nie mam takich obaw, dlatego, ze w slowinku DFO nie ma czegos takiego jak 'typowy woj'/'typowy lucznik'.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 14:28 
Cytuj  
ale masz skille odpowiadajacym takim klasom, z ktorych mozesz zbudowac typowego woja/maga/lucznika

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 14:34 
Cytuj  
Czy w DFO nieużywane umiejętności będą zanikały?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.