mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 15:14 
Cytuj  
no to dzisiaj zapowiada sie calkiem niezla zadymka :)
mam nadzieje tylko, ze da rade grac - wczoraj juz momentami ladnie lagowalo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 19:22 
Cytuj  
Ta serwery im nie wydoją po takim wspaniałym napływie noob graczy ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 19:22 
Cytuj  
wydolily po premierze, mysle, ze teraz tez :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 19:55 
Cytuj  
Z tego co pamiętam od zawsze cały serwer odczuwał jak gdzieś na świecie odbywało się spotkanie kilku klanów związane ze zdobywaniem jakiegoś miasta :) A wczoraj z tego co wiadomo takowe właśnie się odbywało :] Z relacji Havka via ventrilo wynikało że z samej jego gildii wyjechało około setki osób. Nawet jeżeli było to mocno przesadzone to i tak wynik godny ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 20:51 
Cytuj  
poszly konie po betonie :)

no ladnie sie zaczelo, niezle walki juz za nami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 23:37 
Cytuj  
Widze ze serwer down? Wtf?
A z forum nic nie idzie wyczytac kompletnie (zwykla propaganda pR vs Cairnbears). Jak bardzo w dupe dostali PR?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 23:50 
Cytuj  
Serwer już stoi nie ma problemu. Pewnie sprzątaczka wyciągnęła wtyczkę z kontaktu :]


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 07:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Widze ze serwer down? Wtf?
A z forum nic nie idzie wyczytac kompletnie (zwykla propaganda pR vs Cairnbears). Jak bardzo w dupe dostali PR?

Wczoraj niestety nie mogłem grać :(. Musiało być ciekawie, na forum drama jak mało kiedy ;)
"(...)Over the past days I have seen the server turn against PR countless of times because of the personal hatred of me and z5. (...)"
Cairn to obecnie największe zło na serwerze
"(...) I belive this is the only way to make people work together against cairn before its too late and before cairn destroys the server and make it a dead zone with empty cities.(...)" (c) Xzyzz ZyXz. Chociaż imo to PR trzymali połowę miast na mainlandzie...
Z5 opuściło PR, zobaczymy co będzie dalej ;).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 08:44 
Cytuj  
Ach tam ta wasza polityka ;) Nie lepiej być jak =o= jeździć sobie po świecie i zabijać w random small scale pvp fight :] Gdyby nie alligment penatly to każdy alfarek którego spotkam poza miastem miałby wpierdol ;)

Czasami jak sobie jadę i widzę kopiącego to aż nie mogę się powstrzymać żeby mu nie wcisnąć PA w plecy ;)

Wczoraj wieczorem nie wytrzymałem i po prostu popuściłem w majty :] Spotkałem górnika kopacza podszedłem do niego od dupy strony i wcisnąłem mu parę ataków jak zaczął uciekać - opanowałem się ;)

Mój alligment +2 ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 08:52 
Cytuj  
A kto komu broni jezdzic po swiecie w czasie gdy nie ma siege?
Zreszta bre, ugh i chyba redrum ciagle (podobno) biegaja tak jak napisales.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 08:57 
Cytuj  
polityka tez jest fajna :)

miasto zdobylismy, niestety bez wiekszych problemow. byly proby atakow na nasze pozycje w poblizu siege stone'ow ale dzieki dobrej organizacji oraz ogarnieciu przywodcow naszego wspanialego klanu, bez problemu wyeliminowalismy wroga.

a tak serio to bylo pare fajnych walk - niestety nie tyle na ile liczylismy. po licznych postach na forum myslalem, ze zaleje nas morze wroga - a chyba przewazyl jednak strach i brak checi do podjecia wyzwania.
jak rowniez to, ze fk przegralo swojego siega i chyba odeszla im ochota zeby wpasc i nam 'pomoc' :)
zorganizowanych gildii jest coraz mniej - przynajmniej takich, ktore moglby miec wplyw na ogolna sytuacje na serwerze.
zobaczymy.
gralo sie wczoraj calkiem fajnie, bez wiekszych lagow. dfo po raz kolejny udowodnilo, ze jesli devsi beda nad nim pracowac to jest super zabawa na dluzszy czas. ja gram od roku z przerwami i co jakis czas wpadam wlasnie na taki siege, ktorych od czasu daoc'a nie uswiadczylem w zadnej grze tak na dobra sprawe.
mam nadzieje, ze trial i 3 miesiace gratis przy zakupie gry zacheca wiecej osob do sprobowania. walka na ladzie, na morzu - jest naprawde super.
fakt, combat jest zupelnie innych niz w reszcie mmo, ale nawet 'mlody' gracz moze wniesc dosc duzo w przypadku wiekszych walk.


jedyne co mnie tak na dobra sprawe wkurza w tym pieprzeniu na forum dfo to fakt, ze 'przegrywajacy' ciagle narzekaja na nierowne liczby.
najlepiej wedlug nich to zrobic siege, potem obie strony wystawiaja taka sama liczbe graczy, nastepnie w oparciu o stworzona formule wyliczamy skill gracza, dodajemy, wymieniamy i jak jest po rowno to spotykamy sie na z gory ustalonych pozycjach...

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:14 
Cytuj  
Placz jest, byl i bedzie . Mnie bardziej wkurzaja te niemilosierne lagi na wiekszych siegach, i przycinania sie sprzetowe co uniemozliwia mi praktycznie gre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:40 
Cytuj  
powiem ci, ze ja mam tylko spadki fps'ow dosc znaczne ale to wina procesora. no i nie oszukujmy sie, przy tych parudziesieciu-set osob w jednej zonie trzeba miec juz w miare mocny cpu zeby podolal.
na i5/i7 ludzie wyciagaja po 100fps'ow na siegach (czasami wiecej).

jesli chodzi o lag to faktycznie ludzie mieli wczoraj dosc duzo problemow ale bylo to dosc dziwne - ja 'bezposrednio' z domu (internet z dialogu) tez mialem wczoraj pingi w granicach 170ms (z reguly jest ~80).
ale odpalilem vpn'a do pracy i juz mialem od 60-70.
tak czy siak i tak dfo daje rade w przypadku takich wiekszych walk.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:45 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Ach tam ta wasza polityka ;) Nie lepiej być jak =o= jeździć sobie po świecie i zabijać w random small scale pvp fight :] Gdyby nie alligment penatly to każdy alfarek którego spotkam poza miastem miałby wpierdol ;)
(...)

bycie jak =o= ma jedną wadę, brak dostępu do rare ores i steedgrasów w sensownej ilości. Alingement można olać i zamieszkać w open city (których imo mogłoby być więcej). Niestety obecnie gildie bez miast są na straconej pozycji. Do tego pomysł, by z róznych kopalni leciały różne rudy to porażka na całej lini. Gildie trzymają miasta tylko dla kopalni.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:56 
Cytuj  
a ktora normalna gildia opiera swoja baze mountow na steedach wyciagnietych z farmy??? Sa duzo lepsze sposoby na pozyskanie tego, anizeli farma...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 10:01 
Cytuj  
hm np. nasza :) i farma jest najlepszym sposobem imo ;p raz na jakis czas sobie poskrobiesz i uzbierasz. ja w ten sposob mam mounty od pol roku i nigdy mi ich nie brakuje.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 10:07 
Cytuj  
a nie lepiej skoczyc na godzine na mobki i miec wystarczajaca ich ilosc, zeby biegac caly czas na bh? jestem pewien, ze w godzine wyciagniesz wiecej steedow, anizeli przez tydzien kopania farmy... Ale co kto lubi ;)


Ostatnio edytowano 8 mar 2010, 10:10 przez coldzik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 10:09 
Cytuj  
Ale w trakcie skrobania farmy mozna zrobic obiad / przewinąc dziecko / isc na piwo ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 10:13 
Cytuj  
coldzik pewnie lepiej. zalezy kto ile ma czasu :)
ja nie mam czasu na pve, wiec preferuje farme.

anyway to nie topic na takie dyskusje.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 10:15 
Cytuj  
no dobra to wracajac do tematu, to dzisiaj szykuje sie calkiem ciekawy dzien... Bodajze z 5 siegy na dzisiejszy dzien jest przygotowanych, z czego 3 mniej wiecej na te sama godzinke :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 54  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.