mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:55 
Cytuj  
Obrazek

Teraz gtfo.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 15:59 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Polaczenie Zarri bylo wczoraj wieczorem, filmik jest chyba sprzed jakiegos juz czasu. Przestan podsycac flame, bo nic to nie da. Jak koles cheatuje, to w koncu dostanie kopa w dupe i tyle.


No cos ty, przeciez Eagleeyes zna go 10 lat, to prawie jak rodzina juz. Na pewno go nie wywali z gildii.

Ossur napisał(a):
Jesteś pewien Aenima że on jest od nas? Oświeć mnie na jakiej podstawie tak uważasz.


Przypuszczam, ze to jest Seadaz z bylego WarCry, a teraz z "Royal Legion & WarCry" wiec przewinienia kogokolwiek z WarCry teraz beda obciazaly rowniez Royal Legion.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 16:14 
Cytuj  
Nie na pewno nie jest to Seadaz Zarri. On tu pisuje pod swoim nickiem z tego co wiem.

Eagle zna kolesia 10 lat, co nie zmienia faktu, ze po polaczeniu, jezeli okaze sie ze, ze koles cheatuje, to wyleci i tyle.
Co tu debatowac jeszcze?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 16:19 
Cytuj  
konrador, ciebie w domu biją? wpierdalasz się w dyskusję jak zakompleksiony emo kid który szuka tylko okazji żeby kogoś obrazić, a nic innego nie robisz.

Co do filmu, spójrzcie na przeskok w 1:25, w jednej chwili krasnal biegnie na frapsującą osobę, następnie pojawia się 5-10m dalej plecami do tej samej osoby. Wydaje mi się że teleport hack to może i instantowo przenosi ludzi z miejsca na miejsce ale ich nie odwraca. Kiedy frank znika pod koniec filmu to rzeczywiście, do wody troche daleko, a biorąc pod uwage że chwilę wcześniej oberwał (widać krew) to nie dałoby się tak szybko dobiec do wody (od momentu oberwania do zniknięcia krasnoluda). Za to wystarczy żeby dobiec do drzewa po prawej stronie. sprawdzaliście tam? Z tego co się orientuję po filmiku, w momencie kiedy krasnal znika wszyscy są odwróceni plecami do tego drzewa Jeżel dobieł na lagach za drzewo, a wyście odrazu pobiegli w lewo jak widac na filmiku, to mógł bezproblemowo uciec wodą.

E

Próbujecie zrobić z igły widły, dajcie znać jak nagracie Royalowca który z buta dogania jeźdźca to będzie to jakiś dowód.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 16:36 
Cytuj  
Postaraj sie na chwile wyciagnac swoj jastrzebi pyszczek z orlego "oczka", przeczytaj dokladnie moje posty i wytez swoj ptasi mozdzek, zebym nie musial po raz kolejny tlumaczyc, ze to nie byl lag. Glupie tlumacznia na nic sie nie zdadza - przykro mi. Radze pilnowac kolegi, a z czasem, jak nabierzecie troche doswiadczenia w grze, juz nikt nie bedzie wam mogl mydlic oczu wciskajac glodne teksty o lagu w momencie gdy wyraznie teleportuje sie poza zasieg widzenia/slyszenia.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 16:37 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Próbujecie zrobić z igły widły, dajcie znać jak nagracie Royalowca który z buta dogania jeźdźca to będzie to jakiś dowód.


wtedy powiedza, ze jezdziec mial laga:^)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 16:37 
Cytuj  
@RL&Warcry
Dajcie <0 znów w spokoju błaznować na forum - twierdząc jacy są pro - to przestaną trollować.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 17:12 
Cytuj  
Trolling for life.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 17:30 
Cytuj  
Przepraszam, ale to ze na teleporthacku nie mozna sie odwrocic to jakas kompletna bzdura. Zaraz postne film ktory to potwierdza.

EDIT

Ten filmik nie pozostawia zadnych watpliwosci. Imo o lagu tutaj nie moze byc mowy. Jest to totalnie randomowy gosc. Jego koledzy w wiekszej grupie nadgryzli mnie dosyc mocno po czym ten delikwent pojawil sie nie wiadomo skad i mnie dobil. Pozniej widzicie walke mojego kolegi z party z tymze gosciem

http://www.youtube.com/watch?v=ty1TmUbr ... annel_page

Teraz odniescie to do filmiku z Frankiem. Pierwsza akcja na tym powyzej bardzo przypomina ta ktora franek robi na samym koncu.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 18:04 
Cytuj  
wiedzialem, ze jesli ta gra zfailuje, to wlasnie przez hacki

BTW to jak sie zachowuje postac podczas laga jest zaleznie od kodu sieciowego i w roznych grach moze roznie wygladac


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 42
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 18:31 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Przypuszczam, ze to jest Seadaz z bylego WarCry, a teraz z "Royal Legion & WarCry" wiec przewinienia kogokolwiek z WarCry teraz beda obciazaly rowniez Royal Legion.

Proponuje powrot do podstawowki, a w najlepszym przypadku gimnazjum jesli sie slowka i literki myla.
A co do hackingu> Mnie dziwi fakt jakie to wy macie duuuuze poejcie o haxowaniu chlopaki z =O=, skad? po filmikach z randomami i RL? czy moze szkola BLOOD co i jak sie robi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 18:34 
Cytuj  
Po 10-11 latach w mmo bardzo latwo rozpoznac i odroznic lagspike od hacka.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 18:35 
Cytuj  
Bardziej debilny argument w tej dyskusji juz pasc nie moze.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 18:38 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Po 10-11 latach w mmo bardzo latwo rozpoznac i odroznic lagspike od hacka.


tzn jak?? doswiadczenie z UO?? przekopanie sie przez kody sieciowe gier? czy moze jestem pr0, mysle ze tak jest, wiec macie wierzyc ze tak jest? troszke pokory by sie przydalo :)

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 18:40 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Postaraj sie na chwile wyciagnac swoj jastrzebi pyszczek z orlego "oczka", przeczytaj dokladnie moje posty i wytez swoj ptasi mozdzek, zebym nie musial po raz kolejny tlumaczyc, ze to nie byl lag. Glupie tlumacznia na nic sie nie zdadza - przykro mi. Radze pilnowac kolegi, a z czasem, jak nabierzecie troche doswiadczenia w grze, juz nikt nie bedzie wam mogl mydlic oczu wciskajac glodne teksty o lagu w momencie gdy wyraznie teleportuje sie poza zasieg widzenia/slyszenia.


W takim razie co to było przy 85 sekundzie? Twierdzisz że nie lag, teleport hack na taką mała odległość też nie. Może go enteprise z orbity zbeamował? StarTrek hack to jedyne 19.99$, dla carin alliance promocja 14.99$ jako że stali klienci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 18:47 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Po 10-11 latach w mmo bardzo latwo rozpoznac i odroznic lagspike od hacka.


tzn jak?? doswiadczenie z UO?? przekopanie sie przez kody sieciowe gier? czy moze jestem pr0, mysle ze tak jest, wiec macie wierzyc ze tak jest? troszke pokory by sie przydalo :)


Pokory? Nie wiem czy cos dotrze do takiego bezmozgowia ale postaram sie. Klient traci pakiety do serwera (lag spike) przez co nie sa wysylane zadne informacje. Osoba stajaca obok widzi tylko ostatnia akcje podejmowana przez gracza obok co obiawia sie "chodzeniem w miejscu", staniem w miejscu czy tez powtarzaniem innej akcji. Nagle pakiety zaczynaja docierac ponownie co powoduje teleport do innej lokacji (target lokacji gdzie klient wysylal pakiety).

Teraz spojrz na filmik i powiedz mi czy to jest lag spike? Nie. Postac wykonuje akcje na bierzaco, teleportuje sie w tym samym momencie i nadal wykonuje akcje co swiadczy o ciaglosci wysylania pakietow. Nawet jesli bylby to jakis fast lag spike to zauwazalne byloby to co napisalem powyzej. Nic takiego nie ma miejsca. Jawny hack.


Posty: 24
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:04 
Cytuj  
oj zagotowaly sie dziewice z castoltow za duzo ludzi na nich wsiada:P dawac chlopaki dawac do ognia - jutro bedziemy slyszec o depresjach samobujstwach i gwaltach moderatorow MMOrpg.castout:P
kocham was chlopaki czuje wspolna wiez - jestesmy podobnie zjebani tylko ze ja luzuje a wy ./cry i wklejacie obrazki:P
pis end platforma

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:08 
Cytuj  
Z pewnością wkrótce usłyszymy o wielu samobujstwach.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:09 
Cytuj  
Samobujstwa bendom tragiczne.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:15 
Cytuj  
josz popelnilem samobujstfo


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.