mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:36 
Cytuj  
Kleiv napisał(a):
kurka nadal nie wiem jakia klase wybrac, mam ochote na tanka czyli cruisera ale coś mi sie widzi że szybkosc i dps bedzie podstawa, szczególnie szybkosc obrót właściwymi shieldami do przeciwnika ;)

Nie koniecznie bo juz po kilku godzinach grania pojawiaja sie skile z rotacja tarcz jak i do manewrowosci statku, a na wysokich lvl mozna sadzic ze bedzie to jeszcze bardziej rozbudowane, kieruj sie stylem gry jaki chcesz osiagnac i pamietaj ze mozna sie specjalizowac w danej klasie ( link).


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:42 
Cytuj  
Ja gram metodą 'szybki wpierdol' czyli wziąłem sobie tactical i skilluje wszystko co mam do DPSow. Jak będziesz grał w teamie a zakładam że będziesz to healowanie, debuffowanie pozostaw innym którzy będą się w tym specjalizować a sam dawaj wpierdol. Np. daleko nie trzeba szukać przykładów jak to że embe wręcz nie może się doczekać żeby stać za mną i odnawiać mi shieldy jednocześnie debuffując BattCru żebym mógł spokojnie moimi torpedami fotonowymi krytykować za 3500 dmg ;) :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:43 
Cytuj  
lol. wow w kosmosie?
za tanka kto robi? ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:44 
Cytuj  
Kruzer i Zarri :)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:47 
Cytuj  
Cytuj:
Filmik z PvP arenki w kosmosie na poziomie Lieutenant Commander (10-20)

http://www.youtube.com/watch?v=xg1HE3Ri7a0
No niezle to pvp wyglada...
ej no takie eve dla ubogich, nie oceniam bo nie grałem jeszcze ale wygląda żałośnie. dużo bardzoej mi sie podobała ta walka co dziewczyna wpada do pokoju i wali z lasera do NPCów


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:02 
Cytuj  
Walka w kosmosie jest niezła. Nie tylko polega na bezsensownym klikaniu w jakieś tam skille tylko trzeba jeszcze zarządzać tarczami z każdej strony. W zależności jak się ustawisz pudłem w to będziesz obrywał. Tak więc jak widzisz że pada Ci tylny shield ustawiasz się bokiem i dostajesz w bok jednocześnie naprawiając tylną. Strzelanie też nie jest takie hop siup. Masz działka z przodu i z tyłu i także zależy jak się ustawiasz z tego możesz strzelać. Porównując do walki w kosmosie jaką dawała EvE to raczej dzień do nocy. W STO przynajmniej się nie nudzisz i zawsze masz coś do roboty. Nie tylko 'orbituj x km od celu' i fire i gapisz się w ekran jak stateczek ładnie wystrzeliwuje różny crap.
Dodatkowo jest jeszcze załoga czyli Twoi oficerowie. To jakby osobni NPC gracze a każdy ma jakieś tam unikatowe skille które też można używać podczas combatu. Jedni awaryjnie dadzą Ci boosta do odnawiania shieldów inni dadzą boosta do dmg a jeszcze inni mają buffy i debuffy różnego rodzaju. Każdego z nich rozwijasz osobno, można dawać im stuff różnisty, kupować skille itd. Ogólnie wygląda to si.
Dodatkowo smaczku dodaje coś takiego że np miałem patrolować orbitę jakiejś tam planetki. Poleciałem pojawili się piraci, dostali wpierdol. Ale okazało się że kopalnia na planecie także została zaatakowana. Przenosisz się na planetę, wybierasz oficerów którzy mają z Tobą iść (mają osobne skille do walki na ziemi) i napierdalasz.
To takie moje pierwsze wrażenia z gry.....


_________________
LaMoon#2988

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ej no takie eve dla ubogich, nie oceniam bo nie grałem jeszcze ale wygląda żałośnie.


Ty sie Deshroom juz lepiej na temat wygladu nie wypowiadaj, bo akurat w Eve Online to PvP nie ma zadnego wygladu, ot strategia dla tetrykow :)

http://www.youtube.com/watch?v=S3NXdxgwfoI


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:07 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Porównując do walki w kosmosie jaką dawała EvE to raczej dzień do nocy. W STO przynajmniej się nie nudzisz i zawsze masz coś do roboty. Nie tylko 'orbituj x km od celu' i fire i gapisz się w ekran jak stateczek ładnie wystrzeliwuje różny crap.

Ror. Serio, nie chcesz zaczynac tej dyskusji.
Zwlaszcze ze zych grasuje dzisiaj na forum.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:10 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
lamoon napisał(a):
Porównując do walki w kosmosie jaką dawała EvE to raczej dzień do nocy. W STO przynajmniej się nie nudzisz i zawsze masz coś do roboty. Nie tylko 'orbituj x km od celu' i fire i gapisz się w ekran jak stateczek ładnie wystrzeliwuje różny crap.

Ror. Serio, nie chcesz zaczynac tej dyskusji.


Akurat LaMoon ma tutaj racje i idealnie opisal PvP w Evie :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:15 
Cytuj  
spoko, szanuje wasze zdanie i dzięki za filmik. STO raczej już nie kupie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:16 
Cytuj  
Jeszczę parę pytań...

1. Rozumiem że nie ma podziału na serwery US i EU ?

2. Wdziałem że na poczatku wybiera się nazwę statku. Czy mamy ten jeden statek na całą grę tylko ? Jakie są największe jednostki ?

3. Jak wyogóle wygląda rozgrywka w STO. Czy mamy jakąś "mapę świata" po której poruszamy się Statkiem i bijemy npcki, wybieramy planety na które lądujemy ekipą etc. PvP rozumiem że w battlegrundach tylko (faction vs faction?) ale czy zachodzą jakieś interakcje między graczami poza nimi ? Są jakieś huby czy cuś.

4. PvP ile graczy na raz i jak duże są te zony. Są jakieś inne tryby poza dedmecz ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:20 
Cytuj  
Dla mnie pvp w eve jest dynamiczne i wymaga sporo umiejetnosci, no chyba ze latasz w zergu i masz tylko stac na 120km i walic w pierwszy cel na overview.
STO nie ma wiele wpsolnego z Eve i nie porownujecie tych gier bo nie ma to sensu, fakt ze walka jest dynamiczna i ciekawa ale tak sie zawsze mowi po kilku dniach grania w nowej grze ze jest ciekawie i cos nowego.

Walka staje se ciekawsza w miare zdobywania skili i wzrastania umiejetnosci graczy w pvp ale czy to jest pvp czy pve to i tak liczy sie kto ma przewage liczebna lub wieksze lvle.

Ciekaw jestem w jaim kierunku bedzie ta gra sie rozwijac i jak szybko beda dodawac content bo osiagniecie max lvl nie bedzie raczej sztuka.

@Dana
1. jeden serwer globalny
2. na 11, 21, 31 itd masz mozliwosc zdobycia nastepnych statkow
3. galaktyka > sektory > systemy i inne obiekty jak stacje, planety, uklady planetarne, mglawice, pola bitew, przelatujace floty
4. kto pierwszy zabije 15 przeciwnikow, przejmowanie punktow kontrolnych, to widzialem ale jest wiecej tego zarowno na ziemi jak i kosmosie 8vs8 i 20vs20 chyba bylo, no i siege gdzie przejmuje sie jakies systemy ale tego nie widzialem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:31 
Cytuj  
Max lvl nie jest głównym celem. Gdzieś tam jest opisane, że najlepsze rzeczy do craftu wymagają składników, które zdobywa się z produkcji na planetach (o które są właśnie siege itp. ).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:36 
Cytuj  
Cytuj:
3. galaktyka > sektory > systemy i inne obiekty jak stacje, planety, uklady planetarne, mglawice, pola bitew, przelatujace floty


Tak ale o to jak poruszasz się między tymi strefami.
Tak jak w EvE, że masz kosmos i sobie lecisz gdzie chcesz ?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:41 
Cytuj  
Jakie siege jakich planet....Ludzie przecież tego wszystkiego nie ma jeszcze w grze. Połowa miłych featuresów jest wciąż tylko zapowiedzią. Prawda jest taka, że STO jest najbardziej nieukończoną grą zmierzającą do release od czasu VG.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:52 
Cytuj  
A nic to. Właśnie złożyłem preorder na Play.com
Jak dostane kluczyk do bety to sobie scanceluję :o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:54 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Jakie siege jakich planet....Ludzie przecież tego wszystkiego nie ma jeszcze w grze. Połowa miłych featuresów jest wciąż tylko zapowiedzią. Prawda jest taka, że STO jest najbardziej nieukończoną grą zmierzającą do release od czasu VG.

V.


Jeszcze jest MO 8)


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:57 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Jakie siege jakich planet....Ludzie przecież tego wszystkiego nie ma jeszcze w grze. Połowa miłych featuresów jest wciąż tylko zapowiedzią. Prawda jest taka, że STO jest najbardziej nieukończoną grą zmierzającą do release od czasu VG.

V.


Sry a grałeś w MO na becie? W WHO jak wyszedł?
A może w wspaniałego darkfalla przy starcie?

Nie widziałem dawno żadnej gry, która miała w sobie przy starcie to co w opisach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:57 
Cytuj  
Nie podoba mi sie kombat. Mikroskopijne >okrety< >KOSMICZNE<, które latają jak myśliwce w na kartce papieru.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 17:04 
Cytuj  
Quel napisał(a):
Viracept napisał(a):
Jakie siege jakich planet....Ludzie przecież tego wszystkiego nie ma jeszcze w grze. Połowa miłych featuresów jest wciąż tylko zapowiedzią. Prawda jest taka, że STO jest najbardziej nieukończoną grą zmierzającą do release od czasu VG.

V.


Sry a grałeś w MO na becie? W WHO jak wyszedł?
A może w wspaniałego darkfalla przy starcie?

Nie widziałem dawno żadnej gry, która miała w sobie przy starcie to co w opisach.


Grałem. I z całą odpowiedzialnością twierdzę, że STO rozmija się na chwilę obecną najmocniej z nich wszystkich w kategorii zapowiedzi a rzeczywistość a także w kategorii ilości bugów, braku dopracowania, braku balansu, braku najzwyklejszego contentu itd.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.