mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 11:35 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Zgadzam się z inside, oprócz jednego

morze, tutaj masz filmik poglądowy http://www.youtube.com/watch?v=H0QfVDebLFg

Hm. Prawda. Poprawiłem ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:04 
Cytuj  
Kolejna gra gdzie pojawiaja sie meczennicy i uswiadamiacze, mamy open bete z wieloma wadami i wieloma przypadkowymi graczami, teksty porownawcze do wow i innych gier to glowna dyskusja na chacie aktualnie.
Gra jest zonowana i instancjonowana, jeden serwer podobnie jak w eve jest swietnym pomyslem ale w ubu grach mamy zonowanie i tego nie unikniemy przy dziesiatkach tysiecy graczy, a tu podobno serwer moze poradzic sobie z setkami tysiecy.
Jesli w okolicach premiery beda lagi to wtedy mozna bedzie napisac ze robia sobie z nas jaja, teraz traktujmy to jako stress test.

Co do samej mechaniki gry to nie wiem, juz mam dosc pisania na temat kolejnej gry i wymieniania co mozna by zrobic inaczej bo wiem ze to nie ma sensu.
Moze pogram dwa tygodnie moze miesiac, a moze dluzej, nie mam pojecia ale jakos mnie to nie martwi, skonczyly sie czasy kiedy pojawiala sie godna uwagi gra mmo raz na kilka lat.

iniside, od ponad tygodnia meczysz sie strasznie na becie tej gry, daj se siana chlopie bo to nie ma sensu, gra jest do dupy to wywalam ja z dysku, napisze cos na forum i po sprawie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:41 
Cytuj  
Cytuj:
3. Chyba nie wiesz o czym mowisz. Na maksymalnym zblizeniu statek dalej jest maly. BO JEST PO PROSTU MALY. Istnije cos takiego jaka skala. I jest ona za wysoka w STO. Proprocje sa zachowane, ale skala jest za duza. PRzy maksymalnym zblizeniu statek wyglada jak kupa. I dalej sprawia wrazenie malutkiego. Wlasnie przez skale calosci..


Niby i tak, ale przecież nikt by nie grał z zumem na maksa żeby podziwiać potęgę statku. W EvE przecież shipy sprawiają wrażenie jednak i tak przy dużych bitwach wszyscy grają w ten sposób, że jedyne co widać to krateczki z małymi kropeczkami wewnętrz nich (zum out). Nie wydaje mi się to jakimś gigantycznym minusem, choć jeszcze nie grałem bo 1 godzina została do ściągnięca, może faktycznie rzuca się to w oczy, zobaczymy.

Cytuj:
Aha gra jest kosmarnie napisana.


A ktoś parę stron wcześniej napisał że gra jest super zoptymalizowana i odpalił ją na archaicznym sprzęcie bez problemu. Mam nadzieję że nie masz racji :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:03 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Chcialbys siedziec jako oficer techniczny i czekac 2h na jakas walke zeby przelaczyc oslony z tylu na przod? Albo klikac repair.


Zawsze by można do holodeku pójść... ;) , moim marzeniem było grać jako science oficer a tu kupa i jakoś no nie czuje tu klimatu St co nie znaczy że to jest zła gra.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:44 
Cytuj  
Muzyka jest klimatyczna


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 15:15 
Cytuj  
Tak, gra nie jest zoptymalizowana i dlatego mój kumpel będąc za granicą gra na archaicznym lapku i nie ma z grą problemów...

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 16:13 
Cytuj  
Obrazek

Jestem po 1 pvp u klingonow ,chodz nie wiem czy to bug to ludzie sie klepali pomiedzy klingonami na jedenej z misji

W sumie fajnie jest ale widac ze cryptic olal sprawe z klingonami,nie czuc tam takiego klimatu jak u federacji a przynajmniej narazie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:37 
Cytuj  
Quel napisał(a):
Tak, gra nie jest zoptymalizowana i dlatego mój kumpel będąc za granicą gra na archaicznym lapku i nie ma z grą problemów...

Ujme to inaczej. Gra działą z szybkoscia odwrotnie proprocjanalna do jakosci grafiki. Szczególnie w trybie chodzonym.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:03 
Cytuj  
no jak masz kompa z czasów uo to może i ci źle działa mi działa ok a co do samej gry to oferuje więcej funu niż połowa dotychczasowych produkcji razem wzięta

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:16 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
no jak masz kompa z czasów uo to może i ci źle działa mi działa ok a co do samej gry to oferuje więcej funu niż połowa dotychczasowych produkcji razem wzięta

Ok. PotBS dziala normalnie i wyglada lepiej. EVE dziala normalnie i wyglada lepiej. X3: Terran Conflict wyglada lepiej i tez dziala lepiej.

Co ty za glupoty pitolisz ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:39 
Cytuj  
Mam slaby komp 9600gt, 4gb ram, e2180@3ghz i na 1680x1050 dziala komfortowo, a to ze mozna zrobic grafe lepsza to inna bajka.
Problem sie zaczyna wtedy jak jestem zmuszony zmniejszac ustawienia jakosci grafiki, tu na szczescie tego nie robie i dziala, a napewno bym nie zmienial kompa dla tej gry, wiec nie mozna sie przyczepiac ze nie jest to eve czy potbs bo nie jest i nie ma byc.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:49 
Cytuj  
ja na 8600gt gram na hi




wie ktoś jak zdobyć exploration badges potrzebne do zakupu lepszego sprzętu ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 19:05 
Cytuj  
raczej ty powinieneś zerknąć na twoje posty w tym temacie jest ich parenaście i każdy mówi jaka ta gra jest BE może poprostu idź już wystarczy tego pitolenia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 19:25 
Cytuj  
Pograłem chwilę (potem gra się powiesiła) i jest całkiem fajnie. Bitwy na ziemi są ciekawe, opcji taktycznych trochę będzie (tryby strzelania, kity etc.), fajnie że team idzie razem. W kosmosie też przyzwoicie, zrobiłem z jakimiś kolesiami misje patrolowe, zlootowałem konsolę jakąś (ps3 ?) :)

Także mam 8600Gt i chodzi bez zbędnych zgrzytów, choć lag przeszkadza :<

Wracam grać.


Ostatnio edytowano 14 sty 2010, 19:26 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 19:26 
Cytuj  
Gdyby ktos mial niepotrzebne konto ew. kluczyk wolny to prosze o kontakt z checia skorzystam :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 19:55 
Cytuj  
Od kiedy iniside zaczął tak mendolić?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 20:09 
Cytuj  
Mniej wiecej od momentu jak stal sie ekspertem od enginow i zarzadania projektami IT. Szkoda bo kiedys czesciej mowil do rzeczy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 20:18 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Od kiedy iniside zaczął tak mendolić?

Od kiedy skonczyly sie fajne gry ;/.
W sumie ostatnia fajna gra byl Dragon Age -;-. No pare innych tez by sie znalazlo.

Nie no STO byloby calkiem ok.. Gdybym nie musial schodzic na stacje i mogl wszystko z shipa zalatwic ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 14 sty 2010, 20:21 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 20:21 
Cytuj  
Fajne gry sie nie skonczyly, bo ciagle robia podobne. To sie nazywa wyrastanie z gimnazjum i poszerzanie zainteresowan. Czlowiek im starszy tym wiecej od gier wymaga. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 20:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Fajne gry sie nie skonczyly, bo ciagle robia podobne. To sie nazywa wyrastanie z gimnazjum i poszerzanie zainteresowan. Czlowiek im starszy tym wiecej od gier wymaga. :>

Jak napisalem. Gdyby nie trzeba bylo wogole wychodzic z okretu to by bylo fajne fragowanie.
A tak pojscie, oddanie questu, wziecie nowego, zajmuje nie wiem z 15 minut ? Bo loadingi dlugie, bo lagi, bo inne rzeczy ;/.

Edit:
aha, Exploration Badge sa za randomowo genrowane eksploracyjne misje. O ile oczywiscie uda sie komus na taka trafic ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.