mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 06:42 
Cytuj  
heh, dlaczego mieszacie do tego wszystkiego WarCry?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 06:51 
Cytuj  
Bo Royal Legion and WarCry... Myślisz, że ktoś kto nie interesuje się polską sceną po przejrzeniu topiku na forum DF "Eagleyes Wielki - leader Royal Legion and Warcry is cheater" będzie się zastanawiał czy WarCry to odzielna gildia itp itd...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 07:56 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Rzezniku, Eagleeyes jest nadal szefem Royal Legionu jak rowniez adminem ich strony www i forum. Ma dostep do wszystkich prywatnych dzialow forum, w tym do alliancowego z wami.
WarCry powinien wiec wyjsc ze spolki z nimi i wrocic do swojej wlasnej nazwy. Bo pod taka nazwa jaka macie teraz bedziecie ciagle utozsamiani z cheaterami z RL (nie tylko lider RL cheatowal, przyznal sie do tego Siuras jak rowniez zfrapsowano Frekda jakiegos). Mozna wiec smialo domniemywac ze jest takich tam wiecej.
Mysle, ze zupelne odciecie sie WarCry od RL zrobilo by lepiej dla waszego image w tej sytuacji a ci porzadniejsi ludzie z RL i tak do was dolacza (bo to wy macie miasto)


Zarri co jak co, ale mysle, ze dobro WarCry, jest akurat ostatnia rzecza na jakiej Ci zalezy. Gdyby bylo inaczej, na forum oficjalnym nie powstalby Topic z takim tytulem, bo mimo, ze mamy merge gildii, to obie zachowuja pewa odrebnosc , co podkresla nazwa wlasnie.

Eagleeyes nie jest juz w RL&W, nie jest szefem RL w DFO. To gdzie ma dostep nie bardzo mnie interesuje. Glownie korzystamy z forum WarCry, a sprawy alliancu i tak sa zalatwiane via vent. Nie bedzie dalej uzywal cheatow pod naszym szyldem.
Co do innych "przypadkow", to sprawa jest rozwiazywana wlasnie i mysle w ciagu paru dni takze nas opuszcza.
Tak jak szybko wysunales oskarzenia, tak teraz mysle szybko docenisz proces oczyszczania. W kazdej gildi zdarzaja sie przypadki, kwestia jak sobie z nimi gildia radzi.
Niszczenie jest latwiejsze niz budowanie.

Edit: literowki


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 15 kwi 2009, 08:26 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 08:13 
Cytuj  
w sumie nie spodziewalem sie ze wyleci z RL&WC wiec GJ.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 08:42 
Cytuj  
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że te dramy są ciekawsze od samej gry.

Zresztą, podobnie było w EvE często :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 08:50 
Cytuj  
w eve nie ma cheatow


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 08:56 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze je szybko poblokuja jakos. Giniecie z reki speedhackera czy znikanie kolesia na 10% hp przy pomocu teleportu potrafia odebrac przyjemnosc z gry i chec do logowania sie. Podobnie zreszta jak walony autoloot czy "bociki" pisane w Autoit i zostawiane afk, jak w przypadku Fredki ze slawnego juz screena Eagla.

Swoja droga, ostatnio odkrylismy, ze ludzie uciekajac i wiedzac ze zgina, wskakuja na duze kamienie, domki bez drzwi, drzewa, zeby nie dac lootu wrogom (nagrobek pojawia sie na ziemi w teksturze danej rzeczy)... kolejna rzecz do poprawy przez AV.

Sporo przed nami, oby tylko AV dalo rade zanim ludzie sie zaczna wykruszac.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 15 kwi 2009, 08:57 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 08:56 
Cytuj  
Ale jest DDOS-owanie vt przeciwnika, co na przykład lubią robić goonsi :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:00 
Cytuj  
bociki do makrowania to nie to samo co radary wiec pls nie wrzucaj tego do jednego wora.. Ale jak AV nie poradzi sobie z tym to bedzie weak.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:05 
Cytuj  
Jasne, ze to nie to samo, tym nie mniej wolalbym, zeby takie rzeczy ograniczali, bo co bedzie nastepne...afk zbieracz surowcow?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:11 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
w eve nie ma cheatow


Oj nie tak dawno byla afera w EvE z jakimis procederem ruchania na kase, ktory trwal blisko 3 lata i ludzie bezkarnie sie bogacili. O tu: viewtopic.php?t=32115

Dla mnie botowanie czy tez afk makrownie to jest rzecz calkowicie niewspolmierna w porownaniu z graniem na speedhacku, radarze czy innych gownach.

Ja napieprzajac sie z jakims gosciem chce miec mozliwosc rozjechania jego bo gram lepiej od niego i jestem lepszy od niego.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:19 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
bociki do makrowania to nie to samo co radary wiec pls nie wrzucaj tego do jednego wora.. Ale jak AV nie poradzi sobie z tym to bedzie weak.


Zdaje się, że bociki są dozwolone w DF? (coś słyszałem, że nie można tylko makrować "unatended w miastach NPC").

Z drugiej strony sam radar jest praktycznie niewykrywalny więc całe to flamowanie Eagla ma sens z tego powodu, że zachował sie jak hipokryta a nie dlatego że używał tego softu. Bo głowę daję, że 2-3 miesiące KAŻDY będzie tego używał.
Identyczna sytuacja była w DAoC (tam na początku radar stawiali ludzie na zewnętrznym kompie wpiętym do tego samego hub'a co komp na którym się grało), EA walaczyła z tym ponad rok i skapitulowała finalnie. Community skapitulowało z pół roku wcześniej (też na początku wszyscy flamowali "oszukujących", raportowali ludzi którzy "prawdopodobnie używali radaru" etc ale po serii spektakularnych wpadek czołowych gildii ten sofcik wszedł na "wyposażenie" gry po prostu).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:22 
Cytuj  
Fajny topic. Pare ostatnich stron czytalem z przyjemnoscia.

Ja mysle, ze te krzyzyki na mapie pojawily sie przez lagi. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:29 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Zdaje się, że bociki są dozwolone w DF? (coś słyszałem, że nie można tylko makrować "unatended w miastach NPC").

z tego co wiem to jakies proste makrowanie jest dozwolone

o tutaj:
http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=150640

Shadhun napisał(a):
Ale jest DDOS-owanie vt przeciwnika, co na przykład lubią robić goonsi :)

to taka wojna elektroniczna a nie czit ;)


Ostatnio edytowano 15 kwi 2009, 09:36 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:33 
Cytuj  
Karol nie sa dozwolone unattended. Sa dozwolone jedynie kiedy nie jestes AFK.
Co do radaru, wole wierzyc poki co, ze sie uda to ograniczyc jakos. Gra straci sporo, jezeli AV z tym nie wygra IMO.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:57 
Cytuj  
Albo pogodzi sie z tym jak w DAOC i wszyscy beda biegac na radarach :(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 10:11 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Karol nie sa dozwolone unattended. Sa dozwolone jedynie kiedy nie jestes AFK.
Co do radaru, wole wierzyc poki co, ze sie uda to ograniczyc jakos. Gra straci sporo, jezeli AV z tym nie wygra IMO.


No to spokojnie mogą zabanować 100% populacji - pomylą się w jakiś 5-20% (i to raczej będzie dotyczyło tylko nowych graczy).
Skill gain w DF jest przeraźliwie wolny a jego skilowanie jest po prostu nudne. Jeśli gra ma wyglądać tak, że przez 8-16 godzin dziennie się przyglądam, jak mój avatar wali w siebie MM i restuje to jest to średnio pasjonujące zajęcie. Biorąc pod uwagę jak wykoksowane postacie się w tej grze spotyka w miesiąc po premierze to wychodzi, że nikt nie spał tylko przez 24h/dobę grał (o przepraszam... patrzył jak przez 24h/dobę jego macro zapierdala ^^).

A co do radaru to jest takie powiedzenie, że "wiara czyni cuda" ale ja bym się nie nastawiał na to jakoś specjalnie. Jak na razie AV miało (i jeszcze nadal ma sądząc po szybkości z jaką znikają nowe konta ze sklepu) szansę zrobić mass ban'a i niczego takiego nie zrobili. Więc albo nie potrafią (mój typ) albo nie chcą.

Anyway... mnie DF mocno rozczarował i nie wiem czy wytrwam nawet do końca darmowego miesiąca. I nie chodzi tylko o cheaty, bugi czy niedoróbki ale o całokształt. Dawno już nie grałem w gre, w której na 1 moba przypada 5 graczy, spawnów jest mało i są statyczne do znudzenia a rozwój skili "od grania" jest żałosny. Naprawdę nie dziwię się, że ludzie makrują i szukają wszelkiem maści "wspomagaczy". Żeby czerpać fun z PvP poza noob area trzeba mieć w miarę zrobioną postać a grając nawet 3-4 godz dziennie osiągnie się to po 1-2 latach (podczas gdy inni zrobia to samo "oszukując" w 2-3 miesiące).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 10:16 
Cytuj  
Karol odpusc sobie moby, i biegaj z chlopakami ta gra nabiera nowego smaku jak robisz tylko pvp, i nie trzeba miec jakos super wyskillowanej postaci.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 10:22 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Karol odpusc sobie moby, i biegaj z chlopakami ta gra nabiera nowego smaku jak robisz tylko pvp, i nie trzeba miec jakos super wyskillowanej postaci.


Dokladnie. Grupa > Solo. A wymaksowane skille? Co kogo bawi. Moze niektorzy nie moga zyc ze swiadomoscia, ze ktos tam ma skila wiekszego niz oni.
Poswiece im minute ciszy, po czym pobiegne z chlopakami pozabijac Hyperion z moim 40 Archery i 35 2h skillem ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 10:25 
Cytuj  
Co do radaru - sadze, ze mja bardzo nikle szanse na usuniecie tego, co najwyzej moga starac sie przeszkadzac w uzywaniu jego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.