mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 00:39 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
piotrze, ustalalismy to juz nie bedziesz biegal dwarfikiem... tylko evil alfarem sry:<


Bede alfarem z choroba psychiczna maniakalnego dorfa.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 01:26 
Cytuj  
Módl się robaq o safespoty (...)

rofl.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 08:12 
Cytuj  
Lawl.
Ta gra to umozliwi wylanie calej swojej forumowej nienawisci i frustracji ;]
Co ciekawsze persony z forum pewnie beda trzymaly name charka w najwiekszej tajemnicy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 09:50 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ta gra to umozliwi wylanie calej swojej forumowej nienawisci i frustracji ;]


Hatred is the Emperor´s greatest gift to humanity

Zychoo napisał(a):
Co ciekawsze persony z forum pewnie beda trzymaly name charka w najwiekszej tajemnicy.


Takiej tajemnicy nie da się utrzymać długo


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 10:39 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Co ciekawsze persony z forum pewnie beda trzymaly name charka w najwiekszej tajemnicy.


Hmmmm na pewno nie.[/i]

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 11:00 
Cytuj  
Oj Moto Moto, prawie jakbys byl pro elo...chetnie zabiore ci twoje shinies, zebys mogl wylac swoj zal na forum potem. :lol:
Nicka pewnie bede mial w stopce, wiec nie bedziesz mial problemow ze znalezieniem mnie.

A WarCry pewnie bedzie i w DFO gralo, ale rekrutacji z zewnatrz na pewno nie bedzie.

O ile gra nie failnie... :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 11:41 
Cytuj  
Nie ma sprawy, jesli gra bedzie odpowiedzia na moje wyobrazenia to przez 2 miesiace nie wychodze z miasta, koxuje rzemioslo, dorabiam sie chatki, potem interesuja mnie skille ofensywne.
Do tego czasu wyrabiam sobie marke, handluje z redami i mam plecy ;f


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 11:49 
Cytuj  
A jak się jest takim pvp noobem jak ja to zawsze można jakiemuś uber skilzorowi z forum (a tutaj prawie wszyscy sa uber;) ) pierdolnąć z zza węgła z balisty albo cegłę na głowe z dachu spuścić jak bedzie kozę gwałcił;)

I też zawsze jakiś fun będzie;)
I to byłby prawdziwy next gen MMO - nie umiesz klikac z prędkością światła w skile? wykop dól, poustawiaj w dole zaostrzone paliki a jak delikwent wpadnie i przezyje to dobij go waląc z góry kamieniami, które przygotowałeś wcześniej na tę okoliczność;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 11:54 
Cytuj  
Co ciekawsze persony z forum pewnie beda trzymaly name charka w najwiekszej tajemnicy.
nick name aenima, zapraszam :<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 12:04 
Cytuj  
Wlasnie, wie ktos jak bedzie wygladal crafting, jaka role bedzie odgrywal, co i w jaki sposob mozna bedzie robic?
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 12:07 
Cytuj  
a ja bede z gildia z GW sie motał, a co. Dwoch healerow, dwoch melee, jakis shutdowner melee i casterow, nuker jakby sie ballowali i flagowy : ))

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 12:08 
Cytuj  
@Inkub

Bedzie odgrywal duza role, bedzie mozna robic prawie wszystko.

Przyklad z thenoob:
Cytuj:
As an alternative to farming arrows from monsters who use them or buying them at the store, I've decided to try making my own. You need a wood axe and a pickaxe to collect wood from trees and ore from ore-yielding rocks. Then you must use a saw at a workbench to obtain wood planks and smelt the ore (using tongs at a smelter) to obtain ingots. THEN you must take your ingots, ore and a woodworking knife to a crafting bench where you obtain arrows if you also spend some gold (why?!? Why do you want my gold? I just ran around town like an idiot for the last ten minutes with my backpack full of crap to make these arrows!). Not all crafting requires so many steps, though. Cooking for example is less involved - at least the simple fish recipes I've tried.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 12:10 
Cytuj  
Aha, czyli cos w stylu EQ, Vanguarda i SWG starego. Fajnie, mam dosc crapowatego sraftingu a la wow.
A,


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 12:42 
Cytuj  
i oby bylo takie rozbudowane :)
znowu zajme sie wyrobem elementow do okretow ;)
VG bylo swietne - moglem godzinami siedziec przy kowadle
kurde nie wiem jak w EQ czy SWG ale w VG byly buildy pod krafting...
a i coby byly ciuchy do kraftingu - w fartuchu kowala czulem sie taki sexy...

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 12:50 
Cytuj  
a tak z innej beczki-w dfo maja byc skille, a czy beda takze statsy? bo jakos nigdzie nie widzialem o tym informacji (ostatnio opuscilem sie w kungfugoogle :))

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 13:12 
Cytuj  
crafting w vg mistrzostwo swiata, w zadnej grze nie bawilem sie tak fajnie samym craftingiem, gwalcenie crafterow tez bylo przyjemne,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 13:45 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
crafting w vg mistrzostwo swiata, w zadnej grze nie bawilem sie tak fajnie samym craftingiem, gwalcenie crafterow tez bylo przyjemne,
w wurmie jest lepszy ;x

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 13:51 
Cytuj  
w vg jest calosciowo lepszy.
w wurmie jest dla maniakow

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 14:07 
Cytuj  
Crafting w Vanguard to mistrzostwo, a gierka w dyplomacje tez miala swoje uroki, jednak jak widac strach o swoje dupska spowodowal ze wszyscy uciekli na serwery pve :wtf:

Ciekaw jestem co oczekuje od Darkfalla taki przecietny gracz znudzony WoW-em i roznymi ostatnimi produkcjami ?
Ja osobiscie szukam w mmo, wielkiego otwartego swiata, braku ograniczen co i kiedy moge robic, ffa bez frakcji i sztucznych ograniczen, rozbudowany crafting i ekonomia w grze, stanowcze nie dla zonowania i instancjowania.

Czy ktos wie jak bedzie wygladalo skilowanie swoich umiejetnisci ?
Chodzi mi dokladnie o to ze np zaczynam grac i spodobala mi sie gra z lukiem, wiec pewnie idzie sobie skil, do tego umiejetnosci dostaje ale np po miesiacu mysle sobie ze to nudne, wiec biore miecz i tarcze, ucze sie od poczatku i teraz pytanie, czy bede zatracal umiejetnosci zwiazane z lukiem czy w miare czasu beda powstawac przegiete hybrydy, promowane tym ze nolif siedzadzy przy kompie 24/7 bedzie ownowal reszte swoim multispecem ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 14:15 
Cytuj  
generalnie skill ktorego nie bedziesz uzywal bedzie z czasem dropowal. Ale jak szybko to dunno.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.