mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 18:02 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
no wlasnie, dokladnie takie samo rozwiazanie jak w eve
na misjach lecisz do instancji w danej zonie, kazda zone'a to tez instancja


Ale te instancje koncza sie tylko na misjach tak? Ogolnie jak lecisz sobie przez galaktyke i masz jakis random encounter (takie sa?) to ludzie moga sie do tego dolaczac?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 18:11 
Cytuj  
Nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze to raczej bedzie AoC niz EvE, no ale poczekajmy na relacje betatesterow


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 18:31 
Cytuj  
Gracze sobie swobodnie lataja po calej galaktyce podzielonej na sektory gdzie znajduja sie rozne "atrakcje" takie jak systemy planetarne, pola bitew, przelatuajace staki wrogs czy transportowce, jakies pola asteroidow itd itp.
Podlatujac do tego masz opcje wlatywania tam i pojawiasz sie wlasnie w zonie gdzie inni gracze maja swobodne wejscie, dziala to podobnie jak w eve gdzie wszedzie wlatujesz przez gate do zony.

Sa tez w tych zonach instancje/dystrykty, ktore sie pojawiaj przy pewnej ilosci graczy.

Calosc nie zachwyca pomyslem i moze byc zniechecajace ale jesli maja miec tylko jeden serwer to chyba jest to jedyne wyjscie dla takiej gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 19:36 
Cytuj  
Biorąc pod uwagę ile rzeczy jest aktywowanych plus ile jest zbugowanych na miesiąc przed release należałoby spytać :wtf: :wtf: :wtf:

Nie mówiąc o rzeczach zwyczajnie nie dokończonych, braku balansu zwłaszcza w pvp czy takich pierdołach jak dziwny loot table....

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 22:00 
Cytuj  
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

space combat na poczatkowym stateczku: http://www.youtube.com/watch?v=vx8HEH7Tmvc

lot w ziemskim systemie slonecznym: http://www.youtube.com/watch?v=2KN0_McXG_w


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 22:41 
Cytuj  
nie mogę patrzeć na te taile zostawiające te świecące paski w przestrzeni za sobą, da się to wyłączyć?

McMaster napisał(a):
space combat na poczatkowym stateczku: http://www.youtube.com/watch?v=vx8HEH7Tmvc


Cytuj:
2:27 "Left shields failing"

....
*facepalm*

PORT SHIELDS for christ sake!


Made my day :]


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 23:35 
Cytuj  
Space combat... Czy oni widzieli co kilka lat temu oferowało SWG? Tutaj po 2 minutach zasypiam. Już w tak bluzganym na tym forum FFXI walki były znacznie bardziej dynamiczne i ciężej było zasnąć (no po 40minutach walki z ixionem to się dało, ale tam się chociaż coś działo).

Nie no nie wiem. Miałem nadzieję, że to będzie sterowanie z kokpitu, wydawanie poleceń, obsługa działek. To co zaprezentowali to tak jakby się grało w jakiegoś RTSa :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 23:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Space combat... Czy oni widzieli co kilka lat temu oferowało SWG? Tutaj po 2 minutach zasypiam. Już w tak bluzganym na tym forum FFXI walki były znacznie bardziej dynamiczne i ciężej było zasnąć (no po 40minutach walki z ixionem to się dało, ale tam się chociaż coś działo).

Nie no nie wiem. Miałem nadzieję, że to będzie sterowanie z kokpitu, wydawanie poleceń, obsługa działek. To co zaprezentowali to tak jakby się grało w jakiegoś RTSa :/


A Starfleet Command widział?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 08:27 
Cytuj  
The Schedule™

Closed Beta Testing

* Wednesday Jan 6th - 11am to 8pm (9 hour test)
* Saturday Jan 9 - 10am through Monday Jan 11 - 10am (48 hour test)


Open Beta Testing

* Tuesday Jan 12 - 10am through Tuesday Jan 26 - 10am


Head Start Begins

* Friday Jan 29 (Start time TBD)


* all times Pacific Standard Time
* playtest times are subject to change

Q: Will there be updates to the game between these play times?
Yes. Our goal is that there is a new patch with bug fixes prior to every play test. During Open Beta we will also be rolling out an update or two. We'll have a final build out for Head Start.

Q: Who can play during Closed Beta Testing?
Anyone who has received a Closed Beta invite whether you were a CO Lifetime subscriber, STO website applicant, or you were invited by Cryptic or one of our partners (such as Fileplanet)

Q: Who can play during Open Beta Testing?
Anyone who played in Closed Beta up to that point plus anyone who pre-ordered plus anyone else invited by Cryptic and partners

Q: Who can play during Head Start?
Only those who have a pre-order key. Closed or Open beta access does not grant access into Head Start.

Q: Are we going to character wipe?
Yes - just prior to Open Beta and again prior to Head Start

Q: Are we fixing bugs?
Yes. You will see some of the outstanding bugs squashed in the Wednesday play test, and then tons more in the Saturday to Monday test.

Q: Are we going to make combat easier?
Yes. We are continuing to make combat balance changes and we aren't done yet. We expect to have our final major combat tweaks in during Open Beta.

Q: Are we going to add more play testing time for Closed Beta?
Yes we have and we continue to do so this week. We added another play test last Saturday, and we've adding an extended play test Wednesday from 11am to 8pm.

Q: Are we going to fix the ATI video card issue?
Yes. We have our compatibility lab investigating and reproducing this issue locally. We will work with ATI to get a fix in asap. Might not be in for Wednesday, but we do expect it before Open Beta.

Q: Are we fixing the issue with players that can't log in?
The majority of these issues boil down to a corrupted patch, attempting to log in without a proper key applied, or a character that has a corrupt costume or item on them. We expect many of these issues to be addressed when we character wipe, and until then we have a developer investigating each issue to see if they can manually fix the characters. When in doubt uninstall and reinstall a fresh patch.

Q: When are we going to re-open Star Clusters?
We hope to have these exploration missions available by Open Beta, and perhaps as soon as this weekend.

Q: When are we turning on the Auction House or Fleet Contact?
Hopefully Wednesday, if not then definitely this weekend.

Q: When are we going to fix "<younameit>"?
We have the team working 7 days a week (no joke) to crush as many bugs as possible prior to launch. While we may not get every little thing, we are triaging these bugs based on how much they impact players. We will continue to push fixes and patches up to and through launch.

Q: When will Bridges be available?
We are close. We have most of the bridges setup, but we don't want to turn it on until all of them are hooked up. We expect this in by Open Beta, and before if possible.

Q: When can I go to Memory Alpha and trade in all this stuff I found?
This should be in starting Wednesday. This is our fist test of this system so we'll need you to test it out and we will most likely do some slight tweaks before Open Beta.


_________________
Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 08:48 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Q: Who can play during Open Beta Testing?
Anyone who played in Closed Beta up to that point plus anyone who pre-ordered plus anyone else invited by Cryptic and partners

Hihihi... Zajefajna OPEN Beta :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 10:24 
Cytuj  
Cytuj:
McMaster napisał:
Q: Who can play during Open Beta Testing?
Anyone who played in Closed Beta up to that point plus anyone who pre-ordered plus anyone else invited by Cryptic and partners

Hihihi... Zajefajna OPEN Beta


To już było wiadomo wcześniej że to lekka sciema z tą OB.W sumie zmuszą w ten sposób sporo ludzi do kupienia gierki, bo hype na początku najwiekszy


_________________
Kleiv - [Warcry]
De Marquiz / Marquis Blackk [Spain] - Potbs
Cereminretus - EvE - frozen.

Obrazek

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 10:40 
Cytuj  
Agat napisał(a):
McMaster napisał(a):
Q: Who can play during Open Beta Testing?
Anyone who played in Closed Beta up to that point plus anyone who pre-ordered plus anyone else invited by Cryptic and partners

Hihihi... Zajefajna OPEN Beta :)


Tak jak kazda Open Beta. To nie jest TRIAL tylko beta.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 10:46 
Cytuj  
Znaczy jak że wg harmonogramu nie można grać teraz w betę? Serwery leżą do jutra kiedy to postawią je na nogi na 8 godz a później w kolejnym dniu na 48? Jak to jest? Bo dostałem konto i ściągam właśnie klienta, tylko nie wiem co po jeżeli tak jest jak myślę


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 11:19 
Cytuj  
Tak właśnie jest. Server będzie online w środę przez 9h, potem przez weekend a następnie 24/7 w open becie.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 11:26 
Cytuj  
Fuck a ja właśnie ściągnąłem klienta :cry: i miałem nadzieję że pogram troszek oblookam co i jak a tutaj kupa krowia na drodze


_________________
LaMoon#2988

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 11:26 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Agat napisał(a):
Hihihi... Zajefajna OPEN Beta :)

Tak jak kazda Open Beta. To nie jest TRIAL tylko beta.

Ehhhh...
Następny się na główki pozamieniał...

"Developers release either a closed beta or an open beta; closed beta versions are released to a select group of individuals for a user test, while open betas are to a larger community group, usually the general public."
(za http://en.wikipedia.org, hasło "Software release life cycle")


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 11:31 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Fuck a ja właśnie ściągnąłem klienta :cry: i miałem nadzieję że pogram troszek oblookam co i jak a tutaj kupa krowia na drodze


Pograsz jutro akurat jak wrócisz z pracy - test zaczyna się o 18 naszego czasu :]

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 11:51 
Cytuj  
Zalogowałem się i zaczęło mi ściągać coś patcherem ok. Widzę na górze że server status jest UP to jak to jest?


_________________
LaMoon#2988

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 12:16 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Zalogowałem się i zaczęło mi ściągać coś patcherem ok. Widzę na górze że server status jest UP to jak to jest?


server jest UP ale tylko dla developerow. Ludzi z closed bety wpuszcza w srode na 9 godzin i nastepnie w weekend. Tak jest caly czas w closed becie, wpuszczaja ludzi tylko 2 razy w tygodniu.
Dopiero od 12 stycznia bedziesz mial dostep 24h/day (Open Beta)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 12:20 
Cytuj  
Ach rozumiem teraz. No to czekamy do jutra :)


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.