mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 09:06 
Cytuj  
Wracając do tematu:

Moim zdaniem AFK makra prawie zabiły DF, a wprowadzenie offline skilling to nie tyle ułatwienie, ale konieczność.

Znając historię niektórych klanów w UO - w zasadzie trudno się dziwić, że wraz z upływem czasu granica tego, co jest dopuszczalne, była odsuwana coraz dalej. Mamy w DF klan znany w swoim czasie z tego, że nie usuwał gości złapanych na gold duping w UO. Mamy klan, który oficjalnie dopuszczał hacki w walce z "niezbalansowanymi" dex archerami.

Patenty w rodzaju botów full-auto rąbiących drzewka i składających urobek w banku, czy botów naprawiających statki w czasie bitwy - to po prostu przesunięcie granicy o jeden krok dalej. I prosta droga do sprowadzenia DF do poziomu kibla z dworca PKP, tak jak to się stało z wieloma innymi MMO.

Jeśli poprzez offline skilling AFK makra przestaną być "koniecznością", i zniknie przyzwolenie na nie ze strony graczy i GM-ów, to przejdą one do historii, tak jak radar z DamnCheaters, albo exploitowanie mobów.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 09:14 
Cytuj  
SUNi przegrali WW3 wiec jak mogli wygrac DFO..

Xzyzz wygral DFO. Zobaczcie sobie jego polityke i wspracie ktorym dysponuje... siedzi na najlepszych holdingach, robi co mu sie podoba, zbija miliony i w dupie ma co sie dzieje na serverze.

No ale oczywiscie nie zmienia to faktu ze SUN to w tym momecie najmocniejszy i moze najlepiej prowadzony klan na EU-1. Szkoda ze Franky nie ma ochoty poprowadzic wojny vs z5....


_________________
Mormo Blastbeat DFO

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:36 
Cytuj  
Patrząc na to co się dzieje w Grecji to mam taką wizję tego offline skillingu. Będzie to pewnie wyglądało na zasadzie że za real kasę będzie można sobie kupić skilla offline ;)

Im cięższy skill do wymakrowania w grze tym więcej kasy itd. itd.

I kupi sobie grę jakiś małoletni obszczymur co ma bogatych rodzicieli i wyda kieszonkowe na skille a później po tygodniu grania będzie latał takim GrandMasterofEverything i tłukł wszystkich wymachując nogami ze śmierdzącymi skarpetami pod stołem z radości.


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:58 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Patrząc na to co się dzieje w Grecji to mam taką wizję tego offline skillingu. Będzie to pewnie wyglądało na zasadzie że za real kasę będzie można sobie kupić skilla offline ;)

Im cięższy skill do wymakrowania w grze tym więcej kasy itd. itd.

I kupi sobie grę jakiś małoletni obszczymur co ma bogatych rodzicieli i wyda kieszonkowe na skille a później po tygodniu grania będzie latał takim GrandMasterofEverything i tłukł wszystkich wymachując nogami ze śmierdzącymi skarpetami pod stołem z radości.


Pierwszy GrandMasterofEverything pojawił się w lipcu 2009 - a obecnie jest ich na pęczki.

Levelowanie charów za kasę mamy już w tej chwili - żadne offline skilling nie jest do tego potrzebne - wszystko załatwią zdolni i cierpliwi Chińczycy. Jedna szkoła magii 1-100 to bodajże 50$ i 72 godziny. Ostatnio idąc za potrzebami klienta - rozszerzyli ofertę o "clearing red person evil value".

Jak się postarasz, to i Man'O'War-a kupisz. Ten zrobiony przez TheMercs poszedł podobno za 200$.

Ale nie da się ukryć, że AV pośrednio zarobi na offline skilling - tak jak CCP zarabia na gościach, którzy logują się do EvE tylko raz w tygodniu na 10 min - aby zmienić trenowane skille.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 16:03 
Cytuj  
Kasa dla AV żadna z tego że jakiś chinol podkoxa mi postać. Nie wiem w ogóle czy to jest legalny proceder. W ogóle ja tego nie rozumiem. Daję kolesiowi konto i pass i co on robi z tą postacią? Leci do siebie makrować przez pół mapy i później odstawia postać na miejsce?


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 16:25 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Kasa dla AV żadna z tego że jakiś chinol podkoxa mi postać. Nie wiem w ogóle czy to jest legalny proceder. W ogóle ja tego nie rozumiem. Daję kolesiowi konto i pass i co on robi z tą postacią? Leci do siebie makrować przez pół mapy i później odstawia postać na miejsce?


Dodatkowa, legalna kasa z offline skilling dla AV to subskrypcje gości, którym się znudziło - i dawniej przestaliby płacić. A tak, to będą płacić subskrypcję po to, żeby móc sobie trenować postać offline - i jak zaczną znowu grać po kilku miesiącach, to będą mieli lepsiejszą postać.

Taki patent działa perfekcyjnie w EvE - spora część z tych 340 000 subskrypcji to idealni, nie awanturujący się i nie obciążający serwera klienci, którzy nie grają, ale płacą za możliwość rozwijania postaci.

Natomiast AV nie ma żadnych dodatkowych zysków z usług chińczyków, a nawet codziennie banuje im konta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 19:27 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
SUNi przegrali WW3 wiec jak mogli wygrac DFO..



off topic, jak przegrali to ze oddali dobbrowolnie kilka miast innym to tylko gest,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 19:31 
Cytuj  
kurde szkoda mi tej gry w chuj. jest w niej cos co przyciaga, powoduje, ze co jakis czas chce sie pograc, zalogowac, pobiegac.
ale z drugiej strony tyle rzeczy przeszkadza i wkurza ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 19:34 
Cytuj  
taa ale jak wprowadza offline skille to moze bedzie mozna sie zalogowac aby zminic skille :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 19:37 
Cytuj  
no niestety, wykupilem sub'a po 4 miesiacach off i co? i chuj znowu sie zmienilo wszystko i na dobra sprawe trzeba by magie koxac od nowa.
troche to bez sensu.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 21:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no niestety, wykupilem sub'a po 4 miesiacach off i co? i chuj znowu sie zmienilo wszystko i na dobra sprawe trzeba by magie koxac od nowa.
troche to bez sensu.

Ja mam wrażenie że tu wychodzi typowo polskie narzekanie
Jakby nic nie zrobili to by było :
no niestety, wykupilem sub'a po 4 miesiacach off i co? i chuj nic sie zmienilo wszystko jak było tak jest i na dobra sprawe troche to bez sensu że nic nie zmieniają.

Moim zdaniem av coś ostatnio podejrzanie dużo robią a pomysł ze skillowaniem offline jest bardzo dobry i trafiony. Swoją drogą robicie z igły widły, wyraźnie napisali że dadzą parę podstawowych skilli ( które pewnie każdy sredniak je ma ) i z czasem będą dodawać nowe a wy tu już dywagujecie jak będzie można zrobić koxa, skille i staty to nie wszystko

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 21:06 
Cytuj  
to pozostan przy swoim wrazeniu i skoncz komentowac.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 21:10 
Cytuj  
jak tak bardzo zabolało to przepraszam 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 21:16 
Cytuj  
ta, glupota takich jak ty troche boli.
nie masz pojecia o czym piszemy, nie rozumiesz o co nam chodzi ale koniecznie chcesz zaistniec.
niestety nie chce mi sie tlumaczyc jednej osobie jak w przedszkolu.
poczytaj sobie moze chlopcze co pisalismy o dfo po premierze, jakie mielismy nadzieje itd. itp.
a potem oceniaj. bo ja po 2 miesiacach idlowania na forum nie odwazylbym sie.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 21:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bo ja po 2 miesiacach idlowania na forum nie odwazylbym sie.


Rotfl. Jakie to forumfallowe. "stfu Sep 10" itp. :lol:

O, to i ja tak moge. "Stfu Feb 02" ;)

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 21:41 
Cytuj  
Ale ten post nie tratkuje o tym jakie mieliście oczekiwania po premierze itp ( znowu czuje lament).
No widzisz ty byś się nie odważył ale ja tak zrobiłem, widać wiek ci nie służy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 21:45 
Cytuj  
gosti ty mozesz co najwyzej probowac.
merliner no moze mi wiek nie sluzy, a moze po prostu mam wlasne zdanie na temat tego co robi av i co zrobilo w przeciagu prawie dwoch lat.
i nie bardzo chce mi sie sluchac kolejnego fanboja.
polecam poczytac troche wiecej tego co pisalismy a potem sie wypowiadac.
rownie dobrze moge cie porownac do kazdego dzieciaka grajacego w wow'a i nadal sie nim zachwycajacego.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 21:58 
Cytuj  
oj tam oj tam
napisał bym ci coś jeszcze ale rodzice każą mi iść spać już :har:
czy fakt że mogę mieć 2 miesięczną postać czyni mnie fanboyem? nie sądzę

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 22:05 
Cytuj  
nie. i po 2 miesiacach gry nadal mi sie podobala.
po 2 latach logujac sie co jakis czas oceniam to zupelnie inaczej.
coraz bardziej kluja po oczach bledy av, mydlenie, sciemnianie i brak szerszego pomyslu na gre. szczatkowe informacje, ktore maja powodowac, ze ludzie beda kupowac jeszcze jeden miesiac wiecej.

uszanuj wiec to, ze wyjebane mamy na 'polskie narzekanie'.
po prostu widzielismy troche tej gry, troche czasu w niej spedzilismy.

biorac pod uwage to co piszesz, twoje 'sadze' coraz mniej mnie interesuje.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 22:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gosti ty mozesz co najwyzej probowac.


No tak, ale przeczytaj swojego posta jako osoba postronna. "Nie oceniaj bo jestes za krotko na forum". Brzmi jak jakas pseudofala forumowa, lol.
Myslalem ze forum jest od wypowiadania sie, a nie czekania 3 lata az "forumowa starszyzna" bedzie laskawa przeczytac bez zgryzliwych komentarzy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.