mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 23:30 
Cytuj  
Noob!
Taki maly tip. Nie oszczedzaj regow na mana to stamina i inne transfery, lepiej na tym wyjdziesz. No i cos ci sie tam podskilluje.

i pamietaj o zarciu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 00:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
thx, wlasnie tego mi brakowalo, a w opisie skilla nie widzialem. Zmyślna gra.

@tomu: a no noob ;]

W opisie nie ma, ale jak kupisz spell i najedziesz na niego kursorem, masz info jakie regi są potrzebne. Nie wiem czy pisałem, nie popełniaj życiowego błędu i nie wybieraj polearma na meele.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 25.02.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 16:34 
Cytuj  
First, czy grę można kupić w polsce ( w jakimś sklepie, ewentualnie allegro)? Uno Czy za triala można zapłacić tylko i wyłącznie kartą kredytową?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 16:39 
Cytuj  
Myślę, że można na allegro a za triala możesz zapłacić w naturze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:59 
Cytuj  
Da się płacić w dolarach lub funtach w strefie EU ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:55 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Da się płacić w dolarach lub funtach w strefie EU ?

Zmien sobie adres na us i plac w $, to jest grecja i juz udowodnili ze maja w dupie unie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 21:33 
Cytuj  
No dobra. Jak można przyłączyć się do NEW? :oops:
Ile warty jest sapphire i komu może być przydatny? :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 21:37 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No dobra. Jak można przyłączyć się do NEW? :oops:
Ile warty jest sapphire i komu może być przydatny? :P

Zakładka clans i tam po wyszukaniu gildi składasz aplikację. Ewentualnie popytaj na race chat, nie wiem dokładne jak wygląda u nich rekrutacja.
Jeden sapphire to sprzedaj u npc ;). Generalnie kamienie służą do wyrobu biżuterii, rubiny dodatkowo do alfarskich staffow r80.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 14:54 
Cytuj  
zbieraj sobie kamienie do wora, jak nazbierasz jakas sensowna ilosc to sprzedasz , ja mam tych rupieci w setkach i se leza w banku

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 17:06 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dana napisał(a):
Da się płacić w dolarach lub funtach w strefie EU ?

Zmien sobie adres na us i plac w $, to jest grecja i juz udowodnili ze maja w dupie unie :)


E, połączyłem się przez US proxy, wszystko ładnie tylko ceny nadal mam w euro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 17:20 
Cytuj  
Ja jestem z alabamy i mam w $ :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 17:37 
Cytuj  
Jak się handluje? :oops:
Są jakieś Auction House czy trzeba samemu szukać kupca i modlić się aby ktoś nie napadł?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 17:39 
Cytuj  
Modlić się


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 17:46 
Cytuj  
Szukać i modlić ;). Są jeszcze players vendors (w wioskach) ale to jeszcze większy hardcore niż handel w miastach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 17:47 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jak się handluje? :oops:
Są jakieś Auction House czy trzeba samemu szukać kupca i modlić się aby ktoś nie napadł?

Modlic sie by po knocku byc nadal w zasiegu banku :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 15:43 
Cytuj  
Ściągłem triala i łał...straszna ta gra jest...

Grafika jest OK, szału nie ma ale spełnia swe zadanie, dystans widzenia też przyjemny, tak samo jak ping oscylujący w granicach 50 punktów.

Combat jest meh. Jebs jebs klik klik. Po 10 minutach miałem dosyć.

Łucznictwo, 30 strzał na jednego moba.

Gathering...haha omg. Wybierz pikax wyceluj w skałę i idź zrób kawę. Miałem quest zebrać 30 ore, zacząłem kopać, alt tabłem żeby sprawdzić coś w necie wrociłem po 10 minutach, patrzę a tam 10 ore wykopane. No jasny gwint.

Crafting...jeszcze nie sprawdzałem.

PvE porażka. Podchodzisz do wioski goblinów, atakujesz jednego moba nagle dostajesz 5 strzał w klatę od npców 2 kilometry od ciebie. I musisz uciekać żeby nie polec.
Siadasz łykasz warzywo dla nuriszment, załączasz rested, i znowu alt tab sprawdzić pocztę. Rinse repeat.
W końcu przerzedziłem te gobliny trochę, zdobyłem pancerze tarcze zbroję, w plecaczku z 500g. Myślę sobie, pójdę zdeponować złoto do sejfu. Nagle jebs szaman wyskakuje i wgniata mnie w ziemię. Rezurektuję się przy kamyku nagi, lecę odzyskać stuff ale sobie przypomniałem że zginąłem na środku wioski gobbosów a owe już się zrespałnowały. Próbowałem się przebić padłem na jednym wariorze któremu pomogły 2 scouty z dystansu. Jebłem w klawę i wyszedłem z gry.

PvP...nie mam pojęcia. Przez te 3 z hakiem godziny rozgrywki nie spotkałem ani żywej duszy.

Świat, całkiem duży ale za to pusty w przysłowiowy "chuj". 95% pewnie jest całkowicie empty bo pomiędzy spawn pointami nie ma nic. Wybrałem się na wycieczkę ale nic nie znalazłem. Puste przestrzenie. A, spotkałem jelenia, próbowałem go ustrzelić z łuku ale mi czmychnął.

UI. Prostackie w stylu gier sprzed 10 lat. Jak w Szadowbejn. Ale ta się wszystko ogarnąć.

System. Meh. Jestem zwolennikiem klasowości więc mi nie pasuje, ale i tak jest jakiś niejasny. Poza tym (po obejrzeniu jakichś filmików pvp) jak spytałem na czacie czy tworzenie postaci całkowicie niemagicznej ma sens to zostałem wyśmiany. Dziwne.

Nie chce mi się nawet zalogować na razie. Zobaczymy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 16:18 
Cytuj  
Wymieniles wszystko co powoduje ze w tej grze nie ma 11 milionow graczy, nie martw sie bo to gra niszowa i nie wszystkim przypada do gustu jak swietny wow czy kaczogowniany aion.
Z drugiej strony wszystko co wymieniles przyciaga graczy to tej gry :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:08 
Cytuj  
z tymi 30 strzalami to przesadziles albo miales wybitnego niecela, po 5 powinien sie zlozyc przy 0 skilla, u mnie kleka na 2 a mam chyba 40 archery

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:17 
Cytuj  
24 dokładnie, widziałem że trafiały bo bryzgała krew i troszę mu pasek hp ubywał, to szaman był :)

Embe to nie chodzi o to co kto lubi i że gra niszowa, EvE to praktycznie sandbox tego samego typu ale sprawie znacznie lepsze pierwsze wrażenie i wogóle jest bardziej "polished" i "casual friendly".

A co do walki, przejrzałem forum i wychodzi na to że faktycznie Magia > Wszystko i postać niemagiczna nie ma w tej grze racji bytu. Rite ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:22 
Cytuj  
Chyba nie warto zaczynac dyskusje na temat tego ze eve jest sandbox bo nim nie jest i ma co kolwiek wspolnego z dfo :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.