mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zarri dfo moze byc gra dla casuala - o ile nie gra 'solo', tylko z grupka znajomych.


Mendol, pod warunkiem, ze ten casual zostawia kompa na noc z macro i leveluje skille.
W przeciwnym wypadku jaki pozytek z casuala ma grupa, skoro on bedzie zadawal 9 dmg a inni po 40 ? Zadnego pozytku z takiej osoby, tylko laga generuje :]

Havok napisał(a):
Ten "end game dla nielicznych" z czasem obróci się przeciw grze, bo kto normalny zechce płacić za cos gdzie za 2 lata doróna innym tylko poziomem skili.


Tak samo jest w FFXI, w Eve Online i jakos te gry istnieja, mimo ze "end content" w nich jest tylko dla nielicznych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:47 
Cytuj  
zarri prosilbym abys czytal uwaznie :)
ja napisalem 'grupka znajomych' nie 'grupa'.
nie zawsze chodzi o pozytek :)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja napisalem 'grupka znajomych' nie 'grupa'.
nie zawsze chodzi o pozytek :)


tylko nie zacznij tutaj rpgowac jeszcze :]

Konrador mądrze napisal: "W grach PVP kluczowym elementem jest rywalizacja, w DFO nie jestes w stanie rywalizowac z niskimi skillami"
I to jest wlasnie Darkfall.

Jezeli ty grasz w DFO by sobie pobiegac z grupka znajomych i pogadac na vencie to tak naprawde nie grasz w Darkfalla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:52 
Cytuj  
:^) ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:56 
Cytuj  
Wymyslilem fajne slowo - "othut". Niezle co?

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 20:09 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Jezeli ty grasz w DFO by sobie pobiegac z grupka znajomych i pogadac na vencie to tak naprawde nie grasz w Darkfalla.


Rownie dobrze mozna napisac, ze jak biegasz zergiem to nie grasz w df, gra ma bardzo wiele aspektow, jednego kreci zona drugiego tesciowa. Wiec nie pitol jak kto ma grac.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 20:14 
Cytuj  
"Jezeli ty grasz w DFO by sobie pobiegac z grupka znajomych i pogadac na vencie to tak naprawde nie grasz w Darkfalla."

Fuck to znaczna część z nas nie gra w DFO ;/

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 20:21 
Cytuj  
Zaczynając grę prawie miesiąc po premierze najbardziej żałuje, że nie załapałem się na buga z koxaniem rigoru na jeziorkach kwasu...

Bugzorki nadal sa i ludzie nadal skilluja rigor bardzo szybko. Mozliwe, ze jeszcze na cos sie zalapiesz...

AV standardowo juz nie wie jak zabrac sie za naprawianie problemu. Najpierw byly acid pools - zablokowali mozliwosc robienia resistow w ten sposob nic nie robiac z ludzmi (zeby bylo smiesznie, takze z ex(?)-gildia jednego z devsow), ktorzy wyprzedzili sporo reszte grajacych. Kto dostal po dupie? Ci co nie exploitowali. W walce z ludzmi, ktorzy dzieki zrobieniu resistow beda zbierac mniej dmg bedzie im bardzo ciezko, a zeby w normalny sposob dogrindowac do ich poziomu, na normalny rozwoj resistow beda musieli poswiecic bardzo wiele godzin gry.

Teraz dochodzi do kolejnej tego typu sytuacji. Po paru miesiacach bety oraz po pelnym miesiacu funkcjonowania finalnej wersji gry AV decyduje sie na zablokowanie mozliwosci rozwoju weaponskilli przy pomocy newb broni, dodatkowo stackujac ten nerfik ze zmniejszeniem wytrzymalosci wszystkich itemkow w grze, przez co teraz przy probie robienia weaponskilla sparrujac z kims, przez mieczyki/halabardy przerezasz szybciej niz przez slone paluszki. Ponownie, kto dostaje po dupie? Newbiesiki i ludzie, ktorzy nie zdazyli skorzystac z mozliwosci rozwiniecia umiejetnosci w ten sposob. Ludzie, ktorzy zrobili weaponskille sa do przodu o te pare tygodni-miesiecy normalnego rozwoju tych skilli, az dogoni ich reszta.

Teraz znowu pare gildii porobilo guard towerki (funkcjonujace mniej wiecej jak te w miastach npc), dzieki ktorym rigor tez bardzo ladnie rosnie. Zakladam, ze bedzie podobna sytuacja jak z acid pools. Sploiterki wysploituja resisty, reszta bedzie cierpiala, probujac walczyc z graczami, ktorzy zbieraja mniej dmg dzieki wykorzystywaniu bugow w grze. gj AV.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 20:22 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Fuck to znaczna część z nas nie gra w DFO ;/


Zgadza sie, rownie dobrze moglibyscie to nazywac "Darkfall Onet Chatroom" :^) Tylko generujecie laga.
Niestety dla casuali, ale DFO polega na levelowaniu skilli i rozwijaniu w ten sposob swojej postaci, na masowym zbieraniu regentow do tego, by dalej moc zdobyc lepsze skille, zrobic sobie lepsza bron, wybudowac statek lub armaty. Gra PvP to rywalizacja a nie onet chat.
Co do zergow. Jesli w zergu jest 20 wyskilowanych graczy i 100 newbies to faktycznie jest to zerg. Ale jesli wyskilowanych graczy bedzie 100 to ja bym to nazwal wyszkolona armia.
Zerg z newbiesow tylko generuje laga. Wyszkolona armia zalatwi cie nawet bez zblizania sie do ciebie :^)

konrador napisał(a):
AV decyduje sie na zablokowanie mozliwosci rozwoju weaponskilli przy pomocy newb broni, dodatkowo stackujac ten nerfik ze zmniejszeniem wytrzymalosci wszystkich itemkow w grze,


Gdzies czytalem ze zmniejszenie wytrzymalosci itemkow dotyczy tylko dropow z mobow (PvE), natomiast craftowane itemy sa nadal wytrzymale jak byly.
Jesli tak jest to jest to dobry krok.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 20:33 
Cytuj  
bs niestety.

Apropos blokowania skillgaina z newb weapons. Razem z nerfikiem pojawil sie jeszcze "fajny" bugzorek pozwalajacy na zatrzymanie bonusa wynikajacego ze 100% w jakimkolwiek spellu. Teraz jest to dosc utrudnione. Screenik z forum, dmg z mm:

Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 20:41 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
I znowu forum odżyło... more panowie.. more. Mając radar widac ile osób posiada to narzedzie. Śmiało twierdze, że ponad 60% serwera używa tego typu zabawek. Pod AGONEM jest drugie miasto, gdzie masa ludzi wsiada do "metra". Niestety walka z tym nie dala rezultatu, bo support w dfo nie istnieje. Ostatnio raportowałem kolesia który siedział w teksturze bugując mobki a jego kompan bił te mobki na wielka skale. GM sie pojawił, mówie iż gość siedzi w skale a on sie pyta o jego nick. Powiedziałem, iz nie widze nicku no bo jak. Gośc nadal tam siedział a gm nic nie mogł zrobić ( pewno z braku narzedzi). Wiele razy będąć uczciwym zwłaszcza na cairn goscie pojawiali sie spod ziemi. Radar prawde ci powie. Ekspertami w tej dziedzinie jest własnie Blood, Sun i inne ścierwo.



Jaka ta gra jest gówniana... a jaki ja jestem gówniany....

Bez pozdrowień

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:02 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
I znowu forum odżyło... more panowie.. more. Mając radar widac ile osób posiada to narzedzie. Śmiało twierdze, że ponad 60% serwera używa tego typu zabawek. Pod AGONEM jest drugie miasto, gdzie masa ludzi wsiada do "metra". Niestety walka z tym nie dala rezultatu, bo support w dfo nie istnieje. Ostatnio raportowałem kolesia który siedział w teksturze bugując mobki a jego kompan bił te mobki na wielka skale. GM sie pojawił, mówie iż gość siedzi w skale a on sie pyta o jego nick. Powiedziałem, iz nie widze nicku no bo jak. Gośc nadal tam siedział a gm nic nie mogł zrobić ( pewno z braku narzedzi). Wiele razy będąć uczciwym zwłaszcza na cairn goscie pojawiali sie spod ziemi. Radar prawde ci powie. Ekspertami w tej dziedzinie jest własnie Blood, Sun i inne ścierwo.



Wchodzi cheater i śmie nazywać kogoś ścierwem. Może zanim coś napiszesz to wklej kolejnego screena z jakimiś dowodami swoich tez, tylko uważaj i pamiętaj żeby tym razem cheata wyłączyć zanim screena zrobisz. DNO.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:07 
Cytuj  
Gadalem z kilkoma osobami z Royal Legionu i najsmieszniejsze jest w tym to, ze oni naprawde mysla, ze ten screenshot to Outcast przerobil :^)
Niezle pranie mozgu tam przechodza jak widac. A wydawalo sie,ze to taka "dorosla" gildia.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:12 
Cytuj  
Z ktorymi gadales? Chetnie ich tu zaprosze, zeby nam cos o tym praniu mozgu powiedzieli...Zarri no, rence
Chyba ze to wewnetrzne pranie mozgu na jakism niewidocznym dla mnie forum RL, to wtedy nie wnikam.
Tym nie mniej porposze xywki na PW, chetnie porozmawiam osobiscie.
I prosze, nie mow Dracopl :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:17 
Cytuj  
Zarri, ja wiem, że ty zwykle grywasz z 12 latkami i w takim niestabilnym środowisku takie rzeczy wykraczaja poza twój mały rozum. RL i ja to jedność, a mój autorytet jest nie do podważenia. Powiem, iz zarii jest głupi i za chwile dostaniesz tu 100 postów, iż jesteś przygłupem. Jak chcesz cos napisac na naszym forum to rób to kulturalnie, bez wulgaryzmów inaczej twe wypociny trafia do kosza.

Co do tematu skilla, wczoraj spotkałem niesamowitego gościa z shadow syndicate. Co prawda dostał ( był słabo odziany a ja w full plate i rare weapon) ale to co wyprawial z mana misle wprawiło mnie w zdumienie. Przeżyłem z 1/4 hp. W momencie mojego zamachu gość podskakiwał w powietrze obracał sie, strzelił z many ( zawsze celnie) i kontynuował ucieczke. Wiedział co robi uderzając tym niepozornym skillem w full plate i otrzymywałem dmg rzedu 20-25. Pierwszy prawdziwie godny przeciwnik na mej drodze w dfo.


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:17 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Z ktorymi gadales? Chetnie ich tu zaprosze, zeby nam cos o tym praniu mozgu powiedzieli...Zarri no, rence
Chyba ze to wewnetrzne pranie mozgu na jakism niewidocznym dla mnie forum RL, to wtedy nie wnikam.
Tym nie mniej porposze xywki na PW, chetnie porozmawiam osobiscie.
I prosze, nie mow Dracopl :lol:


Boski ( King )

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:23 
Cytuj  
ta pewnie ze dostal bo na speedhacku ciezko kogolwiek trafic, wez orleczoko wypierdalaj zalosny palancie...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:25 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
RL i ja to jedność

No to zajebista reputacje zalatwiles dla kolegow...

@ Embe, zrobcie nam rozpiske, kto z Rl&WC jest z ekipy orlich oczek, a kto nie. Widac niezbyt spojne to wszystko.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:26 
Cytuj  
eagleeyes a jak napiszesz im zeby ci klekneli do miecza to 1 ci bedzie ciagnal a 99 bedzie sie bic kto ci ma lizac jajca? :har:

nikt nie odbiera RL ich dokonan ale to sie nazywa kompleks Boga , i King Mannus ma takie same przeslanki...


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 21:27 
Cytuj  
nikt nie odbiera RL ich dokonan

chyba w sciagniu i testowaniu wszystkich hackow,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.