mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 49  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:27 
Cytuj  
Tak ok zgadza się. Będzie miesiącami kopał matsy itd. ale nie chodzi mi po czas tylko o to że się da ogólnie! Wiadomo że klan Ci pomoże, nie będziesz musiał ślęczeć nad wszystkimi skillami. Chodzi mi tylko o głupkowate założenia tej gry.
A pisać będę gdzie chciał i kiedy chciał bo mam do tego prawo tak samo jak Ty.


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:32 
Cytuj  
emblematy na płaszczykach... moze i ładnie bedą wyglądać ale i tak w pvp wszyscy bedą je wyłączać (oby się dało jeśli je wprowadzą). W Warhamerze o ile pamiętam jak to wprowadzili to tylko dodały one swoje 3 grosze do laga :/


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:33 
Cytuj  
ogolnie to sie da w kazdej grze. wystarczy wykupic drugie konto.

zalozenia sa glupkowate wiec nie grasz. i kazdemu z tym dobrze.
jeszcze jakbys przestal tu pisac to byloby super.


daku no kwestia rozwiazania. w daocu dawaly rade bez wiekszych problemow. biorac pod uwage zroznicowanie sprzetu z jakim ludzie biegaja, to takie same plaszczyki nie sadze aby juz tak wiele zmienily.


Ostatnio edytowano 28 sty 2010, 11:35 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:34 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
A nędzne próby wprowadzenia vendorów graczy spełzły na niczym bo nigdzie praktycznie ich nie ma.


Tak tak, a mnie zabijają bo ginę. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:38 
Cytuj  
Będziesz musiał dać mi banana Mendol żebym przestał tutaj pisać. Bo jak powiedziałem mam do tego takie samo prawo jak i Ty. A to że nie gram. No cóż. Grałem od bety do grudnia, przewaliłem się przez wszystkie ewolucyjne wytwory tej gry i wybacz ale chcąc nie chcąc mam coś do powiedzenia mimo wszystko.
Chyba że od grudnia do teraz nastąpiły jakieś wieeeelkie zmiany o których nie wiem, wyszedł jakiś tajny dodatek ;) to przepraszam :D


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:40 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Ekonomia w DFO to śmiech na sali i wszyscy o tym wiedzą doskonale..... Samotny wilczek sam sobie wykopie matsy, wykuje zbroję, broń, zrobi żarcie, mounta, sam się wyleczy, zenchantuje itd itd.
...

rotfl... tylko taki komentarz mi się nasuwa.
Ostatni raz cokolwiek wykułem w czerwcu. Od tamtej pory tylko kupuje broń/zbroje bo się po prostu bardziej opłaca. Nawet dla osób nie będących w żadnym klanie nie opłaca się samemu nic wykuwać chyba, że bardzo lubi i chce mieć blacksmitha na swoim charku dla własnej przyjemności.
Wyspecjalizowani crafterzy sprzedają na trade praktycznie wszystko po cenach najczęściej sporo poniżej wartości matsów. Naprawde drogie są jedynie te highendowe itemki.
W godzine na mobach można wyfarmić golda spokojnie starczającego na full set zbroi + r50/60 weaponki. Tylko trzeba zaglądać na trade i kupować wtedy kiedy jest okazja, a zdarzają się one dość często.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________


Ostatnio edytowano 28 sty 2010, 11:43 przez Daktor, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:40 
Cytuj  
to, ze swoje zdanie masz to kazdy widzi.
to, ze od dluzszego czasu wypisujesz bzdury rowniez.
jak widac to ile grales nie ma zadnego znaczenia w twoim przypadku.
fajnie byloby poczytac twoje opinie, gdyby po czesci byly zgodne z prawda i nie ograniczaly sie do bezmyslnej krytyki tylko dlatego, ze znalazles inne fajne mmo, w ktore grasz.

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
...fajnie byloby poczytac twoje opinie, gdyby po czesci byly zgodne z prawda i nie ograniczaly sie do bezmyslnej krytyki tylko dlatego, ze znalazles inne fajne mmo, w ktore grasz.

W nic nie gra, bo jak by grał to by tu nie siedział i nie spamował...


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:47 
Cytuj  
Moje opinie nie są wyssane z palca. Są moimi obserwacjami nt ów gry. Wiem że słowa krytyki bolą i niektórym trudno jest się z nimi pogodzić (skrajny fanboizim) ale niestety tak już jest na tym świecie że jak jest biało to musi być i czarno dla równowagi.

Z drugiej strony nie widziałem nigdzie napisu że w działe DFO na mmorpg.pl piszemy tylko pozytywne posty, ponieważ inne mogą rozzłościć czeladź.

Zgadza się, aktualnie w nic nie gram i nie robię ocha uchy nad MO jak ktoś tutaj nieładnie raczył zaznaczyć. Tak też nastąpiła konstruktywna krytyka produktu.


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:47 
Cytuj  
Nikt nie twierdzi ze Dfo jest idealne, ale to co wypisujesz to nie krytyka tylko jakies brednie nie majace zupelnie odzwierciedlenia w grze. Mnie takze pare rzeczy denerwuje w dfo, ale je sobie powoli sprawdzam , podchodze do tematu od innej strony i wiekszosc da sie zrobic jak nie tym to innym sposobem.
pss
lamoonik idz kogos zruchac alo co, bo juz dowcip przygasa

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:51 
Cytuj  
Noasz kogo jak kogo ale z Twoich ust nie spodziewałem się takich tekstów. Mendol to rozumiem, on ma już odpowiednią opinię na tym forum (i nie tylko na tym zdaje się) wyrobioną i musi dbać o swoją zacną reputację. Ale co do Ciebie i Daka to naprawdę się dziwię.

Ach i dziwi mnie jeszcze fakt że przytaczacie tylko moje krytyczne uwagi na temat DFO. Przeczytajcie proszę wszystkie moje posty i zobaczycie że bardzo często pisałem też o fajnych aspektach tej produkcji.


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:55 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Tak też nastąpiła konstruktywna krytyka produktu.

Ale nie krytukujesz konstuktywnie ani tym bardziej obiektywnie. Daleki jestem od bezkrytycznego zachwytu i sam wiele razy wypowiadałem swoje wątpliwości nt DFO. Jednak z perspektywy czasu zdecydowanie twierdze, że Twoje opinie są conajmniej pół roku spóźnione i powinny się pojawić w okresie kiedy sam grałeś aktywnie i byłeś conajmniej zachwycony tą grą.
To czym teraz jest DFO jest dużo bliższe tego czego chcą gracze pvp od gry mmo niż cokolwiek co jest i było na rynku. Dla mnie duże pvp i fun z niego o wiele już przerosło to co było nawet w UO.
Pamiętająć Twoją egzaltację DFO na wiosnę jestem przekonany, że gdybyś uczciwie dał tej grze teraz szanse i pograł w nią bez negatywnego nastawienia to przyznał byś mi chociaż częściowo racje.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:56 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Ale co do Ciebie i Daka to naprawdę się dziwię...

a co Cie dziwi w moich wypowiedziach?? plz zacytuj...


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:57 
Cytuj  
Zgadzam sie w 100% z ostatnim zdaniem daktora.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:57 
Cytuj  
zle ci sie zdaje lamoon, czym po raz kolejny potwierdzasz, ze masz nikle pojecie o temacie :)

i nikt by nie mial za zle gdybys krytykowal to co faktycznie jest zjebane w dfo.
ale nie wyssane troche z palca rzeczy, ktore ci sie wydaja, ze sa takie same jak pol roku temu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:59 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Noasz kogo jak kogo ale z Twoich ust nie spodziewałem się takich tekstów. Mendol to rozumiem, on ma już odpowiednią opinię na tym forum (i nie tylko na tym zdaje się) wyrobioną i musi dbać o swoją zacną reputację. Ale co do Ciebie i Daka to naprawdę się dziwię.

Ach i dziwi mnie jeszcze fakt że przytaczacie tylko moje krytyczne uwagi na temat DFO. Przeczytajcie proszę wszystkie moje posty i zobaczycie że bardzo często pisałem też o fajnych aspektach tej produkcji.


Widzisz jak juz noah ci pisze ze przesadzasz to musi cos w tym byc.

ogarnij sie :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 12:00 
Cytuj  
W sumie bardziej miałem na myśli noasza z tym jego "idz kogoś wyruchaj" :har: Troszkę niesmaczne jak dla mnie.

@Daku
Chodziło mi bardziej o to że uważasz iż nie mam w co grać to spamuje tutaj

@Ae
I Ty Brutusie przeciwko mnie? ;)

Bali jeszcze Ty mnie dobij!!!!! :D :D :D


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 28 sty 2010, 12:05 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 12:04 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Zgadza się, aktualnie w nic nie gram...

hehe ale to każdy wie, że fora gierek ożywają w czasie restartów. Wiec założyłem, że jeśli tak aktywnie tutaj postujesz to pewnie w nic nie grasz co też sam po chwili potwierdziłeś :D

PS. tylko prosze nie wyciągać wniosków, że ja też w nic nie gram i dlatego tak się tu ożywiłem. W tej chwili na 3 konta w EvE kopie się ruda a w DFO mój charek gotuje sobie jedzonko a ja w międzyczasie ucze sie fizyki na kolosa no i ta nauka jakoś mi nie idzie... dlatego czytam forum :/


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 12:21 
Cytuj  
ha. a ze mnie sie smieje, ze kopie!

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 12:47 
Cytuj  
Lammon to byl taki joke - no offence

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 49  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.