mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 49  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 13:37 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Lammon to byl taki joke - no offence


twardym badz!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 15:48 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
(...) Grałem od bety do grudnia, przewaliłem się przez wszystkie ewolucyjne wytwory tej gry i wybacz ale chcąc nie chcąc mam coś do powiedzenia mimo wszystko.
Chyba że od grudnia do teraz nastąpiły jakieś wieeeelkie zmiany o których nie wiem, wyszedł jakiś tajny dodatek ;) to przepraszam :D

Nie pamiętam kiedy wyszedł ostatni expansion, ale zmienił sporo. Chodząc na pve można co nieco zarobić, a kilka godzin bicia mobów dziennie daje efekt porównywalny do całonocnego makrowania. Więc o ile pod względem statów trudno będzie nowej postaci dogonić starych koxów o tyle pod względem skili jest to już realne. Tyle, że do ciebie to nie dociera, jedziesz po dfo non stop tylko dla tego, że ci nie idzie pvp. To trochę mało obiektywne podejście. Jedyne co mnie wciąż wkurza w DFO, to tryb wprowadzania poprawek. Jak mają coś fixnąć to wiem że zrobią to za pół roku, choćby miała to być jakaś duperela jak np. wywalenie mieczy r50 z lootu mobów ;).

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 17:02 
Cytuj  
a ja dodam do tego, ze slabszy gracz smialo moze pojechac lepszego od siebie...

W tej chwili mam 225hp i nie mam jeszcze masterki w weaponie(ale za to mam witches brew ;P - Witch zrobiony od 0 do 75 w jakies 8h na mobach), a smialo moge walczyc z ludzmi z 260-280hp + masterka(oczywiscie nie wymaksowana, bo wtedy juz jest za duza przewaga)... Wiec staty/skille daja duzo, ale nie wszystko od nich zalezy...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 17:07 
Cytuj  
@Havk
Faktycznie nie idzie mi w pvp i się tego nie wstydzę. To jeden z głównych aspektów dla których przestałem grać w DFO. Po prostu nie potrafię ogarnąć klawiatury i tej całej otoczki szybkiego wciskania klawiszy. Zresztą już pisałem wcześniej więc nie będę się rozpisywał.

BTW. Nowy expansion też zaliczyłem. Wyszedł w listopadzie zdaje się.


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 17:29 
Cytuj  
to zerguj, w zergu nic nie trza ogarniac

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 17:51 
Cytuj  
Hehe ale wiesz noasz z tym akurat się zgodzę! Jak latałem na pvp z chopokami z klanu to nie powiem szło mi jak nie wiem co :D Nie ginąłem i nawet jakiś loot do banku składałem :D


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 18:55 
Cytuj  
Nie pamietam zeby ci szlo kiedykolwiek tbh :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 20:07 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
@Havk
Faktycznie nie idzie mi w pvp i się tego nie wstydzę. To jeden z głównych aspektów dla których przestałem grać w DFO. Po prostu nie potrafię ogarnąć klawiatury i tej całej otoczki szybkiego wciskania klawiszy. Zresztą już pisałem wcześniej więc nie będę się rozpisywał.
(...)

Ale tu nie chodzi o podkreślanie że ci nie idzie, ja też często dostaje oklep od postaci mających sporo hp mniej ;p. Chodzi o to że z tego powodu szukasz dziury w całym i krytykujesz. Mimo jakichś tam ułomności DFO daje naprawdę masę funu. Dla mnie DFO przed i po ostatnim expansionie to dwie różne gry.
Filmik z wczorajszego siege:
http://www.wegame.com/watch/qiqatak-quick-attack/
Jak widać żeby się na coś przydać nie koniecznie trzeba mieć milion hp i infernala na plecach ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 21:09 
Cytuj  
Omg jaki eurodance na tym filmiku ;]
Ahahaha


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 21:13 
Cytuj  
muza porazka, az mi sie nie chcialo do konca ogladac,

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 21:16 
Cytuj  
Chuj tam z muzą, wyłączcie sobie głośniki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 21:38 
Cytuj  
Nie no, co wy, lata '90 sie przypominaja.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 00:03 
Cytuj  
Akurat ten filmik który wkleił Havk nie jest za bardzo zachęcający dla ludzi którzy ewentualnie myśleliby o powrocie do DFO, nie wspomnę już o tych co chcieliby zacząć grać.

Bardziej podobały mi się filmiki do których niedawno Mendol wklejał linki. Nagrane przez Val Rotha poradniki w kilku częściach po których obejrzeniu naprawdę zachciało się grać w DFO. Świetnie to pokazał koleś, nie wspomnę o wydajności, cieniowaniu itd.

Pokazał że DFO też ma świetną grafikę, ale trzeba mieć niezły kombajn pewnie żeby tak grać jak on na takich detalach.


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 08:50 
Cytuj  
Uhm... no mnie jako osobe spoza DFO nie bardzo zachecil :(


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 09:30 
Cytuj  
Havok napisał(a):


hehe, początek podoba mi się bardzo. Pyszna zasadzka! :) Cairn na mountach w wodzie w połowie drogi do brzegu i wtedy ATAAAAK! ;) Piękne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 11:44 
Cytuj  
kto wygral


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 11:46 
Cytuj  
Cairn, ta zasadzka to była tylko chwilowa wpadka ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 11:50 
Cytuj  
Fajny topic byl na forum. Siege z nudow przez French Kiss zrobione (i przegrane), wszyscy powalczyli, wszyscy sobie podziekowali, wszyscy zadowoleni ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 10:01 
Cytuj  
http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=232725

Co myślicie o tej sugestii? Daleko jej do wagi problemów typu - usunąć mozliwość kopania pomiędzy miastami czy nie (swoją drogą jestem za usunięciem :)) ale moim zdaniem byłby to miły dodatek, który zaspokoiłby miśka we mnie. ;) Jakby co, poparcie mile widziane (ja swoje już wyraziłem).

przy okazji wrzucam link do filmiku pvp, który oglądam już drugi raz z dużą z przyjemnością, mimo, że nie trawię muzyki -> http://www.youtube.com/watch?v=shEwABlveB0

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 08:49 
Cytuj  
Mnie tylko ciekawi czemu wiekszosc tych filmikow to egzekucje , ja tam nie widze walki , nie jestem tez w stanie ocenic czy np nie wiekszosc tych hitow to czysty przypadek. akurat ten klient nie wydaje sie byc jakos specjalnie utalentowany widzialem lepszych . ale ja w to nie gram to sie nie znam;] ot tak se pierdole.
pozdro.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 49  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.