mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 11:55 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Atherius napisał(a):
Odbijając piłeczkę wy nie zaprzeczyliście temu zdaniu więc także jesteście w gronie podejrzanych o używanie cheatów.


Nie odbijaj pileczki, tylko pierdolnij sie nia mocno w glowe. To cheater ma udowodnic swoja niewinnosc a nie odwrotnie.


Tylko na załączonym wcześniej filmiku widać, że obydwa teamy jakoś dziwnie się zachowują, więc można dać jakieś dowody przy okazji pogrążając samego siebie.
A swoją radę zaproponuj swojej.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 11:57 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Tylko na załączonym wcześniej filmiku widać, że obydwa teamy jakoś dziwnie się zachowują,


Outcast sie dziwnie zachowuje na filmiku ? W ktorym momencie ? skill LAUNCH pozwala na wyskok do gory, nie ma w tym zadnego cheata, tylko niewiedza nubow, ktorzy jeszcze nie doszli do tego skilla i mysla, ze to lewitacja :^)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 11:58 
Cytuj  
atherius biorac pod uwage twoja zerowa wiedze na temat dfo nie wypowiadalbym sie na temat tego co widac na filmiku.
bo nie wiesz kto jakich skilli uzywa i co one powoduja.
daruj wiec sobie komentarze tutaj, przynajmniej dopoki nie poznasz dfo od strony praktycznej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 11:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
atherius biorac pod uwage twoja zerowa wiedze na temat dfo nie wypowiadalbym sie na temat tego co widac na filmiku.
bo nie wiesz kto jakich skilli uzywa i co one powoduja.
daruj wiec sobie komentarze tutaj, przynajmniej dopoki nie poznasz dfo od strony praktycznej.


Poznałem dfo od strony praktycznej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 12:06 
Cytuj  
no wiec opisz mi zasade dzialania 'launcha'. i wtedy pogadamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 12:11 
Cytuj  
bre napisał(a):
http://impa.pl/~torrent/royal.mp4 - w lepszej jakosci.

http://www.youtube.com/watch?v=FWGzJ-bFkvA

...


Po analizie tego materialu mozna stwierdzic ze zdecydowanie widac tam, jumphack i juz w powietrzu teleporthach, nastpenie fallhack przed dotknieciem terenu, dalej widac ze osoba celujaca z luku ma radarhack i najprawdopodobniej arrowhack bo strzela, a nie widac napinania cieciwy i postepu paska, nastepnie wiemy ze nie ma tam Aenimy, ktory na teleporhacku pojawia sie jednak, cale party ma tez matrixhacka, a na koniec wlaczaja forumhack by ownowac wszystkich pirackim frapsem :)

A tak ogolnie to podajcie tu miasta, ktore lubia outcasts.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 12:12 
Cytuj  
@mendol

Zarri napisał(a):
skill LAUNCH pozwala na wyskok do gory

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 12:13 
Cytuj  
i to jest ta twoja wiedza praktyczna? gratuluje i zegnam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 12:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i to jest ta twoja wiedza praktyczna? gratuluje i zegnam.


To było tak w skrócie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 12:54 
Cytuj  
Wczoraj zbiłem jakiegos pro alfara, który bardzo się zdziwił, że to mi się udało. Pytając czemu odpowiedział mi, iż w walkach jest nie do trafienia dlatego, iż specjalnie przed odpaleniem clienta włacza emula w pełnym obciązeniu. Takie objawy jak własnie franek na tym filmiku. Cieżki był do trafienia gdyż jak uderzałem w to miejsce co w nim był, rzeczywiście był on w innym miejscu, przez co podejrzewałem go własnie jak wy o speedhacka. Wytłumaczył mi sytuacje, zrobilismy testy i rzeczywiście, obciązając łacze ( przypadkowo lub specjalnie) otrzymujemy własnie taki efekt laggu. Nie mam więc solidnych podstaw by sądzić, iż franek od nas jest cheaterem. Jeśli jednak okazałoby sie, że używa jakiś nielegalnych narzędzi, napewno wyciągnąłbym z tego faktu konsekwencje. Sami widziecie ile trudu sobie zadaje walczac z tym zjawiskiem nie tylko na forum dfa ale robiąc choćby te "głupie" filmiki i wysyłając je devsom

http://www.youtube.com/watch?v=QX5bclRxi94
http://www.youtube.com/watch?v=NDBOu97Vz2E


_________________
OrleOko czuwa...


Posty: 24
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 12:55 
Cytuj  
by wykastowac jakikolwiek czar musisz miec czarodziejke w reku a gosciu 7-12 sec filmu biegnie z dwurakiem w momencie "launcha" - zal.pl

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 12:57 
Cytuj  
dostal knockbacka idioto i skoncz sie juz osmieszac.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:14 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Wczoraj zbiłem jakiegos pro alfara, ...."głupie" filmiki i wysyłając je devsom


Tyle sie naprodukowales o lagach a sam dobrze wiesz, ze tutaj chodzi o co innego. Frank z twojej gildii w momencie zagrozenia poprostu zniknal z pola widzenia (wersja dla niekumatych - teleportnal sie np.do swojego hamleta).
Nie wytlumaczysz tego zadnym lagiem.
Biorac tez pod uwage to co napisal Siudas z twojej gildii, to Eagleeyes jestes po prostu idiota skoro nie uzywasz Radaru w team playu :^) Watpie by liderem "Royal Legionu & WarCry" byl idiota, wiec wniosek, ze Eagleeyes i reszta RL&WC tez uzywa cheatow by byc "pro".

edit: poprawka na RL&WC


Ostatnio edytowano 7 kwi 2009, 13:18 przez Zarri, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:16 
Cytuj  
On twierdzi, iż wbiegł do wody i nurkiem odłynął. Ile osób tyle zdań, ale będzie pod moja obserwacją. Jego zdanie ma dla mnie wiekszą wage niż zdanie mojego fana-hatera z forum.

Siudas nie jest z RL.


A filmik ukazuje 7 unskilled typa nieudolnie próbującego zabić 1 dobrze opancerzonego i laggującego dwarfa ( teleport hack na tak małą odleglość ? - litości moi panowie). Na poparcie tezy o laggu widać moment biegnącego dwarfa na frapsującego łucznika i nagłe jego cofniecie do tyłu. Sprawdzcie a późnej osądzajcie.


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 7 kwi 2009, 13:22 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:19 
Cytuj  
tak wyraznie widac jak wbiega do wody...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:23 
Cytuj  
Wklej screena ze swojego radaru aenima na dowód, że w tej wodzie go nie było i po kłopocie.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:29 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
dostal knockbacka idioto i skoncz sie juz osmieszac.

To byl knockhack m0ndry inaczej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:35 
Cytuj  
Rozumiem ze skok w 1:25 - 1:27 tez wytumaczysz lagiem ?
Wlasciwie to szkoda juz o tym dyskutowac. Wieczorem jak wroce do domu to uploadne film gdzie w miare wyraznie widac goscia z teleport-hackiem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:36 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Wklej screena ze swojego radaru aenima na dowód, że w tej wodzie go nie było i po kłopocie.


och oczko chujowo wyszlo prawda? najpierw jakis ziom z RL sie przyznaje ze popierdala na radarze to teraz trzeba pluc na wszystkich.
Ale wychodzi na to ze mimo postowania na youtube filmikow o speedhackerach itp. to cale RL popierdala z radarami i telportami


bre napisał(a):
Rozumiem ze skok w 1:25 - 1:27 tez wytumaczysz lagiem ?
Wlasciwie to szkoda juz o tym dyskutowac. Wieczorem jak wroce do domu to uploadne film gdzie w miare wyraznie widac goscia z teleport-hackiem.


Przeciez sprytny dwarfik wyraznie napisal ze zanurkowal pod wode i w takim sposob uciekl lamuszka z =0= a ja glupi szukalem go na drzewie... 7 kolesi tak zrobil maly sprytny grubasek,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 7 kwi 2009, 13:39 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 13:36 
Cytuj  
w filmie sa dwa jumpy:

- pierwszy to skill LAUNCH
- drugi to efekt knockbacka

Royal Legion & WarCry strasznie staracie sie wszystko obrocic w zart, ale cos wam nie wychodzi. Dodatkowo pograzylo was "zeznanie" Siudasa, wiec najlepiej zamknijcie juz swoje cheaterskie mordy i wypierdalac.
Tlumaczenie ze skokiem do wody tez ci nie wyszlo Eagleeyes, bo akurat w Darkfallu skok do wody i plyniecie w wodzie/czy pod woda jest bardzo dobrze slyszalne i nie sadze by Outcasci tego nie uslyszeli. Swoja droga szkoda ze w filmiku nie ma dzwieku.


Ostatnio edytowano 7 kwi 2009, 13:57 przez Zarri, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.